Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Przychodzi Moggi do Pairetto, czyli...

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Wniosek końcowy nr 1 ewidentnie wskazuje na to, że w ogóle nie zrozumiałeś, o co mi chodziło. Nie wiem, czy się nie starałeś tego pojąć, czy po prostu przekraczało to twoje możliwości. Tak czy siak, więcej czasu marnować nie zamierzam. Pozdrawiam.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
Luk
Interista
Interista

Post autor: Luk »

A wiec to wszystko co wykombinowales. "Nie zrozumialem o co chodzi".

Wszystko "jasne". (sarkazm)

A moze dalej nie wiem o co chodzi ? :cry2:

...

Na przyszlosc polecam czytac cale posty, a nie pojedyncze zdania, aby pozniej nie wyjsc na ignoranta, albo przynajmniej przyznac sie do bledu. (czego dalej nie zrobiles)

rowniez pozdrawiam (zero sarkazmu)
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

http://www.pilka.pl/afery-korupcyjnej-w ... e-wszystko

Oto dowód, że to nie telewizja Berlusconiego rządzi i dzieli w Serie A. Czyli panowie z projuvetusovskiego Tuttosportu mają inne zdanie niż ich polscy koledzy z SJ.

Nie ma to jak zmazywac plamę na honorze opluwajac innych :]
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Paolo#3 pisze:Czyli panowie z projuvetusovskiego Tuttosportu mają inne zdanie niż ich polscy koledzy z SJ.
Nieszzcególnie zrozumiałem ten fragment - możesz rozwinąć? ;)
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Odnośnie pierwszych skrzypiec w Milanie. ;)

Co ciekawe nie wiedziałem, ze opcja "edytuj" może w "magiczny" sposób zostac anulowana. ;)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Wciąż nieszczególnie rozumiem co masz na myśli :P Chyba musisz bardziej się rozpisać.

btw: ja edytować swoje posty mogę. Może byłes niezalogowany?
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

btw: ja edytować swoje posty mogę. Może byłes niezalogowany?
byłem na bank zalogowany.
Venomik pisze:Wciąż nieszczególnie rozumiem co masz na myśli :P Chyba musisz bardziej się rozpisać.
To już nieważne ;) i tak jestem już browar do tyłu ;)
Awatar użytkownika
zychu9
Milanista
Milanista

Post autor: zychu9 »

Śledczy włoskiego związku piłki nożnej zajmujący się aferą Calciopoli Stefano Palazzi twierdzi, że Inter Mediolan również był w nią zamieszany.

Inter został oskarżony o przekupywanie sędziów przez tego samego człowieka, który w ubiegłym tygodniu odrzucił odwołanie Juventusu Turyn, który domagał się zwrotu mistrzowskiego tytułu zdobytego w sezonie 2005/2006. Mistrzostwo po dyskwalifikacji Starej Damy przypadło właśnie Interowi.

Stefano Palazzi jest przekonany, że Inter jest odpowiedzialny za próbę przekupstwa sędziów podczas sezonu 2005/2006. - Inter brał udział w oszustwach podczas afery Calciopoli i miał z tego korzyści - powiedział Palazzi.

Palazzi opiera się na zeznaniach przedstawionych Trybunałowi w Neapolu, który zajmował się aferą Calciopoli. Ówczesny prezydent Interu miał kontaktować się regularnie z Paolo Bergamo i Pierluigim Pairetto, którzy byli odpowiedzialni za obsadę sędziowską.
źródło sport.pl

Może nareszcie coś się wyjaśni i "swiety Inter" troszkę się poplami ;)
Szukali światła w mroczne dni,
przed Bogiem tylko chyląc kark.
Pośród klęczących dumnie szli,
w pogardzie mając każdy targ.

Żołnierze Wyklęci
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Czytałem dziś coś na ten temat na JP... Niestety nawet jeśli coś tam znajdą na "nieskazitelnych" to:
Od niezwykle poważnych konsekwencji Nerazzurrich uratuje... przedawnienie sprawy, ogłoszone w zeszły piątek.

tutaj całość: http://www.juvepoland.com/news.php?id=19347

EDIT:
http://www.pilka.pl/kilka-lat-temu-inte ... omentarze2
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

