Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Benevento - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Benevento - MILAN

Post autor: Bubu »

Już za nieco ponad 40 minut Gattuso będzie chciał wyrównać rekord Tassotiego, który jako jedyny trener ma same wygrane na koncie.

BENEVENTO (4-3-3): Brignoli; Letizia, Djmisti, Costa, Di Chiara; Memushaj, Chibsah, Cataldi; D'Alessando, Puscas, Parigini.

MILAN (3-4-2-1): Donnarumma; Musacchio, Bonucci, Romagnoli; Borini, Kessie, Montolivo, Rodríguez; Suso, Bonaventura; Kalinic

:forzamilan:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo. Liczę na odblokowanie Kalinica, bo coraz częściej widzę, że kibice wieszają na nim psy, nie wiadomo z jakiego powodu. Mam nadzieję, że niedzielę spędzę z uśmiechem na ustach, dzięki wygranej, a nie na smutno tak jak zazwyczaj po meczach Milanu. :D
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Kalinic w podstawie? Trzeba zwolnić Gattuso, przecież Montella poleciał, bo ślepo stawiał na Nikolę ;)

Czekam na efektowny początek, niech zaczynają budować pewność siebie.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Gzikuu pisze:Liczę na odblokowanie Kalinica, bo coraz częściej widzę, że kibice wieszają na nim psy, nie wiadomo z jakiego powodu
Ja się trochę domyślam ;)
Forzamilan2
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan2 »

rafal996 pisze:Kalinic w podstawie? Trzeba zwolnić Gattuso, przecież Montella poleciał, bo ślepo stawiał na Nikolę ;)
Milan 8? Traci 18 pkt do 1 zespołu kiedy nie ma jeszcze połowy sezonu? Trzeba zostawić Montellę, w końcu to godne miejsce Milanu, a może po 12733 zmianie ustawienia i składu w końcu za 10 lat trafimy do fazy eliminacji LM.

Powiedzmy sobie wprost. Jeśli dzisiaj Kalinic strzeli i 3 bramki, to nie będzie to nic nadzwyczajnego, bo to jego powinność, szczególnie przeciwko takiemu rywalowi.

Jeśli się odblokuje i faktycznie zacznie strzelać kilkanaście bramek w sezonie, wtedy ok, ale jaki sens był wydawać 40 baniek na Silve, który jest młody, ma świetny potencjał, drybling i szybkość a teraz siedzi na ławie mimo że jest w lepszej dyspozycji niż Kalinic.. nawet ten Cutrone daje bardziej radę...
Szpilaacm
Milanista
Milanista

Post autor: Szpilaacm »

Ogladałem 3 mecze Benevento w tym sezoni. Organizacja gry w obronie coraz lepsza, ale widać ze ok 70 minuty < w każdym meczu który widziałem> odcina im tlen. Fizycznie jeszcze nie przystosowali się do wymagań Serie A. Cataldi próbuje być pod grą , brać ją na siebie, więc trzeba go wyłączyć. W Bergamo dopóki mieli siły grali bardzo dobrze. Mecz pułapka i grozi ośmieszeniem... FORZA MILAN !
Tu Sei Tutta La Mia Vita - AC MILAN !
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Menez z Parmą lepiej to rozwiązał ;-)
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Niby przeciwnik niezbyt wymagający, dodatkowo liczę na efekt nowej miotły, zastanawia mnie jednak co będzie jeśli drużyna outsidera pierwsze swoje punkty zdobędzie na Milanie x-x .
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Na razie Musaccio pokazuje, dlaczego przegrywał ostatnio skład z Zapatą.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Uff udało się jakoś dosłownie wcisnąć te bramkę :D
Majkel
Milanista
Milanista

Suso kaleczył makabrycznie w tej pierwszej połowie. Montolivo też trudno zgadnąć co miał czasami na myśli z tymi prostopadłymi podaniami zupełnie do nikogo. No ale zobaczymy. Jack wreszcie na swojej pozycji jest zupełnie innym graczem.

