Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Frosinone - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

To na ławce trzeba sie inaczej cieszyc? :DDD
Alex!
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Post autor: Gimlord »

VelenoRosso, ok, rozumiem. To znaczy nie rozumiem, ale... sam wiesz.

Alex chyba z urazem, ale wykończenie klasa swiatowa. Może jakies zmiany?
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

Gimlord pisze:Alex chyba z urazem, ale wykończenie klasa swiatowa
A zwłaszcza ten słupek...w końcu tak stoi w podręczniku do piłkarskiego rzemiosła, żeby przed wpadnięciem do bramki piłka koniecznie odbiła się od słupka. Co by nie mówić, z kilku metrów można się pokusić o takie rozwiązanie i ma ono duże szanse na powodzenie
Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, 19:42 przez jarles, łącznie zmieniany 1 raz.
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Chodziło mi o sztab trenerski. Mnie by ambicja nie pozwalała na taką radość po wyrównaniu z takim rywalem, z którym meczylismy się przez pierwsze 45 minut.

A Ty oglądaj bo przeoczysz jakieś błędy sędziów :rotfl:
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Jonathan
Milanista
Milanista

Post autor: Jonathan »

Majkel pisze:Widzę, że słabsze 45 minut Bonaventury starczy, żeby z powrotem był przeciętniakiem :) Ach, słodkie to nasze forum ;-)
Widzę, że do mnie pijesz więc Ci odpowiadam..
Po pierwsze jak coś cytujesz to pełne zdanie a nie jedno słowo.. Było tam małe "albo".W sytuacji przy 0-0 gdy miał "setkę" zachował się katastrofalnie.. Zamiast otworzyć wynik przypajacowal w polu karnym przyjmując niepotrzebnie piłkę.. Gdyby strzelił w siódmy sektor nie miałbym do niego pretensji bo nie wszystko musi wykorzystywać..
Po drugie ilu użytkowników tyle opinii.. Nie zmieniłem zdania o Jacku gdyż nie wychwalalem go pod niebiosa.. Po prostu wymagam od niego więcej szczególnie w sytuacji w której obecnie jesteśmy..
3.11.2010 Pierwszy ( i nie ostatni ) raz na San Siro !
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

jarles, nie, lepiej strzelić w srodek bramki tak, żeby bramkarz miał szansę na obronę.

Uderzenie Alexa było swietne, bo strzelił najbardziej w bok od bramkarza jak to było możliwe, nie dając mu cienia szans na dotknięcie piłki. I zaskoczę cię, ale strzał w wewnętrzną częsc słupka jest trudniejszy (wręcz niemozliwy) do obrony niż przy samym rogu.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, 19:45 przez Gimlord, łącznie zmieniany 1 raz.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Nic nie cytowałem. De Sciglio tak ładnie krył przy golu, czy mi się wydawało? Pomyliło mu się, że jest sędzią liniowym.
jarles
Milanista
Milanista

Gimlord pisze:I zaskoczę cię, ale strzał w wewnętrzną częsc słupka jest trudniejszy (wręcz niemozliwy) do obrony niż przy samym rogu.
Rzeczywiście, zaskoczyłeś mnie :lol2:
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Polecam wyjsc czasem pograć w piłkę, to pomaga przy późniejszym pisaniu o nim.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Camill pisze:A Ty oglądaj bo przeoczysz jakieś błędy sędziów
A te o ktorych wspominalem to jakies wymyslone czy poprostu robisz z siebie glupka?
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

Pisałem o radości na ławce...czytaj uważnie. W sensie trenerskiej gwoli ścisłości.
A co to za różnica. Piłkarze na boisku mogą się według Ciebie cieszyć po bramce, ale jak już wstanie ławka to brak ambicji?
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Nie nie... Generalnie chodzi o to, że mało jest takich spotkań, w których nie narzekasz na pracę sędziów. Zwłaszcza w przegranych lub "niesłusznie" zremisowanych przez Milan meczach :) Tyle :)

