Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Yahoo323 pisze:W dodatku przecież były puszczane co jakiś czas komunikaty w eter jego agenta, że Cutrone musi grać, że musi ocenić swoją sytuację itd. itp. Pojawiały się też plotki, że Cutrone nie jest nie na sprzedaż. To nie jest tak, że temat wystrzelił znikąd, choć wciąż wydaje się być z zewnątrz abstrakcyjny, to jednak pewny rzeczy zaczynają do mnie przemawiać (ten nieszczęsny zysk bilansowy z jego sprzedaży - kto go w ogóle wymyślił?).
"Komunikaty" nie mają znaczenia, jeśli zmianie ulega sytuacja i brak udanej sprzedaży Gigio, Silvy czy Suso mogło spowodować, że postanowiono znaleźć innego "chętnego" do opuszczenia klubu. A zysk kapitałowy? Odkąd wprowadzono FFP, każdy musi brać go pod uwagę, czy nam się to podoba, czy nie.
Awatar użytkownika
viacheslav
Milanista
Milanista

Post autor: viacheslav »

Patryczka darzę z oczywistych względów ogromną sympatią. Szkoda młodego wychowanka, zwłaszcza za takie pieniądze. Każdy wolałby wypożyczenie, z opcją powrotu, ale głupich nie ma.
Zwróćmy jednak uwagę, że jest i byłbym u nas rezerwowym, liczby ma mimo wszystko słabe, a Maldini robi miejsce dla nowych i po części dla syna. ;)
Trochę symbolicznie w ostatnim swoim meczu w barwach Milanu zmarnował sam na sam z bramkarzem Bayernu.
Powoli się godzę z sytuacją, mam nadzieję, że chłopak nie zginie.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Trudno mi zrozumieć, poza niską kwotą, dlaczego nie mówi się o żadnej opcji odkupu czy coś. Chyba nikt tam w Milanie w Patricka nie wierzy...
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Siedzi we mnie ten transfer...

Będzie mi tego brakowało:

https://youtu.be/sl3Mua4BqoI

Swoją drogą, stajemy się coraz mniej włoscy. Ściągnięcie Duarte pokazuje też chyba, że nie bardzo wierzymy w Gabbie.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Paolo#3 pisze:
Adin pisze:A czegoś cię nie nauczyły ostatnie lata. Przepłacanie i dziwne deale. Póki co robiliśmy dobre okienko. Tylko jest problem z sprzedażami
Proszę Cię... Jest dopiero środek mercato. W przypadku Correi i Leao nie ma jeszcze oficjalnych komunikatów, a gazety potrafią wciskać takie bzdury, że trzeba podchodzić do tego z dystansem. Sam Maldini o tym mówił.
Adin pisze:Pogadamy za kilka lat i będzie płacz że Cutrone nie gra w Milanie.
Kiedy Cristante odchodził do Benfiki, też była podobna atmosfera. Dziś zdecydowana większość Milanistów nie chce go w Milanie.
Adin pisze:Kotek w worku i jeszcze nie wiadomo czy odpali.
Jak każdy transfer. Kto by się spodziewał kilka lat temu, że Kucka zrobi w Milanie lepsze wrażenie niż Kondogbia w Interze...
Cristante nie miał nawet udanego sezonu żadnego. Był jednym z wielu. Teraz jesteśmy zainterysowani jakimś Duarte, gdzie fani Flamengo sa szczęśliwi że odejdzie. Czy zakontraktowanie Zapaty bądż Abate na 2 lata było dużo mniej oszczędne niż wywalać 10 mln na Brazylijczyka?.
MK92

Post autor: MK92 »

rafal996 pisze:Trudno mi zrozumieć, poza niską kwotą, dlaczego nie mówi się o żadnej opcji odkupu czy coś. Chyba nikt tam w Milanie w Patricka nie wierzy...
Widocznie nikt nam lepszej oferty w tym okienku za Patricka nie złożył, a szkoda, bo zdawałoby się, że Anglicy szastają pieniędzmi bez opamiętania. Jakąś furtkę do jego powrotu do Milanu też przydałoby się zostawić uchyloną, bo jak się odbije od Premier League, to pewnie wróci do Włoch, ale żeby reprezentować już inne niż czerwono-czarne barwy. Na razie ufam jednak naszemu nowemu kierownictwu i trenerowi. Myślę, że istnieją solidne argumenty, by sądzić, że w taktyce Giampaolo Correa i Leao będą bardziej przydatni w ofensywie niż Cutrone i Silva.
pandoktor pisze:Siedzi we mnie ten transfer...

