Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Przyszłość Milanu

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Awatar użytkownika
DamianX
Milanista
Milanista

Przyszłość Milanu

Post autor: DamianX »

Złe czasy nastały...
Piłka Nożna w europie jest dominowana przez 3 kluby Real, Barce i Bayern, co roku tylko dwóch piłkarzy walczy o złotą piłkę, wg mnie kiedyś to było wielkie wyróżnienie dla piłkarza który zdobył tą nagrode a teraz? Za przeproszeniem dwóch pajaców się ściga o to, który zdobędzie więcej tych piłek do końca kariery do tego media, które to bardziej nadgłaśniają(nie wiem czy to wyraz poprawny?) i pełno dzieciaków, które się wyzywają o to jaki klub bardziej ssie.

No ale wracając do meritum, jak myślicie kiedy Milan wróci do najlepszych w europie w 2020? 2030? 2040? Czy Barca w końcu nas przegoni i będzie miała ponad 7 pucharów Ligi mistrzów albo może Real zdobędzie jeszcze więcej tych pucharów i odjadą nam za daleko ?

Założyłem ten temat aby pogdybać i poznać wasze opinie.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Quo Vadis, Milan? ;)
Zablokowany