Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

2019 International Champions Cup

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

MK92

Post autor: MK92 »

Gzikuu pisze:Najgorzej jednak Piątak. Już nie o brak bramek chodzi, ale biega jak pijany. Zupełnie poza grą, jakby nie rozumiał taktyki. Sezon temu w sparingach z ogórkami strzelał jak szalony i dobrze wszedł w sezon. Tutaj nic tego nie zwiastuje.
Nie wiem, czy najgorzej z całej drużyny, ale z pewnością w jego przypadku najlepiej podczas tego presezonu. Uważam, że w meczu w Prisztinie całkiem dobrze odnajdywał się w polu karnym i wychodził na pozycje. Wreszcie wpakował też piłkę do siatki, choć po niewielkim spalonym. Jedyną większą wada, którą zauważyłem u Polaka, było lekkie zagubienie w szybkiej grze kombinacyjnej, którą preferowali Leao czy Paqueta. Ale jestem spokojny. Z czasem powinno być lepiej z tym porozumieniem na murawie.
Qnen pisze:Powrót Jacka może być najcenniejszym transferem tego lata.
No, skubany, po tak długiej przerwie, a gra jak profesor. Nasz najlepszy piłkarz wczoraj, bez dwóch zdań. Jedno zagranie z głębi pola, bodajże do Leao, miało znamiona geniuszu. Trochę przywodziło na myśl tę pamiętną piłkę posłaną przez Kakę do Crespo w finale Ligi Mistrzów w 2005 roku.
Janusz Cebula pisze:Jak ja tęskniłem za Jackiem, z nim w zeszłym sezonie na bank weszlibyśmy do LM.
Też mi się tak wydaje, że z Jackiem skończylibyśmy ubiegły sezon z kilkoma punktami więcej na koncie.
miszcz pisze:Leao też może być kotem, ale wydaje się, że ma zbyt gorącą głowę. Na szczęście to tylko sparing i nad wszystkim można jeszcze popracować.
Myślę, że chłopak wczoraj się trochę przemotywował i kilka razy przesadził. Ale też sporo ożywienia wniósł z przodu. Jest niesamowicie ruchliwy i świetnie potrafi prowadzić piłkę. Asysta przy bramce Boriniego wiele mówi o skali możliwości Portugalczyka. Przypomina mi Ousmana Dembele. Będziemy mieli z tego młodzieńca wiele pociechy, coś tak czuję.
Paolo#3 pisze:Co sądzicie o defensywie? Może jednak zamiast Correi przydałby się jakiś klasowy obrońca do grania z Romagnolim, Musacchio na ławkę, a Gabbia wysłać do słabszego zespołu na ogranie?
Od jakiegoś czasu chciałbym, żeby Musacchio został takim naszym solidnym rezerwowym obrońcą i wszedł w rolę Zapaty, więc nie obraziłbym się, gdyby ktoś lepszy w jego miejsce przyszedł. Czy musi to być głośne nazwisko? Po historii z Bonuccim myślę, że niekoniecznie. Na razie chyba wystarczy liczyć na eksplozję talentu Duarte i powrót do pełnej sprawności Caldary.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Orientujecie się czy dzisiejszy sparing będzie można gdzieś obejrzeć?
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Majkel pisze:Orientujecie się czy dzisiejszy sparing będzie można gdzieś obejrzeć?
Polsat Sport Extra. I FB Milanu jak zmienisz VPN'y bo na rejon Polski transmisja ma być zablokowana
Majkel
Milanista
Milanista

A orientujesz się, czy da się wykupić dostęp na jeden mecz tylko?
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Na ipla tv poszukaj.
marcin.90
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: marcin.90 »

Na aplikacji oficjalnej która dziś wyszła można obejrzeć, kabel pod tv
Milano Siamo Noi !!!!
Jay-Jay Okocha
Milanista
Milanista

Post autor: Jay-Jay Okocha »

Ostatnio zmieniony 17 sie 2019, 20:39 przez Jay-Jay Okocha, łącznie zmieniany 1 raz.
Pele: God sent me to earth to show how to play real football.
Maradona: I didn't send anyone...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Dzięki Jay-Jay za linki :ok:
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Za tydzień zaczynamy sezon a wygląda na to, że będziemy grać składem jak za Gattuso... Trochę ciężko nie niecierpliwić się mimo wszystko co do nowych transferów. Uraz, uraz, po wakacjach, ławka, ławka, średnio to wygląda.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Majkel
Milanista
Milanista

Musiałem być super wygłodniały oglądania Milanu, że zapłaciłem za ten mecz towarzyski 20 PLN :rotfl:

