Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Czy kibicujecie włoskim klubom w Europie?

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
zychu9
Milanista
Milanista

Czy kibicujecie włoskim klubom w Europie?

Post autor: zychu9 »

Tak jak w temacie czy kibicujecie włoskim klubom na arenie międzynarodowej? (temat czysto rozrywkowy, nie spinać się).
Jak dla mnie to zależy komu, jeśli gra Inter, to jakoś nie mogę być za nimi wiedząc, ze to nasz najwiekszy wróg i szczerze mówiąc, czym wczesniej odpadną tym dla mnie lepiej, podobnie Juve.
Roma- zależy z kim grają :D
Napisałem tylko te 3 zespoły, bo reszta mi jest obojetna, jak np. Palermo.

A wy jakie macie zdania?
Ostatnio zmieniony 02 maja 2014, 17:23 przez zychu9, łącznie zmieniany 2 razy.
Szukali światła w mroczne dni,
przed Bogiem tylko chyląc kark.
Pośród klęczących dumnie szli,
w pogardzie mając każdy targ.

Żołnierze Wyklęci
Sulej
Milanista
Milanista

Post autor: Sulej »

Drużynom w Lidze Europejskiej jak najbardziej. Natomiast w LM już nie. Jedyne drużyny dla których robię wyjątek to Roma i Napoli.
Binki
Milanista
Milanista

Post autor: Binki »

Ja jestem za każda Włoską drużyna grająca w Europejskich Pucharach a szczególnie za Juve i Romą
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Binki pisze: a szczególnie za Juve i Romą
A za ace milanem nie jestes?
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Post autor: Sommerek »

Ja osobiście kibicuję tym klubom które grają w LE, mam na myśli te słabsze kluby, które nie są w stanie zagroźić Milanowi w Serie A :)

Z drugiej strony, to zależy kto jaki klub darzy sympatią.

No oczywiście, w straciu Inter - Bayern, jestem za Bawarczykami :)
Realu również nie lubię za bardzo, więc jak by doszło do spotkania Roma - Real, to kibicuje Romie.
A inny przykład Inter - Real, tutaj miał bym problem!
palonetto
Milanista
Milanista

Post autor: palonetto »

Jestem za każdą włoską drużyną w europejskich pucharach. Nawet za Interem, w zeszłorocznym finale Ligi Mistrzów to właśnie wolałem ich ujrzeć jako zwycięzców, niż Bayern. Mimo odwiecznej rywalizacji itp. w Europie zawsze jestem za włoską drużyną. Po prostu jestem fanem Calcio, a wiadomo: każde zwycięstwo przynosi jakąś satysfakcję, dumę, czy też pkt`y do rankingu UEFA, które - jak wiadomo - są teraz Włochom potrzebne jak powietrze.

Nie widzę niczego złego w czymś takim. Oczywiście, jakby mnie ktoś do końca nie zrozumiał, Milan stawiam ponad wszystko :) .

Forza Milan & Forza Calcio ! :ok:
Binki
Milanista
Milanista

Post autor: Binki »

Bubu pisze:
Binki pisze: a szczególnie za Juve i Romą
A za ace milanem nie jestes?
Milan to moje 3/4 życia :) a skoro tu pisze to chyba nie musze o nim wspominac ;]
mateusz5212
Milanista
Milanista

Post autor: mateusz5212 »

Ja osobiście kibicuje Milanowi i słabszym klubom
mti
labol
Milanista
Milanista

Post autor: labol »

Juve i Interowi- nigdy, a dla dobra Italii potrafię się przełamać np. dla Romy, Napoli czy Lazio ;).

I żeby nie było wątpliwości, Milanowi kibicuje gdzieś tak od urodzenia, to rodzinne ;P
FORZA MILAN!
Awatar użytkownika
ozi
Milanista
Milanista

Post autor: ozi »

A ja prawie zawsze kibicuję włoskim zespołom w Europie. Reprezentacji Włoch na ME i MŚ też. Nawet Interowi, miałem sporą satysfakcję gdy rok temu wygrali LM, szczególnie półfinał z Barceloną mi się podobał, głównie z powodu tych fanatycznych wręcz zachwytów większości polskich dziennikarzy nad Barcą, żałosne było potem to ujadanie jakoby Inter zabijał futbol mało otwartą grą. Po prostu cenię grę obronną i taktykę.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

labol pisze:Juve i Interowi- nigdy, a dla dobra Italii potrafię się przełamać np. dla Romy, Napoli czy Lazio ;).
Mam tak samo jak Ty... :ok:
Awatar użytkownika
esem
Milanista
Milanista

Post autor: esem »

A ja generalnie trzymam kciuki za wszystkie włoskie drużyny, chyba, że grają z Liverpoolem lub Valencią - wtedy mogą przegrać ;) Oczywiście najbardziej te kciuki trzymam za Milanem.
Nas, Jay-Z, Biggie Smalls
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Ja generalnie tak, trzymam. Cenię sobie Fiorentinę, cenię Napoli czy Romę (za takie słowa we Włoszech fani Juve by mnie pewnie powiesili). Z Milanem oczywiście różnie bywa - natomiast z Interem jest gorzej. Zdarza się to co najwyżej przeciwko drużynom których nie lubię (jak Barca).
donadoni
Milanista
Milanista

