Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Coppa Italia

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Coppa Italia

Post autor: Szybki »

Myślę że przyda się taki temat poświęcony tylko i wyłącznie tym rozgrywkom.

Roma wygrywa z Interem 2-1 do przerwy, ciekawy mecz w Rzymie, obrona naszych sąsiadów zza miedzy to jakieś totalne nieporozumienie, Roma wjeżdża w nich jak w masło i gdyby Totti wykorzystał jeszcze sytuacje sam na sam to z Interu chyba nie byłoby już co zbierać a tak jeszcze mają szanse i niestety czuję że jakoś doprowadzą do remisu, zapowiada się emocjonująca druga połowa.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Jest szansa, że w finale zobaczymy derby Rzymu. Oj wtedy to by się działo.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Ale emocje w Rzymie :D Lazio w finale po zasłużonej wygranej, myślałem że po bramce Vidala jeszcze to przerżną ale kapitalnie odpowiedzieli bramką na 2-1, Giovinco mistrz w marnowaniu setek :lol2: Marchisio też popisał się nie strzelając do pustej bramki, tak czy inaczej jestem zadowolony, chcę zobaczyć w finale derby Rzymu, to będą dopiero emocje :]
Swoją drogą w końcu od dawien dawna zobaczyłem zapełnione Olimpico, aż mi się od razu lepiej ten mecz oglądało.
SineCere
Milanista
Milanista

Post autor: SineCere »

Myślę, że można to podpiąć pod ten temat.

Podjęto dzisiaj decyzję, że mecz o Superpuchar Włoch także w tym roku zostanie rozegrany w Pekinie. Podobnie było w latach 2009, 2011 i 2012. Widać, że Chińczycy nieźle płacą.
"Jeśli nie marzysz, to jesteś głupi"
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Chińczycy mieli opłacone trzy finały w latach 2010-2014, więc decyzja sprowadzała się do tego, czy zagrać tam teraz czy za rok. Na przyszły sezon pewnie będzie kolejny przetarg ;)
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

TomekW pisze: Na przyszły sezon pewnie będzie kolejny przetarg ;)
Stadion Narodowy w Warszawie! Zaproponujemy im... właśnie co my możemy zaproponować? :|
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Prócz gorzały i kobiet lekkich obyczajów nic nie przychodzi mi do głowy :roll:

Czekam na drugi rewanżowy mecz CI (Inter- Roma), bardzo chciałbym zobaczyć derby Rzymu w finale, oby tylko kuzyni podtrzymali swoją formę.
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Niestety Inter rozgrywa bardzo dobre spotkanie i po pięknej akcji po której padła bramka prowadzi 1-0, jeśli Rzymianie nic nie zmienią po przerwie to "kuzyni" wcześniej czy później wsadzą na 2-0 i przejdą do finału :/ Swoją drogą Handanović jest rewelacyjny, bramkarz naprawdę z górnej półki.
SineCere
Milanista
Milanista

Post autor: SineCere »

Rossonero_ pisze:Niestety Inter rozgrywa bardzo dobre spotkanie i po pięknej akcji po której padła bramka prowadzi 1-0, jeśli Rzymianie nic nie zmienią po przerwie to "kuzyni" wcześniej czy później wsadzą na 2-0 i przejdą do finału
Na szczęście czarny scenariusz się nie sprawdził. 3-2 i mamy derby Rzymu w finale.
"Jeśli nie marzysz, to jesteś głupi"
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Interiści nie zawiedli a dwie bramy wpakował im ich własny wychowanek :rotfl:
SineCere pisze:i mamy derby Rzymu w finale.
Tego chciałem już jak Lazio awansowało do finału, powiem nawet szczerze że nie mogę doczekać się tego meczu, derby Rzymu o taką stawkę, będzie gorąco :]
Awatar użytkownika
Kaj
Milanista
Milanista

Post autor: Kaj »

Ale bramka Torosidisa :)
www.bet-zone.net <-- Darmowy typer piłkarski z pulą nagród 500euro dla najlepszych :) Zapraszam
Awatar użytkownika
kamillos
Milanista
Milanista

Post autor: kamillos »

Finał Pucharu i Superpucharu Włoch w Orange Sport
https://twitter.com/OrangeSportPL/statu ... 9170249730
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Lazio z Pucharem. Czyli Allegri dostanie drużynę, która będzie grała co tydzień, podobnie Inter Mazzariego ... Może być nieciekawie.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Ja pierdziele to już jest po meczu? :wow: Ja się nastawiam na 20:45 a tu taka lipa, fajne widowisko było?

Chciałem żeby Roma wygrała ale dla Serie A chyba lepiej że stało się inaczej bo tak Włosi będą mieli tą drużynę więcej w Lidze Europejskiej.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Rossonero_ pisze:Chciałem żeby Roma wygrała ale dla Serie A chyba lepiej że stało się inaczej bo tak Włosi będą mieli tą drużynę więcej w Lidze Europejskiej.
?
Awatar użytkownika
Kaj
Milanista
Milanista

Drużyn będzie tyle samo :)
www.bet-zone.net <-- Darmowy typer piłkarski z pulą nagród 500euro dla najlepszych :) Zapraszam
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

A to wygrana w pucharze nie daje awansu do europejskich rozgrywek? :co:
Awatar użytkownika
Kaj
Milanista
Milanista

Rossonero_ pisze:A to wygrana w pucharze nie daje awansu do europejskich rozgrywek?
Daje, ale gdy Puchar wygrywa ktoś, kto w Serie A zajął miejsce gwarantowane grą w Europejskich Pucharach, to awansuje też kolejna drużyna z ligi.

O ile dobrze wiem ;)
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

4 i 5 miejsce w lidze jest premiowane grą w LE. Roma była 6, Lazio 7 - zwycięzca Pucharu gra w następnym sezonie w LE czyli Lazio ;) żadnego miejsca nie dało się stracić/zyskać.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Sory panowie ale sugerowałem się tabelą na SerieA.pl a tam jeszcze są zaznaczone 4 miejsca premiowane awansem do LM, czyli Rome brałem jako już zaklepaną drużynę do LE i teraz jeszcze do tego doszło Lazio :P Moja nieuwaga.
Awatar użytkownika
Kaj
Milanista
Milanista

Renesco

A gdyby Lazio było 5te a Roma 6sta, to Roma zagrałaby w LE, tak?
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

@Kaj

dokładnie, w takiej sytuacji było Palermo w sezonie 2010/2011 kiedy zajęło niepremiowane 8 miejsce w lidze. Przegrali finał Pucharu Włoch z Interem, ale grali w następnej edycji LE, przynajmniej w kwalifikacjach bo nie pamiętam, czy je przeszli ;)
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

O na dzieńdobry Pucharu Włoch Genoa odpada ze Spezią po karnych

Comi strzelił bramkę dla Novary, a Palermo przegrywa z Veroną
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

https://www.youtube.com/watch?v=1HqvKIHy2qM

Nie wiem jakim cudem sędzia nie zinterpretował tego jako spalony - piłka wyraźnie leciała w stronę Higuaina (jedynego gracza Napoli znajdującego się w tamtym miejscu), który wyraźnie był na spalonym. A tu liczy się przecież sam moment podania.

Z drugiej strony to w końcu sędziowie z Włoch, tam nie takie rzeczy już się działy... -_-
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Kolejny dowód na to, że piłkarze reklamując spalone, zamiast grać w piłkę, najwięcej krzywdy robią sobie.
ODPOWIEDZ