Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Gianluigi Donnarumma

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Yahoo323
Milanista
Milanista

Re: Gianluigi Donnarumma

Post autor: Yahoo323 »

W ramach jakiegoś katharsis po tej akcji z Donnarummą, cofnąłem się do pierwszych stron tego wątku.

Twarde lądowanie.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Bez jaj, to jest tylko gra słów w tym przypadku. Negocjacje trwają rok. Milan musi spełnić różne warunki, bo bez nich przedłużenia nie będzie tak czy owak. Przedstawiane są oferty w różnych wariantach. Żadna nie jest zaakceptowana.

To trochę tak jakbym sprzedawał mieszkanie. Przychodzi do mojego agenta nieruchomości klient i mówi że jest zainteresowany kupnem. Mój agent mu mówi, że sprzedaż dojdzie do skutku, ale dopiero jak klient będzie mógł w stanie zapłacić w gotówce, bez tego ani rusz. Więc klient zbiera gotówkę, a w międzyczasie negocjuje z moim agentem cenę i inne detale. Klient przedstawia oferty, a mój agent ich nie akceptuje tylko mówi, że cena jest zbyt niska i chce więcej. Negocjacje trwają długo i w zasadzie się przeciągają. Czas ucieka. rynek się zmienia. W końcu klient składa mojemu agentowi ostateczną ofertę oraz dodaje, że płatność będzie w gotówce. Mój agent nie mówi klientowi: ''sorry ale odrzucam twoją ofertę kupna mieszkania'' tylko nie akceptuje nadal jej warunków dotyczących ceny, licząc, że klient ofertę podniesie i wróci. Klient dzwoni osobiście do mnie i pyta się mnie jakie jest moje ostateczne stanowisko. Ja mu odpowiadam ( a poznaliśmy się już przez te długie miesiące negocjacji i mamy dobry kontakt ze sobą ), że w moim imieniu negocjacje prowadzi mój agent i zrobię to co on mi doradzi. Jednym słowem odsyłam klienta z powrotem do swojego agenta z którym jest impas w negocjacjach i nie można zawrzeć porozumienia. Klient widząc, że nie jest w stanie sprostać wymaganiom finansowym stawianym przez mojego agenta oraz widząc, że tak naprawdę zdaję się w 100 % na mojego pośrednika nieruchomości i nie mam ciśnienia na sprzedaż mieszkania akurat jemu idzie gdzie indziej i kupuje inne mieszkanie na warunkach, które go satysfakcjonują i są dużo lepsze. Po tym wszystkim ja/agent mamy pretensje, że negocjacje dalej nie trwały i twierdzimy, że przecież oferty kupna nie odrzuciliśmy, a całą sytuacją jesteśmy wielce zaskoczeni. Komedia.
plakat33
Milanista
Milanista

W sumie to ja już się z tego tematu wyłączam. Chyba warto poczekać na jakieś wiarygodne słowa, które wypłyną wprost od Maldiniego, Massary, Gazidisa lub Raioli. Chłopiec bez jaj i tak nic nie powie do momentu końca Euro i znalezienia się w nowym klubie i za pozwoleniem swojej świnki.

Jedyne co mnie ciekawi to klub w którym wyląduje. Poza Juventusem i PSG nie widzę innego na dzień dzisiejszy. Turyńczycy też coś by musieli zrobić ze Szczęsnym co może nie być proste i pytanie czy pamiętając cyrki z Pogbą mają tak wielką ochotę pakować się w nowy cyrk oraz czy wywalą tyle kasy ile chce Raiola/Dolar.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Według niektórych doniesień Donnarumma tak bardzo przelicytował z nami, że brak jest realnych perspektyw i alternatyw do pójścia w górę i ... Raiola powrócił z chęcią negocjacji z nami.

