Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

W Juve szprycują

Czyli "nasza" liga komentowana przez Was ze wszystkich stron i oceniana pod każdym kątem.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
malutki
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: malutki »

Wyrok w sprawie już zapadł, więc nie ma co dyskutować, gdyż sprawa jest właściwie zamknięta. Kibice Juventusu będą bronili swojego klubu, może słusznie, może nie. Anty-Juventini (nie mylić z Milanistami) będą z kolei wierzyli w winę Juventusu. Ja zdania na ten temat nie mam, bo i niespecjalnie mnie to obchodzi. Juventusowi tytułów nikt nie odbierze, jedyna możliwość, by mieć ich więcej, to wygrywajmy...
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Nie chodzi o to żeby mieć czegoś więcej czy mniej. Chodzi o równe warunki gry dla wszystkich.
Awatar użytkownika
malutki
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: malutki »

Zgadzam się pionka, ale czy teraz to dyskutowanie ma jakiś sens? Każdy ma swoje zdanie na ten temat, które już niczego nie zmieni. Wyrok sądu zamknąl drogę do ewentualnej zmiany przeszłości.
Radeo
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Radeo »

Del Piero pisze:Sądze iż wielu z Was tak myślało. Oczywiście nie można mówić o wszystkich.
Wielu, czyli nie wszyscy. Dlaczego wiec uogólniasz i stosujesz stwierdzenia raniące tych, którzy tak nie myslą? :cry:
Del Piero pisze:Wielu z Was wydało wyrok na Juve z czystej nienawiści, zazdrości a może nawet kompleksu
Moje ulubione, utarte stwierdzenie powraca. :D
Del Piero pisze:Ale jeśli rzeczywiście jesteś tak bardzo przejęty czystym duchem sportu to gratuluje postawy. Choć osobiście w to nie wierze.
Ubolewam nad tym. :( To zdanie też sobie zapamietam na pamiatkę.
Del Piero pisze:Miałeś sprawiedliwy proces, wszystko okazało się jasne. O co Ci więcej chodzi? Nie mów że wyrok jest niesprawiedliwy gdyż zupełnie nie znasz sprawy.
Tutaj pokazałes to, z czego slyniesz. Ignorancję (ignorancja - brak wiedzy, nieświadomość, nieuctwo). Nigdy w zyciu nie zabralem glosu na temat tej afery i procesu.Malo mnie to interesuje. Odezwalem sie, gdyz zarzuciles milanistom czyhanie trofea or something. Gdzie mowilem o niesprawiedliwosci wyroku?

I na deser:
Del Piero pisze:Nikt z nas nie zna jej na tyle by mieć prawo się na ten temat wypowiadać a więc już same wasze dywagacje mnie śmieszą.
No comment
.
Del Piero
Juventino
Juventino

Post autor: Del Piero »

Rownie dobrze mozemy napisac zebys nie mowil ze wyrok jest sprawiedliwy gdyz zupelnie nie znasz sprawy (no chyba ze masz adekwatna wiedze).
Wierzę w prawo :D . Skoro mówi niewinny to dla mnie nie ma już sprawy. Jakbyś przejrzał cąły temat to widziałbyś, że nie wypowiadałem się do momentu w którym sytuacja się wyjaśniła.
Skoro dywagacje Cie smiesza to po co udzielasz sie w temacie?
Kpie sobie z Waszej postawy.
Nie chodzi o to żeby mieć czegoś więcej czy mniej. Chodzi o równe warunki gry dla wszystkich.
:brawo: :brawo: Okazało się, że tak właśnie było :-D
Wielu, czyli nie wszyscy. Dlaczego wiec uogólniasz i stosujesz stwierdzenia raniące tych, którzy tak nie myslą?
Bo Cię nie znam, dosyć dobrze znam tylko nielicznych userów tego forum. Resztę traktuje jako zbiorowość. Sory.. 8)
Moje ulubione, utarte stwierdzenie powraca
Może coś w tym jest...
Ubolewam nad tym. To zdanie też sobie zapamietam na pamiatkę.
A co mnie to obchodzi?
Nigdy w zyciu nie zabralem glosu na temat tej afery i procesu.Malo mnie to interesuje. Odezwalem sie, gdyz zarzuciles milanistom czyhanie trofea or something.

