Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Benevento - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Robię sobie urlop od tej bandy śmieszków. Taki osobisty strajk do końca roku.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Ta drużyna ewidentnie potrzebuje psychiatry. To co zrobili to powinno być karane dożywociem. Gattuso nie kazał im wybijać każdej piłki w trybuny!! To co robili to jest dramat! Zawiesiłbym im wszystkie wypłaty bo tylko kompromitują dobre imię klubu. Banda sierot!
Awatar użytkownika
nonenalim
Administrator
Administrator

Post autor: nonenalim »

Abate to zawodnik, którego z całej obecnej kadry nie znosze najbardziej.. od lat głupie faule, wybicia piłki na oślep pod presją, totalny bezmózg piłkarski.. teraz będziemy jego i Monto oglądać, bo to kumple trenera.. trafia mnie..
Qnen pisze:Gattuso nie kazał im wybijać każdej piłki w trybuny!!
Niby nie, ale zmienił za to Suso, który razem z Kessie'm jako jedyni próbowali urywać sekundy. Po zmianie Kessie został sam i się posypało kompletnie. a jakiego asa myśl trenera zafundowała nam za Suso? Zapate :D dobrze, że nie zdjął Kalinica, który dalej mogł stać jak kołek.. 0 walki, zastawiania.. Gattuso skutecznie rozbroił wszystko, co mogło z przodu przytrzymać piłkę, a na tyły wpuścił wszystko, co mogło zawalić i się udało :D :ok: a to dopiero początek jego pracy, wkrótce zatęsknimy za Montellą wypowiadam te słowa w pełni świadomie.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 15:03 przez nonenalim, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Ta zbieranina za 200 mln gotowa zwolnić jeszcze jednego trenera w tym sezonie...
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Doszedłem do wniosku żadnego meczu Milanu do końca sezonu. Zbyt dużo nerwów zbiera co mecz. Mam nadzieje Fassone Out i Mirabelli razem z nim. Nie wina Gattuso, że piłkarze to mięczaki.
MK92

Post autor: MK92 »

Z początku, po ostatnim gwizdku, odjęło mi mowę, a szczęka opadła do samej podłogi :D Ale jak tak teraz myślę, to Benevento kiedyś musiało tę swoją czarną serię przerwać, a kiedy jak nie w prestiżowym meczu z Milanem pogrążonym w kryzysie, grającym w dziesiątkę i po golu bramkarza w ostatniej minucie meczu? Rino tam chyba demoluje teraz szatnię ;)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 14:48 przez MK92, łącznie zmieniany 2 razy.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Monto kumplem trenera? Przecież oni się minęli i nigdy ze sobą meczu w klubie nie zagrali. A Abate wszedł pod koniec za zmęczonego Boriniego, przecież też nie jest pierwszym wyborem. Ludzie, błagam, mamy tyle prawdziwych problemów, nie fantazjujmy o tych, których póki co nie widać.

I tak, wyrzućmy też Fassone, Mirabellego, Yonghonga Li, jeszcze raz Berlusconiego, burmistrza Mediolanu i papieża.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 14:46 przez Majkel, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Abate nie te lata, kiedyś nikt by go nie wyprzedził, teraz musiał się ratować faulem.

Pytanie tylko, jak to się stało że musiał gonić piłkarza wychodzącego na pozycję, kto dopuścił do tego, żeby przeciwnik rozgrywał sobie jak chciał. Nie ma co winić akurat dziś Abate jakoś szczególnie mocno. Faul był uzasadniony. A cała drużyna przez większość meczu sama się prosiła o stratę gola i to w końcu dostała.

Absurdalne, ale przygniotła ich presja. Tak, Milan. Tak, z Benevento. Wszyscy mówili, że ten mecz absolutnie trzeba wygrać. Że wszyscy debiutujący trenerzy wygrywali. Że Benevento bez punktu i żeby nie zdobyli tego historycznego. Gattuso mówił, że to jak finał LM, a to raczej sparaliżowało grajków, chociaż w czasach Rino przecież motywowało. No i się spalili.