Ale ale... Jest zwycięstwo, więc nie ma co narzekać na sędziów :)
Stephan pisze:
Pisałem o radości na ławce...czytaj uważnie. W sensie trenerskiej gwoli ścisłości.
A co to za różnica. Piłkarze na boisku mogą się według Ciebie cieszyć po bramce, ale jak już wstanie ławka to brak ambicji?
Dobranoc?
Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, 19:56 przez Camill, łącznie zmieniany 1 raz.
AC Milan
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Bubu pisze:To na ławce trzeba sie inaczej cieszyc? :DDD
Alex!
W ogóle się nie powinni cieszyć, tylko stać jak na rozstrzelanie, przy zdobytej bramce wolno im tylko mrugnąć ;) Właściwie to w ogóle nie powinni tam siadać w meczach z "takim" rywalem tylko od razu dopisać sobie 3 punkty...;)
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

hip hip hura :D
trzy punkty :D
futbol dzis rownie radosny co za Pippo ^^
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

jarles pisze:
A zwłaszcza ten słupek...w końcu tak stoi w podręczniku do piłkarskiego rzemiosła, żeby przed wpadnięciem do bramki piłka koniecznie odbiła się od słupka. Co by nie mówić, z kilku metrów można się pokusić o takie rozwiązanie i ma ono duże szanse na powodzenie
Przecież nie celował w słupek tylko po długim, każdy kto choć raz próbował w życiu kopnąć piłkę prosto o tym wie. No chyba, że w teorii komuś się wydaje, że oddając taki strzał celuje się w słupek:).

Co do meczu, to oczywiście żadnych poważnych wniosków z niego nie da się wyciągnąć ponad te, które już wyciągamy od 3 lat. Rollercoaster.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Camill pisze:Ale ale... Jest zwycięstwo, więc nie ma co narzekać na sędziów
Mozna mniej bo mimo ich bledów (za faul na Jacku i wg mnie na Niangu powinny byc karne) nie wplyneli na koncowy wynik.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, 20:00 przez Bubu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Kojak pisze:
Bubu pisze:To na ławce trzeba sie inaczej cieszyc? :DDD
Alex!
W ogóle się nie powinni cieszyć, tylko stać jak na rozstrzelanie, przy zdobytej bramce wolno im tylko mrugnąć ;) Właściwie to w ogóle nie powinni tam siadać w meczach z "takim" rywalem tylko od razu dopisać sobie 3 punkty...;)
Widziałem wiele meczów o dużo wyższa stawkę gdzie trenerzy po wyrównaniu zachowywali totalny spokój zamiast okazywać przesadna radość... Ale to kwestia indywidualnego podejścia...

@Bubu

Aha! Czyli w obecnej sytuacji można to nawet przemilczec :) Ale przy porażce zamiast szukać jej powodów np. w braku skuteczności należy wybatorzyc przede wszystkim sędziów.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, 20:04 przez Camill, łącznie zmieniany 1 raz.
AC Milan
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Co to za roznica, jak sie ciesza z gola? Brama to brama, przeciw ogorom czy Realowi to bez roznicy. Na pewno fajniej wygada szalejacy po golu Inzaghi niz pokerfejs Balo lub Meneza.
Co z tym karnym na Jacku?
Honda dzis gral tak, jakby bardzo nie chcial odchodzic z klubu ;)
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Ile razy mam powtarzać, że chodzi mi o reakcje naszego sztabu trenerskiego a nie piłkarzy? Prawie się zesikali w majty... Bez jaj
AC Milan
jarles
Milanista
Milanista

Yahoo323 pisze:
jarles pisze:
Przecież nie celował w słupek tylko po długim, każdy kto choć raz próbował w życiu kopnąć piłkę prosto o tym wie. No chyba, że w teorii komuś się wydaje, że oddając taki strzał celuje się w słupek:).

Co do meczu, to oczywiście żadnych poważnych wniosków z niego nie da się wyciągnąć ponad te, które już wyciągamy od 3 lat. Rollercoaster.
Stąd właśnie mój szyderczy komentarz; nie mów, że nie zauważyłeś w tym ironii? W ogóle nie przyszło by mi na myśl użycie w rzeczonej sytuacji stwierdzenia "klasa światowa", bo z takiej odległości, mając pół bramki odsłoniętej strzela się na tyle bezpiecznie, żeby...w słupek przypadkiem nie trafić. Jak wejdzie, to reszta drużyny powinna pokiwać głową z uśmiechem i wybaczyć strzelającemu. Jak wyjdzie w pole, to po "klasie światowej" i należy się bura! Ale przecież taki "napastnik" jak Gimlord zawsze będzie szukał na siłę samego rogu, niezależnie od odległości i konieczności (lub jej braku) podejmowania takiego ryzyka.
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Mimo wyraźnej wygranej pod względem wyniku, nic na boisku nie było zbytnio wyraźne. Po pierwsze kilka baboli zafundowała obrona i bramkarz, nie był to w żaden sposób monolit czy inna niezdobyta forteca.

