Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Czy kibicujecie włoskim klubom w Europie?

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Tutaj też chodzi prestiż, im wyższe miejsce w rankingu tym większa kasa, rozwój ligi itd.
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

konrad_acm pisze:Każdy punkt do czego? do rankingu? Ja mam gdzieś rankig. Chcesz żeby Milan z ósmej pozycji "łapał" się do pucharów?
3 drużyny w LM to wystraczająco, przynajmniej mamy jasność przed sezonem, że serie A nie może być odpuszczana jak bywało za Carletto.
ja tam bym jednak wolał żeby grały 4 drużyny.

Nie mówię że kibicowałbym Interowi w finale Champions League!!!
chip
Juventino
Juventino

Post autor: chip »

Zawsze kibicuje Włochom kiedy grają z galaktycznimi Barcelonami, Realami i innymi Manchesterami
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 11:10 przez chip, łącznie zmieniany 1 raz.
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Ja kibicuję w zależności od klubu, rywala i sytuacji.

Obecnie niejako "należy" kibicować włoskim drużynom z uwagi na ranking UEFA. Jednak są pewne granice, Inter w finale LM 2010 to dla mnie było za dużo...
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?2022?
Awatar użytkownika
Il Cavaliere
Milanista
Milanista

Post autor: Il Cavaliere »

Szczerze? Interowi nigdy nie kibicowałem, nawet w Europie :diavolo: .
A dlaczego? Niby SerieA spada w dół w rankingach, niby liga traci na tym pieniądze - ale powiedzmy sobie szczerze, jeżeli mamy być konkurencyjni na arenie międzynarodowym, musimy być conajmniej vicemistrzem Włoch. Pierwszych dwóch miejsc w lidze do LM nikt nie odbierze - a, że Roma, Napoli, Udinese, czy Lazio nie dostaną się do LM z 4. miejsca, to mnie nie obchodzi wcale.

Wiem, że to egoistyczne myślenie - ale spójrzmy na realia - włoskie dużyny na LE kładą mocz. Nawet jeżeli Bundesliga wyżej jest w tabeli to i tak sądzę, że nadal Serie A jest atrakcyjniejsza dla piłkarzy z innych lig, którzy wybierają pomiędzy Bundesligą, a Serie A. Co prawda w Niemczech jest Bayern, który jest piekielnie mocny i na dzień dzisiejszy mocniejszy od każdej drużyny w Serie A - ale dalsze drużyny już nie są takie 'super' o czym świadczy drużyna Lewandowskiego - tymczasem Inter, Milan i Napoli wciąż są w tej LM...no cóż, 4. miejsca dla Niemiec - w nast. sezonie będzie grać M'Gladbach czy Werder i zobaczymy, co zaprezentują... :zzz:
Awatar użytkownika
EmaS
Milanista
Milanista

Post autor: EmaS »

Ja lubie Napoli bo prezentuja taki swoj styl gry i graja dobrze w ofensywie, ciekawe kiedy Juventus zagra w LM ??? :) Udinese teżmoże być
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Juve raczej nie zleci z pudła w tym sezonie, powinni awansować bezpośrednio do LM, trzymają równy, solidny poziom choć teraz formą nie błyszczą.
#10 Rui Costa per sempre!
ODPOWIEDZ