Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Inter - czyli wszystko o nerazzurrich

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Kacapa92 pisze:Co ciekawe pojawia się coraz więcej plotek o tym, że Icardi jest już po słówku z Juventusem.
To raczej pokłosie ostatniego wywiadu Paraticiego. Dość długi i ciekawy, polecam każdemu, kto chciaby się nieco lepiej zorientować w klimacie Juve.
Padło w nim, że przed ostatnim letnim oknem transferowym Juventus rozglądał się za transferem nie tylko sportowym, ale także medialnym. Co w sumie zbiegało się z wypowiedziami Agnellego czy zmodyfikowaniu umowy ze sponsorem aby przychody z koszulek trafiały do Juve.
Paratici przyznał, że jednym z ważniejszych (najważniejszym?) pomysłem był Icardi. Ale kiedy agent Ronaldo powiadomiło Juve, że ten chce opuścić Real i przejść do Juve to plany się zmieniły i przeszedl Ronaldo.
Nie sądzę by było w tym coś więcej, zwłaszcza, że Icardi też nie wydaje mi się być napastnikiem odpowiednim do gry z Ronaldo.

No ale to juz pogadanka na inny kanał.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Chiellini ponoć zaczął obserwować Icardiego na instagramie, a to już nie przelewki ;)

Zobaczymy. Za dobre pieniądze Icardi by był fajnym transferem. Ale ja jakoś nie należę do fanów tego piłkarza, nie widzę w nim aż tak wielkich umiejętności, żeby go stawiać na światowym topie i żeby kosztował grubo ponad 100 mln, o czym się mówi.

Ale ciekawa sytuacja u kuzynów. Dopiero co wydawali się poukładani i na najlepszej drodze do stabilizacji i odbudowy, a tu znowu dość spore problemy. Mimo wszystko, jakiejś wielkiej zapaści formy bym nie oczekiwał.

Co do Politano, w meczach w których go widziałem grał świetnie. Fajny, techniczny grajek, szybki, dużo widzi.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Icardi ponoć oczekuje przeprosin... i ja się mu w sumie nie dziwie.

Gość bez którego nie byłoby Interu w LM i w top Serie A, absolutnie kluczowy gracz, który oczekiwał po prostu kontraktu na który zasługiwał. Przecież jeżeli ktoś miałby zarabiać po Ronaldo najwięcej w Serie A, to bez wątpienia powinien być to Icardi.
Wiadomo Wanda robi w mediach swoje, ale klub według mnie zachował się beznadziejnie. Takie akcje w środku sezonu, dalsze dzielenie szatni i pośmiewisko w Europie?
Mi tam Maurito szkoda, bo zawsze tego gracza lubiłem i ceniłem. Poza nieprzemyślaną autobiografią nie można mu w sumie nic zarzucić. Z gracza ciągnącego klub za uszy stał się nagle wyrzutkiem.

Oczywiście kibice Interu musieli pokazać tą swoją niesamowicie brzydką twarz, jakby akcja z Napoli to za mało. Obrzucenie samochodu matki z dzieckiem to niesamowity pokaz miłości do klubu. Na stronie Interu przeczytałem dzisiaj coś co mnie wręcz przeraziło, nawet nie chce przytaczać tak chorych tekstów, w których życzy się śmierci żonie piłkarza.

W ogóle, strasznie mnie bawią kibice Interu, którzy myślą, że facet ot tak zostawi swoją żonę :rotfl2: Na miejscu Icardiego szukałbym sobie klubu, który doceni jego umiejętności. Ja bym mu bez wahania dał 8-10 mln na rok.
Judge not lest ye be judged yourself
Markucjo
Juventino
Juventino

Post autor: Markucjo »

