Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Transfery Milanu (cz. 29)

Piątek w Milanie! Czy ACM kupi Lewandowskiego? Pokój transferów i plotek o przeróżnej wiarygodności.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

rafal996 pisze:Ale mnie śmieszy ostatnia wypowiedź Raioli o Gigio. Oczywiście są to jego gierki, ale wcale się nie zdziwię, jak mówił poważnie - odkrył, że znalezienie mu klubu, który spełni oczekiwania zawodnika (klub z czołówki światowej i gwarancja gry) oraz Milanu (odstępne) jest po prostu niemożliwe. Bardzo podoba mi się tu postawa Milanu. Agent mówił, że Gigio jest warty 100 mln czy nawet więcej? Spoko, to chcemy za niego kupę kasy ;) Jak ktoś zapłaci faktycznie te 70 baniek, to niech go sobie bierze. Jak nie zapłaci, to nie mamy interesu, żeby go wypychać na siłę za 30.
LFC ponoć zaproponował 40.
Gdyby to była prawda i mieli spotkali się po środku - na poziomie 55 - uważam, że powinniśmy Gigio sprzedać. Rozsądne pieniądze, pozbycie się absurdalnej pensji (która pewnie źle wpływa na morale innych/potencjalnych graczy), brak Mino - same zalety.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Wtedy się można zastanawiać.
Ale z drugiej strony, padły już w zeszłym roku takie słowa, że nas stać i równie dobrze możemy go posadzić na trybunach do końca kontraktu, jak coś będzie nie tak. Czyli klub stara się dyktować warunki i ja to mocno szanuję. Raiola napsuł mnóstwo krwi Milanowi, z chęcią więc zobaczę, jak Milan ośmiesza bezsilnego Mino.

Będzie kasa na stole, można rozmawiać. Ale podejrzewam, że ani nikt się nie zdecyduje, ani samo zawodnik nie będzie chciał tak ochoczo odchodzić.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

transfer z sci-fi ale chodzi plota o wymianie Jack +32 mln z naszej strony, a do nas Higuain ...

Tak czy siak można było się tego spodziewać, że Higuain może być z nami łączony jak się pojawiły plotki, że jest na wylocie z Juve

Po za tym dalej silnie nas łączą z Depay'em, pojawiła się plotka o Marcelo z Lyonu (tylko nie wiem po co, chyba, że Zapata ma odejść)
rafal996
Milanista
Milanista

Prędzej chyba Musacchio, Zapata nie wiem czemu wciąż cieszy się dużym zaufaniem.

A taka wymiana byłaby dla nas w sumie korzystna. Tylko wciąż nie wiem po co Juventusowi Jack. Chociaż De Sciglio wzięli... ;)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Nie wiem co macie do Zapaty. Gdy Romagnoli wypadł pod koniec sezonu godnie go zastąpił. Higuain? Gdzieś widziałem fajny komentarz, że jeszcze nie teraz... a w sam raz będzie gdy skończy 35 lat i będzie ważył 120 kg ;)
Markucjo
Juventino
Juventino

Post autor: Markucjo »

