Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Mało Serie A - petycja do C+

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
kamillos
Milanista
Milanista

Post autor: kamillos »

Yari pisze:To teraz prawdopodobnie wogóle nie zobaczymy serie A na canal + , ani na żadnym kanale pakietu cyfry :-( . polsat sport będfzie ( prawdopodobnie ) pokazywał mecze serie A ... .
Jakieś źródło? Bo ja nic o tym nie słyszałem. W reklamówkach na Polsacie Sport mówią, że na tym kanale zobaczysz mecze Bundesligi, ligi holenderskiej, Puchar Polski i ostatnio gdzieś przeczytałem, że będą pokazywane mecze Celticu Glasgow. Nie słyszałem nic o Serie A, a jeśli to prawda to będę baardzo zadowolony :-)
Pozro,
Awatar użytkownika
Yari
Juventino
Juventino

Post autor: Yari »

http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=10788

Proponuje przeczytać cały temat , są źródła oficjalne i nieoficjalne. Ja narazie czekam na odpowiedź mojego listu który wysłałem do canal+ z zapytaniem o całą te sprawe.
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

cos mi podpowiada, ze serie a w przyszlym sezonie bedzie goscic zarowno na c+, jak i polsacie. pytanie tylko, ktora ze stacji bedzie dysponowala atrakcyjnym kaskiem. poki co trwa weekend, nikt z obu stacji nie da wiec odpowiedzi na to pytanie, ale zapewne obie redakcje przez te dwa dni zostaly zalana zapytaniami o prawa do serie a. jutro, mam nadzieje, powinien byc jakis odzew.

calo to zamieszczanie pokazalo, ze wcale ta serie a nie jest ani nudna, ani nieogladana przez wiekszosc abo.

EDIT:

wyglada na to, ze polsat zagospodarowal prawa do pokazywania spotkan 'u siebie' kilku klubow (4?), do ktorych c+ i tak w zeszlym sezonie nie mial praw. w tym mialoby byc m.in. lazio. nie wiem, czy przypominacie sobie sytuacje, gdy juve gralo wyjazd z fiora w sobotni wieczor zdaje sie, mecz zakonczyl sie remisem 3:3, jednak c+ pokazal jesli dobrze pamietam mecz bolonii z interem z poslizgiem. bylo to wlasnie spowodowane brakiem praw do pokazywania domowych spotkan violi.

na oficjalne potwierdzenie tych moich domyslow przyjdzie nam jeszcze pewnie poczekac
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

Prawdą jest że komentatorzy C+ sa lepsi od Borka z Kołtoniem. Poza tym słyszałem że Borek to interowiec, ale to akurat jest mniej istotne. Faktem jest że nie możemy być pewni że Polsat zaangażuje się mocniej niż do tej pory C+. Wezmy na przykład zeszłoroczną edycję LM. Ile razy Polsat i (*&#$%)TVP puszczały ten sam mecz? a było wiele innych spotkań w tym samym czasie. Boje się że mogą powtórzyć ten numer z ligą włoską. Z drugiej zaś strony jak przypominam sobie zeszły sezon (również wykupiłem w kablówce C+ jedynie w celu oglądania serie a) i te ciągłe puszczanie ligi francuskiej lub hiszpańskiej zamiast włoskiej, to zastanawiałem się poważnie nad rozwiązaniem umowy... zresztą w kablówce nie ma c+ sport2 wiec ominęło mnie jeszcze wiecej spotkań. Jedna byłaby dobra wiadomość. Jako że Polsat jest znacznie tańszą platformą cyfrową, to niewątpliwie byśmy na tym zyskali finansowo.
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
fifel
Milanista
Milanista
Kontakt:

C+

Post autor: fifel »

canął+jets dobrym kanałem,a polsat sport za to pokazuje lige holebderską a c+nie niem żadnych dekoderów jeżdż do rodziny na mecz milanu lub widzewa posdro dla wszystkich milanistów

Jezeli nie poprawisz tego posta i nie zaczniesz pisac polszczyzna to sie wkrotce pozegnamy
Admin
fifel
Dedal
Milanista
Milanista

Post autor: Dedal »

kuba1899 pisze:Z drugiej zaś strony jak przypominam sobie zeszły sezon (również wykupiłem w kablówce C+ jedynie w celu oglądania serie a) i te ciągłe puszczanie ligi francuskiej lub hiszpańskiej zamiast włoskiej, to zastanawiałem się poważnie nad rozwiązaniem umowy... zresztą w kablówce nie ma c+ sport2 wiec ominęło mnie jeszcze wiecej spotkań.
Ja takze wieksza uwage skupiam na Serie A ( z wiadomych wzgledow hehe). I musze przyznac, ze te coraz czestsze transmisje na canal+sport meczow ligi francuskiej i hiszpanskiej, byly juz nie do zniesienia. Tym bardziej, ze opuszczano wazne mecze Serie A, kosztem mniej istotnych w Primiera Division. Co do canal+ sport2, to staralem sie czegos wiecej dowiedziec w tej sprawie. Zdziwil mnie fakt, ze mimo miesiecznej oplaty za abonament, nie jest mi dane swobodnie korzystac z tego kanalu. A wlasnie tam byly "spychane" mecze Milanu i innych zespolow z Serie A. Okazalo sie, ze trwaja rozmowy nad wlaczeniem tego kanalu do pakietu, ktory obejmuje dekoder C+ z kilkoma podstawowymi programami (wiadomo, ze temat nie istnieje w kontekscie emisji pakietu programowego przez platforme Cyfry+, tam c+ sport2 jest dostepny). Nie wiem jak bardzo zaawansowane sa rozmowy i czy do momentu inauguracji nowego sezonu pilkarskiego ta sprawa znajdzie szczesliwe zakonczenie.
Awatar użytkownika
Ronin
Laziale
Laziale
Kontakt:

Post autor: Ronin »

Komunikat Administratora forum Canal+:

Przez najbliższe dwa lata polscy kibice będą nadal oglądać ligę włoską w CANAL+. Stacja podpisała nowy kontrakt, dający prawo do pokazywania większości meczów Serie A, w tym wszystkich najważniejszych :? spotkań w sezonach 2005-2006 i 2006-2007.

