Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Serie A 2018/2019

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

To moze uratuje Serię A
Markucjo
Juventino
Juventino

Post autor: Markucjo »

Roma chyba wypisuje się z walki o LM. Jutro może już nie mieć nawet matematycznych szans, albo tylko iluzoryczne. Liczę jutro na wygraną Napoli i Milanu, a ostatnia kolejka będzie arcyciekawa.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Markucjo pisze: Ciekawy jestem nowego trenera, może Poche? Ja osobiście przyjmę każdego.
To fajnie, ponoć Gattuso zaraz będzie wolny ;-)
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Z Juventusem łączonych jest wielu trenerów, ale ponoć ostatnio najbliżej są Mihajlovic lub Simone Inzaghi. Chociaż mówi się też o Deschampsie. Może jakiś Juventini zna jakieś konkretniejsze plotki?
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

IMO nie ma sensu teraz dywagować. Plotki, które trzy dni temu wydawały się być tymi forsowanymi (Guardiola był faworytem bukmacherów, Conte tuż zanim) dziś są przedstawiani jako niemożliwe opcje.
Pojawiają się dziwne sugestie, że Juve weźmie trenera na rok, na przeczekanie, aż ktoś z czołówki będzie możliwy do wyjęcia, itp.
Adin
Milanista
Milanista

Tylko który zgodzi się na taki motyw. Inna sprawa chcecie w końcu zdobyć Ligę Mistrzów. Wasz skład mocno się starzeje.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Dokładnie. To miałem na myśli - tu już plotki, te szeroko powtarzane, idą w absurdy - trener na rok, Deschamps łączący pracę w Juve i w kadrze, itp. IMO aktualnymi plotkami nie ma się co emocjonować, media strzelają w absolutnie wszystko

Na ten moment sporo plotek o Inzaghim (Simone ;) ), o którym czasem się dyskutuje czy rok temu wyciągnął maks z zawodników jakich miał czy może zawodnicy wyciągneli maks z przeciętnego trenera.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 13:23 przez Venomik, łącznie zmieniany 1 raz.
Adin
Milanista
Milanista

Czasem w tych plotkach jest ziarenko prawdy. Paqueta. Media muszą o czymś pisać, aby mieć mamonę.
Na pewno będzie przetasowanie w trenerach. Mnie ciekawi kto będzie w Romie. Mają mega plany, ale tam po Monchim jest burdel. Brzydko potraktowali De Rossiego.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Tylko jaki "lepszy" trener miałby być dostępny za rok? Klopp jest bardzo wątpliwy, Zidane raczej też (wątpię, by mieli go zwolnić po roku, a i ponoć teraz miał dostać większy wpływ na transfery). Pozostaje Guardiola, który mógłby chcieć spróbować podbić kolejną ligę, aczkolwiek wcale nie jest pewne, że miałby to zrobić już za rok (może chcieć pozostać w City aż do zdobycia LM, bo i tak ciężko wskazać zespół/otoczenie, które ogólnie byłoby lepsze) oraz czy wybrałby Włochy, bo mógłby pójść do PSG. Innych jakoś nie widzę...
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Teoretycznie w ostatniej kolejce Empoli może zabrać Interowi LM i spuścić Fiorentinę do Serie B ;)
od 12.12.1993 r.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

acmilan1899 pisze:Teoretycznie w ostatniej kolejce Empoli może zabrać Interowi LM i spuścić Fiorentinę do Serie B ;)
To chyba niemożliwe, ale warto zwrócić uwagę, jak Montella całkowicie niszczy swoje nazwisko. Pocżatki miał niezłe, ale ostatnie lata to równia pochyła.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Markucjo
Juventino
Juventino

Jak już Venomik wspomniał, na razie same ploty, od Guardioli po Mihajlovicia. Każdego dnia ktoś inny wybija się na faworyta. Wcześniej był Pep i Conte, wczoraj chyba Sarri, dzisiaj lata S.Inzaghi.
Słyszałem nawet takie ultra-ploty, że już doszło do zgrzytu w Realu i Zidane nie będzie miał pełnej swobody przy transferach i odchodzi do:
a) Juventusu
b) reprezentacji Francji, a Didier idzie do Turynu.
:rotfl:

