Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan vs Inter

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Stad sie wzial "dlug" rzedu 1.2 bln
Jeśli już to miliarda ;)
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Luk, domyśliłem się wartości tego raportu kilka dni temu gdy wyszło, że wciąż wydajemy na pensje zawodników więcej od was. Trudno znaleźć dziurę wielkości tej z raportu gdy macie więcej wykupionych karnetów, więcej kasy z tv, sukcesy na arenie krajowej i dodatni bilans transferowy.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Post autor: Luk »

Venomik pisze: Jeśli już to miliarda ;)
Ano racje ;)
carlos pisze:Luk, domyśliłem się wartości tego raportu kilka dni temu gdy wyszło, że wciąż wydajemy na pensje zawodników więcej od was. Trudno znaleźć dziurę wielkości tej z raportu gdy macie więcej wykupionych karnetów, więcej kasy z tv, sukcesy na arenie krajowej i dodatni bilans transferowy.
Jak natrafilem w tym raporcie na fragment, ze rok w rok tracimy okolo 150 mln rocznie to na tym miejscu skonczylem moja lekture.

Lubie czytac o finansach klubu, ale jesli to sie trzyma kupy. Jak cos nie ma sensu, to taka lektura to tylko strata czasu.
Awatar użytkownika
pato7/7
Milanista
Milanista

Post autor: pato7/7 »

Lubie czytac o finansach klubu,
Moim zdaniem nie ma w tym nic ciekawego :ok: przeważnie informacje które podają media są albo zawyżone albo zaniżone .
FoRzA MiLaN
:forzamilan:
Skaut84
Milanista
Milanista

Post autor: Skaut84 »

Witam interesuje mnie kupno biletu na mecz Milan-inter jak moge tabyc takowe bilety? Prosze o pomoc :)
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Skaut84 pisze:Witam interesuje mnie kupno biletu na mecz Milan-inter jak moge tabyc takowe bilety? Prosze o pomoc :)
Koniki przed meczem. Cena na Curve Nord to okolo 120-130Euro. Pewnie na sektor milanu jak cie takowy interesuje, bedzie podobnie.

Drugim wyjsciem jest zakup bilety w sprzedazy, ale zapomnij o tym, ze uda ci sie to zrobic dzien, dwa, trzy przed meczem. O tym trzeba myslec co najmniej tydzien przed meczem a czasem i to nie wystarczy(od nas kiedys pojechali specjalnie wczesniej zeby zakupic, co prawda bilety na CL, i wystali sie niemilosiernie i kupili tylko garstke biletow, a mieli w planie kupic znacznie wiecej).
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

Z wyprzedzeniem trzeba kupować bilety na mecze w CL, derby i inne ważne mecze w lidze, ale na "zwykły" mecz, na którym nie ma kompletu można kupić bilet w dniu meczu?
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Kolega pytal o derby, wiec do tego sie odnioslem ;)
PrzM pisze:Z wyprzedzeniem trzeba kupować bilety na mecze w CL, derby i inne ważne mecze w lidze
Jesli chodzi o Inter, to tylko na derby z Juve/Milanem oraz na wielkie mecze w CL.

Z CL jednak jest o tyle dobrze, ze mozna miec farta i kupic bilety online na oficjalnej stronie. Mi sie z kumplem tak udalo raz, jak jechalismy na Liverpool w 2007'mym.

ps. Tylko 20 pare Euro nas to wynioslo :D
, ale na "zwykły" mecz, na którym nie ma kompletu można kupić bilet w dniu meczu?
Nie wiem jak z Milanem(pewnie podobnie), ale na Inter spokojnie. Kazdy mecz poza Juve/Milanem oraz mecze, ktore sa z powodow bezpieczenstwa niedostepne dla osob spoza Lombardii.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Zgodnie z oczekiwaniami Inter już na -2. Wymęczyli 1-0 i mają już tylko dwa oczka straty. Jeszcze Napoli wygra wieczorem i będzie na -3, do tego Udine znowu zwyciężyło i ma już tylko 6 punktów straty. Robi się bardzo nieciekawie bo grupa pościgowa się powiększyła a przed nami trudny terminarz i mało optymistycznie zapowiadająca się przyszłość.
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Post autor: Sommerek »

Zemściły się głupie remisy. Już dawno mogliśmy mieć zapewniony tytuł, ale zawsze gdy ktoś z grupy pościgowej gubił punkty, my również je gubiliśmy. I nie jest winą Ibry, że ostatni mecz przegraliśmy. Jego brak owszem, jest problemem, ale największym mankamentem jest to, że nasz trener nie wyciąga wniosków ze swoich poczynań. Oby nam się udało ugrać to mistrzostwo.... :wall2:
labol
Milanista
Milanista

