Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Kolejka I

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
lux
Milanista
Milanista

Kolejka I

Post autor: lux »

Nie wiem czy jest sens zakładania takiego tematu, ale można spróbować, czy rozwinie się tu dyskusja. Pierwsza, inauguracyjna kolejka za nami.

Cagliari - Atalanta 2 : 1
Lazio - Udinese 2 : 1
Livorno - Roma 0 : 2
Napoli - Bologna 3 : 0
Parma - Chievo 0 : 0
Torino - Sassuolo 2 : 0
Inter - Genoa 2 : 0
Sampdoria - Juventus 0 : 1
Hellas - Milan 2 : 1

Wszyscy wiemy jak wyglądał mecz Milanu, więc o ni nie napiszę, ale czy ktoś oglądał na range Sport Lazio vs. Udniese? Według mnie początek wyśmienity dla Rzymian, a to co wyprawiał Candreva to szok. Hernanes ogólnie też dobry występ - groźne strzały oddawał i bramka także ładna - silny strzał po krótkim słupku z kolei Antonio pewnie uderzył karnego. Lazio grało ładny futbol do czasu, bo Udinese coś tam próbowało -Muriel świetnie wybiegł i lobem pokonał kładącego się już Marchettiego.

Ogólnie po ładnej kombinacji setki nie wykorzystał Klose i dziwię się, że aż tyle czasu zwlekał ze strzałem, który mógł oddać wcześniej. Strzał po ziemi na długi słupek by pokonał bramkarza, a tak mocno przestrzelił celująca krótki słupek.

Wszedł także Piotrek Zieliński i wystąpił on... słabo. Mógł wyrównać, bo wyłożono mu piłkę na nie wiem, szósty metr gdzieś i mocno spudłował (piłka jednak też podskoczyła)

Generalnie mecz całkiem przyjemny dla oka - Lazio pokazało, że może być groźnym rywalem i może bić się nawet o najwyższe lokaty mimo wpadki z Juve o Superpuchar Włoch.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Masz juz temat sezon 2013/2014.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Zablokowany