Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

AC Fiorentina

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Snay-Z
Milanista
Milanista

AC Fiorentina

Post autor: Snay-Z »

Nie znalazłem nigdzie tematu o tym klubie, ale co sądzicie o piłkarzach Violi?
Jak dla mnie zmiana trenera, kupno lepszych zawodników np. Sebastiana Frey czy Adriana Mutu było świetnym posunięciem. Choć ostatni raz Viola zdobyła 40 lat temu mistrzostwo Włoch, to bardzo byłbym zadowolony, jakby znów była na szczycie razem z Naszym dumnym Milanem!. Jest to mój ulubiony klub zaraz po Milanie, chciałbym, by Viola stała się tak dobrym zespołem, żeby była kojarzona z Milanem, Interem i Juventusem i jeszcze z Romą. Niestety piłkarze nie mogą wykorzystać tego, po prostu może motywacji mają mało, naprawdę, mają takich zawodników, ze jakby chcieli to mogliby wysoko dojść...życzę im wejścia do LM i potem wyjścia z grupy...i może spotkania się z Milanem w finale? :)
Forza Milan :)!
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

ja stawiam ze jak tak dalej pojdzie budowa Violi i nie zbankrutuja znowu to na pewno bedzie szansa na to ze za 2-3 lata wlacza sie w bezposrednia walke o scudetto, jednak z takimi ocenami poczekajmy, bo to jedynie domysly a tak naprawde to nie wiemy co sie wydarzy w przyszlym oprocz mistrza dla Interu z duza przewaga ;)
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Pamietam czasy kiedy w Fiorentinie grał Batigol, Chiesa, Rui Costa (skąd ja go znam?), Toldo. Swietna paka wtedy była. Zresztą to były najlepsze czasy Serie A, gdzie było wiele ekip na poziomie europejskim : Milan, Juve, Inter, Lazio, Roma, Violka i Parma. Pełno gwiazd, a walka o scudetto trwała do ostatniej kolejki... Było mi ich bardzo żal kiedy Batistuta opuścił Violke na rzecz Romy, potem nie do konca udany transfer Nuno Gomesa ( tego z opaską co tak fajnie kopał z Figo na EURO 2000 ;) ). Potem degradacja... Cieszę się, że Violka tak szybko odbudowała swoją pozycję. Bracia Della Valle na zawsze zapisali się w sercach kibiców Violki, bo z biegiem czasu ten zespół moze osiagnąc wiecej niz ekipa z czasów Rui czy Batigola (nie oszukujmy się - Serie A to juz nie to samo co kiedyś).

Oczywiscie brawa dla troszkę zapomnianego di Livio - który nie opuścił tonącego okrętu...

W obecnej wiolce szkoda tylko odejscia UFO - w Atletico nie wiedzie mu się tak dobrze jak we Violce, a wród Fiołków na pewno ugrałby więcej niż w madryckim klubie.
Run Ignazio, run!
chip
Juventino
Juventino

Post autor: chip »

ja tez pamietam te świetne czasy SerieA. Liga włoska była uważana za najsilniejszą. Pamietam jak Parma walczyła o mistrza, gdzie jest teraz Parma ? Pamietam jak Lazio grało w LM, gdzie jest teraz Lazio ? no dobra w UEFIE. Czasów bergkampa czy carlosa w interze jeszcze dobrze nie pamietam, ale pamietam Baggio w Milanie, pamietam Weah, Sevicevicia , pamietam Jugovicia w Juve, Ravaneliego, Vialego, tego portugalczyka (chyba) w pomocy co potem grał w Borussi i wygrał LM.
Pamietam jak po porażce Juve z MU w półfinale nie przyszedłem do szkoły, bo wiedziałem, ze bedzie zwałka ze mnie, bo dzień wcześniej anonsowałem wszystkim dookoła (nawet dziewczynom, które miały to głeboko w tyłku) jak to Juve rozjedzie Manchester ;) takie to były czasy. W 2003 roku Włochy miały 3 zespoły w półfinale LM. Teraz jest problem aby przebić sie do 1/4 ;)
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Co ciekawe Fiorentina jako pierwszy włoski klub zamierza wpisywać w kontraktach piłkarzy klauzulę wykupu. Wczoraj kontrakt przedłużył Felipe Melo - klauzula 20-25 mln (w zależności od źródła).
Klub zainteresowany piłkarzem wykłada pieniądze na stół i pozostaje mu dogadać się z zawodnikiem. Ryzykowne posunięcie ponieważ taki ManCity może wykupic im wszystkie gwiazdy (choć niekoniecznie;). Niewiadomo też jak na morale danego piłkarza wpłynie fakt, że kolega z druzyny został wyceniony 5 mln drożej....