Po transferze Bonucciego raczej nic mnie nie zdziwi, nawet strasznego żalu nie będę miał. Natomiast po co w Juventusie taki przeciętniak jak Bonaventura ( z całym szacunkiem do niego, powyżej pewnego poziomu nie podskoczy ). W pomocy aż roi się od przeciętności, na skrzydłach hasa Costa, Berna i Cuadrado. Juventus potrzebuje mocnego nazwiska do pomocy ( oprócz Cana, który ma podpisać na dniach, którego akurat nie uważam za wielkiego topa ), kogoś w stylu SMS'a, walczaka, bo Matiudi lata jak kurczak bez głowy, jest wszędzie, ale nic z tego nie wynika.
Teraz mocno mówi się o Pogbie, ponoć Juventus ma klauzule wykupu za 60 milionów ( to byłby majstersztyk ).
Ale wracając do Higuaina. Czy on by chciał w wieku 31 lat podpisać swój ostatni duży kontrakt w karierze, z zespołem bez LM, który ma mimo wszystko mgliste perspektywy na najbliższe sezony?
Zresztą Higuain przy defensywnej i minimalistycznej taktyce Maxa nie szalał w tym sezonie z bramkami, nie raz wylewała się z niego frustracja, bo nie było nikogo kto mógłby mu dograć. W Milanie na razie lepiej by nie miał i raczej by was nie zbawił. Bardzo dziwne doniesienia. Ale przyznam, że na razie bardzo dużo takich ( ploty o Icardim w Juve ).
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Mam nadzieję, że koledzy milaniści wybaczą, że w temacie o transferach Milanu kibic Juve odpowie kibicowi Juve.
Juve zwyczajnie nie ma odpowiedniego zawodnika na ławce na połowkę w 4-3-3. Gracza, który będzie potrafił jednocześnie i zagrać z przodu, i pobiegać z tyłu.
Zakładając transfer Cana to Juve ma obecnie:
Z graczy ewentualnie do pierwszego składu: Pjanic, Matuidi, Can oraz Khedira (który miał slaby sezon i może odejść)
Z zmienników: Sturaro, Marchisio, Bentancur.
Przydaby się faktycznie zniennik, który jest bardziej ofensywnie usposobiony, zwłaszcza z piłką przy nodze. W tym sezonie Juve miało ten problem, że grając z ekipami z dolnej części, które będą się głównie bronić na swojej połowie, mogło albo wyjść podstawową pomocą, albo się jeszcze bardziej wykastrować w ofensywie wpuszczając na przykład Sturaro. Czy nawet (i mówię to z bólem) Marchisio.
Bonaventura za jednego z tych dwóch rozwiąże ten problem.
Nie jestem fanem tego zawodnika, ale jednak w Milanie w 4 sezony miał bezpośredni udział (bramki + asysty) w niemal 50 bramkach.

Oczywiście mówie to wyłącznie w kontekście w którym Juve grając 4-3-3 sięgnie po kogoś jeszcze do pomocy, ewentualnie będzie grało często 4-2-3-1, wtedy Bonaventura może grać zmiennika w 4-3-3 w środku oraz w 4-2-3-1 na lewym skrzydle.
rafal996
Milanista
Milanista

No tak, ale to też pytanie, czy Bonaventura chciałby zamienić obecną sytuację, czyli bycie kluczowym piłkarzem Milanu, na ławkę w Juventusie, po to żeby powąchać (możliwe że z daleka) Ligę Mistrzów? Dla mnie to jest sprawa mocno wątpliwa. A tak jak koledzy wyżej nie mam złudzeń, że on już pewnego poziomu nie przeskoczy i żadnego rozwoju nie należy się spodziewać. Jako solidny, jakościowy zmiennik to jasne że tak. Ale pytanie, czy raczej by nie wolał zostać jeszcze w Milanie, a potem ewentualnie szarpnąć się na kontrakt życia w egzotycznej lidze, zamiast na ostatnie lata poważnej kariery zostać etatowym zmiennikiem w lepszym obecnie klubie.

Natomiast co do Higuaina, nie byłem nigdy fanem jego talentu, niemniej jednak dla obecnego Milanu byłby potężnym skokiem jakościowym. Z całym szacunkiem dla Cutrone, któremu życzę jak najlepiej (nie mówiąc o Silvie, który jest melodią przyszłości), to mocno odczuwalny był brak napastnika, który zrobi coś sam. Z zazdrością patrzyłem w ostatnim czasie na takich graczy jak Dzeko czy właśnie Gonzalo, którym czasem wystarczyło ćwierć okazji na mecz, jedna piłka w okolicach szesnastki, żeby coś wykombinować, urwać się prostym zwodem, oddać ciekawy strzał itd. Przecież to w tym sezonie Higuain rozstrzelał Milan w pierwszej rundzie, strzelając dwie bramki z bardzo nieoczywistych sytuacji. Milan miał sporo okazji, ale w Milanie grał Kalinic, a w Juventusie Higuain i to była główna różnica. Dlatego Gonzalo bym u nas widział zdecydowanie.

