Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Kevin-Prince Boateng

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Kevin-Prince Boateng

Post autor: Paolo#3 »

A.C.MILAN OFFICIAL PRESS RELEASE
8/18/2010
A.C. MILAN announce that the club has signed Kevin Prince Boateng on loan from Genoa Cfc.
Jak dla mnie drugi (obok Sokratisa) transfer, który cieszy :) Mam nadzieję, że w Milanie zaprezentuje równie wysoką formę jak na MŚ.

Znając życie zobaczymy za chwilę wypowiedź Łysego, że mercato zamknięte, ale liczę jeszcze na jakiś deal (boczny obrońca) lub coś w stylu 'wymiana na Huntelaara na jakiegoś skrzydłowego/napastnika czy jeszcze jednego pomocnika :)
Ostatnio zmieniony 06 gru 2010, 19:43 przez Paolo#3, łącznie zmieniany 1 raz.
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

osobiście jestem zadowolony z tego transferu, może jak Adiyah wyzdrowieje to Boateng go rozkręci jakoś na treningach na tyle żeby chłopak wywalczył miejsce chociaż na ławce rezerwowych :) a tak ogólnie to podobała mi się jego gra na Mundialu, nie obserwuję angielskiej piłki więc nie wiem jak grał w Portsmouth, mam jednak nadzieję że sprawdzi się u nas, na pewno jest solidnym piłkarzem :ok: i jeśli miałby do nas przyjść Zlatan to ja wolałbym żeby Książe był naszym ostatnim transferem tego lata
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
holendeR1947
Milanista
Milanista

Post autor: holendeR1947 »

W tym sezonie Kevin będzie występował z numerem 27 , a na koszulce będzie wyryte miał Prince tak jak na MŚ 2010 .......kolejne dobry wzmocnienie obok Sokratisa :piwo:
FORZA GRANDE MILAN :-)
TopekMilano
Milanista
Milanista

Post autor: TopekMilano »

holendeR1947 pisze:kolejne dobry wzmocnienie obok Sokratisa :piwo:
Myslę, że Amelia też jest dobrym wzmocnieniem, co pokazał chociażby w Trofeo TIM.

a co do Kevina, bardzo cieszy mnie transfer. Mam nadzieję, że tym samym Gatusso zostatnie odsunięty od murawy. Problem jednak widzę we Flaminim. Szkoda by było, żeby jeden z nich nie grał (tj. Flamini albo Boateng)
holendeR1947
Milanista
Milanista

Post autor: holendeR1947 »

Ja tak samo jak ty TopekMilano uważam że dobrze by było gdyby grał Flamini i Boateng bo obaj to świetni zawodnicy , a w Flaminiego w porzednich sezonach nie wierzono i uważam że teraz będzie Jego sezon . :king:

Amelia

Sokratis Nesta Silva ............

Flamini
Seedof(Pirlo) Boateng
Ronaldinho

Pato Borrielo
To moj skład ;p
FORZA GRANDE MILAN :-)
baker
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: baker »

KPB rozegrał znakomity mecz przeciwko Auxerre w Lidze Mistrzów.

Aby lepiej poznać charakter tego piłkarza warto przeczytać artykuł Rafała Steca. Fragment:

Kod: Zaznacz cały

Jako 17-latek debiutuje w Bundeslidze, rok później rzuca się z pięściami na trenera. Kłopoty sprawia od zawsze, ucieleśnia tezę, że można wyciągnąć chłopaka z getta, ale nie można wyciągnąć getta z jego głowy. Klub wysyła go do szkoły, a piłkarz naśmiewa się z nauczycieli, że jeżdżą gorszymi samochodami. Kiedy w Tottenhamie, do którego przeszedł za blisko 8 mln euro, ląduje na ławce rezerwowych, popada w depresję. Noce spędza w dyskotekach, dni w sklepach i salonach samochodowych. W tydzień kupuje lamborghini, hummera i cadillaca. W szafach trzyma 200 czapek, 160 par butów i 20 kurtek, pokrywa skórę 13 tatuażami (biceps ozdobił mapą Afryki i Ghany). - Trwoniłem wielkie pieniądze, trenować mi się nie chciało - opowiada.