No ale z drugiej strony tam są co chwilę szopki o podwyżkę, nawet już wypadłem z rachuby.
O ile się nie mylę, to Marotta kilkanaście dni temu mówił coś o nie załatwianiu tego w mediach ( jak robi to Wanda, pisząc kolejne pierdoły na twitterach/instagramach czy wypowiadając się w TV ). I to był chyba najlepszy moment to powiedzenia sobie stop i rozmów w zaciszu gabinetów. Jakby do końca sezonu nie doszli do porozumienia, to wtedy Icar mógłby jasno i wyraźnie powiedzieć, że odchodzi.
A tymczasem kwas w drużynie, szatnia na niego ponoć obrażona, patowa sytuacja. Brak zmiany kapitana na żądanie drużyny mógłby się skończyć całkowitą degrengoladą ( o ile się nie mylę, to chłop miał dobre sytuacje w ostatnich kilku meczach, a nie strzelił nic ).
Już abstrahuję od tego, że samo danie Mauro opaski to był jakiś żart. Ten chłop jest po prostu niezbyt inteligenty ( żeby nie używać mocniejszych słów ) i do tej roli się nie nadaje. Do tego agent amator, w postaci jego żony i są tego skutki. Także obie strony mają tutaj za uszami.
No ale zobaczymy, może to ja się mylę i Wanda to czysty talent i ostatecznie gość wyląduje w Mardycie za mniej niż 100 milionów i z kontraktem jakiego chce. Choć Perez chyba niezbyt chce z Wandą negocjować.

PS: A to co wyprawiają kibice, to już zupełnie inna sprawa. Gorsi od tych Interu, to są chyba tylko panowie z Neapolu.

EDIT: Bardziej mnie śmieszy reakcja kibiców z fcinter.pl na ew. wymianę Dybala-Icardi i ich święte przekonanie, że to Juventus powinien dopłacić w takiej sytuacji.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Markucjo pisze:EDIT: Bardziej mnie śmieszy reakcja kibiców z fcinter.pl na ew. wymianę Dybala-Icardi i ich święte przekonanie, że to Juventus powinien dopłacić w takiej sytuacji.
No to jest konkret beka ;]
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Icardi jako piłkarz jest świetny i naturalne jest, że chce wyższy kontrakt, tym bardziej jaką rolę odgrywał w Interze. Jako człowiek to poziom mułu z błotem.
Jego żona to ten sam poziom albo gorszy i w taki sposób załatwia sprawy transferowe oraz dba o PR męża ( zresztą to nic nowego ).
Z tego co czytałem w Interze jasno dawali do zrozumienia, że rozmowy powinny się toczyć w sposób cywilizowany oraz są do tego odpowiednie miejsca.
Kibice mogą się czuć mocno wkurzeni ze sposobu załatwiania sprawy przez menadżera i robienia przez nią reality show, w którym ośmiesz ich klub. Pamiętamy jeszcze cyrk Raioli? Naturalnie są pewne granice, których przekroczyć nie można. Z drugiej strony menadżer powinien się z pewnymi rzeczami również liczyć.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

plakat33 pisze:. Jako człowiek to poziom mułu z błotem.
Skąd taka opinia? Wiadomo, że jego autobiografia była czymś niepotrzebnym, ale nie kojarzę nic więcej o co można się przyczepić do Icardiego, jako człowieka.

Wanda to Wanda, ale klub sam wyciągał inne brudy na wierzch już wcześniej.

P.S. Tylko błagam, niech nikt nie wyskakuje z odbijaniem żon, bo wyjdę z siebie i stanę obok :P
plakat33
Milanista
Milanista

miszcz pisze:P.S. Tylko błagam, niech nikt nie wyskakuje z odbijaniem żon, bo wyjdę z siebie i stanę obok :P
Autobiografia + akcja z żoną i przyjacielem. Tatuaże również są rzeczą dziwną i niesmaczną. Hahaha, możesz wychodzić z siebie i stawać obok :P
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

No wyszedłem...
Bez urazy, ale to trochę bardziej świadczy o Tobie jako człowieku niż o Icardim. Żeby nie było, postaram się to rozwinąć i spróbować zmienić Twoje zdanie, a także innych, jeżeli mają podobne.

