Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Sezon 2006/2007

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Może powiedział trenerowi reprezentacji, że osiągnął wyższy poziom wyszkolenia napastnika i on już nie może strzelać bramek ;)
Swoją drogą: ostry trener, nie aż tak duże spóźnienie, meczu następnego dnia nie grali - jeśli odsunie ich od reprezentacji na stałe do będę pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Post autor: Luk »

kuba1899 pisze: o lol!! To dopiero fantastyczna wypowiedz!! To jakie jest jego zadanie skoro jest napastnikiem??
Jakbys ogladal dzis mecz z Fiora (moze ogladales?) to bys wiedzial, co ma robic Zlatan w Interze. Napisalem: On nie ma strzelac goli w Interze (to nie jego glowne zadanie). Ty omijasz wszystko co jest pisane w nawiasach ?
Pozdrawiam kolege... bardzo serdecznie... dobre nastawienie...
Ja rowniez cie pozdrawiam. Szkoda, ze nie wymieniliscie wczesniej Shevy np. na Gilardino. W koncu Gila wiecej goli w Parmie strzelil niz Sheva ostatnio.

I dla wszystkich szydzacych ze Zlatana proponuje obejzec powtorke meczu z Fiora. Asysta, gol i kluczowe podanie do Figo, ktory dosrodkowal na bramke.

Faktycznie, gosc juz jest skonczony...

ps. One game, but still.
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

Post autor: DjJuve »

Nie, jest wspaniały, a do tego kibicuje Interowi od dziecka :lol2:
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

ps. One game, but still.
Był taki gość - Gianni Comandini - też miał jeden dobry mecz... pamiętasz może przeciw komu?? Ja poczekam z oceną i zobacze co będzie dalej...
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

kuba1899, Zlatan kilka dobrych meczow rozegral z tego co wiem. Juz powtarzalem wam wiele razy, to ze gral padline rok temu, nie oznacza, ze zapomnial od razu co gral w pierwszym roku w Juve czy wczesniej w Ajaxie.
DjJuve pisze:Nie, jest wspaniały, a do tego kibicuje Interowi od dziecka :lol2:
Gdybys sie troche lepiej interesowal swoimi pilkarzami, to bys wiedzial, ze Zlatan powiedzial o tym, ze kibicowal Interowi jako dziecko juz w Ajaxie. Pan Lipinski tez jest slabo doinformowany, nie mowiac o tym, ze kwestionuje ten fakt, na podstawie tego, z jaka zacietoscia Zlatan gral przeciwko Interowi, i o tym, jak sie Zlatan nienawidzil z Matrixem.

Wiec gdyby troche uwazniej komentowal, a nie plotl ciagle glupot, to by zauwazyl, ze Zlatan pierwsze co zrobil po strzeleniu bramki to podbiegl do... Materazziego. To jak sie gra na boisku, a kim sie jest poza nim, to 2 rozne rzeczy.

Poza tym, to nie jest zadna nowosc, ze np. zawodnicy, ktorzy graja przeciwko potencjalnemu nabywcy wypruwaja z siebie siodme flaki.
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

Post autor: DjJuve »

lukair pisze: Gdybys sie troche lepiej interesowal swoimi pilkarzami, to bys wiedzial, ze Zlatan powiedzial o tym, ze kibicowal Interowi jako dziecko juz w Ajaxie.

"Gra dla Juve była moim marzeniem"

"Miałem oferty z dwóch innych klubów, ale wybrałem Juve. Zawsze chciałem grać dla Bianconerich i na szczęście oni mnie zechcieli."

Teraz "perełki"

"To jest szczyt mojej kariery. Zakładając koszulkę Bianconerich, wkroczyłem w świat futbolu. Myślę, że to mój ostatni klub. Chcę tutaj zostać na zawsze."

"Juventus to jeden z największych klubów świata, być można nawet największy. Najlepszy z najlepszych. Noszenie biało-czarnej koszulki niczym nie ustępuje noszeniu barw Realu Madryt, Barcelony czy Manchesteru United. Żadna inna drużyna się nie umywa."

Oto wypowiedzi gościa, w którego żyłach płynie niebiesko-czarna krew :lol:
lukair pisze:To jak sie gra na boisku, a kim sie jest poza nim, to 2 rozne rzeczy.
Nie wiem czy matrix w życiu osobistym jest takim kretynem jak na boisku :> , aczkolwiek podejrzewam, że jest to całkiem możliwe
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

DjJuve pisze: Nie wiem czy matrix w życiu osobistym jest takim kretynem jak na boisku :> , aczkolwiek podejrzewam, że jest to całkiem możliwe
Powinienes skonczyc to zdanie na "Nie wiem". Reszta dla mnie niewazna.