Całość tutaj.
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

baker pisze:KPB rozegrał znakomity mecz przeciwko Auxerre w Lidze Mistrzów.

Aby lepiej poznać charakter tego piłkarza warto przeczytać artykuł Rafała Steca. Fragment:

Kod: Zaznacz cały

Jako 17-latek debiutuje w Bundeslidze, rok później rzuca się z pięściami na trenera. Kłopoty sprawia od zawsze, ucieleśnia tezę, że można wyciągnąć chłopaka z getta, ale nie można wyciągnąć getta z jego głowy. Klub wysyła go do szkoły, a piłkarz naśmiewa się z nauczycieli, że jeżdżą gorszymi samochodami. Kiedy w Tottenhamie, do którego przeszedł za blisko 8 mln euro, ląduje na ławce rezerwowych, popada w depresję. Noce spędza w dyskotekach, dni w sklepach i salonach samochodowych. W tydzień kupuje lamborghini, hummera i cadillaca. W szafach trzyma 200 czapek, 160 par butów i 20 kurtek, pokrywa skórę 13 tatuażami (biceps ozdobił mapą Afryki i Ghany). - Trwoniłem wielkie pieniądze, trenować mi się nie chciało - opowiada.

Całość tutaj.
Ten sam tekst jest w skarbie kibica LM wydanym przez sport.pl.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

http://www.youtube.com/watch?v=H0Yis9ceW3A

Wreszcie zawodnik, który nie boi się odegrać / uderzyć z pierwszej piłki (zamiast na chama włazić z nią do bramki przeciwnika).
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Wow!

Widziałem mecz i wiedziałem, że Boateng zagrał dobre zawody, ale nie wychwyciłem wszystkich epizodów z jego udziałem... po obejżeniu kompilacji mam wielką nadzieję, że na stałe zagości w naszym składzie kosztem Gattuso, bo on najczęściej nie wie co zrobić z piłką pod bramką przeciwnika... w końcu duża mudżina będzie siać popłoch w naszym środku pola!! :prayer:

Szkoda tylko, że źle trafił w piłkę po podaniu Roniego, bo mogłoby to być ukoronowanie świetnej postawy w meczu. Forza!

Ps. Jestem ciekaw czy to zbieg okolilczności czy ironia życia, ale akronim Duża Mudżina jest jednocześnie akronimem najbardziej oczywistej pozycji dla takiego zawodnika... ;-PP
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

http://www.youtube.com/watch?v=u4xvNTsN5Ms

Gdybyśmy mieli jeszcze dwóch takich Boatengów zamiast 32-34 letnich grzybów, którzy nie wykazują żadnego zaangażowania...
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
esem
Milanista
Milanista

Post autor: esem »

...to by nie miał kto rozgrywać i uspokajać gry.
Nas, Jay-Z, Biggie Smalls
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Akurat Pirlo i Seedorf w uspokajaniu gry są wręcz cudowni ;) Rozgrywania po nich nie widzę zadnego, no chyba, że te wysokie piłki zagrywane w mozolnym tempie ( dzięki czemu obrońcy rywali mają czas, by świetnie się ustawić i na luzie wybić piłkę) to "rozgrywanie".

Problemem jest to, że w środkowej linii nie ma w ogóle ruchu... O równowadze pomiędzy atakiem, a obroną nie wspomnę, bo rywale mają ogromną przewagę w środku i mogą sobie przeprowadzić zabójczą kontrę. :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
esem
Milanista
Milanista

Post autor: esem »

Ale nie może przecież trzech takich Boatengów być w pomocy. Nie mówię, że Pirlo i Seedorf dobrze rozgrywają i uspokajają grę (od trzech lat niestety tylko przebłyski), ale lepsi oni niż nikt w takiej roli.
Nas, Jay-Z, Biggie Smalls
korsi
Milanista
Milanista

Post autor: korsi »

