Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan vs Juventus

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Dyskusja z tematu o transferach Milanu, nie chcąc robić bałaganu odpowiadam tutaj:
maslok pisze:Płacić kosmiczne pieniądze za takich tuzów, jak Sergio Almiron, czy Christian Poulsen mu to nie przeszkadzało. :) Mieliście pieniądze ze sprzedaży Ibrahimoviców, Zambrottów, Thuramów, Emersonów i całej watahy, która Was opuściła.
Jeśli chodzi o sam budżet transferowy, to jest on ustalany przez zarząd, nie przez Secco. On jako dyrektor sportowy odpowiada za negocjacje. A pieniądze ze sprzedaży zawodników ledwie pokryły brak przychodów z LM za jeden sezon. Ogólnie czytałem gdzieś wyliczenie, że na pobycie w Serie B Juventus w sumie stracił blisko 250 mln euro. Dolicz do tego budowanie stadionu i masz obraz nędzy i rozpaczy z jakim wchodziliśmy do Serie A ;-)
Co do Poulsena do akurat Ranieri przyznał, że to był jego pomysł, bo Duńczyk mu lepiej pasował do taktyki i jest szybszy niż Alonso :rotfl2: Do dziś mnie to śmieszy ;-)
maslok pisze:Jeśli zaś idzie o samą młodzież, to problem widzę raczej w osobach włoskich trenerów, niż w nagłym objawieniu się daru jasnowidzenia u Secco.
To fakt, liga włoska jest ciężka dla młodych graczy i trenerzy z najlepszych klubów niechętnie na nich stawiają. Także zawodnicy wypożyczeni często nie mają łatwego życia.
Przypomina mi się Giovinco, który wymiatał w Empoli, zbierając kapitalne recenzje za występy. Ale do zmiany trenera miał więcej meczów z ławki niż w podstawowej jedenastce.
Ale chodziło mi o tom, że wybierając na jakich młodych graczy postawić na wypożyczeniach i jakich można ściągnąć już do składu Secco najczęściej się nie myli.
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Jak to jest, że drużyna o klasę (przynajmniej) lepsza od nas jest po 14 kolejkach za nami w tabeli? :hmm:
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

pionka pisze:Jak to jest, że drużyna o klasę (przynajmniej) lepsza od nas jest po 14 kolejkach za nami w tabeli? :hmm:
O kim piszesz, bo nie kumam? Jedyna drużyna, która jest od nas lepsza jest przed nami.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Pionka Ty masz chyba slaba pamiec... To jest druzyna 2-3 klady lepsza. Tak dokladnie bylo to powiedziane :D

p.s rossonero a ze nie kumasz to jakos specjalnie nie dziwi :)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

pionka pisze:Jak to jest, że drużyna o klasę (przynajmniej) lepsza od nas jest po 14 kolejkach za nami w tabeli?
Może transfery z wielkim Canna na czele nie wypaliły do końca? ;)
Bubu pisze:To jest druzyna 2-3 klady lepsza.
Ja te ż tęsknię za Foto. Szkoda, że nas olał, jestem ciekaw jego argumentów na temat obecnej sytuacji w Milanie :)

Co do Juve to u nich braki widzę tylko na skrzydle i bocznej obronie. Poza tym zespół silny z wielkimi nazwiskami. No i Ciro, którego wyższość nad Leo manifestowała część kibiców Juve mnie nie przekonuje. Tam przydałby się ktoś bardziej doświadczony - Spalletti?
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Może poczekajcie z napinką do końca sezonu. :P
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Albo przynajmniej do bezpośredniego(miejmy nadzieję wygranego) meczu :brew:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?2022?
ODPOWIEDZ