To się ładna zadyma zrobiła, szkoda, że po czasie... Nieskazitelni w dupe kopani :rotfl:
ForzaMILAN!
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

http://www.asroma.pl/index.php?id=6776

http://www.pilka.pl/as-roma-powalczy-o-scudetto-2006

Robi się ciekawie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Jeśli odebraliby ten tytuł Interowi i jednak postanowili przyznać go kolejnej drużynie, czyli Romie... Co na to włodarze Fiorentiny? Ponoć Viola po kilku miesiącach została oczyszczona ze wszystkich zarzutów. Czyli swoje czwarte miejsce ( Roma była 5.) wywalczyli w sposób prawidłowy. Tytuł powinien więc iść do Florencji...
Run Ignazio, run!
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Jeżeli to prawda to nie powinni wyłaniać nowego mistrza tylko anulować wyniki tamtego sezonu, z drugiej strony dominacja Interu zaczęła się dzięki tej aferze a teraz to dopiero wychodzi na jaw :grrr: .
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Wczoraj o 20:00 zapadły wyroki afery Calciopoli,kładę lachę na to ale jak kibice Juve mogą dalej szanować i lubić Moggiego ? :dunno:
http://www.eurofutbol.pl/news/370562-Wy ... alciopoli/
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
Phalcore
Milanista
Milanista

Post autor: Phalcore »

Ponoc sa jakies nowe wyroki w sprawie Calciopoli i niby Juve zdobylo prawidlowo oba scudetto. Moglby sie wypowiedziec ktos ogarniety w temacie?
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Mógłby ktoś, kto siedzi w temacie zrobić podsumowanie calciopoli? Próbowałem przebrnąć temat, ale nie mając dostępu do oryginalnych newsów, czytam jedynie opinie wyrwane z kontekstu. To bez sensu. Chodziło by mi o to, kto (kluby, osoby) i o co był oskarżany dokładnie, jakie były dowody i jakie były kolejne wyroki.

Do tego bonusowe pytanie: Agricola został uniewinniony? Bo znalazłem blog dot. calciopoli, ale aktualizacje skończyły się wraz z rokiem 2007. Według niego lekarz Juve został skazany na 22 miesiące.

Przybliżcie temat, no.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Jeśli dobrze pamiętam już w pierwszej instancji został uniewionniony od kwestii dopingu, zawieszony jednak na 22 miesiące za podawanie leków w sposób szkodliwy dla zdrowia. W drugiej instancji został uniewinniony ze wszystkich zarzutów.
Prokuratura złożyła apelację i sprawa byłaby ponownie rozpatrywana, ale uległa przedawnieniu.

Tak na szybko, bo wychodzę do pracy.
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

Szkoda, że tak wcześnie zaczynasz pracę, Rysiu. Przez to nie zdążyłeś dopisać, że apelacja prokuratury została rozpatrzona przez sąd kasacyjny, który unieważnił wyrok sądu drugiej instancji. Ot taki drobny szczegół. Zupełnie nieistotny dla kibiców Juve...
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Myślałem, że wynikało to z mojego postu. Już i tak muisałem biec na autobus, głupie remonty w Poznaniu...
Del Piero
Juventino
Juventino

Post autor: Del Piero »

I co? Żaden mądrala nie ma nic do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Milanowi zwrócą zabrane punkty?!
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Nie śledzę sprawy, ale powiedzcie, w świetle tych wyroków uniewinniających, co z tymi rozmowami telefonicznymi, od których się wszystko zaczęło? Jednak nie miały miejsca, czy uznano że wszystko tam jest w porządku?
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Del Piero pisze:I co? Żaden mądrala nie ma nic do powiedzenia?
No, wymądrzyłeś się, aż się głupio zrobiło.
Jak chciałeś coś wnieść do tematu to ci nie pykło.
Wysil szarą komórkę i pokaż co masz do powiedzenia.
ForzaMILAN!
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

rafal996 pisze:Nie śledzę sprawy, ale powiedzcie, w świetle tych wyroków uniewinniających, co z tymi rozmowami telefonicznymi, od których się wszystko zaczęło? Jednak nie miały miejsca, czy uznano że wszystko tam jest w porządku?
z rozmowami nic sie nie zmienilo.
inna sprawa ze od poczatku one nie nadawaly sie jako sensowny material do sprawy.
zreszta sensem Calciopoli nigdy nie bylo czyszczenie wloskiej pilki a odwracanie uwagi, wystarczy przejzec wloskie archiwa prasowe by sie zorientowac dlaczego.
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Możesz naświetlić? Słabo się w tym orientuję, a chętnie bym się zapoznał. Małą wagę do tego przywiązywałem, przyjmując że cała sprawa i tak nie doprowadzi do niczego więcej, jak osłabienia włoskiej piłki.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Gdyby nie Calciopoli to wówczas zawitałby do nas Ibra. Nie mielibyśmy ujemnych punktów na koncie.
Kto nam więc zwróci za straty finansowo-sportowe?

Del Piero wiesz coś na ten temat?
ODPOWIEDZ