Wesołek stoi murem za Szczęsnym, więc opcją pozostaje zagranica.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Ja bym go przyjął z powrotem. Pensja 2-3 bańki, i zaczyna z pozycji rezerwowego.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

On nigdy nie zakończył negocjacji z nami. Jeśli wierzyć doniesieniom, po prostu Maldini w pewnym momencie przestał czekać na odpowiedź i sprowadził Maignana, ale formalnie oferta Milanu nie została odrzucona ;) Mino będzie się pewnie tłumaczył, że to wina Maldiniego i tak naprawdę to intencją było przedłużenie umowy.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Pewnie tak będzie. To może być szansa na to, żeby ekonomicznie wyjść z tej historii na jakimś plusie, aczkolwiek nie wyobrażam sobie, żeby jednak został.

Donnarumma = Syn Marnotrawny 2.0?
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Czyli to miękkie lądowanie w Romie o którym pisałem parę dni temu wydaje się coraz bardziej realne :D widziałem, że pojawiły się nawet plotki łączące Gigio z Romą. Stołeczny klub potrafi zapłacić te 6-8 mln euro zawodnikowi (vide Dzeko) i wydają się jedyną realną opcją, która zaoferuje Donnarummie chociaż takie warunki na jakich grał w Milanie plus relatywnie krótki kontrakt.

Barcelona, której temat był grzany w ostatnich dniach wydaje mi się najmniej realną opcją z pozostałych (PSG, Juventus), gdzie Donnarumma mógłby mówić o jakimś awansie sportowym.
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

No Gigio, przyjedź na San Siro z Romą i w trakcie meczu przy Curva Sud pocałuj herb wilka w d....
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Yahoo323
Milanista
Milanista

Wychodzi na to, że co najwyżej przyjedzie z PSG w ramach Ligi Mistrzów. Dla mnie optymalny transfer spinający tę całą sagę - idzie do słabszej ligi, zarobić większe pieniądze. Optymalny, bo daje satysfakcję. Nie wzmacnia ligowego rywala Milanu, nie trzeba go będzie za często oglądać, wpada do śmierdzącego, zepsutego dołka, w którym nie będzie miał za łatwo. Jeszcze tylko żeby Keylor postawił wysoko poprzeczkę, a i Sergio Rico nie oddał walkowera. Miodzio!
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Zwyczajnie chodziło o kasę. Miesiące pieprzenia, dociekania, wymyślania historyjek...a po prostu chodziło o $$$. Niby proste, oczywiste, ale przykre i wielu się łudziło. Maldini też ostatnio jasno powiedział, że takich romantycznych historii jak jego czy Tottiego już nie należy się spodziewać.
Wiadomo to normalne, takie czasy, ale pamiętam jak nawet w FM nie mogłem niektórych graczy przekonać dużo wyższymi zarobkami. AI ma więcej godności niż Gianluigi Donnarumma :)
Toż to nawet znienawidzony przeze mnie Buffon trochę tej godności ma i nie miał takiego parcia na $$$ jak jego następca.
Judge not lest ye be judged yourself
plakat33
Milanista
Milanista

Jeśli Donnarumma wyląduje w PSG to się okaże, że po prostu cały czas chodziło o kasę i nic więcej. Potwierdzi to również to co było wiadomo od kilku lat. Żeby Donnarumma przeszedł do jakiegoś czołowego klubu, którego by było na niego stać musiałoby się zdarzyć albo jakieś trzęsienie ziemi, albo po prostu któryś z tych klubów musiałby się rozstać ze swoim obecnym bramkarzem nr 1 i w tą transakcję zamieszane by było także PSG.