A prawdopodobieństwo takiego ruchu to zupełnie inna sprawa. Nie sądzę, żeby zawodnik o takim ego, z nazwiskiem takiego kalibru chciał iść do zespołu, który nawet nie gra w LM. I wątpię żeby Juventus chciał wzmacniać bądź co bądź, ale jednak potencjalnego historycznego rywala.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Silva jest melodią przyszłości, ale nie w Milanie. Ostatni wywiad tylko mnie w tym upewnił. Poza tym, dla dobra obu stron trzeba się rozstać. Trzeba też skądś wziąć środki na zakup nowego napastnika. Na Kaliniciu raczej ciężko zarobić.
Prawdopodobny kierunek to Monaco. Przy morzu, plaże, jod i klub w którym młodzi gracze dobrze się odnajdują.

Nainggolan ponoć jest dostępny za 30 mln. Szkoda, że nie mamy czym go zachęcić.
Judge not lest ye be judged yourself

Obrazek
Markucjo
Juventino
Juventino

Post autor: Markucjo »

rafal996 Przy zamiłowaniu Allegriego do różnego rodzaju "drewn" pokroju De Sciglio, Mandzukić, Sturaro ( gdy na ławce potrafili kisić się Berna z Costą ) oraz biorąc pod uwagę, że Jack mógłby zagrać na skrzydle ataku i w pomocy - to uważam, że sporo by miał szans. Zresztą jakby do Juve szedł, to na zwyczajne życzenie Maxa ( tak jak i Matia, jego synek :P ), więc pewnie miałby jakieś zapewnienia od trenera. Przy lepszym towarzystwie w całym zespole, pewnie nie raz bym go chwalił. Co nie zmienia faktu, że mam dosyć przeciętności w pomocy Juve, bo od czasów pierwszego finału z Barcą, gdzie hasali sobie tam Pogba, Pirlo ( wtedy już schodzący ze sceny i mocno cieniujący ), Marchisio ( dla mnie najlepszy jego sezon w karierze ) i Vidal ( który miał wyraźnie słabszy rok, ale w obronie tyrał jak zawsze, mniej mu wychodziło z przodu ), mocno ta formacja zjechała. Dokooptowanie Bonaventury niczego tu nie zmieni, masa przeciętniaków, ze źle ustawianym Pjaniciem ( jedynym którego można nazwać topem, ale na regiście mu wyraźnie nie idzie, gra zazwyczaj na alibi i podaje do najblizszego ).

Venomik Możemy kontynuować dyskusje w temacie "Transfery rywali Milanu".
Może i masz rację, może Bonaventura jako taki Padoin/Giaccherini na sterydach ( chodzi mi o jego poziom piłkarski, nie sylwetkę ;) ) byłby przydatny w Juve. Ja nie mówię nie, tak jak pisałem wyżej, gość by pewnie dawał radę. Ale również jak pisałem wcześniej, wyżej kolan nie podskoczy i nie podniesie jakości pomocy. Nie tak by wygrywać LM, raczej takie utrzymanie obecnego status-quo.
Inny problem jest też taki, że jak dla mnie to na takiego gracza szkoda wydawać więcej niż 15 milionów. Niestety, ceny tak poszły w górę ostatnio, że za byle łacha trzeba płacić sporą gotówkę. Choćby teraz ponoć PSV chce z Juve Kean'a za 15-20 milionów, a typ zagrał ogony w poprzednim sezonie w Juve, a w obecnym pograł w spadkowiczu z Hellas i strzelił kilka goli. Nie wspomnę nawet o Comanie, który po ogonach w PSG i Juve poszedł za jeszcze większą kase do Bayernu. Choć możliwe, że w obu przypadkach płaci się za sam potencjał, co nadal nie zmienia faktu, że za takiego Jacka, Milan chciałby pewnie wyciągnąć chociaż te 25-30 milionów, a może i więcej. W takich cenach to ja już wole Torreire, który ma potencjał na kogoś pokroju Nainggolana ( choć może przesadzam, chyba jednak gorszy potencjał w ofensywie ).
No ale to pewnie ja powinienem zrewidować swoje poglądy finansowe, bo ta karuzela strasznie się nakręca z roku na rok, ba, z miesiaca na miesiąc. Taka suma za Pogbe wygląda dziś śmiesznie po transferze Neymara czy transferach Barcy po jego sprzedaniu...
No nic, przepraszam za offtop i proszę o odpisywanie w odpowiednim temacie :)
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Myślę, że akurat Bonaventura dałby Juventusowi więcej niż gracze pokroju Sturaro czy De Sciglio, a myślę, że prezentowałby się lepiej niż ostatnio Marchisio (mówię o ogólnym poziomie, nie rzecz jasna o szczegółowej charakterystyce graczy). Nie musiałby wcale zginąć marnie na ławce w Juventusie, myślę, że miałby sporo okazji do grania.