To tak jak ja. Ja odezwałem się tylko gdy zarzuciliście sądowi podejmowanie błędnych decyzji. Wcześniej nic nie pisałem ...
Gdzie mowilem o niesprawiedliwosci wyroku?
Nie wiem.. Może to nie byłeś Ty?
Kiepura
Milanista
Milanista

Post autor: Kiepura »

zal d*** sciska jak sie czyta niektore wypowiedzi...

juz predzej zrozumiec mozna belkot 5 letniego dziecka, co sie zlosci, smieje, przekamarza, a na koniec placze badz tupie noga i wszystko odkreca!

czy wy dzieciaki przypadkiem nie macie swojego forum z "milionem" user'ow do tego typu dyskusji... (ps. bylem, sprawdzilem! - jest!)

a jezeli macie problem z rozumieniem tekstu, badz "powaznymi" (w niektorych tematach) odpowiedzach/wypowiedziach - poproscie o pomoc rodzicow - to naprawde nic nie kosztuje!

bez szacunku, bez powazania - pozdrawiam!
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Uczciwość, sport i fair play PRZEGRAŁY!

to zdanie podoba mi się najbardziej:
"W tym kontekście słowa dyrektora Giraudo: "Jesteśmy niewinni, zatkaliśmy wszystkim gęby, teraz będziemy żądać odszkodowania" - są dowodem bezczelności i arogancji."

polecam szczególnie fanom Juventusu.
Walker
Milanista
Milanista

Post autor: Walker »

ACM doskonaly post!!!!
in un mese hai perso moglie,tifosi e kakà,papi vendi la società
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

dzisiaj wlasnie ta wiadomosc widzialem i od razu sobie pomyslalem o naszym drogim przyjacielu DjJuve... ciekawe czemu?
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

Post autor: DjJuve »

kuba1899 pisze:dzisiaj wlasnie ta wiadomosc widzialem i od razu sobie pomyslalem o naszym drogim przyjacielu DjJuve
Nie jesteśmy przyjaciółmi.
kuba1899 pisze:... ciekawe czemu?
Sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie "czemu myśle o mężczyznach?".
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Oczywiscie ze nie jestes moim przyjacielem... za mlody jestes. I za mlody jestes widac by wyczuc ironie... I nietolerancyjny tez jestes... i ja nie mam zadnego problemu bo widac mysle o facetach w zupelnie inny sposob niz ty (np. mysle o moich przyjaciolach, ktorych ty widac nie masz bo nie myslisz o facetach) wiec nawet takie cos do bani mi nie wpadlo... A tak poza tym to nie schlebiaj sobie mowiac o sobie "mezczyzna"... no ale coz... moze musisz po prostu dorosnac, dojrzec troche, poobserwowac zycie... powodzenia zycze.
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

kuba1899 pisze:Oczywiscie ze nie jestes moim przyjacielem... za mlody jestes.
Ciekawa selekcja przyjajciół, ten za młody, tamten za brzydki, inny za gruby.
Dla pocieszenia powiem, że mam bardzo dobrego przyjaciela (co ciekawe milaniste), niedużo młodszego od Ciebie (24 lata), on z moim wiekiem nie ma problemu.
kuba1899 pisze: I za mlody jestes widac by wyczuc ironie...
Mierna ironia, najwyżej na 2-.
kuba1899 pisze:I nietolerancyjny tez jestes...

Znasz mnie, że wyciągasz takie wnioski? 25-letni chłopiec, a pisze takie bzdury.
kuba1899 pisze:i ja nie mam zadnego problemu bo widac mysle o facetach w zupelnie inny sposob niz ty
Musisz mnie naprawde dobrze znać, jeśli wiesz o mnie tak dużo.
kuba1899 pisze:(np. mysle o moich przyjaciolach, ktorych ty widac nie masz bo nie myslisz o facetach)
Dorosły chłopiec, a nie potrafi wyczuć ironii "za młodego".
kuba1899 pisze:A tak poza tym to nie schlebiaj sobie mowiac o sobie "mezczyzna"...

"Mężczyzna - nazwa samca gatunków z rodzaju Homo."
Problemy z biologią?
kuba1899 pisze:no ale coz... moze musisz po prostu dorosnac, dojrzec troche, poobserwowac zycie...
O mnie się nie martw, ja sobie rade dam.
kuba1899 pisze:powodzenia zycze.
Dziękuje.
Awatar użytkownika
El Toro
Milanista
Milanista

Post autor: El Toro »

DJJuve a czemu Ty jeszcze nic nie napisałeś w kontekście tego co napisał Acm ?? Dodając ten link Uczciwość, sport i fair play PRZEGRAŁY! myślał zapewne o Tobie :lol: a Ty chcesz przemilczyć fakt że przegrał sport ...

P.S. Nic cytuj postu który jest wyżej gdzie Ty jesteś ? :wink: u siebie ? :lol:

Pozdrawiam

Forza Milan
Lucid_Dreamer
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Lucid_Dreamer »

Proponuję wszystkim zrobić głęboki wdech, a następnie namiętny wydech... akcje można zapętlić.
El Toro pisze:P.S. Nic cytuj postu który jest wyżej gdzie Ty jesteś ? Wink u siebie ?
A Tobie doktor Lucid zaleci jeszcze przeczytanie regulaminu, a nie tylko dopisków moderatorów przy źle zacytowanych postach. Masz:

Cytujemy tylko te fragmenty wypowiedzi, na które konkretnie odpowiadamy. Zabronione jest cytowanie całej wypowiedzi, która znajduje się tuż nad nowym postem.
Uczciwość, sport i fair play PRZEGRAŁY!
Pisze Piotr Kowalczuk, znany wszystkim prawnik, były pracownik osławionej apteki Juve oraz bezstronny i całkiem obiektywny dziennikarz.
Pan Piotr mieszka w Rzymie, więc zakładam, że jest też kibicem... pewnie Romy albo Lazio
Z całym szacunkiem, ale nie przemawia do mnie zupełnie jego artykuł, równie dobrze ja mogę napisać tekst, w którym zaznaczam, że wyrok sądu trzyma za mordę upadającego już ducha sportu i ośmiesza czyhających na Juventus spiskowców.
Co do słów Giraudo:
Po pierwsze darzę go raczej antypatią, po drugie bez źródła to to zdanie jest tyle warte co to, które znalazłem w internecie:
Sheva: "Galliani psuje atmosfere w klubie, gdyż zaprzestał brania kąpieli, podobno preferuje olejki, ale nam - chłopakom z szatni - gdzie prysznice są na porządku dziennym za bardzo to nie pasuje"

Ah, oh. Ale mu dał !!!!!!11111111111111111oneoneone

Doping był, jest i prawdopodobnie będzie stosowany w sporcie wyczynowym. Ciekawe jestem co by było gdyby Zdenek zaczął sugerować, że w MilanLab przeprowadza się czynności, które z pewnością nie są zgodne z duchem sportu itd. :P
Zapewne po wyroku uniewinniającym Milan, artykuł o tytule: Uczciwość, sport i fair play PRZEGRAŁY!
Zostałby wyśmiany przez grono czerwono-czarnych... i ja jestem to w stanie zrozumieć...
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Lusis weź głęboki wdech a potem namiętny wydech.
A teraz poszukaj sobie w Internecie wypowiedzi przesłuchiwanych piłkarzy. I poczytaj jakimi pigułami i kroplówkami karmił ich wasz pan doktor klubowy.
Tylko nie pisz, że są to wypowiedzi bez źródła i nie wymyślaj kolejnej mało śmiesznej i mało inteligentnej bredni.. ;-)
Awatar użytkownika
El Toro
Milanista
Milanista

Dziekuje że przypomniałeś mi regulamin :wink: Ale chyba możesz sie powstrzymać ? to wygląda jak u Was czyli taki śmietnik. :lol: ale to tylko opinie z internetu :lol: Doktorkowi Lucid zalecam terapie. Adrianowi ponoć pomogła już nie bierze :) chyba warto spróbować ? :wink:

Dobrze że Sheva mówi co myśli. Prawdziwy mężczyzna. Przynajmie na łazke trenera nie musi liczyć :wink: czy kibiców których ma dużo :wink: To tak jak by miał mówić prasie co kolejke "że nie jest rezerwowym" :lol:

Ostatnio przed telefon Sandro Nesta mówił mi że Lippi boi sie o wyrok w sprawie Agricoli. Tak szczerze. Bo chce zabrać Del Piero na MŚ ale wiesz jak to z rezerwowym nie zawsze sił starcza na te 20 minut. :wink: (Dla tego chyba Fabio zaczyna go przyzwyczajać). Jednak Lippi jest pełen wiery w Agricole. Po znajomości coś wymyśli dla Alexa. By Azzuri mieli mocną ławke. Może Blasie sie załapie :lol:

Niestety mam też źłą wiadomośc dla Ciebie, Sandro mówił że mimo tego iż Capelo człowiek o wielkim sercu, to nie ufa Agricoli. (Co widać chyba ?) Ale nie martw się to dobre serca daje o sobie znać w końcówkach. Gdy a grupka "kibiców" wywołuje u Fabio łzy ... (a może mu wstyd dla tego płacze ?)

Kończe rozmowe z Toba chyba nie ma sensu :wink: Szkoda że masz słabego neta jak nie możesz innych ciekawych rzeczy znaleść. Tu regulamin mówi jasno wiec ja Ci ich nie znajde :wink: wyśil się.

Może dziś po meczu Sandro do mnie zadzwoni. Poprosze Go by załatwił mi numer do pana Zdenka Zemana. Ponoc numer zastrzeżony ale czego sie nie robi dla przyjaciół :wink:

P.S. Gdyby Zdenek Zeman mówił o Milan Lab to chyba tylko w kontekscie tego że Juve powinno się uczyć co to znaczy czysty sport i medycyna w dzisiejszym sporcie. Zreszta Zdenek do spoko ziomek on nie rzuca słów na wiatr :wink: A jak zapewne wiesz nie trzeba być fanem Lazio czy Romy by wiedzieć gdzie dawali :wink: (dają ?)

Zreszta jak możesz porównać Milan Lab z Juve ? jak Wy nawet swojej telewizji nie macie. Za wysoko patrzysz chłopie :lol: Milan Channel mimo że komplet zawsze jest co pokazywać. Może Galliani zatrudni Zdenak (teraz bez kontraktu)

Zdenek Show w Milan Channel - Cała prawda - Cała dobe. :wink:
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

DjJuve :brawo:
tonący brzytwy się chwyta! czyżbyś zwątpił w swoje wcześniejsze argumenty? nie bronisz ich tylko wyszukujesz jakiejś bzdury, przyczepiasz się i atakujesz (np. nazwanie Ciebie przyjacielem) gdyby Kuba tego nie napisał znalazłbyś coś innego i czepił się tego jeszcze mocniej. zachowujesz się jak kobieta (nie obrażając kobiet ;-) ) czepiasz się, czepiasz się ...

tak jak napisał Lucid my pewnie też byśmy bronili swojego klubu, ale bez przesady!
wasze argumenty są coraz mocniejsze!
niedługo powiecie, że to Mtv "odpicowało" wam klub i wszystko jest legalne!

ja ze swojej strony proponuję dać Juventusowi 5 lat urlopu + mistrzostwa SerieA i Puchary Mistrzów. to nagroda za niewinność i czystość! Juve jest teraz bardziej bianco niż nero!
ale uważajcie! jak przesadzicie z tabsami możecie skończyć jak pewna drużyna futbolu amerykańskiego, która też zapewniała, że jest super czysta i niewinna, aż do momoentu gdy PRZEDAWKOWALI!

ps. nie mogę się doczekać rozbicia mojego postu na części pierwsze i super wyrafinowanych, inteligentnych i niezłośliwych komentarzy! propouje 4,7,8 i 11 linijkę
17, 22 i 33 wyraz :D powodzenia!

Forza(nie)WinnyJuventus!
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Nawet nie bede odpowiadal bo to nie ma najmniejszego sensu, jako ze ACM w doskonaly sposob wyrazil moje poglady na ten temat.
DOOOBRREE :P :twisted: :brawo:
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

El Toro pisze:DJJuve a czemu Ty jeszcze nic nie napisałeś w kontekście tego co napisał Acm ??
Już.
El Toro pisze:P.S. Nic cytuj postu który jest wyżej gdzie Ty jesteś ? :wink:
Na forum acm.pl, na którym cytowanie nie jest zabronione.
El Toro pisze:u siebie ? :lol:
Mam prawo czuć się tutaj tak samo jak Ty.
El Toro pisze: Adrianowi ponoć pomogła już nie bierze :)
El Toro pisze:A jak zapewne wiesz nie trzeba być fanem Lazio czy Romy by wiedzieć gdzie dawali :wink: (dają ?)
Wspaniałe teksty doskonale prezentujący Twój nadzwyczaj mizerny poziom.
El Toro pisze:Może Blasie sie załapie :lol:
A może Vieri?
El Toro pisze:Zreszta jak możesz porównać Milan Lab z Juve ? jak Wy nawet swojej telewizji nie macie.
Mamy za to 28 scudetto.
El Toro pisze:P.S. Gdyby Zdenek Zeman mówił o Milan Lab to chyba tylko w kontekscie tego że Juve powinno się uczyć co to znaczy czysty sport
Historia Milanu pokazuje, że wiecie co to "czysty" sport :lol:
acm pisze:DjJuve :brawo:
Dziękuje.
acm pisze:czyżbyś zwątpił w swoje wcześniejsze argumenty?
Możesz przypomnieć argumenty prezentowane przez moją osobe?
acm pisze: nie bronisz ich
Mam bronić tekstu napisanego przez sports.it? :lol:
Moje jedyne zdanie na temat tej afery: "koniec sprawy opartej wyłącznie na poszlakach".
Czy u któregoś z zawodników Juve (po meczach) wykryto niedozwolone środki?
acm pisze:tylko wyszukujesz jakiejś bzdury, przyczepiasz się i atakujesz (np. nazwanie Ciebie przyjacielem)
Odpowiedziałem tylko na posta Kubusia, chciał ironii? Ma ironie.
Wskaż mi jeden przykład ataku.
acm pisze:gdyby Kuba tego nie napisał znalazłbyś coś innego i czepił się tego jeszcze mocniej.
Widze że podobnie jak Kuba znasz mnie doskonale, jest też druga opcja: jasnowidz?
acm pisze:czepiasz się, czepiasz się ...
Widocznie mam powody.
acm pisze:ja ze swojej strony proponuję dać Juventusowi 5 lat urlopu + mistrzostwa SerieA i Puchary Mistrzów. to nagroda za niewinność i czystość!
acm pisze:ale uważajcie! jak przesadzicie z tabsami możecie skończyć jak pewna drużyna futbolu amerykańskiego, która też zapewniała, że jest super czysta i niewinna, aż do momoentu gdy PRZEDAWKOWALI!
Bardzo zabawne, choć z drugiej strony potrafie zrozumieć Twoją frustracje :]
acm pisze:ps. nie mogę się doczekać rozbicia mojego postu na części pierwsze i super wyrafinowanych, inteligentnych i niezłośliwych komentarzy! propouje 4,7,8 i 11 linijkę
17, 22 i 33 wyraz :D powodzenia!
Twoje życzenie zostało spełnione.
kuba1899 pisze:Nawet nie bede odpowiadal bo to nie ma najmniejszego sensu, jako ze ACM w doskonaly sposob wyrazil moje poglady na ten temat.
Przypuszczałem, że ochota na rozmowe szybko minie :]
kuba1899 pisze:
DOOOBRREE :P :twisted: :brawo:
Pyszne.
Awatar użytkownika
El Toro
Milanista
Milanista

Ale sie napracowałeś :) Czuć sie pewnie może tak samo ale zachowuj sie inaczej. :wink: Nie rób śmietnika to nie JP :lol: Może to trik nerwowy ? :wink:

Vieri ? słuszne porównanie. Blasi, Del Piero, Vieri - wirtuozi footbalu :D trzech rezerwowych z których dwóch o tym wie a jeden nadal marzy. Bobo przynajmie wie gdzie jego miejsce a nie mówi " nie jestem rezerwowym" :lol: a gra koncówki :wink: chyba wszyscy prezentują równie mizerny poziom ... masz racje.