To co, oficjalnie spisujemy sezon na straty, czy jeszcze poczekamy do końca rundy?
Qba69
Milanista
Milanista

rafal996 pisze:oficjalnie spisujemy sezon na straty, czy jeszcze poczekamy do końca rundy?
Bedziemy się jeszcze mamić Ligą Europy aż nas jakiś Celtic nie pyknie w 1/8...
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Camill pisze:Bubu

Gówno daje ten Twój VAR i skoro dalej ściąga się gościa z boiska za faul, którego nie popełnił to równie dobrze może go nie być...
To nie wina systemu powtórek, że sędzia nie chce z niego skorzystać. Ciekawe czy sędzia za tą decyzje poniesie jakąś karę.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
viacheslav
Milanista
Milanista

Post autor: viacheslav »

Ja również doznałem dziś szoku ale błagam Panowie i Panie nie wyzywajcie swojego klubu i nie afiszujcie się proszę z tym, że zaprzestajecie śledzić spotkania. Nie na tym to polega.

FORZA MILAN PER SEMPRE!
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Bubu pisze:
Camill pisze:Bubu

Gówno daje ten Twój VAR i skoro dalej ściąga się gościa z boiska za faul, którego nie popełnił to równie dobrze może go nie być...
To nie wina systemu powtórek, że sędzia nie chce z niego skorzystać. Ciekawe czy sędzia za tą decyzje poniesie jakąś karę.
No właśnie cały czas byłem przekonany, że w takich przypadkach zespół ma prawo się domagać by sędzia obejrzał powtórkę, a sędzia ma obowiązek się dostosować. Jeśli pozostawia tym partaczom całkowitą wolność podejmowania decyzji, to efekt z wprowadzenia VAR będzie mizerny.
AC Milan
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

VAR SRAR - nie zasłużyliśmy na zwycięstwo i tyle.

Pocieszam się, że takie kompromitacje zdarzały się nawet wielkiemu Milanowi Carlo, tylko że inne mecze pasuje wygrywać, a nie notorycznie tracić punkty.

Co zrobił Abate, to kryminał.
https://twitter.com/TVACM1/status/937317139060576256
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Romagnoli zapłacił za idiotyczne zawody Bonucciego, który w tym spotkaniu pełnił rolę samozwańczej 6-tki, a chwilami nawet wesołej 8-ki. Tak, robił to pomimo gry na trzech defensorów, stąd masa dziur i kontr gospodarzy przy których zostawało nam tylko ustawianie się na chaos. Na tyłach prowizorka i bronienie bez "lidera" formacji, który człapał w sobie tylko wiadomych miejscach, niczym wolny elektron.

Druga rzecz jest taka, że Alessio, grając już z żółtkiem nie powinien dać tak kretyńskiego pretekstu do wymuszenia faulu i usunięcia go z boiska. Zobaczcie, w którym miejscu boiska przymierzał się do tego wjazdu i po co? Czy miałby podobne zamiary, gdyby nie musiał korygować tego, co odwalaliśmy w obronie jak znikał sobie Leo?

Po trzecie -"świeży" Abate przegrywa starcia fizyczne, pojedynki biegowe przeciwko jakimś anonimom, w dodatku bez piłki. Fauluje, wyłapuje kartkę, zbija piątki z sędzią głównym, po czym do kompletu tracimy kuriozalną bramkę, zdobytą przez golkipera.

W zasadzie powinniśmy jeszcze przegrać, bo rogu przed sytuacją Kalinicia to nie było.
Ktoś przetłumaczy mi, jak to wszystko możliwe? Milan pośmiewiskiem całych Włoch, albo i dalej... to rozpaczliwe walenie po autach, w starciu z ambitnymi półamatorami, będzie nam się śnić po nocach (*)
Drużyna bez punktu w lidze zamknęła nas wszystkich na trzydziestym metrze od bramki Donnarummy... bez pomysłu na przechwyty futbolówki. :lol2:
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 15:22 przez rangiz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

miszcz

Ja pomijam wynik, ale przez decyzję sędziego tracimy zawodnika na 1 mecz...