Post autor: donadoni »

Polskim klubom owszem, bez względu na barwy klubowe kibicuję w europejskich pucharach. Takiej solidarności w stosunku do włoskich drużyn nie odczuwam.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Ja kibicuję włoskim zespołom w pucharach, głównie jako fan ligi włoskiej, ale także w kontekście zbierania pkt w rankingu Uefa, aby "dojcze" nas nie prześcignęły. Pamiętajcie, że bardzo prawdopodobne jest stracenie 4 miejsca w LM, dlatego tak ważne jest odnoszenie sukcesów w pucharach przez włoskie kluby aby zachować liczbę miejsc w rozgrywkach.
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

Horrorist pisze:Pamiętajcie, że bardzo prawdopodobne jest stracenie 4 miejsca w LM
Ja bym powiedział, że wręcz niemożliwe jest, żeby Włosi go nie stracili ;) już bliżej Francuzom, żeby przegonić Włochów niż Włochom obecnie, żeby odzyskać 3 miejsce :dunno:
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
Abdul
Milanista
Milanista

Post autor: Abdul »

Ja włoskim klubom w Europie kibicuję, nie ważne czy jest to Inter, Juventus czy Napoli dla mnie się liczy się przede wszystkim dobro włoskiej piłki, klubowe animozje w dniu europejskich rozgrywek odkładam na boczne tory.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

bajer pisze:już bliżej Francuzom, żeby przegonić Włochów niż Włochom obecnie, żeby odzyskać 3 miejsce
I tak, i nie. Pamiętaj, że liczy się średnia punktów - a nie suma. Od przyszłego sezonu więc zdobywane punkty będą dzielone przez 7, a nie 8. I Włosi spokojnie Francuzom odskocza. Problemem będzie tylko wyprzedzenie Niemców - ale tego bez dobrej gry w LE się zrobić raczej nie da.
Awatar użytkownika
esem
Milanista
Milanista

Post autor: esem »

7, a nie 8
Przez 6, a nie przez 7. Ale to taki szczegół.
Ja już z utratą miejsca w LM jestem od półtora roku pogodzony. Trudno, a może taki policzek sprawi, że Abete i reszta zaczną w końcu podejmować mądre decyzje w stosunku do ligi (np. 3 albo 4 piłkarzy spoza UE, budowa stadionów drużynom z potencjałem na koszt związku - właściwie państwa). Ale miejsca w LM przed jakąś dużą imprezą typu MŚ lub ME rozgrywaną we Włoszech raczej nie odzyskamy. We Włoszech nie da się zarabiać na futbolu - taka smutna rzeczywistość. Jeśli to się zmieni, to i sytuacja Serie A znacznie się poprawi.
Nas, Jay-Z, Biggie Smalls
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

esem pisze:Ja już z utratą miejsca w LM jestem od półtora roku pogodzony.
Wystarczył rzut oka na rankingi UEFA, żeby to zrozumieć. Ale przynajmniej niektórzy "milaniści" mieli okazję wykazać się przy okazji ostatniego finału LM ;)
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
ozi
Milanista
Milanista

Post autor: ozi »

Zanosi się na to, że żadnej włoskiej drużyny nie będzie na wiosnę (kalendarzową) w europejskich pucharach. Wszystkie cztery (Milan, Inter, Roma, Napoli) osiągnęły słabe wyniki w pierwszych meczach, a grały u siebie. Smutne to raczej.
Pozostaję dziś trzymać kciuki za Napoli w rewanżu z Villarreal, co ja na pewno uczynię:)
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Włoskie drużyny dały ciała, niestety, ale LM obnaża słabości włoskich drużyn, zresztą nie tylko LM, lecz także Liga Europejska. To jest tragedia, że tylko 4 włoskie zespoły występują we wiosennych rundach tych rozgrywek, tak się składa że sytuacja podobna jest od kilku lat, czyli kupa z patykami. Nie dziwi mnie fakt, ze Włochy tracą jedno miejsce w LM, ponieważ nie zasługują na tyle miejsc. Gdzie te Juventusy, Fiorentiny, Sampdorie. Nie potrafią sobie poradzić z przeciętniakami z Europy i tak to się wszystko kończy. Pozostaje jedynie wiara, ze w przyszłym sezonie będzie lepiej...
MILAN77
Milanista
Milanista

Post autor: MILAN77 »

:forzamilan: tak,ale w moim sercu jest tylko MILAN :gol:
ADINI
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

Ja nawet Interowi kibicuję jak gra w pucharach.

Nie ma innego wyjścia. Sami widzicie ile włoskich drużyn zagra w przyczył sezonie w Lidze Mistrzów.

Każdy punkt się liczy.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Każdy punkt do czego? do rankingu? Ja mam gdzieś rankig. Chcesz żeby Milan z ósmej pozycji "łapał" się do pucharów?
3 drużyny w LM to wystraczająco, przynajmniej mamy jasność przed sezonem, że serie A nie może być odpuszczana jak bywało za Carletto. Miejsca w Lidze Europejskiej mozna zlicytiwać na ebayu i oddać na biedne dzieci w Afryce ;)
ForzaMILAN!
ODPOWIEDZ