Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Sezon 2011/2012

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

DjJuve pisze:Po raz kolejny pragnę wyrazić moje zadowolenie z faktu, iż nie widzicie żadnego problemu w umieszczeniu 3 gwiazdki na naszych koszulkach.
Jak dla mnie moze byc ich tam dokladnie tyle co mistrzostw, czyli 28 \o/
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

DjJuve pisze:Spoko, pojawiły się już pierwsze teorie dotyczące odebrania nam scudetto i wykopania z CL.
Pierwszy ukarany już jest. Criscito został "wydalony" z kadry na Euro ;) Teraz tylko czekać jak "wydalą" was z LM :P
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

A czemu mieliby ich wydalić? Sprawa dotyczy okresu, w którym Conte trenował Sienę...
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

TomekW pisze:A czemu mieliby ich wydalić?
To proste. Za gola Muntariego.

EDIT:
Podejrzani:

Conte: piłkarz i trener Juventusu
Criscito: wychowanek juventusu
Milanetto: wychowanek juventusu
Sculli: wychowanek juventusu
Masiello: wychowanek juventusu

JUVENTUS - SZKOŁA ZYCIA

btw. dzis jest 28 maja. Dla nich dzis jest 30 ;)
:lol2:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Kilka lat temu gdy zaczynało się calciopoli też już sobie doszywaliśmy gwiazdki, później było jak było. Teraz zamiast liczyć na bonusy trzymajmy kciuki żeby '18' nie zmieniać w '17', w końcu mowa o 2011 roku.
Przykro patrzeć na ten cały syf w 'naszym' calcio.
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
Phalcore
Milanista
Milanista

Post autor: Phalcore »

Przykre jest to co się dzieje ostatnio w Serie A. Przy takich obrotach spraw jakie mamy ostatnio w lidze można tylko stwierdzić "lo scudetto mettilo nel culo".
Dear A.C. Milan.
Less politics, more football.

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Robi się ciekawie... Od wielu lat włoskie Calcio nie wyrabia sobie dobrej opinii. Nie dziwmy się, że gwiazd w naszej lidze jest coraz mniej, że frekwencja spada i zyski klubów również. Myślę, że zawieszenie ligi to nie jest dobry pomysł, bo wówczas odeszła by większość znaczących piłkarzy a liga straciłaby znowu na reputacji, ale jakieś kroki muszą być podjęte. Jak nie ustawianie meczów to ustawianie u buków. Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć, że pogrążyć Calcio do zera. Wydaje się, że nawet ew. wygrana Włochów na Euro 12 nie zmieni na lepsze opinii o tutejszej lidze i panujących układach. Smutne ale włoska piłka jest na zakręcie. Oby tylko nie wykoleiła się na dobre.
Awatar użytkownika
nismovsky
Milanista
Milanista

Post autor: nismovsky »

W notce Steca dot. problemów Włochów pojawia się więcej powiązań na linii "Podejrzany? To pewnie gracz Juventusu". Nie ominęło to nawet Buffona...

Link do tekstu:
http://rafalstec.blox.pl/2012/06/Ile-po ... szmar.html

Oby tylko syndromy Totonero i Calciopoli się sprawdziły - jest afera, jest i puchar ;)
(Marzy mi się finał Holandia - Włochy albo Niemcy - Włochy) :king:
"Człowiek ma jedne usta i dwoje oczu oraz uszu, po to, żeby dwa razy więcej słuchał i patrzył, niż mówił. Ma też dziesięć palców u rąk, stąd teraz taka sraka w Internecie..."
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
chrissnail
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: chrissnail »

Kompletnie bezsensowna wypowiedź... widać niczego się nie nauczył.
Awatar użytkownika
Vimes
Juventino
Juventino

Post autor: Vimes »

Paolo#3 pisze:http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... rom-serie-

:mrgreen:

Żartowniś Allegri... ;)
Każda akcja wywołuje reakcję, tym razem Agnelliego: "Allegri? Tak jak wcześniej, nie zamierzam odpowiadać na pytania związane z tego typu kwestiami, ja koncentruję się na pracy w Juventusie. Jedyna rzecz, jaką mogę tu dodać, to że jeśli Juve ma według Allegriego 31 tytułów, to Milan zasługuje na dwie gwiazdki".

