Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Scudetto 2006

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

Post autor: DjJuve »

Kiepura pisze: ale widac jaki klub tacy kibice... zalosne!
Nie wiem dlaczego obrażasz Milan.

Co do tematu, mistrzostwo będzie nasze, nie macie się co łudzić :P
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2006, 12:57 przez DjJuve, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

Co do tematu, mistrzostwo będzie nasze, nie macie się co łudzić
oj ale pozwolisz mi poczekać do czasu kiedy juz nie będzie nadziei? Moze stanie sie to przed, moze po finale LM, ale bede czekal przez ten miesiac i wierzył!!
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
Kiepura
Milanista
Milanista

Post autor: Kiepura »

opoznienie minutowe... coz... w twoim rozwoju jest chyba wieksze... ale dosc o tym!

co do twojego posta... :brawo: ... staly rowny poziom w odpowiedziach na ironiczne posty!

a scudetto macie (to juz od dawna dla mnie nie podlega watpliwosci)... takie jak zwykle... hehe

buziaki dzieciaki !!!
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Lucid_Dreamer, mam nadzieję, że po wypowiedziach co poniektórych kibiców Milanu nie oceniasz większości. Ja wcale nie posądzam Moggiego o przekręty. W życiu kieruję się zasadą domniemania niewinności. Zobaczę pana M. w kajdankach, po ogłoszeniu wyroku skazującego za kupowanie meczów, to uwierzę...
W przekroju całego sezonu byliście lepszą drużyną (mówię o Serie A) i już dawno pogratulowałem Wam mistrzostwa. Ze składem, jaki posiada Juventus, ciężko byłoby nie zdobyć scudetto. To tyle.
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
Veerapan
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: Veerapan »

No to ja moze do wypowiedzi kiepury publicznie odnosil sie nie bede :P Nie popieram, Lucid masz z mojej strony pelne poparcie ;)

Co do walki o Scudetto to wlasnie Juve przegrywa z Cagliari do przerwy 1-0. Nie wiadomo oczywiscie czy wynik sie utrzyma, ale mam nadzieje ze nie, i Juve wygra. Gdyby w tej chwili Juventus przegral, strata stopnialaby do 4 pkt, biorac pod uwage nasza bardzo dobra forme, i fatalna Juve, nasi dzialacze znow chcieliby lapac dwie sroki za ogon i mozemy skonczyc z niczym.
"To co myślę o świecie, nie musi być typowe
Lecz ważne by rozumieć się nim padną pierwsze słowa.
Gdy źle napiszesz słowo, to szybko potem wróć,
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Juventus zremisował 1-1 wiec strata wynosi: 5 pkt. I co teraz :idea2:
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

powinno byc 4 gdyby nie przedmeczowa promesa sedziego... jak pisalem w ostatnich postach, dopoki matematycznie nie bedzie to mozliwe, bede wierzył... do zdobycia jest 12 punktow, jezeli Juve zdobedzie punktow tylko 6, a my zdobedziemy komplet, to wtedy dokona sie chyba najwieksza pogon w dziejach ligi wloskiej (chociaz niech mnie statystycy poprawia w razie czego).
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

Ta pogoń może skończyć się na tym, że "obudzicie się z ręką w nocniku" ;) bez scudetto i pucharu cl :]
Awatar użytkownika
malutki
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: malutki »

Ta pogoń może skończyć się na tym, że będziecie bez scudetto, bo z CL chyba odpadliście? :)
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

kuba1899 pisze:do zdobycia jest 12 punktow, jezeli Juve zdobedzie punktow tylko 6, a my zdobedziemy komplet, to wtedy dokona sie chyba najwieksza pogon w dziejach ligi wloskiej (chociaz niech mnie statystycy poprawia w razie czego).
A niech sobie zdobędą nawet 7. I tak im to nic nie da :P
Del Piero
Juventino
Juventino

Post autor: Del Piero »

Wszak naprawde przewaga Juve wynosi 4 pkt :rotfl2:
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Przewaga wynosi 4 ale my musimy odrobić 5. Niesamowite zjawisko :pot:
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

Malutki pisze:Ta pogoń może skończyć się na tym, że będziecie bez scudetto, bo z CL chyba odpadliście? :)
To my jesteśmy na pierwszym miejscu z 5 punktową przewagą i to my możemy skupić się wyłącznie na lidze, którą wygramy :]
pionka pisze:A niech sobie zdobędą nawet 7. I tak im to nic nie da :P
Specjalnie dla was zdobędziemy 7 punktów i oddamy scudetto :lol: Zejdź na ziemie :]
Awatar użytkownika
Kry-kry
Milanista
Milanista

Post autor: Kry-kry »

milan wyprzedzi juve w lidze i juve straci wszystko po z cl odpadli :lol2: :lol2: :lol2:
Forza MILAN !!
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

DjJuve pisze:Specjalnie dla was zdobędziemy 7 punktów i oddamy scudetto :lol: Zejdź na ziemie :]
No w sumie. Pora zejść na ziemię :) Jakie 7 punktów z taką grą :P
Awatar użytkownika
Kry-kry
Milanista
Milanista

juve jest w slabej formie wiec milan to wykorzysta i dogoni ich

Co do tematu, mistrzostwo będzie nasze, nie macie się co łudzić :P

panie DjJuve to jeszcze nie jest takie pewne ze beziecie mieli mistrza
Forza MILAN !!
Awatar użytkownika
badzio
Milanista
Milanista