1. Nikt na świecie nie zna sytuacji dokładnie oprócz osób, których to dotyczyło.
2. Przyjmując punkt 1 i dodając do tego rozum oraz godność człowieka należy stwierdzić, że gówno tak naprawdę wiemy i nie mamy prawa ferować wyroków.
3. Jeżeli jednak już ulegamy najgorszemu trendowi współczesnego świata, czyli wydawaniu osądów, których za cholerę nie mamy prawa wydawać, to warto spojrzeć na fakty, pogłoski lub poszlaki: patrz kolejne punkty.
4. W małżeństwie Lopeza i Wandy nie działo się dobrze. Lopez ją zdradzał, miał w dupie dzieci oraz według pogłosek, znęcał się fizycznie nad żoną.
5. Icardi z punktu widzenia moralnego nie zrobił absolutnie niczego złego. Czytając ten wątek w jego autobiografii możesz się w tym przekonaniu upewnić.
6. Icardi zakochał się w kobiecie, której małżeństwo było już skończone. Zanim jednak zdecydował się na związek, zasięgnął rady "starszyzny" w Interze (Zanetti, Samuel), którzy poradzili mu by iść za głosem serca. Lopez i Wanda byli już chyba w separacji, a oni widzieli jak Maxi traktuje żonę i rodzinę.
7. Po całej akcji Icardi nie mówił nic złego o Lopezie, nie obsmarowywał go w mediach i próbował nawet się zachować jak mężczyzna podając mu rękę.
8. Nie ma też żadnych przesłanek by twierdzić, że utrudnia Lopezowi kontakt z dziećmi. Niestety ponoć robi to Wanda.
9. Na Wandzie skończmy, bo jeżeli chcesz ferować wyroki, to wydaję się, że tylko w stosunku do niej możesz tak uczynić.

Autobiografia, to była strasznie głupia rzecz, ale Icardi odpowiedział na ten błąd w najlepszy możliwy sposób, czyli na boisku.

Co jest złego w jego tatuażach? Co jest złego w pokochaniu nie swoich dzieci? Co jest złego w rozwodach, zakochaniu się i pokazaniu się jako ten lepszy w oczach kobiety?
Przyjaciel? Nigdy nie miałeś kogoś takiego kogo traktowałeś jako przyjaciela, ale okazał się człowiekiem z którym nie chcesz mieć nic wspólnego?

Przepraszam, ze wjechałem na takie tory, ale zawsze mnie drażniło to płytkie i słabe podejście do spraw małżeńskich/rodzinnych kogoś obcego. Nie sądź, a nie będziesz sądzony. A najlepiej to już w ogóle patrzeć na własne podwórku i się zastanowić nad sobą.
Bardzo łatwo zaniedbać własna rodzinę i później krzyczeć, że ktoś Cię zdradził.
plakat33
Milanista
Milanista

Miszcz nie rozwlekając się za bardzo to czasami człowiek się musi uderzyć w pierś, szczególnie jak się zagalopuje i napisze coś nie do końca przemyślanego. W moim przypadku masz rację co do pkt. 1,2,3. Zgadzam się z tym co napisałeś i w sumie na co dzień zawsze z takiego punktu widzenia wychodzę jak przedstawiłeś. Dalej historii rodzinnych nie ma chyba sensu ciągnąć i sobie pisać różnych rzeczy, ponieważ to tematyka piłki nożnej i przy tym wolę zostać ;)

