Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Inter - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Camill pisze:Donnarumma niestety się nie popisał...
?

Bramka na konto De Sciglio w 100%.

Byliśmy lepsi, a dostaliśmy z dwóch flaszek dwie bramki.
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

Wszystko wyglądało naprawdę dobrze poza fatalnymi decyzjami Deulofeu i Sosy w ostatniej fazie ataku, kiedy trzeba było strzelać albo podawać. Mieliśmy mecz pod kontrolą i powinniśmy prowadzić co najmniej 1:0, ale musiała się ujawnić największa sierota, by mogła potwierdzić się stara prawda, mówiąca o tym, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą. Świetny Fernandez
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Przykra sprawa. Byłem pewny, ze coś ustrzelimy i nagle Mattia daje prezent.... Pytanie tylko... czy nie było tam spalonego? Bo nie mam tutaj pewności. Drugi gol to już totalny dramat.
Wierzę, że możemy zdobyć jeszcze chociaż 1 pkt... a nawet że wygramy ale musimy zdobyć gola szybko, w 15 minut po wejściu na boisko.
Awatar użytkownika
Razoreq121
Milanista
Milanista

Post autor: Razoreq121 »

Obrazek
Forzamilan2
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan2 »

Qba69 pisze:Każda piłka do bacci to piłka stracona
Gość jest mega tragiczny. On w ogóle nie ma zmysłu napastnika i nie potrafi sobie sam wypracować sytuacji. Jego gra do tyłem bramki też jest słaba.

Ten sezon był już stracony na początku, kiedy było wiadomo jacy zawodnicy będą występować. Mówiłem, też kilka miesięcy temu że 6 miejsce będzie cudem.

Przyszły sezon będzie kasa, wiec może w końcu jakieś transfery i walka o podium.
Pan_Prezes
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Pan_Prezes »

Napastnicy to jakaś porażka. Jeden na siłę próbuje wjechać z piłką do bramki, a drugi umie tylko położyć się na murawie... Obrona dziurawa. Tragedia
La leggenda del calcio sara sempre rossonera
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Graliśmy przez pierwsze 15 minut a później to już wszyscy myśleli o chińskich pieniądzach...
Na poziomie chyba tylko Deulofeu który zdecydowanie za dużo żyłuje, Sosa i Mati Fernandez. Reszta bezbarwnie a wielki minus dla De Sciglio, Calabrii i Donnarummy.
Donnarumma zawalił bramę do spółki z pozorantem, przyspawany był do linii kiedy zdecydowanie mógł zamiast się cofać to przeciąć piłkę po pierwszy koźle a nie czekać... Dwie akcje później znowu śpi na linii bramkowej tylko tym razem bez konsekwencji.

Bardzo małe szanse by cokolwiek w tym meczu zrobić zwłaszcza że znów mamy widmo napastnika.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Inter nas miażdży technicznie, ich podania się kleją, są szybkie i w tempo, my wyglądamy jak kołki które dopiero co zjechały z taśmy w tartaku. Mecz generalnie przypomina ligę podwórkową niż derby Mediolanu, mogliśmy strzelić 2 bramki ale Sosa zachował się jak trampkarz a Deulofeu chciał wjechać z piłką do bramki - obie sytuacje sam na sam :doh:
#10 Rui Costa per sempre!
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Nie gramy źle. Tylko nieskutecznie do bolu... a Inter odwrotnie...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

Przecież kupując Bakkę chyba każdy zdawał sobie sprawę, że jest to zawodnik, który żyje z podań i takich miał w Sevilli masę. U nas poza nielicznymi celnymi wrzutkami ze skrzydeł o zagraniach "w uliczke" może praktycznie zapomnieć, więc nie przesadzajcie inie oczekujcie, że będzie ciągnął grę albo pełnił rolę "ściany" na szesnastce rywala.
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Szybki... Inter nas miażdży technicznie? W czym się zapytam, bo za cholerę nie widzę tej technicznej miazgi. To, że im wlazły dwie bramki, w tym jedna z dupy nie oznacza, ze nas wymietli. Bez przesady.
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Mattia oczywiście powinien wcześniej przeciąć piłkę, ale Gigio też mógł zrobić więcej, wyjść do niej albo zostać na linii bramkowej przecież Candreva dopadł ją dopiero 5 metrów od bramki. Jak dla mnie to błąd w komunikacji. Po takich meczach jak ten ja bym De Sciglio oddał bez żalu, gra koszmarnie, Calabria na drugiej stronie obrony też zawodzi i daje się łatwo ogrywać. No i ta gra nogami Gigio ;/
Podoba mi się Sosa poza jedną głupią stratą na środku boiska, kilka fajnych i dokładnych przerzutów. Mati też nieźle sobie radzi, zwłaszcza pierwsze 20 minut kapitalne. Delofeu jak zawsze znakomity, więcej prób 1vs1, zwłaszcza niech biega przy Medelu, bo gość jest tragicznie wolny, nawet Sosa go łyka :lol2:
Bacca - koszmar, jak pisaliście wyrze, każda piłka stracona, przewraca się, przegrywa walkę o pozycję, występ poniżej krytyki.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Miażdży nas technicznie Inter? I jakie były efekty tej technicznej miazgi? Gdyby nie MdS, który złamał linię spalonego, a potem przeszkadzał Candrevie mniej niż zrobiłaby to natrętna mucha (to pewnie też wina Gigio), to w ogóle nic by nie grali.

