Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Sezon 2009/2010

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Luk pisze:Twoja postawa jednak, co ostatnio zauwazylem, to niemal ewenement wsrod braci bialo-czarnej
Luk pisze:Jedyne co powiedzialem, to, ze twoja postawe (zlozenie gratulacji) to cos co rzadko widze wsrod kibicow Juve.
Czy mi się wydaje czy na siłę robisz Paolo#3 kibicem Juve? :P
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Też tak to na początku odebrałem, ale jednak Luk albo sie przejęzyczył ( i zamiast 'kibiców Milanu' dał 'kibiców Juve"), albo że po prostu Milanista złożył gratulacje, tymczasem kibice Juve nie zdobyliby się na ten gest (Luk jest obrońcą Interu na fanatycznej stronie Juvepoland, a tam baardzo 'nie lubią' Nerazurrich :) ;) )
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Post autor: Luk »

Paolo#3 pisze:[...]albo że po prostu Milanista złożył gratulacje, tymczasem kibice Juve nie zdobyliby się na ten gest[...]
:gol:

ps. Ciezko by Paolo wziasc jako juventino, skoro jestesmy na forum milanu, a do tego ma wpisane milanista pod nickiem ;)

pps. Oczywiscie nie generalizuje kibicow Juve. Sa normalni, z ktorymi mozna porozmawiac na jakims poziomie, ale fakt jest taki, ze zauwazylem ze w zdecydowanej wiekszosci wola szukac wytlumaczenia, niz pogratulowac rywalowi.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Na początku sezonu postawiłem sobie cele dla Milanu: 3 miejsce w Serie A, w LM ćwierćfinał (tutaj wiele też uzależniałem od losowania, które jak pokazał czas nie było dla nas zbyt łaskawe). Cele te uznałem jako realne, odzwierciedlające nsz potencjał. Szczególnie w lidze włoskiej zajęcie lepszej pozycji traktowłbym jako miłe zaskoczenie.
Sezon podzieliłbym na trzy części. Pierwsza część, to niepodziewanie słaba gra aż do meczu z Romą. Druga część to z kolei niepodziewanie dobra gra. Pasmo zwycięstw, i jeszcze dłuższe pasmo meczów bez porażki. W pewnym momencie zbliżyliśmy się do Interu bodajże na jeden punkt. Większość z nas nieśmiało pisała o zdobyciu mistrzostwa. Pamiętam jak w tamtym okresie napisałem, że lepiej dla nas byłoby zwiększanie porzewagi nad grupą pościgową, niż zmniejszanie dystansu do lidera. Zdawałem sobie sprawę, że nasza kadra posiada wprawdzie silna pierwszą jedenastkę, ale nie ma wystarczająco długiej ławki wartościowych rezerwowych, aby w takim maratonie jak 38 kolejek Serie A, nawiązać równorzędną walkę z Interem - drużyną o wielkim potencjale również na ławce. Trzecia część sezonu, to coraz słabsze wyniki, i walka w końcówce o nieutracenie bezpośredniego awansu do LM. Postawa jedynie w tej części sezonu muszę przyznać mnie nie zaskoczyła.
Najlepszą sytuację mieliśmy na pozycji bramkarza - aż trzech do wyboru. Im dalej do przodu, tym było gorzej. Jakoś to jeszcze wyglądało w obronie i wśród defensywnych pomocników, ale już na pozycjach odpowiedzialnych za "robienie" gry z przodu, praktycznie przez cały sezon nie było zmienników. Tak więc Ronaldinho, Pato, Borriello i Seedorf grali co mecz, bo nie było ich kim zastąpić. Gdy doszły do tego kontuzje utracenie szansy na lepszy wynik za bardzo nie powinien nikogo dziwić.
W związku z w/w powodami trzecim miejsce nie jestem zawiedziony. Jest to dla mnie wynik realny do naszych możliwości. Na zdobycie mistrzostwa raczej się nie napalałem. Może i serce czasami dawało jakąś nadzieję , lecz rozum stanowczo ochładzał moją nadzieję.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Luk pisze:Paolo, musisz sie bardziej wyluzowac, i czytac miedzy wierszami ;)
Paolo wyluzuje już niedługo, jak wróci złota era Milanu ;)
Luk czytanie między wierszami to ta co druga pusta linijka? :rotfl:
to rzeczywiście masz sporo do powiedzenia ;)

Sezon 2009/2010 wydaje się nieżle zakończony dla Milanu, słaba kadra, nowy trener itd. bla bla bla... Niestety Inter robi wszystko żeby nam ten sezon uprzykrzyć, miałem do końca nadzieję, że zakończą (jak my) z zerem (titulów;), a tu im dalej w las tym ciemniej x-x
Szkoda, że Berlusconi nie rozumie frustracji kibiców, ale moim zdaniem to normalne, że "za zasługi" nie będziemy akceptować obecnego bagna. Przecież wspaniałe sukcesy nie uprawniają go do wystawienia w składzie Milanu znajomych, grubych senatorów czy innych młodych prostytutek. Jesteśmy wdzięczni za kiedyś, ale mamy oczekiwania na teraz.
Proste.

FORZA MILAN! :devil:
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
Szymon_ACM
Milanista
Milanista

Post autor: Szymon_ACM »

konrad_acm pisze:Jesteśmy wdzięczni za kiedyś, ale mamy oczekiwania na teraz.
Dlatego ja bardzo wierzę w to, że Silvio śmiertelnie obrazi się na kibiców rossonerich, uzna, że to już nie dla niego i odda klub komuś, kto będzie chciał w niego zainwestować.

Proste.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Szymon_ACM pisze:Dlatego ja bardzo wierzę w to, że Silvio śmiertelnie obrazi się na kibiców rossonerich, uzna, że to już nie dla niego i odda klub komuś, kto będzie chciał w niego zainwestować.
Proste.
Wątpię. Zresztą już zdementowano wszystkie pogłoski mówiące o sprzedaży klubu. Wg mnie Milan będzie własnością Berlusconiego do śmierci (Berlusconiego albo Milanu).
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Benitez trenerem Interu. Jeżeli będzie mu tak szło jak w Liverpoolu jest szansa, że mistrzostwa Włoch nie wygrają ;)
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

2009/2010 zakonczone czy ktoś się orientuje kiedy bedzie nowy terninarz na 2010/2011 ?
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Post autor: Luk »

konrad_acm pisze:
Luk pisze:Paolo, musisz sie bardziej wyluzowac, i czytac miedzy wierszami ;)
Paolo wyluzuje już niedługo, jak wróci złota era Milanu ;)
Luk czytanie między wierszami to ta co druga pusta linijka? :rotfl:
to rzeczywiście masz sporo do powiedzenia ;)
Ja zawsze mam sporo do powiedzenia. I oczywiscie same kluczowe uwagi ;)
pionka pisze:Benitez trenerem Interu. Jeżeli będzie mu tak szło jak w Liverpoolu jest szansa, że mistrzostwa Włoch nie wygrają ;)
Branca & Co ograniczy ten pesymizm do minimum ;)
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

2009/2010 zakonczone czy ktoś się orientuje kiedy bedzie nowy terninarz na 2010/2011 ?
powtarzam pytanie
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Z technicznego punktu widzenia sezon 2009/10 zakończy się 30 czerwca... Terminarze na nowy sezon będą na przełomie lipca i sierpnia.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
ODPOWIEDZ