Załatwianie spraw transferowych w sposób jaki to robi menadżerka Icardiego mi się nie podoba. Wygląda to jak reality show. Inter również mógł to rozwiązać inaczej. Cała sytuacja póki co bokiem wychodzi zarówno piłkarzowi jak i klubowi. Komu bardziej to się okaże. Może na końcu wszyscy się na nowo pokochają najszczerszą miłością i dalej będą sobie żyli szczęśliwi do następnej sytuacji :P
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Fajnie, że tak uważasz i taki był cel mojego posta, żeby się zastanowił człowiek czasami nad sobą :)
plakat33 pisze:Załatwianie spraw transferowych w sposób jaki to robi menadżerka Icardiego mi się nie podoba.
Oczywiście, że to jest głupie. Wanda i Inter wpadli w spirale medialną, zamiast się porozumieć po cichu, wiec teraz muszą sprzątać powstałą kupę.
Wychodzi jednak na to, że może dojść do szybkiego pogodzenia, bo Wanda i Marotta już się wysyłają takie sygnały. Niestety poniżenie Maurito pozostaje i ja na jego miejscu szukałbym klubu, który go doceni. Tylko, że to szukanie powinno odbyć się po cichu... chociaż mi tam nie zależy na tym by odejmować problemów Interowi :P

Porównanie Wandy i Raioli wydaje mi się tu zresztą nietrafione. Ona kieruje się emocjami w tej sprawie. Zresztą ja dzisiaj jestem w stanie uwierzyć, że Mirabelli i Fassone nie grali czysto w tej sprawie. No, ale to już inny temat.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

https://intermediolan.com/news/25396/wa ... kXANDin5YA

normalnie Trudne Sprawy, wzruszyła mnie twoja historia :rotfl2:
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Przetłumaczyli "We are family of Interisti" na "Jesteśmy rodziną Interisu". Czy tylko mi się wydaje, że jakoś absurdalnie brzmi?
plakat33
Milanista
Milanista

miszcz pisze:Porównanie Wandy i Raioli wydaje mi się tu zresztą nietrafione.
Chodziło mi jedynie o robienie szopki medialnej i cyrku. Zamiast załatwić sprawy w zaciszu gabinetów to jest robione swoiste reality show w mediach. Szkodzi to klubowi, zawodnikowi i wkurza kibiców co powoduje negatywny efekt zwrotny ( rzucanie kamieniem w szybę auta w którym jedzie matka z dziećmi potępiam ).
miszcz pisze:Ona kieruje się emocjami w tej sprawie.
Jeśli masz na myśli sytuację z kamieniem to rozumiem jej emocje. Jeśli nawiązujesz do jej emocji podczas całej sagi transferowej i jej wypowiedzi w programach rozrywkowych i gazetach to nie rozumiem ani trochę takiego postępowania pełnomocnika. Można by się również zastanowić czy akcja z kamieniem nie powinna być ostatnim sygnałem do tego żeby obydwie strony usiadły i w zaciszu gabinetów rozwiązały sprawę. Zamiast tego dalej mamy show w tv, wywiady, opowiadania i łzy... Zresztą nie oszukujmy się, darmo tego nie robi, a co w rodzinie to nie zginie i może to jest droga do osiągnięcia celu i styl działania.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2019, 14:21 przez plakat33, łącznie zmieniany 2 razy.
plakat33
Milanista
Milanista

miszcz pisze:Zresztą ja dzisiaj jestem w stanie uwierzyć, że Mirabelli i Fassone nie grali czysto w tej sprawie. No, ale to już inny temat.
To faktycznie inny temat i pewnie jeszcze się czegoś nowego prawdziwego lub nieprawdziwego dowiemy.

Przy okazji cyrku z Icardim zastanawiam się jak u nas będzie przebiegało przedłużanie kontraktów i na jakich warunkach.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Inter na złość innym zbiera punkty. Nadchodzące derby zapowiadają się chyba najlepiej od dawna (obie drużyny po dobrym okresie). Należę do tych osób, które chciałyby obie mediolańskie drużyny w LM 2019/2020, wraz z Juve i Napoli.