Abstrahując od tego co się w Milanie wydarzy w najbliższym czasie i zakładając, że nie będzie żadnego czarnego scenariusza, sprzedaż Bonaventury chyba nie byłaby za bardzo możliwa. Rino wyraźnie powtarzał, że jak nikt nie poprosi, to nie ma potrzeby sprzedawania, a klub będzie raczej wzmacniał się 2-3 nazwiskami, z kosmetyką na zapleczu typu Antonelli, Mauri czy Gomez na wylocie. Milan po raz pierwszy od długiego czasu powinna czekać ewolucja, a nie rewolucja, czyli pogłębienie tego, co do tej pory zgromadziliśmy - konkretny napastnik, skrzydłowy, pomocnik. Strinić i Reina już są, to nie są najgorsze opcje.

Co ciekawe, największymi wzmocnieniami Milanu w zeszłym sezonie okazali się być ci, którzy nie przyszli do nas, a gdzieś tam krążyli w zapowiedziach - Renato Sanches prezentował równą formę przez cały rok, Morata zawiódł w Chelsea. Ponoć tak mocno się spinamy na Depaya - niby również trochę niewiadoma, ale jednak takiemu ruchowi bym kibicował.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Depay zaklepany?
Ceballos zaklepany?
Morata następny?
To byłoby naprawdę coś! Oby tylko nas nie zaorała uefa.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Matko co ludzie mają z tym Ceballosem. Gattuso wprost mówił, że szuka graczy z doświadczeniem na wysokim poziomie, metryka minimum 24-25 lat. Szuka piłkarzy, którzy podniosą z miejsca poziom drużyny. Ceballos z nikłą ilością gry w Realu i przeblyskiem w młodzieżowym turnieju odpada.

Jak czytam komentarze kibiców to mam wrażenie, że wymarzone okienko to jakieś "talenty" z ogorkowych lig i same Cabellosy czy nowe Andrzeje Silvy. Na szczęście tak nie będzie.

Nie mam nic przeciwko kupowaniu talentów do oszlifowania, ale musiałoby to pójść w parze z zakupem kogoś konkretnego, który z miejsca wchodzi do składu i doświadczeniem oraz umiejętnościami podniesie poziom Milanu. W tym okienku nie będzie masowych zakupów, więc można o takich transferach zapomnieć.

Obrazek
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Jeszcze nic nie mamy zaklepanego. Trzeba czekać na werdykt Uefy. Teraz nawet nas będa kolidować z Rasiakiem w sprawie transferu :lol2:
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