Post autor: badzio »

Zauważ, że Milan też nie jest w najwyższej formie, a w dodatku gra o zwycięstwo w LM.
Awatar użytkownika
Kry-kry
Milanista
Milanista

to fakt ze nie jest w swietnej formie ale jezel pedzi gral przynajmniej na taki poziomie jak teraz to da sobie rady z juve i wygra cl

iz daje mi sie ze jezeli wygramy z barcom to juz arsenal lub villareal nie bedzie wielkom przeszkodom

zobaczymy jak bedzie w najblizszy wtorek
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2006, 16:35 przez Kry-kry, łącznie zmieniany 2 razy.
Forza MILAN !!
Awatar użytkownika
bosiontko
Juventino
Juventino

Post autor: bosiontko »

no tylko w kwestii mistrzostwa to raczej musicie polegac na Juve, ktore juz chyba ma z gorki, a Wy macie ciezkie mecze z Barcom, a w lidze jeszcze z Messinom, z komunistami, z rewelacyjnom ostatnio Parmom i silnom Romom ale prawdziwy kibic ma zawsze nadzieje :piwo:

P.S. Tez sie nie moglem powstrzymac, z tym ze to moze sie powtorzyc jeszcze jak ktos bedzie tak brylowal :D
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2006, 14:19 przez bosiontko, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Niby prawie wszystko zależy od Juventosom Turynom, ale kiedyś udał nam się podobny pościg za Laziom Rzymom. Jeśli Bianconerom poczujom presjom, w połączeniom z ich kryzysom (bo chyba takowom istniejom w obecnom czasom), mogom się pogubić.
Nie życzę wam źle, Juventini, bo wicemistrzostwo to gra bez eliminacji w LM.
Przepraszam za formę tego posta, ale nie mogłem sie powstrzymać...
To się już nie powtórzy... Ehh.
od 12.12.1993 r.
Del Piero
Juventino
Juventino

Post autor: Del Piero »

pionka pisze:Przewaga wynosi 4 ale my musimy odrobić 5. Niesamowite zjawisko :pot:
Tak więc przewaga wynosi 4,5 punkta :)
chip
Juventino
Juventino

Post autor: chip »

sprawa mistrzostwa jest jak najbardziej jeszcze otwarta. jestesmy w dołku psychicznym i prawdopodobnie takze fizycznym. mysle ze mecz z lazio bedzie kluczowy. jezeli go wygramy to nasze podwyzszone morale uniosą nas na pierwszej pozycji do konca tego sezonu. porazka czy nawet remis i ewentualna wygrana milanu bedzie oznaczala katastrofe. przy takiej presji stracimy kolejne punkty wyjazdowe ze sieną i juz bedziemy "na wyciagniecie ręki' dla wicelidera. to są oczywiscie tylko spekulacje :] uff...
Awatar użytkownika
RASI
Juventino
Juventino
Kontakt:

Post autor: RASI »

Nie zapominaj o tym, że Milan ostatnio też nie błyszczy a ma w perspektywie mecz rewanżowy z Barceloną. I to właśnie w tym upatruje nadzieji na spokojną końcówkę sezonu :)
Ancelotti prawdopodobnie nie zdecyduje sie wystawic najsilniejszego składu, Messona natomiast walczy o życie. Nie zdziwie się jeśli Rossonerin nie uda sie zebrac tam kompletu pkt. A na "deser" przyjdzie im się zmierzyć z Parmą i Romą.

Choć w sporcie oczywiście wszystko jest możliwe, jestem dziwnie spokojny o scudetto :)
Walker
Milanista
Milanista

Post autor: Walker »

Wszystko roztrzygnie sie w nastepnej kolejce. Jesli Juve wygra ( bez znaczenia czy z pomoca czy bez pomocy sedziego ), to wszystkie matematyczne rozwazania bedzie mozna odlozyc na bok i pogratulowac Juve mistrzostwa ( ja sie bede ciagle upieral, ze ze spora pomoce sedziow ). Tak wiec nastepne 7 dni bedzie bardzo interesujace. Mam cicha nadzieje, ze Juve przegra z Lazio i przewaga zmaleje do 2 punktow. Potem w srode Milan wygra z Barca i nierealne stanie sie jak najbardziej realne. Ale jakze daleka do tego droga. Marzenia nic nie kosztuja, wiec ............

FORZA MILAN!!!!!
in un mese hai perso moglie,tifosi e kakà,papi vendi la società
baker
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: baker »

Niesamowite jest to, co ostatnio "wyprawia" Juventus. Mialo byc przekroczenie 100 zdobytych punktow, moze jeszcze jakies inne rekordy (np. przewaga nad drugim zespolem). A tymczasem mimo, ze bianconeri wciaz wyraznie prowadza w lidze, zaryzykuje stwierdzenie, ze sie kompromituja remisujac na boiskach zespolow broniacych sie przed spadkiem. Atmosfera w klubie takze jest daleka od idealu.
Czy Milan ma jeszcze szanse na scudetto? Matematyczne jak najbardziej. Zgadzam sie z Walkerem, ze bardzo wiele sie wyjasni w nastepnej kolejce - jezeli Juve wygra z Lazio to scudetto zostanie w Turynie, jezeli nie (oczywiscie przy wygranej rossonerich z Messina) - szanse Milanu bardzo wzrosna z uwagi na presje z jaka przyjdzie grac Juve.
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
Zablokowany