Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Polak w Milanie??? Temat marzenie!

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
AC.JACK
Milanista
Milanista

Polak w Milanie??? Temat marzenie!

Post autor: AC.JACK »

Kto z Polskich zawodnikow Twoim zdaniem mogłby załapac sie do pierwszego zespolu Milanu(niekoniecznie pierwszej 11)??? Moim zdaniem jest ich dwoch --- Zurawski-- i--- Mila :D
Awatar użytkownika
AC.JACK
Milanista
Milanista

P.S. Sorki zapomnialem!!! Moze Marek Citko podobno Milan kiedys sie nim interesowal :lol: W sumie moglby powalczyc o miejsce w pierwszej 11 z Kaka :D
Awatar użytkownika
Supreme
Milanista
Milanista

Post autor: Supreme »

Moim zdaniem szansa na to, że Polak załapie sie do skladu Milanu czy innego wielkiego klubu z Włoch czy Hiszpanii czy Anglii jest narazie nikła. Zobaczymy czy coś pokaże Rasiak w Sienie a jego występy to też bedzie jakaś wizytówka dla innych polskich piłkarzy, wg. mnie Rasiak raczej nic nie pokaże. A ja obecnie nie widze piłkarza w polskiej lidze, który poziomem ocierał sie chociaż o Milan.
Hala Madrid
Milan
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Milan »

Jak dla mnie to jest na dzien dzisiejszy nierealne. To tak jakby mowic ze Polska wygra Mistrzostwa Swiata ;-) Zaden z obecnie grajacych polakow nie dorownuje poziomem gry do Milanu. Zurawski? Phi, on jest dobry jedynie na wlasnym podworku, w Wisle i nic pozatym. Mila? Jest zdolny, ale wedlug mnie siedzac w Polsce nic nie osiagnie, powinien dalej rozwijac sie na zachodzie albo inaczej zgnije w naszej ligowej szarzyznie.
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
JediMajster
Milanista
Milanista

Post autor: JediMajster »

Obecnie uważam, że żaden z przedstawicieli naszego rodzimego futbolu nie zasługuje na grę w Milanie ! Nawet jeśli ktoś :roll: by do Mediolanu trafił to o pierwszym składzie może nie myśleć ;-)
chef
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: chef »

Tak jak wszyscy tu uwazam ze na ta chwile zaden z polskich pilkarzy nie ma szans na nawet najglebsze rezerwy Milanu :)
Za to nie zdziwilbym sie bardzo gdyby Milan pozyskal jakiegos zdolnego, bardzo mlodego pilkarza. Wkoncu ostatnio najwieksze kluby swiata interesuja sie mlodymi polskimi pilkarzami.
Juvefan
Juventino
Juventino

Post autor: Juvefan »

Moim zdaniem tylko Mila. Ja ogólnie uważam że Polska nie ma takich słabych piłkarzy tylko reprezentacja sie jakoś nigdy nie może zgrać a co 2 latya góra muszą zmieniać trenera

Mam do was jeszcze pytanko
Co mam zrobić żeby być Juventino a nie debiutant
Forza Serie A
Awatar użytkownika
Milu78
Milanista
Milanista

Post autor: Milu78 »

Szczerz powiedziawszy nie ma takiego pikarza na miare nawet lawki Milanu :? . Kiedys myslem, ze Zurawski moze stac sie nasze eksportowa gwiazda. Szkoda, ze wybral Wisle w ktorej zostal w miejscu jesli chodzi o pilkarski rozwoj :-( . W Polsce jest tragiczny system szkolenia. Wyszkolenie techniczne naszych pikarzy jest zenujace :oops: .

PS Juvefan napisz na priv do TomkaW.
GRAZIE " 18 " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999,2004, 2011, 20...?
Awatar użytkownika
Susy
Milanista
Milanista

Post autor: Susy »

Oryginalna nie będę :D Jeśli musiałabym kogoś wybrać, to również postawiłabym na Sebastiana Milę, ewentualnie zastanawiałabym się nad Ebim Smolarkiem, bo też ostatnio zrobił na mnie dość dobre wrażenie.
***Forza MILAN vinci ancora***
PaoloMALDINI
Awatar użytkownika
RASI
Juventino
Juventino
Kontakt:

Post autor: RASI »

Milan pisze:Jak dla mnie to jest na dzien dzisiejszy nierealne. To tak jakby mowic ze Polska wygra Mistrzostwa Swiata ;-)
Takie porównanie troche nie na miejscu ;) Niedawno słyszałem opinie, że predzej Grecy lub Łotysze zdobędą ME niż... a jak było to każdy wie :D
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Na dzień dzisiejszy, to nie widzę takiego zawodnika. No może Krzynówek na ławke by się załapał.
Co do Citki, to interesował się nim Inter a nie Milan.
Awatar użytkownika
Mikoz16
Milanista
Milanista

Post autor: Mikoz16 »

Jest taka mozliwosc zeby polak gral w milanie.Ale musi spelniac jeden warunek.Urodzi sie w polsce i od najmlodszych lat bedzie w szkolce milanu.Moze tylko wtedy.
Awatar użytkownika
AC.JACK
Milanista
Milanista