Wracając do ligi. Empoli zaszalało. Będę trzymał dziś kciuki za Napoli, Inter może mieć ciepło w ostatniej kolejce.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Nie powinno być karnego dla Atalanty?
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Markucjo
Juventino
Juventino

Raczej tak, ale sedziowie tak roznie te reki gwizdza, ze ja sie wole nie podejmowac oceny.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Nie ma co liczyć niestety na tych ...juve. Grają od długiego czasu straszna padake, prędzej tu 0-3 będzie. Nawet pomoc sędziego nic nie daje.
Za to Inter przegrywa po cudownej bramce Zielińskiego i gdyby tak się skończyło, to widzę większe szanse na wyprzedzenie kuzynów niż Atalanty , bo Empoli ostatnio gra naprawdę fajnie.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
pandoktor
Milanista
Milanista

Ale aptekarstwo sędziego. Pokazywanie na zegarek śmieszne.

Oglądam raz jeden, raz drugi. Napoli mogło prowadzić wyżej. Żeby nie skończyło się jak w meczu z Atalantą. Tfu, tfu. Kuzynom zrobi się gorąco, jak dziś przegrają.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Różnie może być. Ostatnio Sassuolo pokazuje, że jest poziom wyżej niż Juve. Za tydzień wszystkiego się dowiemy, bo dzisiejsza kolejka nic nie przesądza.
pandoktor
Milanista
Milanista

Super Mario :-)
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Nic to nie da raczej.
od 12.12.1993 r.
pandoktor
Milanista
Milanista

Zgadzam się, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Trzeba wygrać w Ferrarze i zobaczymy, co dalej. Niemniej na chwilę obecną bardziej prawdopodobna wydaje mi się strata punktów przez Inter z Empoli niż Atalanty z Sass. Nasze ryzyko straty punktów gdzieś pomiędzy.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Nie wiadomo. Dzisiejszy mecz nie był w żadnym stopniu decydujący. Za tydzień przede wszystkim czeka nas gra z rywalem o zbliżonym poziomie. Sassuolo, to obecnie coś więcej niż Juve, więc są w stanie wyrwać punkty Atalancie. Szansa jest mała, ale jest. Tak samo Empoli może napsuć krwi Interowi. Znowu szansa mała, ale jest. Każdy rezultat jest możliwy.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Gzikuu pisze:Sassuolo, to obecnie coś więcej niż Juve, więc są w stanie wyrwać punkty Atalancie.
Jeśli Sensi chce zagrać w LM, to muszą przynajmniej zremisować z Atalantą ;) No i oczywiście Milan musi wygrać ze SPAL.

Najbardziej piękny scenariusz to wygrane Milanu i Atalanty i przegrana/remis Interu :D
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Będzie mega kolejka, o kilkadziesiąt milionów euro. Daje większe szanse Empoli zdecydowanie niż na to,że Atalanta coś straci (grając z Sassuolo jako gospodarz w ... Sassuolo jeśli się nie mylę ).
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Plus jest taki, że na pewno już poza strefę pucharową nie wylecimy. Chociaż słabo mnie to pociesza.

Trzeba spiąć się maksymalnie i za wszelką cenę wygrać ze SPAL. Patrząc na formę poszczególnych ekip, naprawdę każdy rezultat jest możliwy. Atalanta wydaje się, że oddycha rękawami, gdzieś zniknęła ta ich przebojowość i widowiskowa gra, są zmęczeni sezonem. Inter jak to Inter, fatalny wynik, ale trudno powiedzieć jakie ich oblicze wybiegnie na boisko. No i Milan, który miał już ten sezon w swoich rękach nie raz, więc trudno sądzić, że ten decydujący mecz jakoś łatwo wygramy...

Za plecami czai się też Roma, która matematyczne szanse wciąż przecież posiada.

Co jak co, ale emocji na pewno nie zabraknie.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Paolo#3 pisze:
Gzikuu pisze:Sassuolo, to obecnie coś więcej niż Juve, więc są w stanie wyrwać punkty Atalancie.
Jeśli Sensi chce zagrać w LM, to muszą przynajmniej zremisować z Atalantą ;) No i oczywiście Milan musi wygrać ze SPAL.

Najbardziej piękny scenariusz to wygrane Milanu i Atalanty i przegrana/remis Interu :D
Sensi nie zagra, coś z ręką sobie zrobił i miał zabieg
ODPOWIEDZ