"Zdecydowaliśmy się na pakiet, który gwarantuje widzom, że obejrzą w CANAL+, tak jak dotychczas, wszystkie ważne mecze ligi włoskiej. Pakiet obejmuje spotkania 15 spośród 20 zespołów Serie A, w tym czołowych drużyn - mówi Jacek Okieńczyc, dyrektor ds. sportu CANAL+. Planujemy dwie transmisje tygodniowo. :brawo: Już dziś zapraszam na relacje z San Siro w Mediolanie, Stadio Olimpico w Rzymie, Stadio Delle Alpi w Turynie i pozostałych ważnych włoskich boisk". Wszystkie mecze, do których prawa kupił CANAL+, będzie można zobaczyć wyłącznie na antenie tej stacji.
Oprócz Serie A CANAL+ uzyskał też prawo do transmitowania meczów o Superpuchar Włoch. W tym sezonie spotkanie zostanie rozegrane 20 sierpnia, Juventus Turyn zmierzy się z Interem Mediolan.
Większość meczów prezentowanych będzie w CANAL+ SPORT. Bramki z Serie A będzie można zobaczyć również w niedzielnych wydaniach SPORT+. Kontynuowany będzie też magazyn Serie A, w całości poświęcony lidze włoskiej.

[ Dodano: Wto Lip 19, 2005 23:10 ]
Pieknie. Canal+ olal Lazio :? :evil: :-| :doh: :-( :-( :-( Lecce, Cagliari, Torino i Genoę. Meczow tych zespolow na wlasnym stadionie nie obejrzymy w tym sezonie w Canal+. Nie obejrzymy nawet Derby Rzymu. J**** C+. :-( :-( :-( :-( :-(

==========================
Późno zauważone ale interwencja jest.
Moderator
Cent'anni insieme, mano pe' mano...
Awatar użytkownika
Moldar
Interista
Interista

Post autor: Moldar »

za to polsat sport ma prawa do transmisji tych właśnie drużyn :P Lazio Rzym, Lecce, Cagliari, Torino i Genui, troche słabo, no ale cóż, nie ma co narzekać, ważne że mamy Serie A ;) Zresztą mecze lecą też na RAI sport i na Canale 5, a że oba kanały są na cyfrowym polsace, można być tylko zadowolonym
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Mecze Serie A na RAI Sport i Canale 5? A od kiedy to? :shock:
Awatar użytkownika
Bart
Interista
Interista

Post autor: Bart »

Trzeba jeszcze dodać, że w pierwszej kolejce Serie A Polsat nie planuje żadnego meczu na żywo. Zamiast tego w niedzielę o 15.00 mecz Zurawia i jego kolegów, którzy nieźle mieszają w Champions League. Mecz Serie A- retransmisja o 19.40. Mam nadzieję, że to tylko wstęony plan i się zmieni :roll:
C'e solo l'Inter
hojnor
Milanista
Milanista

Post autor: hojnor »

Musimy znowu wznowić akcję bo za mało pokazują naszych meczów,w niedzielę
wybrali spotkanie Fiorentina-Empoli w dodatku bez udziału publiczności o godz 15
a przecież gramy o 20.30 czyli pora idealna do transmisji i nasze spotkanie jest dużo
atrakcyjniejsze w dodatku każdy chciałby zobaczyć Ronaldo.Wiem że już kilka
osób wysłała maila do canal+ jeżeli jeszcze kilku zrobi to samo to może zmienią
swoją decyzję.
Awatar użytkownika
Sonar
Milanista
Milanista

Post autor: Sonar »

no wlasnie tez mialem nadzieje ze pokaza mecz z sampdoria. tym bardziej ze jest o 20:30. Ale coz, teraz beda nas ciagle katowali Palermo i innymi dennymi meczami przy pustych trybunach [']
Kiedy ten co słucha nie rozumie tego co do niego mówią, a ten co mówi nie wie o czym mówi to jest właśnie filozofia (Voltaire)
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

zwazywszy na ilosc transmisji w pierwszej czesci sezonu c+ ma mo mocny argument w rekawie: dawno nie bylo sezonu, w ktorym milan pokazywany byl tak czesto. a ze w kilku ostatnich kolejkach rzadziej...

przyjda ciekawsze mecze milanu to i transmisje sie zaczna. poczawszy od samp.
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

jak wyzej...tylko szoda, ze pokazuja Milan tak czesto akurat w momencie tak slabej formy ;)
Dedal
Milanista
Milanista

Post autor: Dedal »

Sonar pisze:Ale coz, teraz beda nas ciagle katowali Palermo
Na to wyglada. Z tego co zapowiadali, to beda transmitowac dwa kolejne mecze, z udzialem sycylijskiej druzyny. Najpierw ten z Atalanta (25.2), a pozniej juz spotkanie z Milanem (28.2). Za to, poltora tygodnia pozniej - derby (11.3) :king:
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

petycja w tym momencie nie ma za bardzo sensu, chociaż szkoda meczu z Sampdorią to "na zgode" mamy w środę mecz z Palermo i w sobotę z Chievo \o/
ForzaMILAN!
ODPOWIEDZ