Trzech takich z równym podziałem na obowiązki i taki Pirlo nikomu nie byłby potrzebny. Jak widać za kilka mln można pozyskać gościa, przy którym Pirlo wygląda jak nieudacznik. W obecnej sytuacji kadrowej jestem za składem pomocy następującym: Ambro(Flamini) - Prince(Flamini)- Seedorf(Pirlo).
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

równowaga musi być ;) niestety nasi spowalniaczouspokajaczorozgrywacze są za starzy żeby nadążyć za Kevinem, dla mnie to jest jakiś naćpany masakrator szybszy od wiatru :diavolo:
oby tak dalej!
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

konrad_acm pisze:dla mnie to jest jakiś naćpany masakrator szybszy od wiatru
hehehe dobre ;P ale coś w tym jest dla mnie też koleś "śmiga" aż miło :)
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Ja szansę dla Pirlo upatrywałbym jeszcze w wariancie, w którym zagrałby z Prince i Flaminim. W znaczeniu, że Francuz i Ghańczyk charowaliby w środku, a Andrea spokojnie robił grę. Choć pewnie naszemu maestro już nic nie pomoże w powrocie do formy i musimy szukać kolejnego pomocnika.
korsi pisze:Ambro(Flamini) - Prince(Flamini)- Seedorf(Pirlo).
Wariant chyba, optymalny. Niestety Seedorf i Ambro są już zaawansowani wiekowo, więc liczę, że w przypadku rotacji Flama będzie często zastępował Ambro i Seedorfa ( żebyśmy ich nie zajechali).

Okazało się, że pomoc nie jest taka cacy jak to się wydawało. W kolejnych okienkach priorytetem będą nie tylko boczni i środkowy obrońca, ale zastępca Pirlo/Seedorfa ...

Jeszcze napomknę o tym, że słabe początki ligi to już u nas tradycja. Zanim dziadki się rozgrzeją w połowie sezonu to będziemy daleko za Interem. Taka nasza uroda :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Szychu
Milanista
Milanista

Post autor: Szychu »

Boateng jest naprawdę dobry. Faktycznie szybki. Oby tak dalej grał dla Milanu, bo takich zawodników właśnie nam potrzeba.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Bardzo fajny wywiad z Kevinem Prince'm w dziale 'wywiady' na naszej www.
Big bang Boateng :) :king:
http://www.youtube.com/watch?v=hI02Nepmi0k
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Wie ktoś co z tym Big Bangiem? :] W rubryce 'kontuzje' jest napisane, że wraca na następną, 21 kolejkę... Ale ostatnio nie ma żadnych komunikatów odnośnie jego rehabilitacji... Powrót Boatenga, niezła gra Robinho, młodzi pukający do pierwszej drużyny i może wreszcie Clarence zostanie przykuty na końcu ławki :king:
Run Ignazio, run!
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Łysy mówi, że leczenie się przedłuża i 'trzeba zacisnąć zęby' :)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Przydałby się Boateng w składzie, stęskniłem się już za nim bueh
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Milannews podaje, że Boateng nie zagra z Tottenhamem. :] Kolejny, którego powrót się przeciąga... Pirlo wraca na Parmę, Gattuso już na Genoę... No i Seedorf też na Genoę, choc nie ukrywam, że nie brakowało mi go :) Na szczęście Robinho spisuje się dobrze na trequartiscie, więc może Clarence będzie tylko kopał w Coppa Italia :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Paolo#3 pisze:Milannews podaje, że Boateng nie zagra z Tottenhamem.
No to czopnia... czyli jednym słowem chociaż na nutkę dobrego pier****cia w pomocy nie ma co liczyć... bez Boatenga i Genaro... :wall2:
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Gennaro na Spurs już będzie gotowy, Pirlo też.

Wie ktoś co z Ambrosinim i Strasserem?

Ciekawe jak będzie wyglądała trójka naszych środkowych pomocników na mecz z Tottenhamem... Dla mnie optymalne zestawienie to chyba Flamini-Gattuso-Pirlo (jesli nie zdązy Ambrosini).

Od początku nie robiłem sobie wielkich nadziei jeśli chodzi o LM, ale jeśli odpasc to bez wstydu. Jak zobaczę Seedorfa i Bonerę w wyjściowym składzie na Anglików to sobie po prostu odpuszczę oglądania tego spektaklu :)
Run Ignazio, run!
ODPOWIEDZ