Pojedynki biegowe to przegrywal praktycznie cały nasz zespół w trakcie całego meczu, nie tylko Abate...

Bonucci to po dzisiejszym meczu powinien oddać opaskę kapitana... np. Bonaventurze...
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 15:11 przez Camill, łącznie zmieniany 1 raz.
AC Milan
Qba69
Milanista
Milanista

viacheslav pisze:nie afiszujcie się proszę z tym, że zaprzestajecie śledzić spotkania. Nie na tym to polega.
Oj nie, nie może być tak że 11 panów na boisku ma cie w tylnej czesci ciała a Ty z radością przyjmujesz ten fakt jakby nic się nie stało... Nikt tutaj nie wyzywa Milanu, tylko tych pseudo profesjonalistów ubranych w czerwono-czarne barwy na boisku.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Rangizie te obsrane gacie zawodników AC Milan z czegoś wynikały. Drużyna jest w fatalnej kondycji mentalnej o czym już zdążył wspomnieć Gattuso
To trudny czas, ale chcę im podziękować. W szatni panuje wielka rozpacz. Dziś musimy zacząć lizać rany, ale naszym obowiązkiem jest poprawić kondycję fizyczną i mentalność.
Przegraliśmy wszystkie mecze z lepszymi zespołami, każdy kto nas ciśnie robi to bez problemu. Abate główny winowajca żenady to jedno ale zwróćcie uwagę co robił Rodriguez. Ciągle spóźniony, w końcówce każda piłka w trybuny albo dla przeciwnika. Tak można kopać w Wolfsburgu na rany boskie. Zlepek i kopanina. Nawet Suso dzisiaj się dostosował do kolegów.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Oby kibice godnie przywitali piłkarzy na lotnisku. Jeszcze kilka takich meczów i mam nadzieję, że kibole z Curvy upomną się o koszulki zawodników. Jak zaraz ktoś napisze, że wyzywam piłkarzy, to od razu odpowiadam: kocham ten klub, a nie jego obecnych zawodników. Kiedyś było się z kim utożsamiać na boisku, był Sheva, Rino, Maldini i wielu wielu innych. Dziś to zlepek czegoś tam bez osobowości, któremu to zlepkowi potrzebny jest jakiś wstrząs, który odciągnie ich od liczenia chińskich pieniędzy na kontach.

Cieszę się, że w wakacje wybrałem wyjazd w góry, a nie kupno koszulki, bo bym teraz tego żałował. Są pewne granice przyzwoitości, a remis z Benevento w takim stylu znacznie je przekracza. Miałem dziś popracować nad rzeczami potrzebnymi mi na uczelnię, ale jestem tak mentalnie rozbity, że chyba nie dam rady. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek gra Milanu będzie aż tak negatywnie wpływała na moje życie prywatne...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Mam podobnie Gzikuu. Na szczęście nie jestem sam bo myślałem że chyba mam jakieś problemy psychiczne :lol2:
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Camill, Romagnoli i tak był zawieszony za kartkę wcześniejszą.
Judge not lest ye be judged yourself
Kukiss
Milanista
Milanista

Post autor: Kukiss »

Do wszystkich którzy nie będą już ogladać Milanu, idźcie i nie wracajcie.
Dzisiejszy mecz to dramat, żadne okoliczności nie mogą sprawić, żebyśmy "bronili Częstochowy" z beniaminkiem, który nie wygrał od 14 spotkań. Ta panika, wybijanie na oślep po prostu nie przystoi Milanowi. Wstyd, za każdym razem, kiedy myślę, że gorzej być nie może wystarczy poczekać na następny mecz. Nasi kopacze biorą to chyba za wyzwanie, bo innego wytłumaczenia nie ma.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Dobrze ze takich meczów w porze obiadowe jest niewiele bo wrzody na żołądku murowane...
AC Milan
Qba69
Milanista
Milanista