Dzięki za info panowie!
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Gorzej, że Milan poki co taki sam.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Dobrze ten mecz naszym zrobi. Po ICC myśleli pewnie, że z każdym da się fajnie pograć, ale większość spotkań w Serie A będzie właśnie tak wyglądać. Giampaolo będzie wiedział dobrze nad czym popracować. Oby.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Ja mam nadzieję, że to wpłynie na Maldiniego i Bobana, bo wciąż jest trochę czasu, by popracować nad wzmocnieniem składu.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Na rany boskie jaka żenada. To co gramy to jest ciężkie do opisania, ten mecz obrazuje w pełni jaką gamę możliwości ma czwórka w pomocy Calhanoglu - Biglia - Borini - Suso. Na taką agresywną drużynę jak Cesena to Ci Panowie wyżej się nie nadają. I mniemam, że nie będą się nadawać w większej części sezonu. Zapomnijmy o magii Suso na "10". Tam trzeba mieć zwinnego grajka a mnie tam Hiszpan nie przekonuje. Reszta co gra za nim w sumie pokazuje to co pokazywali zawsze. A najbardziej smuci mnie fakt, że mieliśmy grać atrkcyjnie, że napastnicy mieli mieć wystarczającą ilość sytuacji i na razie wygląda to masakrycznie. Przypominam, że za tydzień zaczyna się liga.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Ja mam nadzieję, że Giampaolo po powrocie ze Stanow zaserwował im jakies ciężkie treningi i dlatego brakuje świeżości i gramy tak źle. Z Kosowem było podobnie.
Awatar użytkownika
viacheslav
Milanista
Milanista

Post autor: viacheslav »

Daj spokój. To sparing z zespołem z Serie C, zakontraktowany 3 dni temu... Chłopaki mają złapać kilka kilometrów. Tak jak nam się to słabo ogląda, tak im gra.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Nie wyciągam wniosków po takich spotkaniach, ale nie będę ukrywał, że grą jestem rozczarowany. Składnych akcji nie ma, nie ma też planu na konstruowanie takowych. Sam się dziwię, że się temu dziwię, bo przecież kreatorów gry mamy z zeszłego sezonu (Suso i Hakan), nowe nabytki nie grają, więc czego się tu mogłem spodziewać?
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Beniaminkiem Serie C. Graliśmy z jakimiś amatorami tydzień temu a teraz z prawie czwartoligową ekipą. Przeraża mnie nasz styl.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Będąc sprawiedliwym, to Cesena grała jeszcze rok w serie B, z której wypadli przez bankructwo. Zaraz tam zapewne wrócą.
Judge not lest ye be judged yourself
zino
Milanista
Milanista

Jak wielkim optymistą (albo samemu się oszukiwać) trzeba być żeby twierdzić że mamy się tu przebiec parę km itd... ludzie, trochę powagi. To drużyna która jeszcze przed chwilą grala w Serie D! A my niby aspirujemy do LM. To jest jakiś niesmaczny żart. Czy to jest pre season czy to w Boże Narodzenie czy w ferie zimowe mamy obowiązek z taką ekipa wygrywać i pokazywać dużo więcej...nawet nasze rezerwy a co dopiero 1 skład.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Jestem zniesmaczony. Drużyna jest kilometry przed jakąkolwiek formą. Biegamy jak sieroty bez totalnego ładu i składu, bez sensu. Jeśli tak to ma wygladać to już na samym starcie mi się odechciewa. Ale co tam przecież my nie potrzebujemy klasowych zawodników, którzy z marszu podnoszą nam poziom.
zino
Milanista
Milanista

Albo kupujemy takich, którzy potem i tak nie grają ;) Dramat, ciężki dramat. Do dziś nie oglądałem żadnego letniego sparingu i nawet zacząłem tęsknić za startem Serie A, niestety dziś obejrzałem te pośmiewisko i już nie tęsknię. Ba, jeszcze za Gattuso zatęsknimy :p
Awatar użytkownika
Janusz Cebula
Milanista
Milanista

Post autor: Janusz Cebula »

Zagraliśmy tak samo jak wczoraj Barcelona z Bilbao, ale spokojnie ludziska to tylko presezon, trzeba się wybiegać. Z Kessiem od razu gra wyglądała lepiej, no i bez naszej chudzinki z Hiszpanii również.
Nie od razu Rzym zbudowano.
GoliMilan
Milanista
Milanista

Post autor: GoliMilan »

Nawet komentatorzy widza, ze my nie mamy pomocy, ale jakos nikt nam nie chce kupić chociaż jednego, który wie co to kreatywność :dunno:
GoliMilan
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Wynik się nie zmienił w drugiej połowie, no ale jednak zmiana w grze była. No i część z forumowiczów powinna odwiedzić kardiologa lub co najmniej lokalnego specjalistę od ziołowych uspokajaczy, sezon dopiero ma się rozpocząć, a tu emocje jak w jego finałowych fazach.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
ODPOWIEDZ