Moim daniem za malo wierzycie w naszych Orłów :o Przeciez nie tak dawno Milan zdecydowal sie kupic zawodnika z Bialorusi Kutuzova(czy jak mu tam) to dlaczego nie mieli by sciagnac moze kiedys jakiegos Polaka? Milan ma Wielkich zawodnikow ale czy nie ma zadnego polskiego pilkarza ktoty moglby wygrac rywalizacje z takimi zawodnikami jak np. Brocchi czy Simic??? Brocchi moim zdaniem to przecietniak i nie wierze ze zaden Polski pilkarz nie dorownuje mi pilkarskimu umiejetnosciami :P
suchy
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: suchy »

na dzien dzisiejszy chyba nie mamy takiego pilkarza, ktory moglby z powodzeniem walczyc o miejsce w Milanie. moze za pare lat to sie zmieni bo kilku mlodych, ciekawych pilkarzy posiadamy i jak zdobeda doswiadczenie to moze kiedys ujrzymy ktoregos z nich w czerwono-czarnej koszulce :wink:
Awatar użytkownika
inv
Milanista
Milanista

Post autor: inv »

Ja rowniez nie bede orginalny, chociaz... Ebi Smolarek, nigdy pewnie nie zagralby w pierwszej 11, ale moze w rezerwach?

Chlopak ma talent...

Zurawski - najlepszy polski napastnik, zatrzymal sie na jednym poziomie (jak na polske bardzo wysokim)
Mysle ze z powodzniem jednak poradzilby sobie w takiej np. Sienie, czy Brescii

Mila - chlopak kiedys deklarowal,z e jego marzeniem jest gra w milanie, mysle ze na dzien dzisiejszy bylby doskonala maskotka Mila - Milan :)
Milan
Milanista
Milanista
Kontakt:

RASI pisze:Takie porównanie troche nie na miejscu ;) Niedawno słyszałem opinie, że predzej Grecy lub Łotysze zdobędą ME niż... a jak było to każdy wie :D
Az takim jestes patriota RASI? :roll: ;-)
Az tak bardzo wierzysz w nasz reprezentacje? :P
NE' X MARE NE' X TERRA
Awatar użytkownika
RASI
Juventino
Juventino
Kontakt:

Milan pisze:
RASI pisze:Takie porównanie troche nie na miejscu ;) Niedawno słyszałem opinie, że predzej Grecy lub Łotysze zdobędą ME niż... a jak było to każdy wie :D
Az takim jestes patriota RASI? :roll: ;-)
Az tak bardzo wierzysz w nasz reprezentacje? :P
Patriota jestem :) Za to w naszą reprezentacje nie wierze za grosz :?
Ogólnie chodziło mi o to, że w futbolu wszystko jest możliwe :) bo przed ME, to ze gracy bedą mistrzami wydawało mi sie równie prawdopodobne jak to, że mistrzami zostaną Polacy ( którzy nie startowali ;) )
Futbol jest tak nie obliczalny ( ze wspone awans Depor po rozgromieniu pewnego Włoskiego klubu ;) czy finał LM Porto - Monaco ), że takie deklaracje robia sie niebezpieczne :P
Milan
Milanista
Milanista
Kontakt:

RASI pisze:...że takie deklaracje robia sie niebezpieczne :P
A to nie chcialbys aby spelnila sie wspomniana przeze mnie deklaracja? ;-)
NE' X MARE NE' X TERRA
Awatar użytkownika
RASI
Juventino
Juventino
Kontakt:

Milan pisze:
RASI pisze:...że takie deklaracje robia sie niebezpieczne :P
A to nie chcialbys aby spelnila sie wspomniana przeze mnie deklaracja? ;-)
Pewnie ze bym chciał. Polacy by byli mistrzami świata a Żurawski grałby w Milanie - dla mnie bomba :) chociąz Ty pewnie zachwycony byś nie był :P
Awatar użytkownika
AC.JACK
Milanista
Milanista

Moze Olisadebe :) Jest szybki i podobny do Weah :D
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

W czym niby jest podobny do Weah? Chyba kolorem skóry.
Poza tym on nie jest Polakiem, tylko obywatelem Polski.
Awatar użytkownika
Placor
Milanista
Milanista

Post autor: Placor »

AC.JACK pisze:Moze Olisadebe :) Jest szybki i podobny do Weah :D
To był chyba żart. :shock:
Awatar użytkownika
Mikoz16
Milanista
Milanista

AC.JACK pisze:Moze Olisadebe :) Jest szybki i podobny do Weah :D
Porownywanie klasy obu pilkarzy to juz jest zart!
Awatar użytkownika
AC.JACK
Milanista
Milanista

Zartujesz Mikoz16 a ja myslalem ze zarty sa na nieco innej stronie forum :P
Awatar użytkownika
Mikoz16
Milanista
Milanista

AC.JACK pisze:Zartujesz Mikoz16 a ja myslalem ze zarty sa na nieco innej stronie forum :P
Ja wiem ze sa na innej srtronie ,ale to ty porownales Olisadebe i Weaha.Ale spoko
ODPOWIEDZ