Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Kwietniowe zamówienie od koszulkimilan@wp.pl

Ultras, Milan Club Polonia, kibice podwórkowi i najwięksi fanatycy... Jesteś z Milanem? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Skyler
Milanista
Milanista

Kwietniowe zamówienie od koszulkimilan@wp.pl

Post autor: Skyler »

Siema,
Zamawiał ktoś z Was koszulkę albo bluzę z tego ogłoszenia https://acmilan24.com/news/koszulki-i-b ... g064KeSJ_E ?
Dostał ktoś już może przesyłkę? Goście wgl nie odpowiadają na żadne maile. W maju napisałem do acmilan24.com bo na ich stronie się reklamowali żeby jakimś innym kanałem spróbowali się z nimi skontaktować i udało się. Po tej interwencji odpisali do mnie, że przesyłki zostaną dostarczone do końca maja. Mamy już koniec czerwca i nie ma ani przesyłek ani żadnego kontaktu ze sprzedawcami.
Ja rozumiem, że zamówienie może się przedłużyć ale czy nie powinno się o tym informować jakoś kupujących? No chyba, że zostaliśmy oszukani to wtedy musimy zacząć działać jakoś inaczej.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Ale to chyba ty zostałeś zrobiony, a nie jakieś większe grono. Podziwiam, że zamawiasz u jakiegoś typa, co ma produkty Milanopodobne. Herbu tam nie uświadczysz, bo wiadomo - zastrzeżony. Musisz się pożegnać z kasą i tyle.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Wyślij maila, że czekasz trzy dni na potwierdzenie nadania przesyłki/numer kuriera - jakikolwiek dowód, że przesyłka została wysłana. W przeciwnym razie idziesz zgłosić zawiadomienie o przestępstwie.
Rób screeny wszystkiego, co może zostać usunięte bądź edytowane (jeśli komunikowałeś się poprzez jakieś forum, FB, itp).
Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi do piątku to w poniedziałek idziesz na policję złożyć doniesienie o potencjalnym oszustwie. Zabierz tylko potwierdzenie przelewu i wydruki wszystkiego, co uznasz za stosowne.

Natomiast co do samej idei - nie widzę w tym nic zdrożnego. JP od nastu lat organizuje podobne kwestie - były koszulki, bluzy, polo, krawaty, trochę się uzbierało. Zwłaszcza część okolicznych koszulek wyglądała spoko.

Inna sprawa, że nie zawsze się to opłaca. Zerknąłem na cennik w linku wyżej i nie powalają. Akcje JP były sensowne, bo zawsze sporo osób brało udział, wiec i koszta niższe. Cena 135zł za bluzę z kapturem wydaje się być całkiem spora.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Skyler przepraszam, że dopiero odpisuję. Problem podobny do Ciebie mają również sympatycy innych klubów, nie tylko Milanu. Wystarczy wpisać w google żeby się przekonać.

Napisałem dzisiaj na stronie fejsbukowej ACMilan24.com komentarz na temat ich portalu, który firmował całą akcję i tego, że teraz udają głupków oraz wypisują głupoty ale szybko moje 3 posty zostały skasowane ( oczywiście były bez żadnej odpowiedzi ), a mi zablokowali opcję komentowania. Niestety nie zrobiłem sreenshota ale kolejny post na pewno się pojawi, ponieważ nie tylko My zostaliśmy potraktowani nieuczciwie.

Wystawianie negatywu gdziekolwiek zdarza mi się naprawdę rzadko, ponieważ zdaję sobie sprawę, że taka opinia może zaszkodzić, a nie o to mi chodzi. W przypadku tej firmy jest to po prostu zwykła nieuczciwość i cwaniactwo.

Mi przysłali 2 koszulki na czas ale jedna miała zupełnie inny kolor. Odpowiedzieli mi na mój mail po kilku tygodniach i to po kilkukrotnym przypominaniu się z dziecinnym tłumaczeniem. Podejrzewam, że podjęli dialog tylko dlatego, że wyszła informacja o nowej ofercie i bali się żeby ktoś nie zaczął siać fermentu. Wcześniej ACMilan24.com zachęcał do kupna przez stronę ich stronę, przy drugiej akcji strona sklepu już nie działała i zachęcali do składania zamówienia przez adres mailowy.