Każdy ma prawo wybrać miejsce pracy i własną ścieżkę kariery. Tak samo jak każdy ma prawo zarabiać jak najwięcej i ja to rozumiem. Natomiast nie szanuję sposobu w jaki zostało to zrobione. Dla mnie osobiście było to po prostu obrzydliwe w stosunku do klubu i kibiców. Tylko tyle i aż tyle. W całej telenoweli PSG pasowało mi pod każdym kątem jak najbardziej. Brałem także od początku pod uwagę poważnie Juventus. Tutaj jednak problemem była sytuacja ekonomiczna, słaby sezon, który zmusza do wzmocnienia innych pozycji oraz przede wszystkim Szczęsny, który jest bardzo dobry, wciąż młody jak na bramkarza i drogi, a przez to niezbywalny. Sądzę także, że sam Polak nie miał i nie ma najmniejszej ochoty nigdzie się ruszać.

Cieszę się, że nie będę zmuszony oglądać Donnarummy w Serie A, a życzę mu tylu samo sukcesów sportowych w Paryżu ile zdobył Neymar. Żałuję jedynie, że nie dane mi będzie rzucić fury dolarów na meczu z Juventusem.

Jestem nim zniesmaczony, ale trzeba przyznać, że świniak znalazł klienta idealnego. Posiedzi w PSG, a później jak będzie okazja to znowu zmieni klub w pogoni za $$$ paplając różne farmazony. Albo zasiedzi się jak Veratti jeśli będzie dobrze płatne. Fajnie trafił, sukcesy we Francji gwarantowane, kasa w banku się zgadza, roboty za wiele nie będzie, a presja tylko w LM. Mógłby coś skrewić im w europejskich pucharach, żeby poczuli grube miliony, a Donnarumma poznał czym jest prawdziwa presja.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ciekawe czy umówił się na to z Leonardo już w 2019 :) Wtedy były plotki o ofercie 20 mln + Areola. Od tego czasu nawet pół plotki nie było, że ktoś chce nam za niego zapłacić.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

plakat33 pisze: 08 cze 2021, 11:46Żałuję jedynie, że nie dane mi będzie rzucić fury dolarów na meczu z Juventusem.
Jeszcze nie wszystko stracone, ponoć Donnarumma może zostać wypożyczony na pierwszy sezon do Serie A, z uwagi na mocną pozycję Navasa w PSG. Krążą plotki o zainteresowaniu takim wypożyczeniem ze strony Romy.

Deal dobry dla wszystkich: Gigi zarobi kupę siana, Raiola też, a my wyzbędziemy się kretyńskiego komina płacowego i trzymania klubu jako zakładnika młodej gwiazdeczki. Powodzenia w wielkim klubie młody, szlifuj nerwy ze stali, bo ci się przydadzą.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Navas utrzymuje niezwykle wysoką dyspozycję przynajmniej od 2014 r., tj. od transferu do Realu. Gdyby nie względy pozaboiskowe, to Courtois wcale nie musiałby wygrać z nim rywalizacji. Niewdzięczny przeciwnik.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Ulżyło mi jak się dowiedziałem, że będzie zawsze kibicem Milanu. Ufff czekałem na takie info.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Ja bym się akurat nie czepiał o te słowa. Jeśli już się wypowiada, niech wypowiada się z szacunkiem. Przynajmniej to jest Milanowi winny.
Tego, że odszedł do lepszego klubu za większe pieniądze nie mam mu za złe. Problemem jest tylko sposób, w jaki to zrobił, bo powinien to zakomunikować wcześniej i dać klubowi czas na rozwiązanie problemu. Ale trudno, to już za nami. Wolałbym jednak, żeby przynajmniej wypowiadał się z klasą i na razie to robi.

Chciałbym teraz wylosować PSG w grupie w LM.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