Co do Zlatana, ja wiem co on wypowiadal gdy przychodzil do Juve.

Pokaz mi natomiast to, gdzie powiedzial, ze w dziecinstwie kibicowal Juventusowi, bo o to sie dzieci Juventusu dziwily.
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

"Miałem oferty z dwóch innych klubów, ale wybrałem Juve. Zawsze chciałem grać dla Bianconerich i na szczęście oni mnie zechcieli."
Czytac nie umiesz?? Zawsze to zawsze... w dziecinstwie tez...
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Ciii...
Dajmy mu się nacieszyć. Euforia ma swoje prawa.
Zlatan od dziecka marzył o grze w Interze, nic więcej się dla inego nie liczyło, Ajax i Juve były dla niego tylko przystankami na drodze do wielkiego Interu, o czym wiedział od zawsze :)
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

A wy razem myslec nie umiecie.

On kibicowal Interowi w dziecinstwie, co nie znaczy, ze kibicowal Interowi przez te wszystkie lata, a ja wcale tego nie powiedzialem.

Nie wiem czy powiedzial, ze zawsze. Jesli tak bylo w istocie to choragiewka moglby byc.

Jedno czym sie jednak roznia te 2 "kluby marzen", to to, ze Zlatan wychwalal Juve dopiero jak go podpisali, a o Interze mowil jeszcze bedac pilkarzem Ajaxu.

Tu jest ta roznica, a to, ze kocha Inter to sie nie bede klocil, bo wszyscy wiemy, ze w dzisiejszej pilce jest 1% pilkarzy, ktorzy podazaja za sentymentem, a nie pieniedzmi, czego dowodem byla sytuacja w Juve.
Awatar użytkownika
Bart
Interista
Interista

Post autor: Bart »

Tam, nieistotne kto komu kibicował i kibicuje. Ja za czasów jego gry w Ajaxie kilkakrotnie czytałem jego wypowiedzi o sympatii do Interu. A co potem mówił? Wszystko możliwe, w końcu nie bez powodu na Juvepoland swego czasu pojawił się artykuł "Zlatan złotousty". ;-)
C'e solo l'Inter
Bart668
Milanista
Milanista

Post autor: Bart668 »

lukair pisze:I dla wszystkich szydzacych ze Zlatana proponuje obejzec powtorke meczu z Fiora. Asysta, gol i kluczowe podanie do Figo, ktory dosrodkowal na bramke.
To ja ci proponuję obejrzeć mecz Inter - Roma :D miał tam jedną asystę (to był kiks - chciał strzelać, a że nie trafił w piłkę czysto to wyszło jakieś dziwne podanie do Vieiry, który gdyby strzelał z odległości 50 cm większej, przestrzeliłby nad bramką).

Nieważne dla jakiego klubu gra Ibrahimovic... Ważne, że jest drewnem strasznym i zupełnie nie wiadomo skąd wziął się w Juve/Interze.

PS Ibra w Ajaxie grał z napisem "ZLATAN" na koszulce :)
podpis [potpis] - ubezdźwięcznienie wsteczne
<--
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Wczoraj w meczu z Sampdoria (1:1) Zlatan byl jednym, a wedlug mnie najlepszym, pilkarzem wczorajszego meczu. Od Gazzetty dostal druga po Materazzim najwyzsza note 6.5, w meczu z Fiora otrzymal natomiast 7.

Zlatan gra bardzo dobrze, to jest fakt, a nie sympatia do Zlatana.
Awatar użytkownika
beneras
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: beneras »

a maicon superstar jak sobie radzi ? podobno lepszy od cafu \o/

i jeszcze co do zlatana,lukair wiesz moze co powiedzial na ucho obroncy sampy ?
Pato jest nasz muahahahaha :devil:
Bart668
Milanista
Milanista

Post autor: Bart668 »

lukair... zobacz sobie ile kiksów popełnia i ILE MA FUKSA... np. kopie piłkę idealnie pod pod nogą obrońcy i przy okazji wychodzi mu świetne podanie "OCH ZLATAN, JESTEŚ GENIALNY", a na powtórce z przybliżeniem co widać? Zlatan nie trafił w piłkę czysto i odbiła mu się od podeszwy...