W korespondencji mailowej ze sklepem najpierw odnosili się do przepisów prawa, które w moim przypadku nie miały zastosowania, a następnie pisali, że koszulka miała tylko nieznacznie inny kolor, prawie nieodbiegający od tego oferowanego. Z ich argumentacji wynikało, że jestem po prostu daltonistą, podobnie jak kilkanaście innych kobiet, którym pokazywałem owy t-shirt ( facet ponoć kolorów nie rozróżnia ).
Sprawę starałem się załatwić polubownie. Kontakt się urwał w momencie kiedy zebrali zapisy na nowe zamówienia. Ostatni mój mail pozostał bez odpowiedzi, a strona przestała działać. Teraz widzę, że na nowo pracuje.
Sprawy na policję nie zgłaszałem, ponieważ ostatecznie koszulki mam w domu, pomimo tego, że jedna ma kolor jakiego nie chciałem.

Mój błąd, że nie sprawdziłem wcześniej w necie sklepu ale przez moją naiwność sądziłem, że jeśli akcję pilotuje portal to mniej więcej wygląda to podobnie jak w MCP, w którym akurat również składałem zamówienie. Mój błąd, chwila nieuwagi i naiwności.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 02 lip 2019, 17:39 przez plakat33, łącznie zmieniany 1 raz.
Skyler
Milanista
Milanista

pepe pisze:Ale to chyba ty zostałeś zrobiony, a nie jakieś większe grono. Podziwiam, że zamawiasz u jakiegoś typa, co ma produkty Milanopodobne. Herbu tam nie uświadczysz, bo wiadomo - zastrzeżony. Musisz się pożegnać z kasą i tyle.
Nie tylko ja zostałem oszukany: https://www.facebook.com/ACMilan24com/p ... =3&theater
Nie zamawiam od nieznajomego typa bo to już moje trzecie zamówienie u nich na takiej akcji sprzedażowej. Wcześniej był delikatny poślizg, ale generalnie był kontakt, wszystko przyszło, a bluzy są naprawdę bardzo dobrej jakości więc czemu miałbym nie zamówić jeszcze raz?

Zrobiła się trochę afera i chyba się trochę przestraszyli bo dziś rano dostałem powiadomienie że paczka została wysłana do paczkomatu.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

plakat33 pisze:Napisałem dzisiaj na stronie fejsbukowej ACMilan24.com komentarz na temat ich portalu, który firmował całą akcję i tego, że teraz udają głupków oraz wypisują głupoty ale szybko moje 3 posty zostały skasowane ( oczywiście były bez żadnej odpowiedzi ), a mi zablokowali opcję komentowania.
Jakub Balicki robi ludzi w konia, oszukuje, kasuje komentarze i blokuje ludzi? Nie może być, tego się nie spodziewałem :P

Ja radzę omijać ten portal szerokim łukiem. Do dzisiaj nie rozumiem współpracy MCP z tą stroną.
Pamiętam, że miałem też chrapkę na te koszulki, ale na szczęście nic z tym nie zrobiłem, właśnie ze względu na portal.
Współczuje tym, którzy mają teraz problemy. Tak jak pisał plakat33, z MCP i dawniejszymi akcjami acmilan.pl nie było nigdy problemów.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Panowie, współczuje i rozumiem Wasz zawód, bo sam od nich kupiłem w 1wszej akcji, gdyż oczywiste było dla mnie, że jak ktoś współpracuje z acmilan24.com to nie jest to jakiś lewy no name, tylko ktoś sprawdzony.

Na moje szczęśćie w pierwszej akcji wysłali mi i w takim kolorze jak trzeba.

Powodzenia i nie odpuszczajcie fiutkom, zasady muszą być, a wina acmilan24.com jest też spora.
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Skyler
Milanista
Milanista

Paczka przyszła na początku lipca. Wysłali też obszerny list z przeprosinami w którym obiecują jakąś rekompensatę o której mają nas poinformować "za parę dni". Nie muszę chyba dodawać, że od tamtego czasu dalej nie ma kontaktu? :rotfl2:
ODPOWIEDZ