Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Torino - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
zino
Milanista
Milanista

Torino - Milan

Post autor: zino »

Wieczorem kolejny mecz "o 6 pkt"/"o wszystko" itd itp. Pozytywów i szans na wygraną chyba trudno się doszukiwać, ja przynajmniej nie jestem aż takim optymistą jak niektórzy tutaj i ich nie widzę ;) Mam dziś urodziny i niestety boje się, że nasza ukochana squadra mi je lekko zepsuje, ale kto wie.
Jeśli chodzi o wyjściową 11stkę to jedno co mnie interesuje, to czy faktycznie jak wieszczą polskie media, Gattuso ma jakies wiesze pretensje do Piątka i wystawi dziś Cutrone.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Konferencja Rino to zrezygnowany, zagubiony.

Albo nie widzi faktyczie winy w naszych skrzydłach albo jak Nawałka chce na siłę pokazać, że on wie lepiej i kozłem ofiarnym jest tylko środkowy napastnik
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Też nie widzę symptomów mogących zwiastować dla nas korzystny wyniki, a takim - przy wygranej Romy - jest tylko zwycięstwo.

Ciekawi mnie tylko czy wobec musu wygrywania Paqueta nadal będzie grał bliżej naszej bramki niż bramki przeciwnika.

Słowa Rino o tym, że Piątek miał w meczu z Lazio wiele podań pokazują jak bardzo odleciał. W pierwszej połowie otrzymał 4 podania. Żadnego w polu karnym. Brak trzeźwej oceny sytuacji nie zwiastuje dziś nic dobrego.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ja tam nie rozumiem tego poruszenia. Piątek gra każdy mecz od stycznia i ma chyba tam jakieś prawo do słabszej dyspozycji. Nie widzę sensu w szukaniu problemów.
Co do konferencji, to przykro się to czytało. Zawsze był szczery, nigdy nie zwalał odpowiedzialności na innych, ale tutaj to już zrezygnowanie Level hard. Oby zawodnicy wyhodowali jakieś jaja, bo są winni tak samo jak i trener.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
b4ry
Milanista
Milanista

Post autor: b4ry »

Gattuso przez ostatnie miesiące ustawiał zespół według takiego schematu: im bardziej musimy wygrać tym bardziej sie bronimy. Z tego względu nie widzę dziś możliwości korzystnego wyniku. Tym bardziej, że jak sami zauważyliście, mocno odleciał. Cała taktyka już ograniczała się do długiej lagi na Piątka, a teraz jeszcze pretensję, że nic nie strzela. Nie zdziwię się jak dziś przegramy, a jutro już nie będzie trenował.
Użytkownik zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów bez podania przyczyny
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Wraca Paqueta. Chciałbym zobaczyć go na trequartiście, za plecami dwóch napastników (Cutrone i niech będzie - Samu). Suso niech wreszcie usiądzie na tej ławce.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

W to, że możemy wygrać, wierzę na zasadzie organoleptycznej. Nie takie rzeczy widziałem, żeby się dziwić 3 punktom dla nas. Gdybym miał jednak szukać jakichś podstaw logicznych, to zapewne niewiele bym ich znalazł. Drużyna prezentuje się ostatnio po prostu źle, a do tego nie bardzo widać po nich ambicję i wolę wejścia do LM.
Zamiast zaciśniętych zębów i strużkach potu spływających po karku, widzę raczej coraz bardziej przejaskrawione próby wyłudzania fauli i postawy roszczeniowe do sędziego.

Sprawa z Piątkiem? Pytałem ostatnio o kreatywnych piłkarzy Lazio po meczu pucharowym? Pytałem. Jest ich niewielu i to niekoniecznie znaczących, ale obok Alberto Luisa, Correi jednym z nich jest także Ciro Immobile, który ładnie uczestniczy w budowaniu akcji. Piątek tego tak nie robi, fakt, ale obwinianie go o sytuację zespołu jest śmieszne. Krzysztof udowodnił już, że bramki potrafi strzelać z trudnych pozycji i mając niewiele kontaktów z piłką, jego kunsztowi w tym względzie niewiele można zarzucić. Na pewno słabym rozwiązaniem jest dawanie za niego Cutrone (pomimo mojej nieukrywanej sympatii dla Patricka), który ze strzelaniem bramek ma obecnie problem.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Konferencja Gattuso:

https://www.acmilan.com.pl/news/26733/g ... bym_ze_nie

To trochę wygląda tak jakby się poddał przed meczem.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Gennaro brzmi jak ktoś, kto ma już dość. Mam nadzieję, że jednak wymęczymy tę bułę, dowieziemy w największych bólach czwarte miejsce na koniec sezonu i wtedy się pożegnamy.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

bogiel pisze:To trochę wygląda tak jakby się poddał przed meczem.
Facet ma oczy i widzi jak jest.
carlos pisze:Krzysztof udowodnił już, że bramki potrafi strzelać z trudnych pozycji i mając niewiele kontaktów z piłką, jego kunsztowi w tym względzie niewiele można zarzucić. Na pewno słabym rozwiązaniem jest dawanie za niego Cutrone
Moim zdaniem wyjdzie na jedno - bez wsparcia kolegów z tyłu i ze skrzydeł, zarówno Krzysztof jak i Cutrone nic nie zrobią :)