Chociaż taka wymiana uprzejmości do niczego nie prowadzi.
Anathem
Milanista
Milanista

Post autor: Anathem »

Ja tam uważam żart Allegriego za zabawny. Odpowiedź Angelliego jest nieco mnie zabawna z uwagi na to kto się ilu gwiazdek domaga ;)
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Muszę przyznać, ze te wszystkie polemiki i piana na ustach Juventinich wywołuje u mnie uśmiech. :)

Nie piszę tutaj o rozsądnych sympatykach pokroju Venomika czy Vimesa, lecz ogólnie. Ja nie wiem, czy całe to środowisko myśli, że Allegri biega do mediów, żeby co jakiś czas dopiec Bianconerim, czy co. Dostał od dziennikarza pytanie i odpowiedział dowcipnie, z humorem, wymijająco. Tymczasem te odpowiedzi są zupełnie inaczej traktowane. Heh.
Awatar użytkownika
chrissnail
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: chrissnail »

maslok pisze:Ja nie wiem, czy całe to środowisko myśli, że Allegri biega do mediów, żeby co jakiś czas dopiec Bianconerim, czy co. Dostał od dziennikarza pytanie i odpowiedział dowcipnie, z humorem, wymijająco.
Zapewne tego nie potrafią zrozumieć kibice przeciwników... zwłaszcza banda Gimbus Style. Dziennikarze celowo zadają takie pytania. Jednakże Max zamiast uciąć takie pytanie, wali śmiechu wartymi dżołkami poziomu Strasburgera. Bo nie rozumiem... kpimy z "30 sul campo" a potem foch z riposty Agnelliego? Nosz kurde Hipokryty :P
SineCere
Milanista
Milanista

Post autor: SineCere »

Może trochę nie w temacie, ale znalazłem ciekawą informację o obecnośći ACM w Polsce. I to prawie w stolicy :D

Link
Anathem
Milanista
Milanista

Awatar użytkownika
Vimes
Juventino
Juventino

Ten sam news na stronie głównej gazetowego portalu ma inny tytuł: "Trener i piłkarz Juventusu oskarżeni o korupcję", bo grunt to chwytliwy nagłówek. Natomiast, że sprawa w ogóle nie dotyczy Juventusu jako klubu, tylko rzekomych czynów jego obecnych pracowników w innych klubach to dla michnikowych dziennikarzy kwestia drugorzędna. Jak tu nie kochać mediów? Conte i Pepe są oskarżani o coś z gatunku, że "wiedzieli i nie powiedzieli", ale nie brali udziału w samym czynie. Tylko Bonucci jest de facto oskarżony o korupcję za swoich czasów w Bari. Cóż, jeżeli Leoś rzeczywiście ma coś za uszami to należy go wywalić na zbity pysk.
Anathem
Milanista
Milanista

Vimes pisze:"Trener i piłkarz Juventusu oskarżeni o korupcję", bo grunt to chwytliwy nagłówek
Nie mniej taka jest rzeczywistość ;) To o Waszych zawodników i Waszego trenera chodzi. I nie ma tu znaczenia że sprawa dotyczy przeszłości gdy nie byli w Juve.
Ano zobaczymy jak się cała sprawa skończy i jak szybko.
Awatar użytkownika
Vimes
Juventino
Juventino

Anathem pisze:To o Waszych zawodników i Waszego trenera chodzi.
O Piszczku też rzucali nagłówki "Piłkarz Borussi Dortmund skazany za korupcję"?
Anathem pisze:Ano zobaczymy jak się cała sprawa skończy i jak szybko.
Pierwsza rozprawa już 2 sierpnia, do tego czasu oskarżeni mogą iść na ugodę, ale adwokat Conte już zapowiedział, że wyklucza to rozwiązanie i czeka na proces, który według jego prognoz nie potrwa dłużej niż tydzień. Mam nadzieję, że rzeczywiście szybko to skończą i będzie się można skupić na przygotowaniach do nowego sezonu.

Do Pepe nie mam żalu. Grająć w Udinese dostał propozycję ustawienia meczu, ale ją odrzucił, czyli zachował się jak należało. Jego wina polega na tym, że nie zgłosił tego faktu.

Natomiast kto wie co Bonucciemu do łba strzeliło w tym Bari? Jednak tak ja mówiłem wcześniej, jeżeli brał w tym udział to dałbym mu dożywotniego bana.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Napoli chce zbojkotować idiotyczny Superpuchar w Pekinie - to raz.
Conte nie poprowadzi Juve przez minimum 3 miesiące w związku z wiadomą aferą - to dwa. Jak będzie miał resztki honoru, a klub zadba o wizerunek przed startem w LM to gość natychmiast powinien podać się do dymisji, albo powinni go wylać na zbity pysk.
Awatar użytkownika
Vimes
Juventino
Juventino

rangiz pisze:Conte nie poprowadzi Juve przez minimum 3 miesiące w związku z wiadomą aferą - to dwa.
Jak na razie są to wyłącznie spekulacje prasowe - to trzy. Przypominam, że Conte jest oskarżony o to, że nie doniósł na swoich piłkarzy, którzy rzekomo ustawili mecz, a nie, że kupił bądź sprzedał jakieś spotkanie. Oskarża go wyłącznie jeden człowiek - Filippo Carobbio, który trochę plącze się w zeznaniach.

chriss
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 15:43 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany