Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Sezon 2010/2011

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Sulej
Milanista
Milanista

Post autor: Sulej »

Dla mnie też ten news jest dziwny. Po co Milan miałbym ustawiać mecz z ekipą która zbierała regularne baty od wszystkich?
TopekMilano
Milanista
Milanista

Post autor: TopekMilano »

Piękne brameczki! Chociaż dla mnie bramka Ibry z meczu z Lecce powinna być przed tą Cavaniego. Ale i tak dużo goli Milanu się znalazło. Świetny filmik :D
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Sulej pisze:Ktoś wie coś o tym?

http://www.pilka.pl/mecz-milan---bari-ustawiony

TomekW?
Ten news jest też na MilanNews... i brzmi zupełnie inaczej. Według <i>La Gazzetta del Mezzogiorno</i> "Szajka" Signoriego i Bellavisty próbowała ustawić wynik meczu Milan - Bari. Kontaktowali się w tej sprawie z piłkarzami Bari, ale nie było odzewu z ich strony. Ktoś tu ewidentnie nagina fakty. Albo - co zdarza się na wielu portalach - newsmani nie znają włoskiego, a teksty wrzucają do translatora i resztę zgadują. Warto zauważyć, że oryginalny tytuł newsa był inny - widać to po linku. Żal...
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Gasperini trenerem Interu... Co o tym sądzicie? Niby bez większych sukcesów, ale przecież nasz Allegri przed przyjściem do Milanu też niczego wielkiego nie zwojował. Jestem sceptyczny co do tego trenera ( byłem pewien, że po gorszym sezonie niż poprzednie i nie do końca udanym eksperymencie z Leo Moratti zrobi jakąś bombę i zatrudni Boasa/Capello/Hiddinka). Ciekawe co zrobią w mercato...

Ja mam takie wrazenie jakby sytuacja wracała do stanu przed 2006 ;) Żeby jeszcze ostatnie dni sierpnia były u nas tak gorace jak rok temu ;)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
łachu
Milanista
Milanista

Post autor: łachu »

Mi też zatrudnienie tego trenera przypomina Inter przed caciopoli. Oby tak było;)
Siamo l'armata Rossonera
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Kibice Interu z tego co widzę i słyszę (tak we Włoszech jak i krajowi) nie są zachwyceni delikatnie mówiąc nowym trenerem :P
Paolo#3 pisze:przecież nasz Allegri przed przyjściem do Milanu też niczego wielkiego nie zwojował.
tyci ale tylko tyci się też tego obawiam :P
Widziałem wypowiedź Morattiego, że zatrudniają Gasperiniego na jeden sezon a po następnym przychodzi Guardiola :brew:
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
arekk20
Milanista
Milanista

Post autor: arekk20 »

to jaki sens ma gadanie, że zatrudnia trenera na 1 sezon przecież będzie brakowało im motywacji jeśli to prawda, ale na szczęście to ich problem
Awatar użytkownika
zychu9
Milanista
Milanista

Post autor: zychu9 »

zino pisze:Kibice Interu z tego co widzę i słyszę (tak we Włoszech jak i krajowi) nie są zachwyceni delikatnie mówiąc nowym trenerem :P
To akurat najmniejszy wyznacznik.
Jak odszedł Mou, to byli zadowoleni, że przejmuje ich Benitez, lecz po wynikach szybko zmienili zdanie.
Następnie byli na &#8222;NIE&#8221; dla Leo, ( jak dobrze pamiętam wpadli na trening i coś tam śpiewali na Milan (czyt Leo!)).

Brazylijczyk może z nimi nic wielkiego nie osiągnął, jednak miał dużo lepsze wyniki niż Hiszpan i to w dużej mierze, dzięki &#8222;judaszowi&#8222; zajeli 2 miejsce!

Dlatego przynajmniej ja się wstrzymuje z ocenami, na to jeszcze przyjdzie pora.
Szukali światła w mroczne dni,
przed Bogiem tylko chyląc kark.
Pośród klęczących dumnie szli,
w pogardzie mając każdy targ.