Jeśli już chce zmian, to może np. Paqueta na treq i... Mauri w pomocy zamiast Hakana. Wybiegania i waleczności odmówić Jose nie można. A tak wielu zapomina jak fajnie wyglądała pomoc Milanu w pierwszym (wygranym) meczu z Parmą (w składzie: Kessie-Mauri-Bakayoko)?
Majkel
Milanista
Milanista

Tak, ja pamiętam. I pamiętam, że było to pomimo Mauriego, a nie dzięki niemu. Nie jestem sobie w stanie przypomnieć żadnego jego meczu w Milanie, w którym zrobiłby jakąkolwiek różnicę. Błagam, bez desperackich pomysłów.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Dla mnie, to on nigdy nie dostał w Milanie prawdziwej szansy. Owszem, pójście do Empoli na ogranie mu nie wyszło, ale różnie to bywa w takich sytuacjach. Być może w takiej Genoi miałby lepiej. Suso na początku wielu wyrzucało z Milanu.
Majkel pisze:Błagam, bez desperackich pomysłów.
Desperacja, to jest granie skrzydłowymi, kiedy masz w kadrze jednego skrzydłowego (i to bez formy) i marnowanie ofensywnego potencjału Paquety na półskrzydle.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Obrazek
No! To jedyne czego możemy być dziś pewni, tego tego, że nie będziemy bezjajeczni w 11 na 11 przypadków, tylko co najwyżej 10/11, bo od początku gra Cutrone. ;)

I nie, to nie diss na Krzyśka, tylko po prostu Cutro ma serducho do gry, jak nikt inny.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Powrót Paquety będzie początkiem nowej serii zwycięstw, czyli komplet punktów do końca sezonu i utrzymanie upragnionego 4. miejsca, a Lazio, mimo gry w przewadze, nie wygra dziś z Dorią.

Koniec bajki.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Tylko ten Paqueta niech znowu nie bierze się za rozbijanie ataków rywala. Mam nadzieję, że jest też wyleczony na 100%, bo jak uraz odnowi się w jakiejś 20 minucie, to morale reszty z -90 spadną do -100.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ależ Hakan zaorany w Eleven. Nawet się nie spodziewałem, że ma aż tak tragiczną skuteczność. Z jakiegoś powodu byłem pewny, że w tej niechlubnej statystyce przewodzi Insigne.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Oj trochę przesadzili, 1.18% skuteczności, to przecież ponad 1 strzał na 100 zakończony bramką. :P A tak serio, to jakby mu podliczyć celne rzuty rożne, to dopiero byśmy mogli się złapać za głowę.
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Nie zdziwiłbym sie gdybysmy grali w 10.
Majkel
Milanista
Milanista

Kupa w majtkach. Wyglądamy strasznie. Okazuje się, że z Lazio byliśmy w dobrej formie. Mentalnie jesteśmy dokładnie w takim stanie, w jakim był Gattuso w trakcie wywiadu.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Ci zawodnicy grają póki co tak jakby obstawili coś u buka wcześniej. Jakiś totalny sabotaż.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Majkel pisze:Mentalnie jesteśmy dokładnie w takim stanie, w jakim był Gattuso w trakcie wywiadu.
Dziwne, żeby było inaczej, bo skoro już trener nie wierzy, to czemu piłkarze mają być inni?
Majkel
Milanista
Milanista

Oczywiście. Ale skoro nie wierzy, to powinien się podać do dymisji.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Z Lazio graliśmy naprawdę dobrze patrząc na to co się tu odstawia. Niesmaczny żart ta gra...
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Obrazek
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Tradycyjny Milan Gattuso. Czyli nie wiemy po co jesteśmy na boisku i co mamy na nim robić. Regres całego zespołu to jest pieczęć szkoleniowca. Zniszczył ekipę i tyle w temacie.
Niestety ale Paqueta po przerwie wygląda gorzej choć chciałbym go zobaczyć wyżej na boisku. A przed nim Cutrone z Piątkiem. Chciałbym.
ODPOWIEDZ