miszcz pisze:Matko co ludzie mają z tym Ceballosem. Gattuso wprost mówił, że szuka graczy z doświadczeniem na wysokim poziomie, metryka minimum 24-25 lat. Szuka piłkarzy, którzy podniosą z miejsca poziom drużyny. Ceballos z nikłą ilością gry w Realu i przeblyskiem w młodzieżowym turnieju odpada.
potrzebujemy kogoś kto będzie walczył o miejsce w składzie z Bonaventurą jako tym najbardziej ofensywnym z trzyosobowego bloku pomocy i tutaj Ceballos mógłby się świetnie sprawdzić. To nie jest ktoś anonimowy, Hiszpan w Realu mimo niewielkiej ilości rozegranych minut grał dobrze. Biorąc pod uwagę, że Real rok temu zapłacił za niego niewiele to jest szansa, że uda się go wykupić na naprawdę dobrych warunkach. Ja byłbym bardzo zadowolony. W Realu nawet tacy piłkarze jak Isco musieli wiele lat udowadniać, że są wystarczająco dobrzy na regularną grę. Spójrz sobie na przebieg kariery Kovacica wobec którego nikt chyba nie miałby wątpliwości, że wzmocniłby siłę naszej pomocy, a do tej pory gra jakieś "skrawki" czasu w Realu. No i nie widzę sensu, żeby do konkurencji dla Giacomo miał przychodzić ktoś w "dojrzały", naturalnym powinno być posiadanie w kadrze 2 piłkarzy na pozycję o przeciwnych metrykach.

Nie zmienia to faktu, że i tak potrzebujemy kolejnego zawodnika, do konkurencji dla Kessiego i tutaj właśnie szukałbym kogoś bardziej doświadczonego jako przeciwwagi dla młodego Iworyjczyka.
rafal996
Milanista
Milanista

Ceballos jak by był w dobrej cenie, to jasne że brać. Depay też zdecydowanie na tak. Ale na razie to są absolutne plotki, za co musimy podziękować UEFIE. Myślę, że gdyby nie oni, to już byśmy mieli ze dwa transfery, a tak to trzeba czekać.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Adin pisze:Teraz nawet nas będa kolidować z Rasiakiem w sprawie transferu :lol2:
Że łot?
MK92

Post autor: MK92 »

rafal996 pisze:Ceballos jak by był w dobrej cenie, to jasne że brać. Depay też zdecydowanie na tak. Ale na razie to są absolutne plotki, za co musimy podziękować UEFIE. Myślę, że gdyby nie oni, to już byśmy mieli ze dwa transfery, a tak to trzeba czekać.
Podobnież z samym Depayem jesteśmy już dogadani i Holendrowi nie będzie przeszkadzało nawet ewentualne wykluczenie Milanu z Ligi Europy. Niby zgodził się na pensję w wysokości około 5 milionów euro. Problemem będą pewnie negocjacje z kierownictwem Lyonu. W każdym razie są to na razie doniesienia medialne, a z klubu żadna informacja na ten temat nie wyszła. Nie uwierzę, póki nie zobaczę.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

miszcz,

Jeżeli chodzi o Ceballosa to tak jak wspominał Renesco, w Realu nie miał możliwości przebicia się do składu. Modrić i Kroos byli nie do ruszenia, a będący dłużej w Realu Kovacic był wyżej w hierarchii.

Na dodatek podobno Mirabelli jest fanem jego talentu i nie ma co się dziwić, mistrzostwa Europy u19 - najlepsza jedenastka, mistrzostwa Europy u21 - najlepszy zawodnik.

Dodatkowo byłby bardzo uniwersalnym zawodnikiem - mógłby grać zarówno na skrzydle lub w miejsce Jacka.

Natomiast transfer Depay'a to było moje marzenie 2 lata temu, no i byłbym ciekaw kto w przypadku ewentualnego transferu będzie wykonywał stałe fragmenty gry. Zarówno Jack, Suso, Calhanoglu, Rodriguez oraz Depay potrafią je wykonywać perfekcyjnie.

Jeżeli chodzi o napastnika to jeżeli plotki (70 mln) na temat Wernera są prawdziwe to bez wachania brałbym go zamiast Moraty. Jedynym problemem mógłby być tu Bayern, który zapewne zastąpiłby nim Lewandowskiego.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

lord bass pisze: Na dodatek podobno Mirabelli jest fanem jego talentu i nie ma co się dziwić, mistrzostwa Europy u19 - najlepsza jedenastka, mistrzostwa Europy u21 - najlepszy zawodnik.
Przekonałeś mnie. To jest to czego Milan potrzebuje by podnieść poziom i grać o Top 3. Werner? Jeszcze lepiej. Zostawmy do tego Silve i Cutrone razem z nim i z takim składem na pewno przekroczymy 60 goli w sezonie.