Dużo było porównań odnośnie odbudowy Milanu i Interu, ale są też pewne różnice. Wydaje mi się, że w przypadku Interu jest trochę mniej cierpliwości, tzn. sprowadzają/interesują się uznanymi zawodnikami, ale już będącymi dość daleko w swoim prime. Radja po 30., chcieli Vidala, Modricia,przyjdzie prawdopodobnie Godin, mówi się o Rakiticiu, a jednym z kandydatów do zastąpienia Icardiego jest Cavani. Oczywiście jest kilku młodych (Balde, Politano, Lautaro czy Skriniar), ale też doświadczeni Handanovic, Borja Valero, D'Ambrosio czy Perisić. Ciekawi mnie co wyczarują latem i kto ze starszyzny zostanie.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

M obojętnie kto będzie tym kolejnym zespołem. w obu klubach kibice mają lekko nasrane. Oczywiście nie wszyscy, ale co niektórzy mają napady emocjonalne jak stare baby.
Na pewno z któryś z tych zespołów będzie miał przerąbane w przypadku braku awansu. O ile Inter sprzeda Persicica i Icardiego za dobre kwoty. To Roma przy braku LM nie bedzie miała co gadać w przypadku sprzedaży Manolasa czy Pellegriniego. Byle Milan awansował i mieć resztę gdzieś. Od tych zespołów wolałbym Fiorę czy Atalantę.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

No i jak widać Marotta działa. Abisso ma bana na 3 mecze i wszystkie spotkania Interu do końca sezonu. :hmm:
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Nie no, bez przesady. Abisso popełnił karygodny błąd i został za to ukarany zawieszeniem niezależnie od tego, co Marotta zrobił lub czego nie zrobił. To, że nie będzie przez dłuższy sędziował meczów Interu, też jest normalną procedurą po takim numerze.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

W Interze ciąg dalszy cyrku. Icardi nie został powołany, pomimo kontuzji Lautaro i dyspozycji Keity. Według doniesień Spaletti oczekiwał, że przeprosi wszystkich na treningu i się zdenerwował gdy tego nie zrobił. Powrót Icardiego był efektem porozumienia jego prawnika z zarządem klubu, a w tym momencie wszystko niweczy trener.

Nie zdziwię się jeżeli to jest prawda, bo Spaletti już wielokrotnie udowadniał w wywiadach, że jest malutkim człowiekiem.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Wymaganie przeprosin od Icardiego po tym całym cyrku z nim i jego panną ma świadczyć o "małości" Spalettiego? :dunno:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

I co z tego skoro i tak pewnie wygrają i powiększą swoją przewagę nad nami. :P
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Dla mnie Spaletti jedynie próbuje przywrócić porządek i skasować status równiejszych wśród równych. Miał przeprosić, nie przeprosił. Ta informacja daje podstawy do niepowoływania go.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Też nie widzę tu małości Spala, prawidłowa postawa. Uczciwość i bycie fair wobec drużyny, która > jednostka.
Dziś pozostaje nam "kibicować" Interowi i Napoli. Ich wygrane uratują choć trochę ten weekend.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Icardi nie czuje się winnym, tylko kozłem ofiarnym. Jego powrót to wynik porozumienia prawnika z zarządem i "zawieszenia broni", które Spaletti zniweczył właśnie swoją małością.
Poza tym wyszły ostatnio nowe "kwiatki" z szatni, które wskazują na to, że cała sytuacja to wynik spięcia na linii Icardi-Spaletti, a nie kłótni pomiędzy piłkarzami. Icardi miał prosić trenera by ten nie krytykował tak piłkarzy, a Spaletti uznał to za obrazę majestatu i podjął decyzję o zabraniu opaski, w środku sezonu.

Mi tam zwisa jak jest naprawdę i jak to się u nich rozwiąże, ale gdy patrzę chłodno na sytuację, to nie mam problemu z uwierzeniem w to, że Spaletti zachowuje się jak Pan i Władca, któremu nikt nie może podskoczyć. Z powodu tej samej małości doprowadził do spiny z innym kapitanem, Tottim.

Facet jest trenerem dobrym, a nawet bardzo dobrym, ale człowiekiem małym i bez klasy. Jego wywiady i wypowiedzi pomeczowe jasno na to wskazują.
ODPOWIEDZ