28 scudetto ? no no tak to liczysz :wink: "To ja bez pozery powiem pięcet :!:" :wink: "A Ty sobie tutaj histori mordy nie wycieraj" jak mówił Smoleń :wink: prawo jest nie równe na co mamy dowód ale widocznie opinie kibiców jak najbardzie. Sam widzisz że dla tifosich w Turynie wyrok zapadł dawno :lol: za 6 lat to i Saddam będzie nie winny :wink: Bo sie prawo zmieni pod niego jak trzeba będzie. :wink:

Acm nie da rady Xzibit lubi jak na jego koncertach są tłumy :lol:
Awatar użytkownika
DjJuve
Juventino
Juventino

El Toro pisze: ale zachowuj sie inaczej.
Jesteś adminem lub modem, żeby mnie pouczać?
El Toro pisze: Może to trik nerwowy ? :wink:
A może nowy trik Ronaldinho?
El Toro pisze: Blasi, Del Piero, Vieri - wirtuozi footbalu
Widać marną znajomość fubolu, fakt że DP zastąpił samego R. Baggio w Juve mówi wiele.
El Toro pisze: "To ja bez pozery powiem pięcet :!:" :wink:
Czego "pięcet"? :lol2:
El Toro pisze: za 6 lat to i Saddam będzie nie winny
Jeden z milanistów powiedział Ci coś na ten temat, nie będe się powtarzał.
Awatar użytkownika
El Toro
Milanista
Milanista

Nie jestem ani adminem, ani modem ale żal patrzeć jak Wasza zaraza tu sie przenosi :wink: martwie sie poprostu bo to jakaś epidemia.

Dziękuje ale na wiedze nie narzekam :wink: troche sie widziało i czytało a jeszcze czas by widziec wiecej. Jednak chyba zapomnialeś że Bobo zastapił w Milanie samego wielkiego Jon Dahla Tomassona. To wiele mówi. :twisted: np. że też jest jak Del Piero rezerwowym :P

28 ? "To ja bez kozery powiem pięcet" - pomyśl o co chodzi "piecet" :) albo zapytaj Smolenia :lol:

A wracając do tematu "W Juve szprycują" przeczytaj sobie dokładnie uzasadnienie wyroku :lol: tylko nie z tej stronki zainfekowanej epidemia :wink: Bo tak piszą to co trzeba piszać, by tacy ja Ty nadal wierzyli. Polecam. Winny ? nie winny? a ze kodeksów brakuje to inna bajka :wink:

P.S. Mały konkurs :) Który rezerwowy dziś szybciej pojawi sie na boisku ??

Pozdrawiam

Forza Milan
Awatar użytkownika
orzechol
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: orzechol »

DjJuve pisze:mam bardzo dobrego przyjaciela
To fajnie dość. Powiesz coś więcej o nim?
DjJuve pisze:Nie
Nie daj się prosić, może podpowiedź chociaz?
DjJuve pisze:Juve
O. to cieplej się od razu robi na duszy.
DjJuve pisze:brzydki
Skąd pomysł że boski Zlatan jest brzydki? Bez wąsa już się nie podoba?
DjJuve pisze:gruby
Hmm. Skoro tak twierdzisz to sprzeczał się nie będę. Na pewno racje masz.
DjJuve pisze:Homo.
Takie życie.
DjJuve pisze:on z moim wiekiem nie ma problemu
Ciesze się twoim szczesciem.
DjJuve pisze:O mnie się nie martw, ja sobie rade dam.
Jasna sprawa. Ale masz cos z tego?
DjJuve pisze:Kubusia
To uczciwy uklad. Ale w obecnych czasach w Polsce to łatwo miał nie będziesz
DjJuve pisze:to "czysty" sport
Ilu ludzi tyle pogladow.
DjJuve pisze:Bardzo zabawne
Tak.
DjJuve pisze:potrafie zrozumieć.
Tak. Wierze.
DjJuve pisze:koniec sprawy opartej wyłącznie na poszlakach