Kukiss pisze:Do wszystkich którzy nie będą już ogladać Milanu, idźcie i nie wracajcie.
Tak jest towarzyszu.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Liczyłem, że albo jakoś wygramy. 1-0, 2-1 po takiej grze jak widzieliśmy czyli nie odbiegającej od tego co oglądaliśmy wcześniej lub po zagraniu jednostki ( np.Suso ) albo zadziała efekt nowej miotły i zobaczymy coś innego, co będzie może jakimś doraźnym pomysłem Gattuso związanym ze zmianą ustawienia. Widziałem wszystkiego po trochę albo nawet wszystko w tym meczu. Gra była jaka była, jest np. coś nowego bo Kalinic strzelił gola i ktoś mu stworzył sytuację, a Jack grał lepiej. Dostałem jeszcze bonus w postaci czerwonej kartki, obejrzałem przez wiele minut coś co w hokeju nazywa się chyba '' grą na uwolnienie '', w Polsce nazywamy to ''obroną Czestochwowy'', ni mniej nie więcej tylko bronienie się całym zespołem i wybijanie na oślep gały byle dalej od własnego pola karnego. Jestem bogatszy o nową wiedzę, ponieważ teraz wiem, że żaden zawodnik nie potrafi piłki przytrzymać nawet przez sekundę. No i prezent specjalny w postaci remisu z najgorszą drużyną dzięki golowi w ostatniej minucie strzelonemu przez bramkarza i dzięki temu przerwanie najgorszej passy w Europie o której pisał cały świat. :wall2: :help:
MN
Milanista
Milanista

Post autor: MN »

No i Gennaro nie utrzymał i w 87' jednak popuścił w gacie, wprowadzając Zapatę i doszczętnie rujnując jakiekolwiek zalążki zorganizowanej gry w obronie. Od tamtej pory w mojej głowie zapadł wyrok, ale jego wykonanie przeszło najśmielsze oczekiwania! Brawo dla bramkarza rywali, bo bronił naprawdę solidnie, a tego gola zapamięta pewnie do końca życia :)

Rzadko się "chwalę" swoimi typami co do karier poszczególnych piłkarzy i trenerów na San Siro, bo życie nieraz pokazywało jakie są naiwne. Tym razem jednak zdradzę Wam, moi Drodzy, że mam bardzo silne przeczucie, iż ze wszystkich piłkarzy ery Carletto, którzy obejmowali ostatnio stołek trenerski Milanu Gattuso wypadnie zdecydowanie najgorzej. Kompromitacja będzie goniła kompromitację i najdalej w lutym przywitamy nowego Mistera. Obserwując go dzisiaj przy linii tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że on się do tej roboty zwyczajnie nie nadaje (wskazywanie poszczególnym piłkarzom palcami do kogo mają doskoczyć, gdy cała formacja obronna była w rozsypce? serio?). Już jako piłkarz nie potrafił udźwignąć presji związanej z trochę mniej indywidualnymi obowiązkami, tj. bycia kapitanem (vide sromotna porażka w derbach, bodaj w jego debiucie w tej roli, kiedy wyleciał z boiska po kretyńskim faulu tuż przed zmianą). Dziś nie udźwignął debiutu w Benevento (aż strach pomyśleć, co byłoby w Mediolanie!). W żaden sposób nie dało się zauważyć, by pomógł swoim zawodnikom, a być może, jak tu koledzy sugerują, nawet im zaszkodził niepotrzebnie zwiększając presję.
Mimo tego, życzę mu najlepszego, żeby mnie po prostu zaskoczył i zmusił do odszczekania powyższego, ale nadziei na to nie mam.
ODPOWIEDZ