Nowością jest to, że tym razem wyróżniłbym pomoc, jako najlepszą formację. To zestawienie wnosi najwięcej pomyślunku popartego techniką z dostępnych opcji. Żaden z napastników mnie nie zachwycił, ale najsłabszy był Honda.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Camill pisze: Widziałem wiele meczów o dużo wyższa stawkę gdzie trenerzy po wyrównaniu zachowywali totalny spokój zamiast okazywać przesadna radość... Ale to kwestia indywidualnego podejścia...
Co za różnica jaka jest stawka meczu?
Jakby Guardiola się cieszył ze zdobycia bramki grając z Frosinone to by oznaczało że jest jakiś gorszy czy co?
Nie wiem w ogóle po co ten hejt na zachowanie sztabu trenerskiego, ale to chyba tylko świadczy że jak się nie ma na co narzekać to się narzeka na byle co ;)
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Camill pisze:Widziałem wiele meczów o dużo wyższa stawkę gdzie trenerzy po wyrównaniu zachowywali totalny spokój zamiast okazywać przesadna radość
A może stawką nie były wyłącznie 3 pkt., ale również posada Sinisy :)?
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Kojak pisze:
Camill pisze: Widziałem wiele meczów o dużo wyższa stawkę gdzie trenerzy po wyrównaniu zachowywali totalny spokój zamiast okazywać przesadna radość... Ale to kwestia indywidualnego podejścia...
Co za różnica jaka jest stawka meczu?
Jakby Guardiola się cieszył ze zdobycia bramki grając z Frosinone to by oznaczało że jest jakiś gorszy czy co?
Nie wiem w ogóle po co ten hejt na zachowanie sztabu trenerskiego, ale to chyba tylko świadczy że jak się nie ma na co narzekać to się narzeka na byle co ;)
To nie hejt tylko zdziwienie przesadna w mojej opinii radością po wyrównaniu z beniaminkiem, z którym zwycięstwo było naszym obowiązkiem... Napisałem również, że to moja indywidualna opinia i nikt tego nie zmieni... Ale możemy z tym polemizować do rana...
Ostatnio zmieniony 20 gru 2015, 20:17 przez Camill, łącznie zmieniany 1 raz.
AC Milan
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Pierwsza połowa do zapomnienia pod względem wykorzystywania sytuacji i pewnosci w obronie. To jak rozstąpili się Alex i Romagnoli przy straconej bramce było piłkarskim dramatem. W drugiej za to mocno poprawili się z przodu - mnóstwo kombinacyjnych podań, wykorzystywania przestrzeni, dryblingów.

Bonaventura nawet grający przeciętny mecz i tak zdołał zaliczyć asystę, ukłuć i wygrać wiele pojedynków, dając przewagę liczebną. Na drugim biegunie Honda, który całe spotkanie próbował zejsc na lewą nogę, o czym wiedzieli wszyscy na stadionie, ze stewardami włącznie. Mimo to wolę go od Cerciego (w tym meczu ani jednego ofsajdu z naszej strony!), choć to wybór między dżumą a cholerą. Na gwałt (czyli w zimie) potrzebujemy prawoskrzydłowego, nie ma co zawracać sobie głowy srodkiem obrony, który z Romagnolim i Alexem w końcu łapie ciągłosc. Dobry mecz Bakki, u którego szczególnie w drugiej połowie było widać zmysł do gry kombinacyjnej. Niang szarpał i w gruncie rzeczy kolejny występ na plus w jego wykonaniu.

Bertolacci natomiast przez cały mecz był anonimowy - ani nie sprawiał żadnego zagrożenia w ataku, ani nie pracował w obronie jak Kucka. Chyba znowu trzeba będzie czekać kilka meczów na złapanie formy. Donnarumma to już standard, mimo kilku nierozważnych decyzji po raz kolejny pokazał dlaczego wygryzł ze składu Diego Lopeza.

Na osobny akapit zasługuje Abate, bo nie wiem co byłoby, gdyby nie to jego pociągnięcie z prawej strony. Wreszcie prawdziwe podłączenie się do akcji przez bocznego obrońcę.

Donnarumma 6.5, Abate 7, Romagnoli 5.5, Alex 6.5, De Sciglio 5.5, Montolivo 6, Bertolacci 5.5, Honda 5.5, Bonaventura 6.5, Bacca 6.5, Niang 6.5. Oprócz tego dobre wejscia LA i Polego.
ODPOWIEDZ