Żołnierze Wyklęci
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

http://www.rp.pl/artykul/585945,779203- ... dzach.html

Prokuratura podejrzewa, że w zeszłym sezonie na zlecenie gangsterów ustawiono 22 mecze Serie A.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Trochę zmieniłeś wydźwięk tekstu ;)
Policja sprawdza czy któryś z meczów Serie A nie był ustawiony, a wśród ewentualności są 22 mecze do sprawdzenia.
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Błagam podpisujecie linki choćby tytułem artykułu, takie małe kopiuj-wklej - nic trudnego, a przynajmniej nie będziemy nabijali durnym portalom statystyk ;)
ForzaMILAN!
milano1910
Milanista
Milanista

Post autor: milano1910 »

http://www.youtube.com/watch?v=wF9Uqd0x ... iZbZbNj4lv

Prosze Oceńcie moją prezke najlepszej drużyny Świata :D
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Wśród przyjaciół Sevilla? Od kiedy CSM ma zgodę z Biris Norte?
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
milano1910
Milanista
Milanista

Od superpucharu europy 2007 kiedy zjednoczyliśmy się w bólu śmierci Antonio Puerty
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Proszę cię, bądźmy poważni. Żadnej zgody miedzy CSM, a Biris Norte nie ma. Nawet pozytywnych relacji. Jedyna zgodą Milanu jest Brescia. Z tą Sevillą wymyśliłeś sobie chyba sam i przypomina mi to ogólnopolską żałobę komediantów-kibiców, gdzie ramię w ramię stała Wisła, Cracovia, Ruch, Górnik, Legia, Widzew, a 3 dni później doszło do nap...niny na meczu Cracovia-Legia.
Paru pajacy na tym finałowym meczu przyodziało sobie szaliki przeciwnej drużyny i tyle. Z prawdziwym ruchem kibicowskim na Milanie to nie ma zupełnie nic wspólnego.
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
TopekMilano
Milanista
Milanista

Post autor: TopekMilano »

"Na szczeblu międzynarodowym milanistów łączą pozytywne stosunki z kibicami hiszpańskiej Sevilli. Przyjaźń z sympatykami tego zespołu rozpoczęła się w meczu o Superpuchar Europy w 2007, przed którym zmarł piłkarz sewilskiej drużyny, Antonio Puerta. Kibice wspólnie oddali hołd hiszpańskiemu zawodnikowi, wzajemnie dopingując zawodników obu zespołów."

Fragment z Wikipedii :D, co do filmiku, oceniam bardzo pozytywnie.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Tak, wikipedia to rzeczywiście faktyczne źródło pewnych informacji :rotfl: . Żadnej zgody, ani relacji na linii CSM-Biris Norte nie ma. Tyle w temacie. To wymysł jakichś kibiców-pazi i fanatyków pojednania dla papieża.
milano1910
Milanista
Milanista

Czy napisałem w filmie że mamy zgode napisałem ze to są nasi przyjaciele podobnie jak przyjacielem Widzewa jest i będzie Jaga.Ale faktycznej zgody nie ma.Poprostu nie będziemy sobie nawzajem robić przykrości i tyle ale ta częsć filmu jest akurat średnio ważna :D

Forza!!
bestsp
Milanista
Milanista

Post autor: bestsp »

Bravo dla chłopaków z Cagliari. Zostawili płuca i wybiegali się chyba za wszystkie czasy w meczu z Juve, które miało swoje okazje, ale zabrakło skutecznego wykończenia. Do tego Udine w plecy i Milan po dzisiejszych derbach mam nadzieję będzie samodzielnym liderem! :)
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Chyba nie ten wątek kolego :) - pewnie miało być sezon 2011/2012. Remis mnie mega cieszy i mega szokuje. Nie spodziewałem się po słabym Cagliari remisu w Turynie. Woda na młyn dla nas.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
bestsp
Milanista
Milanista

Post autor: bestsp »

Racja, dzięki :)
Zablokowany