Będzie mi tego brakowało:

https://youtu.be/sl3Mua4BqoI
Oczywiście nie da się nie lubić Patricka, ale mi zawsze będzie bardziej tęskno za tymi obrazkami: LINK :cry2:
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Adin pisze:Teraz jesteśmy zainterysowani jakimś Duarte, gdzie fani Flamengo sa szczęśliwi że odejdzie. Czy zakontraktowanie Zapaty bądż Abate na 2 lata było dużo mniej oszczędne niż wywalać 10 mln na Brazylijczyka?.
A fani Bakayoko byli zadowoleni jak odchodził z Chelsea. Tak samo jest przy okazji każdego transferu. Jedni kibice się cieszą a inni nie. Nie decyduje to o niczym.

Oczywiście, że kupienie Duarte z rekomendacji Serginho, który jakiś czas mu się przyglądał jest oszczędnością a w przyszłości nawet zyskiem. O Abate nawet nie żartujmy, bo to nie jest środkowy obrońca. Zapata chciał podwyżki i kontraktu na dwa lata. Duerte przychodzi za 10+1 mln z niskim kontraktem. Jeżeli się rozwinie, to jest szansa na nim zarobić. Zapata generowałby tylko koszty, a Brazylijczyk jest szansą na zysk. Proste jak budowa cepa. Poza tym Zapata jest piłkarzem z określonej półki a Duarte w Europie może się tylko rozwinąć.
MK92 pisze:Na razie ufam jednak naszemu nowemu kierownictwu i trenerowi. Myślę, że istnieją solidne argumenty, by sądzić, że w taktyce Giampaolo Correa i Leao będą bardziej przydatni w ofensywie niż Cutrone i Silva.
O to właśnie chodzi. Skoro odchodzi jeden i przychodzi drugi to na pewno nie za plecami Giampaolo a raczej na jego prośbę. Albo idziemy za wizją trenera, który wymaga zawodników o profilu xyz albo kierujemy się sentymentami i patrzymy jak Cutrone spędza cały sezon na ławce.
Adin
Milanista
Milanista

Gzikuu pisze:
Adin pisze:Teraz jesteśmy zainterysowani jakimś Duarte, gdzie fani Flamengo sa szczęśliwi że odejdzie. Czy zakontraktowanie Zapaty bądż Abate na 2 lata było dużo mniej oszczędne niż wywalać 10 mln na Brazylijczyka?.
A fani Bakayoko byli zadowoleni jak odchodził z Chelsea. Tak samo jest przy okazji każdego transferu. Jedni kibice się cieszą a inni nie. Nie decyduje to o niczym.

Oczywiście, że kupienie Duarte z rekomendacji Serginho, który jakiś czas mu się przyglądał jest oszczędnością a w przyszłości nawet zyskiem. O Abate nawet nie żartujmy, bo to nie jest środkowy obrońca. Zapata chciał podwyżki i kontraktu na dwa lata. Duerte przychodzi za 10+1 mln z niskim kontraktem. Jeżeli się rozwinie, to jest szansa na nim zarobić. Zapata generowałby tylko koszty, a Brazylijczyk jest szansą na zysk. Proste jak budowa cepa. Poza tym Zapata jest piłkarzem z określonej półki a Duarte w Europie może się tylko rozwinąć.
MK92 pisze:Na razie ufam jednak naszemu nowemu kierownictwu i trenerowi. Myślę, że istnieją solidne argumenty, by sądzić, że w taktyce Giampaolo Correa i Leao będą bardziej przydatni w ofensywie niż Cutrone i Silva.
O to właśnie chodzi. Skoro odchodzi jeden i przychodzi drugi to na pewno nie za plecami Giampaolo a raczej na jego prośbę. Albo idziemy za wizją trenera, który wymaga zawodników o profilu xyz albo kierujemy się sentymentami i patrzymy jak Cutrone spędza cały sezon na ławce.

Ty porównujesz Bakayoko do Duarte?. Bakayoko przynajmniej w swojej karierze wykazywał się dużymi możliwościami piłkarskimi. U nas szukał dawnej formy. Rozumiem gdybyś dał T. Silvy. Miał nieudany pobyt w Europie, ale póżniej w Brazylii mocno się wyrózniał. Co ciekawe "nowy nabytek" nie gra w każdym meczu. Caio jest od niego lepszy.

Pytanie wolisz Modricia czy Hakana. Dla mnie Zapata mmo wszystko poziom utrzymywał. Duarte jest niewiadomą.

Paolo
wiesz ja ufałem co nowemu zarządowi i co ?.

1) Zakup 4 lewego obrońcy. Przedtem nie pozbywając się innych
2) Sprzedaż Cutrone, który miał dobre oddziaływanie na zespół gdy słabo mu szło.
3) Sprzedaż nie potrzebnych do taktyki piłkarzy lub tych, którzy nie mają zbyt dużych umiejetności

Zapomniałem jeżeli Leao do nas dojdzie również będzie rezerwowym. Drogim do tego.

Można wymieniać. Jedynie Bennacer i Krunic są ok.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Adin pisze:Ty porównujesz Bakayoko do Duarte?. Bakayoko przynajmniej w swojej karierze wykazywał się dużymi możliwościami piłkarskimi.
Rozumiem, że oglądałeś Duarte na boisku i jesteś w stanie stwierdzić, że ten się nie wyróżnia? Podałeś za koronny argument na "nie", to że kibice są szczęśliwi z jego odejścia, to napisałem, że to żaden argument. Zagra u nas kilka meczów i dopiero będzie można zobaczyć z jakiej gliny jest ulepiony.
Adin pisze:Pytanie wolisz Modricia czy Hakana.
Oczywiście, że Hakana z ekonomicznego punktu widzenia, bo przecież o tym zacząłeś pisać.
Adin pisze:Czy zakontraktowanie Zapaty bądż Abate na 2 lata było dużo mniej oszczędne niż wywalać 10 mln na Brazylijczyka?.
Modrić, to gigantyczy kontrakt i brak możliwości zarobku na sprzedaży. Hakan ma niższy kontakt i zawsze można go sprzedać.
Adin pisze:Dla mnie Zapata mmo wszystko poziom utrzymywał. Duarte jest niewiadomą.
Jako domyślnie czwartego stopera, wolę na ten moment niewiadomą, która została przez nas dokładnie przescoutowana a która ma szansę na rozwój, niż Zapatę z pensją 3 mln za sezon, którą chciał i który się nie rozwinie.
Adin pisze:1) Zakup 4 lewego obrońcy. Przedtem nie pozbywając się innych
Laxalt wróci z wakacji, to zaczną się ruchy.
Adin pisze:2) Sprzedaż Cutrone, który miał dobre oddziaływanie na zespół gdy słabo mu szło.
Bo machał rękoma w stronę Curvy? Skoro go sprzedajemy, to w jakimś celu. Piątek jest numerem jeden i będzie zaczynał każdy mecz. Serio wolisz Cutrone przyspawanego do ławki, bo dobrze oddziałuje na zespół? Rzekomo.
Adin pisze:3) Sprzedaż nie potrzebnych do taktyki piłkarzy lub tych, którzy nie mają zbyt dużych umiejetności
Przecież odchodzi Cutrone. Silva też na wylocie. Tak samo Laxalt i Borini. Nawet sprzedaż Suso jest rozważana. Zrób takie samo podsumowanie 2 września. Gwarantuję Ci, że już żaden taki punkt nie będzie miał racji bytu.
Adin pisze:Zapomniałem jeżeli Leao do nas dojdzie również będzie rezerwowym. Drogim do tego.

Można wymieniać. Jedynie Bennacer i Krunic są ok.

30 mln za Leao - 22 mln za Cutrone. Czy ja wiem czy taki drogi? A na pewno bardziej pasujący do koncepcji i mogący grać na dwóch pozycjach. Bennacera i Krunica nawet nie widziałeś w naszych barwach i stwierdzasz, że są ok? Mimo, że Theo zdążył zagrać dobre 45 minut i on już jest be? Była konkurencja na prawej stronie i teraz jest też na lewej.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2019, 20:43 przez Gzikuu, łącznie zmieniany 1 raz.
Adin
Milanista
Milanista

Gzikuu pisze:Rozumiem, że oglądałeś Duarte na boisku i jesteś w stanie stwierdzić, że ten się nie wyróżnia? Podałeś za koronny argument na "nie", to że kibice są szczęśliwi z jego odejścia, to napisałem, że to żaden argument. Zagra u nas kilka meczów i dopiero będzie można zobaczyć z jakiej gliny jest ulepiony.
Zamiast płacić 10 mln lepiej dać Gabbi pograć jako ten 3-4. RR też od biedy moze zagrać na środku.
Gzikuu pisze:Oczywiście, że Hakana z ekonomicznego punktu widzenia, bo przecież o tym zacząłeś pisać.
Ekonomicznie LM i Modric > Hakan bez LM.
Jako domyślnie czwartego stopera, wolę na ten moment niewiadomą, która została przez nas dokładnie przescoutowana a która ma szansę na rozwój. Niż Zapatę z pensją 3 mln za sezon, którą chciał i który się nie rozwinie.
Zanim dostosuje się do systemu Włoskiego i jeżeli do tego dojdzie miną wieki.

Co ciekawe nasze nowe nabytki jeszcze nie zagrały z zezpołem w meczach towarzyskich. Theo niestety złapał kontuzję. Bennacer rozumiem, ale czemu Krunić nie gra

Leao gdyby był taki dobry grałbym reprezentacji Portugalii kosztem Andre Silvy. Jego koszt potencjalny na Transfermarket wynosi 15 mln. My niby kupujemy za 35 mln plus 20% nastepnej sprzedaży. Niewiadomo czy do tego dojdzie. Z Correa nadal są rozmowy i nic.
Krunic i Bennacer na 100% będą lepsi niż Mauri Berto czy Montolivo.

Theo zagrał dobry mecz towarzyski. Szkoda, ze złapał kontuzję.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2019, 20:48 przez Adin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Adin pisze:Zamiast płacić 10 mln lepiej dać Gabbi pograć jako ten 3-4. RR też od biedy moze zagrać na środku.
Trener i zarząd na pewno to wie, skoro wiemy to my. Skoro inwestujemy w Brazylijczyka, to znaczy, że został sprawdzony i ta inwestycja ma jakiś sens. Ja tu opieram się na zaufaniu w nowy zarząd i nowy projekt, bo każdy zakup ma sens. Nie są to transfery od Boriniego po Bonucciego a każdy nowy nabytek ma określone cechy (chociażby dynamika i technika).
Adin pisze:Zanim dostosuje się do systemu Włoskiego i jeżeli do tego dojdzie miną wieki.
Zupełnie jak Paqueta, któremu dawaliśmy pół roku na aklimatyzację. Podobnie jak Vinicius z Realu. Może nie włoski system, ale wszedł z marszu do drużyny. Raz trafia się taki Gabigol a raz nieoszlifowany diament, a skoro został sprawdzony, to trzymajmy kciuki za drugą opcję.
Adin pisze:Bennacer rozumiem, ale czemu Krunić nie gra?.
Chłop też niestety wraca po kontuzji. Zaliczył z nami dopiero dwa pełne treningi...
Adin
Milanista
Milanista

Paqueta był uznawany za gwiazdę ligi. Vincius za mega talent. Róznica jest?.

Pamiętasz miech temu jak mówiło się Torreira czy Cebbellos do pomocy. My jakoś szukamy teraz alternatyw alternatyw.

Wiesz ze za 35 mln plus 20% czyli tak właściwie 42 mln mozemy kupić naprawdę lepszych SS na rynku. Correa za koło 50 mln również jest przesadą.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Adin pisze:Pamiętasz miech temu jak mówiło się Torreira czy Cebbellos do pomocy. My jakoś szukamy teraz alternatyw alternatyw.
Dziś mówi się o Eriksenie i jak przyjdzie ktoś gorszy, to też będziemy się tym sugerować? :P Media swoje, zarząd swoje. I jeżeli będą to takie alternatywy jak Bennacer, to ja bardzo poproszę!
Adin pisze:Wiesz ze za 35 mln plus 20% czyli tak właściwie 42 mln mozemy kupić naprawdę lepszych SS na rynku.
Leao jest wysuniętym napastnikiem i drugim napastnikiem. Takich już wielu na rynku nie ma. Poza tym 30 mln + 5 mln na tyle wycenianego Djalo, który przyszedł do nas za darmo. Porównajmy to z sumą sprzedaży Cutrone. Ilu znajdziesz napastników do wyjęcia obsadzających dwie pozycje?
Adin pisze:Correa za koło 50 mln również jest przesadą.

Dlatego spokojnie sobie czekamy, bo Atletico wydaje pieniądze, ma wciąż luki w składzie a sprzedawać musi. Im bliżej końca okienka tym presja na nich będzie większa. Przecież 120 mln z Griezmanna wydali na Felixa. Odszedł im Juanfran, Godin, Felipe Luis. W końcu znajdą się pod ścianą i transakcja zamknie się pewnie w okolicach 40 mln.
Adin
Milanista
Milanista

Z Wyższej półki Inaki Wiiliams, Richarlison(marzenie), Depay

Z niszej półki Poulsen, Rodrigo De Paul.

Oglądałeś tego Leao?. Skąd taki spokój.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

pandoktor pisze:Siedzi we mnie ten transfer...
Oj, we mnie też. To jeden z najgorszych ciosów, jaki mógł mi Milan zafundować. Dlaczego? Już pisałem, ale z chęcią powtórzę po raz kolejny. Oferta jest śmiesznie niska, jakkolwiek byśmy nie widzieli tego "poziomu, którego nie przeskoczy", bo rezerwowy napastnik Milanu to przynajmniej te 20 mln. Podniecamy się tym, że Leao jest jednym z 3 młodych napastników z takimi statystykami. Fajnie, ja do niego nic nie mam, ale takie statystki miał też Patrick rok temu. Nie pasuje stylem? To nie jest ani Rasiak ani Crouch, żeby mógł grać tylko jako środkowy napastnik. Kojarzycie może, co zrobił Allegri z Mandzukicem? Bo jest właśnie tak, że odpowiednim nastawieniem i charakterem można zniwelować pewne braki i dać coś ekstra. Wiecie na co skarżą się kibice wiele bogatych drużyn? Że kupione gwiazdy mają w dupie klub i barwy, które reprezentują. Kolejną kwestią, która jest poruszana to finanse, bo przecież jego sprzedaż to czysty zysk. Fajnie, że zaczęliśmy dbać o księgi, serio, ale innymi też można podreperować bardzo dobrze finanse. Kim? Zwłaszcza Gigio i Suso. Ten drugi nie jest wychowankiem, ale gra już tyle czasu u nas, że zdążył się zamortyzować niemal w 100 %, a nawet jeśli nie, to przyszedł za tak małą kwotę, że można go liczyć jak wychowanka.
Zresztą ratowanie finansów Cutrone wygląda słabo w kontekście naszych finansów. Musimy to robić? A może lepiej byłoby nie kupować 4 LO za 20 mln?
Patrick grał w Milanie upośledzonym ofensywnie, tylko taki zna. Część kibiców potrafi tłumaczyć czymś podobnym statystyki Correi, część statystki Leao stawia wyżej, niż naszego wychowanka sprzed 2 lat, chociaż są podobne. Chciałoby się zapytać, skąd to się bierze, ale chyba nie mam na to ochoty.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Adin
Milanista
Milanista

Na transferze Cutrone sie sfrajerzyliśmy. Jeżeli nikt nie chciał dac przykładowo tych 30 mln( tyle ida średniaki teraz). Zostawić go. Jest kilku piłkarzy od których można było zacząć sprzedaże. Teraz każdy przyjdzie z butem i powie. Chcemy Suso, ale za 10 mln plus karta Defrela.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Adin pisze:Oglądałeś tego Leao?. Skąd taki spokój.
Nie widziałem żadnego meczu z jego udziałem. Skoro jednak zamienia Cutrone, to znaczy że taka zmiana była trenerowi potrzebna. Skróty z jego udziałem natomiast pozwalają stwierdzić, że jest mniej ograniczonym piłkarzem niż Cutrone. Ja nie kojarzę Patrica atakującego z głębi czy dryblującego na skrzydle, ścinającego do środka.
Adin pisze:Teraz każdy przyjdzie z butem i powie. Chcemy Suso, ale za 10 mln plus karta Defrela.
Już ktoś przyszedł a jednak Suso gra właśnie w meczu z Beneficą a nie biega w koszulce Romy.
Adin pisze:Na transferze Cutrone sie sfrajerzyliśmy. Jeżeli nikt nie chciał dac przykładowo tych 30 mln( tyle ida średniaki teraz). Zostawić go.
I siedział by tak sobie na ławce i oglądał Piątka? Na pewno byłoby to korzystne dla jego rozwoju. Przecież też od razu widać po nim, że nie ma ambicji i ławka w Milanie, to szczyt jego marzeń. Cena oczywiście z tych 22 mln też by spadła.
Adin pisze:Jest kilku piłkarzy od których można było zacząć sprzedaże.
Ale co za różnica w tym kto odejdzie pierwszy? Ważne jak kadra będzie wyglądała na pierwszy mecz ligowy a nie sparing z mistrzem Kosowa.
carlos pisze:Kojarzycie może, co zrobił Allegri z Mandzukicem?
Też nie porównujmy Cutrone z Mandżukicem. Zresztą Giampaolo na pewno nie uwziął się na Cutro za wyeliminowanie Sampy z PW i nie odstrzelił go z tego powodu. Skoro Patrick odchodzi znaczy, że trener na to przyzwolił i miał ku temu powód/powody.
carlos pisze:Wiecie na co skarżą się kibice wiele bogatych drużyn? Że kupione gwiazdy mają w dupie klub i barwy, które reprezentują. Kolejną kwestią, która jest poruszana to finanse, bo przecież jego sprzedaż to czysty zysk. Fajnie, że zaczęliśmy dbać o księgi, serio, ale innymi też można podreperować bardzo dobrze finanse. Kim? Zwłaszcza Gigio i Suso.
Nikt nie powiedział, że Suso nie odejdzie. Póki co mamy w zespole jednak kilku zawodników, którym na naszych barwach zależy, więc nie przesadzajmy, że pozbywamy się tożsamości.
carlos pisze:część statystki Leao stawia wyżej, niż naszego wychowanka sprzed 2 lat, chociaż są podobne.
Cutrone sprzed 2 lat na pewno poszedłby za więcej niż 22 mln. Teraz jednak jest napastnikiem mającym 3 bramki w sezonie i idzie za tyle. Obecnie Leao jest lepszy i bardziej uniwersalny, tym widocznie się kierowano.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Adin pisze:1) Zakup 4 lewego obrońcy. Przedtem nie pozbywając się innych
Na znalezienie nowego klubu Laxaltowi i Striniciowi mają jeszcze ponad miesiąc.
Adin pisze:Zapomniałem jeżeli Leao do nas dojdzie również będzie rezerwowym.
Siedzisz w głowie Giampaolo, że znasz już jego wybory do pierwszego składu?
Adin pisze:Można wymieniać. Jedynie Bennacer i Krunic są ok.
Sezon pokaże, ale mam nadzieję, że tutaj będziesz miał rację.
Adin pisze:Correa za koło 50 mln również jest przesadą.
Zdaje się, że Maldini i Boban też tak myślą, już pojawiają się plotki, że nie zgadzają się z chorymi oczekiwaniami Atletico i rozmowy wyhamowały.
Adin pisze:Ekonomicznie LM i Modric
Jaką gwarancją na LM jest Modrić? Pamiętam, że Cannavaro w 2006 też zagrał turniej życia w reprezentacji, był w podobnym wieku i... po przeprowadzce do Madrytu zaliczał zjazd formy i do końca był już cieniem kapitana Mistrzów Świata.