rafal996 pisze: 13 lip 2021, 12:02Problemem jest tylko sposób, w jaki to zrobił, bo powinien to zakomunikować wcześniej i dać klubowi czas na rozwiązanie problemu.
W czym widzisz problem, że człowiek wypełnił obowiązujący kontrakt profesjonalnie do samego końca? W tym, że klub w nowym oferowanym kontrakcie nie spełnił jego oczekiwań finansowych? On nie odszedł w jakimś skandalu - to imaginacja kibiców zaślepionych miłością do swojego klubu powoduje, że mylą pewne kwestie. Klub dla piłkarza to pracodawca. Są takie jednostki jak Tonali, ale większość jest taka jak Donnarumma - traktuje to jak pracę, za którą chcą jak najwyższą zapłatę. Ktoś powie - Milan mu dał szansę. A czemu nikt nie patrzy - ile on dał Milanowi? Był z Milanem w najgorszym okresie, walnie przyczynił się do spełnienia marzenia wielu, którym było dostanie się do Ligi Mistrzów. Milan Gigiemu wiele zawdzięcza. To jest transakcja obustronna, cały czas zdaje się, że się o tym zapomina. Klub to nie jest jakiś kopciuszek tudzież menel spod monopolowego, tylko potężna organizacja obracająca milionami euro każdego miesiąca. To ogromna firma. Śmieszą mnie zwroty, że Milan mu dawał 8 melonów, a on wybrał ofertę za 10 baniek. No cóż - jeden z drugim jakby miał do wyboru 8 czy 10 baniek, wziąłby 8, bo lubi szefa, mimo, że tam, gdzie dają 10, robiłby dokładnie to samo, w grupie będącej na znacznie wyższym poziomie. To zarobki roczne przypominam - przy kontrakcie rzędu 4-5 lat to daje już 8-10 baniek zarobku więcej. Bagatela - 10 mln eur więcej lub mniej, co tam - 44 mln złotych. Nawet przy majątku rzędu 800 mln złotych ta kwota wciąż jest niemała. Oni też potrafią liczyć, uwierzcie... Gigi widział ile daje Milanowi, widział też klub od środka, wiedział na ile go stać. Zawodnik czuje się na tyle silny, by iść dalej - czemu ma tego nie czynić? Kto z nas wie, jakie rozmowy były prowadzone w kuluarach, o których jeśli się dowiemy, to nieprędko (najszybciej zapewne z autobiografii Gigiego)? Werdykt jednak wydany - judasz, zdrajca. Już pomijając kwestie finansowe (które w oczywisty sposób przemawiały za odejściem Gigiego z Milanu), póki co ekstremalnie daleka droga do projektu Milanu, o którym każdy śni. Jestem święcie przekonany, że musiało dojść do rozmów na linii klub-zawodnik, kto wie - może Gigi usłyszał jakie są plany Milanu i podziękował? Widząc działania Milanu zdaje się, że wersja Maldiniego musiała być nieprzejednana, bo taką postawę prezentuje przy każdym transferze. Słysząc takie rzeczy zawodnik wie, że tu już dalej nie pójdzie. Pewien pułap został osiągnięty. Zlatan jest już na końcu tej wycieczki, Gigi i Hakan niekoniecznie. My zresztą jesteśmy naocznymi świadkami tego działania low cost. Tutaj na forum w Waszych dysputach padają jakieś kosmiczne nazwiska za pieniądze, których Milan zwyczajnie nie ma, bo właściciel traktuje ten klub nie jak swoją miłość, tylko jak czysty biznes. Elliot, mimo że bardzo zamożny, ogląda każdy wydany milion euro po pięć razy z każdej strony. Jeśli ktoś łudzi się o doszlusowaniu Milanu do najlepszych (tudzież najbogatszych, bo to niestety dziś jest pojęcie niemalże tożsame) to ruchy kadrowe takie jak z Gigim czy Hakanem pokazują dobitnie - niech się dalej łudzi. Milan nie będzie projektem, jak niegdyś z Berlusconim na pokładzie (dziś tym Milanem sprzed 30 lat jest PSG, tyle, że bez sukcesów, hehe). Czerwono-czarni dążą do stworzenia silnej marki napędzanej przeszłością, ale mającej przynosić pieniądze. To czysty biznes, Elliot w klub nie zainwestuje tak szaleńczo dla samego sukcesu. Na to mógł się porwać jedynie szaleniec.
PS - polecam lekturę dla tych, którzy o Elliocie wiedzą tylko tyle, że to sponsor Milanu. Warto wiedzieć, z kim ma się do czynienia: https://wyborcza.biz/biznes/7,177151,21 ... rects=true
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

problemem jest też FFP a Eliott zrezygnował z batalii z UEFĄ :) bo jest nieopłacalne i za długo by to trwało^
PSG ma swoje warunki, kluby włoskie pod tym kątem już nie ^

Jedynie co mi się nie podoba, to, że Gigio powinien rok temu ogłosić i dać coś zarobić w teorii i powiedzieć, że projekt sportowy Milanu na ten moment nie jest godny jego oczekiwać. Bo w praktyce sprawa została przegrana w 2017 roku przez Fassone i Mirabelliego z podwyżką do 6 mln euro. Przy zarobkach 2-4 mln euro spokojnie za Gigio byłyby oferty 50+ przy pensji 6 mln najwyżjsza oferta jaka wpłynęła to było 20 mln euro + Arreola, więc strach się bać jakie oferty byłyby przy podwyżce do 10 ;] a raczej ich brak
plakat33
Milanista
Milanista

pepe tu w większości nikt nie ma pretensji o to, że Donnarumma chce i ma prawo do większych zarobków, zmiany pracodawcy, spełniania swoich ambicji czy realizowania marzeń i celów zawodowych gdzie indziej. Chodzi bardziej w jaki sposób to rozstanie nastąpiło ze strony Donnarummy.
Ja również uważam, że te kilka/kilkanaście/kilakdziesiąt milionów robi różnicę. Nie robi w większości tym co ich nie mają ;)
Cała sytuacja pokazuje również, że klub również na przyszłość nie powinien mieć skrupułów i patrzeć na swój biznes, bo jak przychodzi co do czego to zawodnicy są tylko zwykłymi pracownikami, a klub traktują jak dojne krowy. W odwrotną stronę słyszmy o powinności oddania piłkarzom szacunku, wdzięczności, podziękowania za wspaniałą grę, za lata kariery itd...- zupełnie tak jakby grali za frytki w jakiejś B klasie i musieli sami sobie w prać koszulki lub działać w celach charytatywnych. Świat stanął na głowie.

Co do tego kto dał więcej komu to jednak śmiem twierdzić, że jednak Milan Donnarummie niż na odwrót, zarówno pod kątem sportowym jak i finansowym patrząc na całokształt.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

W tym, że klub w nowym oferowanym kontrakcie nie spełnił jego oczekiwań finansowych? On nie odszedł w jakimś skandalu - to imaginacja kibiców zaślepionych miłością do swojego klubu powoduje, że mylą pewne kwestie. Klub dla piłkarza to pracodawca.
Wystarczyło nie mówić o miłości do klubu, całować herbu itd. Tak by było zero emocji (przynajmniej z mojej strony)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

bounty_fire pisze: 13 lip 2021, 14:12Jedynie co mi się nie podoba, to, że Gigio powinien rok temu ogłosić i dać coś zarobić w teorii i powiedzieć, że projekt sportowy Milanu na ten moment nie jest godny jego oczekiwać.
A skąd wiesz czy to nie wyglądało tak, że Milan był na tyle pewny swego mając właśnie Wasz tok rozumowania:
a) tyle mu daliśmy
b) wychowanek
c) teraz zarabia 6, jak dostanie 8, to mu starczy
że zwyczajnie zbagatelizował temat poważnej rozmowy z Donnarummą?