Ile wpiszą Albercikowi? :rotfl:
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

100 mln pewnie.
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

konrad_acm pisze:Ile wpiszą Albercikowi?
mms pisze:100 mln pewnie.
Jak juz zartujemy, to zapewne za taka kwote odstepnego wykupi go prezydent-elektryk. :king:
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

http://www.youtube.com/watch?v=i-cJSc2jpzk
http://www.lanazione.it/firenze/cronaca ... orso.shtml
http://www.lanazione.it/firenze/sport/c ... iere.shtml

Czyżby Viola przymierzała się do przebudowy/budowy stadionu? wie ktoś może coś więcej na ten temat bo niestety google translator nie za bardzo mi pomaga :/
#10 Rui Costa per sempre!
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Udine, Viola w końcu coś zaczyna się dziać dobrego :ok:
Awatar użytkownika
pan_lucas
Milanista
Milanista

Post autor: pan_lucas »

leszko
Milanista
Milanista

Post autor: leszko »

pan_lucas pisze:Wolski dziś z golem :)

http://www.youtube.com/watch?v=TKvSUnLIOBM
Coraz lepiej mu idzie i widać, że się rozgrywa. Oby było z meczu na mecz lepiej, w końcu reprezentacja czeka :D
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

Matri to jest geniusz. Wejść na 15 minut i zmarnować 3 setki...

Viola odda go nam zapakowanego w pudełko po sezonie.
gorylmagila
Milanista
Milanista

Post autor: gorylmagila »

Geniusza, który kupił Milan za 11mln euro. Po dzień dzisiejszy nie mogę zrozumieć dlaczego nasi działacze sprowadzili tego gracza. Jak przypomnę sobie prezentacje tego gracza to łzy cisną się do oczu. Jeśli natomiast widzę w myślach jego grę to zaczynam mieć objawy depresji.
Sprowadzenie matriego było grzechem ciężkim. Pokuty nie da nawet św. Piotr. :cry2:
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

Milan zmienił właściciela? I to za takie marne grosze? Kurde, nie wiedziałem, przyznam...
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

szkoda, że wielu zapomina, że nie daliśmy Matriego 11 mln od razu w gotówce. Imho w bilansie to będzie 2,5 mln płatne w ratach i wyglada to tak jak 11 mln od razu.. Inny smutyn fakt taki, że kto poważny rozważyłby raty po 2 mln za Eriksena czy za Ljajica^^ więc padło niestety na Matriego ^^

A czy Viola go nam odda to zobaczymy. Gomez znowu sie połamał na 2-3 mecze. A jednak Matri coś tam gra i strzela. Jakby obniżyłby żądania płacowe to spokojnie go Viola weźmie
gorylmagila
Milanista
Milanista

Post autor: gorylmagila »

Suma sumarum to i tak 11 mln euro wywalone w błoto. Ewentualnie mniej boli jak wydaje się kwotę w ratach niż jednorazowo.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Salah kolejny gol. Ciekawe czy będą walczyć o wykup tego piłkarza z Chelsea... Naprawdę robi furorę
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

On przyszedł na półtoraroczne wypożyczenie, prawda? Więc mają czas.
SineCere
Milanista
Milanista

Post autor: SineCere »

Na razie na pół roku i do końca sezonu nie płacą za to ani eurocenta. Mogą przedłużyć to o 12 miesięcy, ale wówczas będą już musieli sami opłacać kontrakt Egipcjanina.
"Jeśli nie marzysz, to jesteś głupi"
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Według raportu TAS, Fiorentina chciała przystąpić do postępowania przeciw Milanowi.

Obrzydliwy klub, zresztą w lecie już to pokazali.
Judge not lest ye be judged yourself
ODPOWIEDZ