Nie ma się co rozwodzić, wygrać dzisiaj byle jak i budować tę drużynę.
rafal996
Milanista
Milanista

Bramka wciśnięta, więc duża ulga. Ale niestety w grze jest raczej regres. Żadnego efektu nowej miotły nie widać, spiskową teorię o graniu przeciwko Montelli i złej atmosferze z jego powodu też raczej można włożyć między bajki. Zobaczymy dalej.
Majkel
Milanista
Milanista

Regres? Serio? Zauważyłeś to po 45 minutach z Benevento? I regres względem czego dokładnie? Proszę, rozwiń.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Rafał teraz wszystko dojrzy zeby swoja teze obronic.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
rafal996
Milanista
Milanista

Względem poprzednich meczów. Polecam choćby skrót odpalić i zobaczyć ile było okazji i ile mieli z gry. Dziś praktycznie nic konkretnego nie wykreowaliśmy, rozegranie nerwowe, mnóstwo błędów i długimi fragmentami oddanie inicjatywy przeciwnikowi.

Ale jak Wam się podoba, to spoko ;)

Ja nie mówię, że to będzie stały regres, ale po prostu to jedna z gorszych połówek ostatnio. Nic więcej nie sugeruję. Szczerze to spodziewałem się, że jednak nastąpi pewne psychiczne odblokowanie, ale na razie nic na to nie wskazuje.
Majkel
Milanista
Milanista

Jedna z gorszych połówek? Powiedziałbym, że na poziomie tej z Torino, z różnicą jednej bramki. A wcześniej nie licząc Austrii, to z kim mieliśmy takie świetne pierwsze połówki, w których było mało błędów? Z Napoli? Z AEK? Ja nie twierdzę, że gramy nie wiadomo co, ale jeśli twierdzisz, że tutaj jest dużo błędów, a w poprzednich meczach było ich mniej, to ja nie jestem pewien czy my tę samą drużynę oglądamy cały sezon ;-)
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Ja tam regresu nie widziałem, raczej bez żadnych zmian - jeśli chodzi o zaangażowanie (a raczej jego brak) i (nie)skuteczność Nikoli. Jedyna różnica to Jack.

Ps. O fak...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Komedia
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Witamy Panie Gattuso w nowej rzeczywistości...
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Grają taki sam syf jak grali do tej pory i w sumie tyle w temacie...
Kukiss
Milanista
Milanista

Post autor: Kukiss »

W sumie nie powinniśmy zdobyć tej bramki, bo nie należał nam się rzut rożny.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

No trudno żeby już w pierwszym meczu nastąpiła jakaś wyraźną zmiana... dajmy Gattuso popracować. Tymczasem Kalinic się odblokowal.
AC Milan
MN
Milanista
Milanista

Post autor: MN »

Nie odstajemy od gospodarzy specjalnie... i nie jestem pewien czy to koniecznie jest przytyk, bo Benevento gra po prostu mądrze. Dają naszym grać piłką, co od 5 lat nie jest ich mocną stroną i prostymi środkami kontrują: długa na skrzydło i wrzutka. Trochę lepszy dzień strzelców i po pół godzinie mieliby spokojne prowadzenie 2:0.
Rossoneri zarówno w obronie, jak i w ataku trochę z przypadku. Niby starają się zakładać pressing, doskakiwać, wychodzić na pozycje, różnicować sposób atakowania, ale koniec końców za łatwo dają się ograć, rozgrywają głównie między obrońcami, a zagrożeniu pod wsłasną i cudzą bramką nieodłąznie tworzyszą przypadkowe odbicia, pośliźnięcia i proste błędy w ustawieniu.
Na razie trudno doszukiwać się choćby cienia wpływu nowego trenera, bo od ustawienia, przez skład, po obraz gry nic się jeszcze nie zmieniło, ale dajmy Rino spokojnie popracować. Nie jego wina, że zarząd podjął decyzję o zwolnieniu Montalli i zaproponował mu fuchę. I co się stało, to się nie odstanie. Przyznam jednak szczerze, że miny Gattuso jakoś nie wywołują u mnie pozytywnych odczuć - wygląda, jakby ze zdenerwowania dostał rozwolnienia i skupiał się głównie na tym, żeby nie obsrać zbroi...
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Ależ maja szybkich tych zawodników
AC Milan
ODPOWIEDZ