Skoro już o tym wspominamy - jak to jest z tym FFP. Zostało powołane, by kluby nie mogły wydawać więcej niż zarabiają (to założenie jest dla mnie kompletnym bezsensem), tymczasem wystarczy, że wejdzie prywatny bogaty podmiot i już można wydawać. Przykładem jest choćby PSG czy MC. Przepisu przewidują sankcje wobec klubów, które przekraczają wydatki przez kilka sezonów w ramach określonych ram budżetowych. Czym są te ramy budżetowe i kto je dla danego klubu ustala? Wiecie coś więcej na ten temat, czy tylko na zasadzie, że taki przepis jest i należy go przestrzegać?
plakat33 pisze: 13 lip 2021, 14:13Chodzi bardziej w jaki sposób to rozstanie nastąpiło ze strony Donnarummy.
No, a jakie ono było? W mojej opinii w pełni profesjonalne. Chłopak wypełnił kontrakt do końca. Milan nie chciał mu dać więcej, czego oczekiwał, więc co masz tu nieeleganckiego z jego strony? Nawet, gdy go łączono z Juventusem i Milan grał z Juve kluczowy mecz, który mógł wykluczyć Starą Damę z europejskich pucharów, to zachował się absolutnie profesjonalnie. I jeszcze chłopy z CSM go prosili o to, by się zadeklarował przed tym meczem - co za żenujący spektakl.
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Nie można mieć straty w bilansie (łącznie, nie transferowej) większej niż dozwolony limit na dzisiaj to -30 mln euro

problem w tym, że City i PSG można odnieść wrażenie, że to ich nie dotyczy. Całej reszty już tak w tym szczególnie klubów włoskich - Inter, Roma, my ;]
Wszedł rzekomo w 2017 roku "bogaty" chiński właściciel przebimbał 200 mln na transfery i UEFA pogroziła palcem + niegospodarność Berlusconiego z lat poprzednich się odezwała
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

plakat33 pisze: 13 lip 2021, 14:13
Ja również uważam, że te kilka/kilkanaście/kilakdziesiąt milionów robi różnicę. Nie robi w większości tym co ich nie mają ;)
Oczywiście że robi różnicę.
Taki Leao to by już na pewno z chęcią zapatrywał się na 1-2 miliony więcej, mając w perspektywie wydatek ok 15 mln ;) Akurat takie argumenty o dużych pieniądzach z perspektywy szarego człowieka uważam za dziwne ;)
plakat33
Milanista
Milanista

pepe pisze: 13 lip 2021, 14:45 plakat33 pisze: ↑dzisiaj, 2021 13:13
Chodzi bardziej w jaki sposób to rozstanie nastąpiło ze strony Donnarummy.

No, a jakie ono było? W mojej opinii w pełni profesjonalne. Chłopak wypełnił kontrakt do końca. Milan nie chciał mu dać więcej, czego oczekiwał, więc co masz tu nieeleganckiego z jego strony? Nawet, gdy go łączono z Juventusem i Milan grał z Juve kluczowy mecz, który mógł wykluczyć Starą Damę z europejskich pucharów, to zachował się absolutnie profesjonalnie. I jeszcze chłopy z CSM go prosili o to, by się zadeklarował przed tym meczem - co za żenujący spektakl.
Akcja CSM była niepotrzebna ( tak ogólnie rzecz mówiąc, a już na pewno nie czas i miejsce na takie rozmowy ). Co do jego profesjonalizmu, czysto od strony sportowej, nigdy wątpliwości nie miałem. Tylko czy zawodnikowi mającemu ważny kontrakt, zarabiającemu bajońskie pieniądze zarówno tak pod kątem ludzkim jak i w porównaniu do innych bramkarzy na całym świecie mam za ten profesjonalizm dziękować czy może w stopy całować :o ?

Jakie to odejście było? Ano takie, że po pierwsze cały czas była gadka o zakwalifikowaniu się Milanu do LM, projekcie, budowaniu drużyny, przywiązaniu, całowanie herbu itd. itp. A na końcu się okazało, że chodziło tylko i wyłącznie o kasę, żeby wydębić jak najwięcej. Trzeba było nie mydlić oczu kibicom i powiedzieć wprost jak sprawy stoją, a nie gadać o kwalifikacjach do LM i innych farmazonach.
ODPOWIEDZ