Post autor: labol »

Sami sobie zesraliśmy sytuacje ;/ i pomyśleć gdybyśmy... ach nawet nie ma co gdybać, nie jest dobrze, mam nadzieje na scudetto, ale coraz słabszą :/. Jeśli zostaniemy po sezonie z pustymi rękami żegnać Allegriego, skoro Leo poleciał po sezonie w którym wycisnał tyle ile mógł, to Max też powinien sie pożegnać z posadą. Nadzieja jest, za tydzień mecz o wszystko
FORZA MILAN!
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

labol pisze:za tydzień mecz o wszystko
Za 2 tygodnie ;) teraz jest przerwa na reprezentację ;) więc Pato może zdąży wyzdrowieć, nie pokazał za wiele ale bez niego w derbach to by była bieda z samym Cassano i Robinho :dunno: teraz plan na derby jednak się zmienia, nie wystarczy nie przegrać, trzeba po prostu wygrać, jak i każde następne spotkanie, żeby nie musieć z Udine w bezpośrednim spotkaniu walczyć o tytuł
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

A mi się wydaje, że w tych meczach z Interem, Udine czy Romą będzie nam łatwiej grać niż w ostatnich dwóch meczach gdzie nasz niemrawy atak musiał się zmagać z autobusem zaparkowanym w polu karnym. Te drużyny będą jednak bardziej zorientowane na atak a tym samym Pato, Cassano czy Robinho będą mieli wreszcie trochę miejsca żeby się rozpędzić. Bardziej bym się obawiał meczu np. z Brescią ;)

Przeglądając archiwa Serie A dostępne na naszej stronie od sezonu 97/98 da się zauważyć, że mistrz nigdy nie miał więcej niż 4 porażki na sezon. Tak że limit mamy wyczerpany :)
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

pionka pisze: Przeglądając archiwa Serie A dostępne na naszej stronie od sezonu 97/98 da się zauważyć, że mistrz nigdy nie miał więcej niż 4 porażki na sezon. Tak że limit mamy wyczerpany :)
To fajnie bo wszystkie inne zespoły przekroczyły już limit :)
Love to football is playing every game as if it's your last.
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Żeby odświeżyć temat zapomniany przez zamknięcie się w sobie naszych Interistów :lol2:

Pojedynek WAGs:

http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/inter ... to11133326

Inter tak jak i na boisku, oprócz Sneijdera nie ma się czym specjalnie pochwalić :rotfl2:

Myślę, że zasłużenie wygrywamy z dużą przewagą. Mam nadzieję, że podobnie będzie na SS w niedzielę :king:

PS. Mnie się najbardziej podobają partnerki Aquilaniego i Prince'a, a z Interu to tak jak napisałem powyżej, jedynie Sneijdera :brew:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?2022?
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

Soja pisze:Mnie się najbardziej podobają partnerki Aquilaniego i Prince'a
ja chętnie zamieniłbym sie z Ibra i Pippo :lol2: godne :prayer:
Awatar użytkownika
Marcu
Milanista
Milanista

Post autor: Marcu »

ta panna Boa nieaktualna chyba,
teraz to raczej ta:

http://sport.gadu-gadu.pl/5693776882239 ... ca-galerie
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Marcu chyba jednak z Melissą teraz kręci (a może z jedną i drugą?) :)
http://www.liquida.it/kevin-prince-boat ... d=17756101

Swoją drogą to one bardzo podobne są i obie grzechu warte :)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Mati_1906
Milanista
Milanista

Post autor: Mati_1906 »

zino masz racje, BOA od chyba listopada jest w związku partnerskim z Melissą :D
http://facet.dlastudenta.pl/fotoalbum/5 ... 551,1.html

11 focia jest gorąca :D
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Ja nie wiem co jest takiego zachwycającego w Katy Perry. Wszyscy się nią podniecają, ok - fajnie ciało, ale jeśli chodzi o twarz to z mojego punktu widzenia - nic ponadprzeciętnego :]
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

do mojej dwójki koniecznie dołączam kobiete Zambrotty :wow:
Awatar użytkownika
Marcu
Milanista
Milanista

Post autor: Marcu »

zino pisze:Marcu chyba jednak z Melissą teraz kręci (a może z jedną i drugą?) :)
http://www.liquida.it/kevin-prince-boat ... d=17756101

Swoją drogą to one bardzo podobne są i obie grzechu warte :)
Masz rację.
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

W tej ankiecie na goal.com Milan również górą\o/

Co do Katy Perry to zgadzam się z Paolo#3, gdyby we wszelkich mediach pokazywali jedynie jej twarz to nawet bym nie zapamiętał...
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?2022?
ODPOWIEDZ