Poczekajmy, będziemy oceniać w odpowiednim czasie.
Adin
Milanista
Milanista

Gzikuu pisze:Cutrone sprzed 2 lat na pewno poszedłby za więcej niż 22 mln. Teraz jednak jest napastnikiem mającym 3 bramki w sezonie i idzie za tyle. Obecnie Leao jest lepszy i bardziej uniwersalny, tym widocznie się kierowano.
Gzikuu nie widziałeś go, a mówisz że był lepszy.

Na skrótach Gabigol jest magikiem.

Dla Leao i Correi ławka nie bedzie tak doskwierała jak Cutrone i zdobęda któryś z nich od razu skilla do podania. Jeden z nich gdyby przeszedł będzie rezerwowym i to kosztownym. Po Cutrone wiadomo czego spodziewać. A Gadanie że nie potrafi podać. Obejrzeć powtórki goli Piątka. Raz Cutrone z zboku ładnie mu podał. Niestety Gattuso nie wykorzystywał ich razem gdy nasze skrzydła grały piach.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Adin pisze:Gzikuu nie widziałeś go, a mówisz że był lepszy.
8 bramek to wciąż więcej niż 3.
Adin pisze:Na skrótach Gabigol jest magikiem.
Nikt nie mówi, że Leao jest magikiem. Inaczej jednak wygląda skrót Cutrone a Leao, od razu widać jakim typem zawodnika jest dany piłkarz. Tylko o to mi chodzi. ;)
Adin pisze:Jeden z nich gdyby przeszedł będzie rezerwowym i to kosztownym.
Correa zapewne przyjdzie jako pierwszy wybór. Z tym, że Leao może dzielić swój boiskowy czas na dwie pozycje. I wciąż uważam, że bilans straty 8 milionów za Portugalczyka po sprzedaży Cutrone, to nie jest taki ogromny nakład.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Pamiętajmy, że życie to nie FM, gdzie można sprzedać tego, kogo chcemy. Prawdopodobnie zarząd najchętniej pozbyłby się Samu, Biglii, Laxalta i Boriniego, ale jak nie ma na nich chętnych, to takowych nie wyczarujemy i musimy szukać tam, gdzie niekoniecznie byśmy chcieli (Cutrone).

Widmo FFP nad nami ciąży i to musimy szukać zysku kapitałowego tam, gdzie jest on możliwy - z Gigio się nie udało (za rok będzie jeszcze gorzej), z Suso też nie, to zostaje nam Patrick. Trzeba też pamiętać, jak są rozliczane nowe nabytki i jakie prawo podatkowe będzie obowiązywać od stycznia 2020, gdzie o wiele bardziej będzie się nam opłacało wymieniać graczy zza granicy na tych, co mamy obecnie.

A transfer Hernandeza? Cóż, to bardziej okazja niż planowany transfer (okazja pod względem cyferek w księgowości), z uwzględnieniem planu sprzedaży przynajmniej jednego lewego obrońcy z trójki RR/Strinic/Laxalt.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Adin, istnieje coś takiego jak rotacja. Jeśli obaj przyjdą do Milanu, to nie można wykluczyć, że będą nawet występować czasem równocześnie z Piątkiem i Paquetą. Correa może grać na trequartiście, a nie jest jeszcze potwierdzone, że Paqeta opuści półskrzydło ;)
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Paolo#3 pisze:a nie jest jeszcze potwierdzone, że Paqeta opuści półskrzydło
Wypluj te słowa! :P Niech nie marnuje się dodatkowymi zadaniami defensywnymi jak było wcześniej, tylko czaruje z przodu ile wlezie, bo do tego jest stworzony. Oglądanie go w fazie defensywnej już takie przyjemne dla oka nie było. ;)
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Gzikuu pisze:Niech nie marnuje się dodatkowymi zadaniami defensywnymi jak było wcześniej, tylko czaruje z przodu ile wlezie
Spokojnie, na mezzali to będzie sezon Hakana ;) Dziś nawet fajnie wygląda i obił słupek :)
Adin
Milanista
Milanista

Leao w swojej karierze porfesjonalnej nawet nie strzelił 10 goli. Nawet nie jest świetnym asystentem. Sorry Cutrone bije go wielokrotnie w statach. Wejdzcie na transfermarket i nie liczcie jakiś tam primavery czy drugiej ligi Portugalskiej...........

No rotacja Piątek i Cutrone. :)
ODPOWIEDZ