Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Roma Bilet

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
mundek
Milanista
Milanista

Milan - Roma Bilet

Post autor: mundek »

Witam, mam do was takie pytanie. Jestem zainteresowany wyjazdem na Milan - Roma czy ktos z was potrafi mi powiedziec cos wiecej na temat strony viagogo. Mam zamiar kupic tam bilety. Czy potrzebna jest mi karta kibica? Oto link do strony

http://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Fo ... s/E-472393

Jest opcja do zaznaczenia " Bilety do zakupu bez karty członkowskiej “Tessera del Tifoso”

z góry dzieki za odpowiedz. pozdr
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

moze jakis przyklejony zrobic o biletach na forum?
Bilety w wolnej sprzedazy rozprowadzane przez wlasciciela NIE wymagaja Cuore.Cuore potrzebne jest na wyjazd do sektora gosci.btw, niezla marza prawie 100%
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
mundek
Milanista
Milanista

Post autor: mundek »

Dzieki za odpowiedz, czyli kupujac bilet przez viagogo nie potrzebuje niczego procz dowodu tozsamosci? Btw. Wydawalo mi sie ze to normalne ceny:)
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

normalne ceny sa na stronie milanu.
do biletu potrzebne sa dane personalne i byc moze nr dokumentu tozsamosci jaki okarzesz wchodzac na stadion.
najlepiej do nich zadzwon najpierw aby sie dopytac co i jak.biletow na rome w wolnej sprzedazy nie bedzie jeszcze dlugo wiec zgaduje ze to po prostu rezerwacja wejsciowki na razie z puli jaka otrzyma dystrybutor od klubu.
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Kompletu też się nie spodziewaj, ja bym się nie podpalał i nie przepłacał, skoro problemy były z wypełnieniem stadionu nawet na Juve.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

No chyba, że wygramy wszystkie inne mecze do tego czasu ;) to wtedy można się spodziewać nawrotu wierzących niepratykujących.
ForzaMILAN!
ODPOWIEDZ