Fascynuje mnie również jak po jednym poważnym błędzie z Pescary i dzisiaj, w dużej mierze wątpliwym, już przestaje być wunderkidem, tylko elektrycznym Abbiatim i trzeba się obudzić :D
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Jeśli uznać, że od dziś piłkarze walczą o swoje nowe chińskie kontrakty, to De Sciglio chyba chce odejść. Bramka to tylko wisienka na torcie niekompetencji, bo ileż on dziś miał nieudanych wybić, ile dziwnych, niepewnych interwencji... Bardzo słaby mecz w jego wykonaniu i bardzo bym chciał zobaczyć za niego Antonellego.

Gigio też zawalił przy tym golu, nie ma co mówić.

Mecz gramy dobry. Jest inicjatywa, są rozegrania, są sytuacje, ale albo są marnowane, albo nie chce wpaść, jak ten słupek. Deulofeu to znakomity piłkarz, ale bardzo bym chciał, żeby Montella nauczył go dostrzegania partnerów. Akcja, w której objechał Medela super, przypomniał mi się Menez, tyle że Menez takie sytuacje wykorzystywał...

Mati na duży plus, kilka tych uwolnień miał niesamowitych, potrafi powalczyć, ma technikę, bardzo przydatny gracz. Tyle że nic z tego na razie nie wynika.

Niewidoczny za to Suso i jeśli on zacznie grać, to powinno się dużo zmienić.

Szkoda, że aż dwa gole wpadły. Jeden mógł nas podrażnić, ale dwa to już poważna sytuacja. Ciężko będzie, trzeba szybko coś strzelić.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Wystarczy popatrzeć na podania między sobą, grę na 1 kontakt, na prawej ich stronie wychodzi im każda klepa, u nas piłka jak nie odbija się od murawy to jest zagrana za plecy, Kucka jak obraca się z piłką to mam wrażenie że zaraz się połamie o własne nogi. Co z tego że mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki jak nasza gra jest bez ładu i składu.

jarles pisze:Przecież kupując Bakkę chyba każdy zdawał sobie sprawę, że jest to zawodnik, który żyje z podań i takich miał w Sevilli masę. U nas poza nielicznymi celnymi wrzutkami ze skrzydeł o zagraniach "w uliczke" może praktycznie zapomnieć, więc nie przesadzajcie inie oczekujcie, że będzie ciągnął grę albo pełnił rolę "ściany" na szesnastce rywala.
:ok:
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

A no musi się obudzić. Zarabiać chce jak world class to niech gra jak world class a nie "wunderkid"
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Szybki pisze:. Co z tego że mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki jak nasza gra jest bez ładu i składu.
Czyli nie chodzi o to, żebyśmy stwarzali więcej okazji, tylko, żebyś miał wrażenie, że mamy lepszą technikę?
Jonathan
Milanista
Milanista

Post autor: Jonathan »

Majkel pisze:Fascynuje mnie również jak po jednym poważnym błędzie z Pescary i dzisiaj, w dużej mierze wątpliwym, już przestaje być wunderkidem, tylko elektrycznym Abbiatim i trzeba się obudzić
Rozumiem, że to aluzja do mojej wypowiedzi... Znajdź jeden moj komentarz, w ktorym wychwalałem Gigiego jakim jest wspanialym wunderkidem... Nigdy nie ocenialem kogos przez pryzmat wieku, a faktem jest, że zawala nam kolejny mecz... Jak widze jak zlozyl rece po tym strzale Icardiego to śmiech mnie bierze.. Gigi popelnil przy tej bramce 3 bledy: brak komunikacji, niepotrzebne wyjscie z bramki i brak koncentracji gdyz nie spodziewal sie tutaj strzalu Icardiego... Oczywiste jest rowniez, ze De sciglio powinien sie przy tej bramce lepiej zachować, z tym ze bledy Donnarummy okazaly sie decydujace w zdrobyciu bramki..
3.11.2010 Pierwszy ( i nie ostatni ) raz na San Siro !
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Majkel pisze:
Szybki pisze:. Co z tego że mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki jak nasza gra jest bez ładu i składu.
Czyli nie chodzi o to, żebyśmy stwarzali więcej okazji, tylko, żebyś miał wrażenie, że mamy lepszą technikę?
Chodzi o to że z taką grą nie mamy czego szukać w tym meczu bo Inter nam wije jeszcze co najmniej dwie jeśli nic się nie zmieni! przypatrz się drugiej ich bramce i przeanalizuj akcję - im to wystarczy aby strzelić - zgranie z klatki piersiowej, wejście ze skrzydła, mocna centra w tempo do napastnika i gol - u nas tego nie ma bo druga linia Milanu to dzisiaj czysta samowolka i chaos.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Wyprowadzanie piłki w naszym wykonaniu dzisiaj poniżej wszelkiej krytyki...
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Voltelson
Milanista
Milanista

Post autor: Voltelson »

Wszystkie sytuacje i okazje wynikłe z ataków skrzydłami marnujemy. Oczywiście nie można oczekiwać 100% skuteczności, ale powinniśmy mieć już przynajmniej jedną bramkę.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Nie wiem na co Montella czeka z wprowadzeniem 2 napastnika...
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Awatar użytkownika
Razoreq121
Milanista
Milanista

Post autor: Razoreq121 »

Bacca - nie widać go,ze strzalem czeka na zbawienie, a teraz Handa wypuszcza pilke z rak, a On sie patrzy w gwiazdy. Ten Pan się skonczyl dla mnie definitywnie w tym momencie. Nie wiem, czy nie wolalbym jednak zobaczyc Hondy na boisku ...
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Romagnoli lepiej jak Bacca.
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Voltelson
Milanista
Milanista

Post autor: Voltelson »

W końcu. Bramka w stylu Ibrahimovica. Teraz liczyć na szybką drugą bramkę trzeba i będzie można zapomnieć o tym meczu.
ODPOWIEDZ