Mówię ci: obejrzyj jeszcze raz mecz Interu z Romą... i przypatrzyć się grze Ibry...
podpis [potpis] - ubezdźwięcznienie wsteczne
<--
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Serie A rwie do przodu, wczoraj miałem okazję obejrzeć grande calcio (Roma-Inter), niestety nie padł remis, ale meczyk był pierwsza klasa. Zlatan I. choć nie wykorzystał karniaka :rotfl2: wraca do formy i może nieźle namieszać w Interze, skutkiem ubocznym tego może stać się całkowita odstawka Adriano. Imponował wczoraj także Crespo.

smutne są fakty z innych boisk, gdzie sędziowie już chyba zapomnieli o calciopoli. karny dla Livorno z kapelusza (na 2:2) ['] , a "11" podyktowana dla Atalanty :wall2: woła o pomste do niebios! jeśli już jakiś zbyt dokładny sędzia dopatrzył się przewinienia to zdarzenie było 17 metrów od bramki, a ile ma pole karne wszyscy wiemy! (na szczęście bramkarz obronił) [']
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
łachu
Milanista
Milanista

Post autor: łachu »

To ja też kilka słów od siebie odnośnie 3. kolejki. Fajnie, ze padlo az 27 goli. Moglo sie to podobac kibicom. Szkoda, ze tylko jeden dla Milanu:) ale najwazniejsze, ze zaden dla Ascoli. Ciekawy mecz na Renzo Barbera w derby Sycylii, gdzie Palermo zdobyło pozycję lidera. Sporo goli w tym sezonie strzelają rosaneri. Dawno nie widziałem tak kuriozalnej bramki jak druga dla Catani (bramkarz gospodarzy Agliardi przykucnął by przyjąć na klatkę pilke zmierzającą w jego kierunku, ta odbiła mu się od biodra i wtoczyła do bramki:D). Potem fajny gest Coriniego, ktory po strzeleniu na 3:2 podbiegl do swego bramkarza i jemu zadedykowal tego gola.

Ciekawie i widowiskowo było też w Genui. Kapitalny gol Di Natale. Potem asysta przy bramce Iaquinty. W drugiej połowie Sampdoria rządziła i mogła nawet pokonać Udinese. Nie dziwie Ci sie krzysiekACM, że Stadio Luigi Ferraris robi na Tobie wrazenie. Ten stadion naprawde fajnie wygląda (zwłaszcza wieczorem).

Golem kolejki nie było jednak dla mnie trafienie Di Natale, a druga bramka Rigano w meczu Messina-Reggina. Kibice w tym mieście chyba nigdy wcześniej nie widzieli takiej ładnej idywidualnej akcji u siebie:)

No a Crespo znów zalazł za skórę kibicom Romy.
Siamo l'armata Rossonera
Awatar użytkownika
malutki
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: malutki »

Takie pytanko: Co z notami z Gazzetta i innych serwisów? :hmm:
suchy
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: suchy »

Noty z datasport.it

Zeby zobaczyc noty z innych spotkan wystarczy w wyszukiwarce wpisac "le pagelle" ;)

Kaká 7.5 - Fenomenale: mai era partito cosi` bene da quando e` in Italia. Qando cambia marcia nella ripresa diventa inarrestabile. Fenomeno.

Ryszard utrzymuje forme :brew:
Awatar użytkownika
malutki
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: malutki »

Jesteśmy teraz w ciekawym momencie, gdyż sezon niedawno się zaczął, do tego dochodzą mecze eliminacji do Mistrzostw Europy, a wielu rossonerich odgrywa kluczową rolę w swoich reprezentacjach narodowych. Wyniki, które osiągamy, zupełnie mnie nie przerażają, jestem spokojny, zważywszy na ilość spotkań, jakie przychodzi teraz rozgrywać piłkarzom. Pamiętajmy, że tradycją jest to, iż trafiamy z optymalną formą zazwyczaj w grudniu :) Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Kilka osob pewnie mnie pamieta jak pisalem jeszcze w wakacje, wiec to nie jest post "napinacza". To w odpowiedzi dla tych, ktorym by to przyszlo na mysl jako pierwsza rzecz do zrobienia.

Anyway... nie lubie robic takich rzeczy, ale po tylu bluzgach o tym, jak tylko kibice Milanu maja racje, a kibice Interu nawet 2 do 2 nie umieja dodac, nie moge sobie odmowic przyjemnosci i po 4 miesiacach zacytowac kilka postow i przeczytaniu ich jeszcze raz. Komentarz tu jest zbedny.

Milej lektury.
Bart668 pisze:lukair... zobacz sobie ile kiksów popełnia i ILE MA FUKSA... np. kopie piłkę idealnie pod pod nogą obrońcy i przy okazji wychodzi mu świetne podanie "OCH ZLATAN, JESTEŚ GENIALNY", a na powtórce z przybliżeniem co widać? Zlatan nie trafił w piłkę czysto i odbiła mu się od podeszwy...