Pomocnik przyjdzie jeden o ile nie odejdzie ktoś inny. Nie będzie to żaden Ceballos czy inny wonderkid z FM-a czy młodzieżowych mistrzostw. W ataku to samo.

Obrazek
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

miszcz,

Moim zdaniem nie ma klasowych pomocników na rynku transferowym, a jak są to są nie zainteresowani grą w Milanie (jak np. Fabregas rok temu), natomiast jeżeli chodzi o napastników to kto? Falcao z pensją 10mln? Morata, który według mnie nigdy nie wskoczy na wyższy poziom, a w tym sezonie strzelił mniej niż Cutrone?
LEGIA WARSZAWA
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Miszcz Morata za cenę podaną przez Anglików jest nie opłacalny. Czy kiedykolwiek ten piłkarz grając w kilku klubach przekroczył 20 bramek w lidze. Grał w kilku klubach gdzie miał od kogo dostac dobra piłkę. Dla mnie obecnie jest to lekko lepsza wersja Andre Silvy. Rok temu marzyłbym o Moracie, ale teraz dla mnie jest przereklamowany.

Statystyki Moraty.

https://www.transfermarkt.pl/alvaro-mor ... ler/128223

Giroud miał lepszy stosunek goli na minutę od Moraty w zeszłym sezonie.

Tak naprawdę najpierw Mirabelli powinien zająć się pomoca i skrzydłami. Potem myśleć o napastniku.

Poza tymi wywodami. Jak myślicie odejście Suso jest nieuchronne. Czy lepej aby odszedł czy został. Do niego mam mieszane uczucia. Jest egoistyczny(złe czasem decyzje podejmuje)i jednowymiarowy, ale bez niego zespół byłby w połowie tabeli. Jeżeli odszedłby kogo chceilibyście widzieć.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

A kiedy napisałem, że chcę Morate? Jeżeli jedyne możliwe nazwiska to Morata, Werner itp., to odpusciłbym temat napastnika. Lepiej zostać z tym co mamy, ewentualnie zamienić Kalinicia na Bakkę, niż pakować 70 mln w gości, którzy powtórzą "wyczyny" Silvy. Skupiłbym się na klasowych wzmocnieniach pomocy i skrzydeł. Klasowych, a nie jakieś wonderkidy czy inne diamenty z ogórkowych lig.

Jeżeli za te 70 mln dałoby się kupić Higuaina czy Immobile to bym tylko na to przystał. Falcao bym nie pogardził, na pewno byłby wzmocnieniem.

Na skrzydło poza Depayem można ściągnąć Callejona, którego klauzula to ponoć ok. 20 mln. W przypadku odejścia Suso to dość realna i dobra opcja.

P.S. Nainggolan jest ponoć do wzięcia za 30 mln, ale to nierealny temat raczej.

Obrazek
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

miszcz,

Wernera z Silva poza pozycją nic nie łączy, Niemiec gra regularnie w 1 Bundeslidze od niemal 5 lat, a Portugalczyk w najwyższej klasie rozgrywkowej od zaledwie 2 lat mimo, że jest starszy o rok. Tak samo jeżeli porównamy dorobek bramkowy Wernera z Morata lub Belottim to Niemiec wychodzi tutaj obronną ręką mimo tego, że Stuttgart zazwyczaj kończył sezon w 1-2 miejsca nad strefą spadkową.
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

miszcz pisze:
P.S. Nainggolan jest ponoć do wzięcia za 30 mln, ale to nierealny temat raczej.
znaczy Belg albo Strootman są do łatania kasy za FPP.

Holendra bym widział w Milanie, w Belga nie wierzę tak po prostu
ODPOWIEDZ