Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

SERIE A kolejność w tabeli

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Porzeczka
Milanista
Milanista

SERIE A kolejność w tabeli

Post autor: Porzeczka »

co decyduje o kolejności przy równej ilości punktów?
z tego co widzę to bramki, a nie mecze
kiedys chyba bylo inaczej
hmm......
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

liczy się bezpośredni mecz między zainteresowanymi zespołami. Jednak będzie to uwzględniane na koniec sezonu. W aktualnych tabelach nie uwzględniają tego faktu i liczy się tu bilans bramek.
Love to football is playing every game as if it's your last.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Do 37 kolejki decydują bramki. Dopiero po 38 kolejce kolejność jest modyfikowana na podstawie bezpośrednich spotkań.
Tak więc w tej chwili Milan jest na 2 miejscu, ale nawet jeśli i Milan i Juve zdobędą w przyszłej kolejce tyle samo punktów (albo po 3, albo po 1 - albo żadnego) to Juve wskakuje przed Milan.
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

no o to samo mi chodziło :P ale może niezbyt jasno się wyraziłem :P
Love to football is playing every game as if it's your last.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Wyraziłeś się jasno - ale, jak możesz sprawdzić wyżej, wysłałem posta minutę po Tobie. Nie widziałem go gdy zaczynałem pisać ;-)
Awatar użytkownika
czado81
Milanista
Milanista

Post autor: czado81 »

W takim razie w przyszłym tygodniu porażka z Fiorentiną jedną bramką również nas urządza. U siebie wygraliśmy 1:0, a bilans bramkowy mamy znacznie lepszy. Zatem przegrywając jednym golem będziemy mieć: taką samą liczbę punktów, remisowy bilans bezpośrednich spotkań (nie wiem, czy decydują też bramki na wyjeździe) i lepszy bilans, co powinno dać nam 3 miejsce.

Jeśli się gdzieś pomyliłem, to proszę o sprostowanie.

Mam tylko nadzieję, że nasi piłkarze nie wykonają takich kalkulacji i wyjdą na boisko przekonani, że muszą przynajmniej zremisować - bo wszyscy wiemy jak się w naszym przypadku kończą kalkulacje i gra na utrzymanie wyniku.

Pozdrawiam!
David w Gdańsku http://pl.youtube.com/watch?v=prVF_NibxbY
http://pejzaz.blog.onet.pl

Post autor: bajer »

z tego co wiem to bramki na wyjezdzie powinny sie liczyc wiec porazka 1bramkowa najlepiej przy strzelonej bramce daje to 3 miejsce ale miejmy nadzieje ze postaraja sie i zagraja o zwyciestwo, z Roma tak grali i osiagneli minimum potrzebne za tydzien wiec jakby gral na porazke jedna bramka to mogloby sie skonczyc cos kolo 4:1 dla Violi ;)
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

czado81 pisze:W takim razie w przyszłym tygodniu porażka z Fiorentiną jedną bramką również nas urządza. U siebie wygraliśmy 1:0, a bilans bramkowy mamy znacznie lepszy. Zatem przegrywając jednym golem będziemy mieć: taką samą liczbę punktów, remisowy bilans bezpośrednich spotkań (nie wiem, czy decydują też bramki na wyjeździe) i lepszy bilans, co powinno dać nam 3 miejsce.

Jeśli się gdzieś pomyliłem, to proszę o sprostowanie.
Nie pomyliles sie. Bramki na wyjezdzie sie nie licza.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Radeo
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Radeo »

No dobra.

Nie czytałem regulaminu rozgrywek, ale wydaje mi się, że jest sposób na to, że wygrana Fiorentiny 1:0 nas eliminuje. Jeśli Lazio pokona Juve, czyż nie tworzona jest tabelka?
W tej chwili wygląda ona tak:

Juve 4 8 7-4
ACM 3 4 4-5
Viola 3 1 1-3

Wygrana fiołków 1-0 sprawia, że mają tyle samo punktów, w dwumeczu jest remis, czyż nie liczą się wtedy różnice bramek w tabelce? A tu przegrywamy.

Proszę o ew. sprostowanie ;)
.
Foto
Juventino
Juventino

Post autor: Foto »

Chyba jednak 1-0 nie urządza Fiorentiny, bo wczoraj na gazzetta.it czytałem coś, że Milan nie może dać strzelić sobie dwóch goli.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

A dlaczego 1-0 dawałoby trzecie miejsce Fiorentinie tylko w wypadku porażki Juve.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Dziś czytałem wywiad z naszym byłym "superskutecznym" i "skrzywdzonym brakiem zaufania" napastnikiem i mówił, że 3 miejsce go pociąga i Violka musi wygrac z nami przynajmniej 2-0 :)
Run Ignazio, run!
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

pewnie nie licza na porazke Juve mimo ze to juz zapewnilo sobie gre bez kwalifikacji w LM ;) wtedy potrzebuja dwubramkowego zwyciestwa, niezaleznie czy licza sie te bramki na wyjezdzie w bezpsorednim bo i tak nasz bilans bramkowy przebila ten Violi ;) takze musza miec lepszy wynik w dwumeczu od nas, czyli wyniki ostatnio osiagane (1:2, 2:3) dawalyby nam to upragnione 3 miejsce
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Venomik pisze:A dlaczego 1-0 dawałoby trzecie miejsce Fiorentinie tylko w wypadku porażki Juve.
Bo tylko wtedy trzy drużyny zrównają się punktami i zostanie utworzona tzw. mała tabela, która uwzględnia wyniki tylko pomiędzy tymi trzema zainteresowanymi drużynami :)
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

To nie było pytanie, ale zdanie oznajmujące - lekki problem ze składnią :)
Zablokowany