Mówię ci: obejrzyj jeszcze raz mecz Interu z Romą... i przypatrzyć się grze Ibry...
kuba1899 pisze: Był taki gość - Gianni Comandini - też miał jeden dobry mecz... pamiętasz może przeciw komu?? Ja poczekam z oceną i zobacze co będzie dalej...
Szatan pisze:
lukair pisze: On nie ma strzelac goli w Interze (to nie jego glowne zadanie), a brac udzial w akcjach zespolu, i to tez czynil nie najgorzej.

W pierwszej polowie niewidoczny kompletnie, ale w drugiej juz duzo lepiej.
No super biorąc pod uwagę, że jest napastnikiem a goli nie ma strzelać to zakup 100 % trafny :lol:
kuba1899 pisze:
On nie ma strzelac goli w Interze
o lol!! To dopiero fantastyczna wypowiedz!! To jakie jest jego zadanie skoro jest napastnikiem?? Biegać do przodu i tyłu?? Ładnie wyglądać?? Mobilizować kolegów z drużyny?? A może tańczyć z gwiazdami?? Przypominam że napastników rozlicza się ze strzelonych goli... Zlatan mimo że miał sporo asyst w zeszłym sezonie nie może go zaliczyć do udanego. Myslisz że wszystkie bramki bedzie strzelał utrzymujący wysoką formę z zeszłego sezonu Adriano? Czy może Adi usiądzie na ławkę? A może w Interze powstaje jakiś przewrotny system gdzie odpowiedzialność za gole nie bedzie spoczywała na napastnikach a np. skrzydłowych badz obroncach (bo przeciwnicy sie tego nie spodziewają?). Pozdrawiam kolege... bardzo serdecznie... dobre nastawienie...
DjJuve pisze:
lukair pisze: Niczego nie mozna byc pewnym, ale widzialem juz Zlatana w Supercoppa i widac poprawe.
Dziwne, ja widziałem tego samego nieporadnie dryblującego i nie potrafiącego trafić do pustej bramki zawodnika. Może to się zmieni, ale zbyt wielkiej poprawy nie widać :>

Czas potrafi wszystko zmienic, nieprawdaz?

pozdro z USA
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

smutny moment dla ligi włoskiej i jej prawdziwych kibiców, w wyniku starć pomiędzy kibicami Catani i Palermo zginął policjant [minuta ciszy] . Władze piłkarskie postanowiły zawiesić rozgrywki do odwołania.

Paradoksalnie na porażce całej włoskiej piłki, my jako Milan możemy skorzystać. dlaczego? bo nikt innny nie potrzebuje tak bardzo jak my kolejnej przerwy i drużyny, które są winne tej całej sytuacji zostaną ukarane, a że są przed nami w tabeli to (egoistycznie) życzę im jak najgorszych sankcji.
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

I chcesz awansu wyżej w tabeli tak jak Inter zdobył zeszłoroczne scudetto czyli przy stoliku? Nie dziękuję. Nie jestem za wykluczeniem tych zespołów, chociaż nie pochwalam tego typu agresji... Natomiast nie płakałbym gdyby zrobili roczną przerwę i rozgrywki uznali za nieroztrzygnięte... ale to tylko dlatego że jestem wredny ;)
Ale mówiąc poważnie, sytuacja we włoskiej piłce robi się coraz gorsza. Najpierw calciopoli, masowy odpływ dobrych zawodników za granicę, potem podsłuchy i szpiegowanie, następnie machloje finansowe między klubami przy transferach, ostatnio zabójstwo prezesa czy tam dyrektora IV ligowego klubu a teraz to... robi się coraz bardziej nieciekawie. Nawet związek piłkarzy zaapelował o zawieszenie rozgrywek do konca sezonu. Już wiadomo że na pewno będą to 2-3 kolejki.
Zastanawiam się jaki przekład ta sytuacja będzie miała na wybór organizatora MŚ. Czyżby Węgry i Chorwacja??
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Mistrzostwo Interu to odrębna sprawa i nie ma co tego porównywać. nie myslałem aż o wykluczeniu tych zespołów czy o całkowitym zawieszeniu rozgrywek, ale kto wie.
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

spojrzcie tez na cala sytuacje pod katem naszych przygotowan do dwumeczu z celtikiem. zbyt dluga przerwa na pewno nam sie nie przysluzy... rozgrywanie sparingow to nie to samo co walka o punkty.
Zablokowany