Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Lazio - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Paweuu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Lazio - Milan

Post autor: Paweuu »

Jutro o 20:45 mecz z Lazio. Łatwo nie będzie i raczej nie spodziewam się trzeciej wygranej z rzędu, ale kto wie? Gdybyśmy złapali 3 punkty to podgonilibyśmy czołówkę. Lazio stoi od nas wyżej w tabeli, jednak ostatni mecz przegrali z Atalantą.

Przewidywane składy:

LAZIO (4-2-3-1): Marchetti – Basta, Mauricio, Gentiletti, Radu, Onazi, Biglia, Candreva, Milinković-Savić, Felipe Anderson, Klose

MILAN (4-3-3): Donnarumma – Antonelli, Romagnoli, Alex, De Sciglio, Bertolacci, Montolivo, Kucka, Bonaventura, Cerci, Bacca

Mój typ to remis.
Poznasz głupiego po czynach jego.

http://paweuu.wordpress.com
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Ewentualne 3 punkty pozwoliłyby nam przeskoczyć Lazio w tabeli. Jeżeli w drugim meczu między Mediolanem, a Rzymem całą pulę przytuliłaby Roma, to i naszych kuzynów byśmy mocno dogonili, a więc zawitalibyśmy w peletonie. Problem jest taki, że Lazio u siebie goli rywali konsekwentnie, więc na pewno 3 punkty będą sukcesem w obecnej sytuacji. Z drugiej strony nie jest to Napoli, gdzie przed meczem zastanawialiśmy się ile goli wpadnie do bramki Lopeza. Patrząc na obecne możliwości remis nie będzie zły, ale fajnie by było w końcu ograć kogoś znaczącego w lidze... mimo to 1:1
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Serce podpowiada 3 punkty (np. po jakimś udanym kontrataku), rozum wręcz przeciwnie. Remis zaś brałbym w ciemno...
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Lazio ostatnio nas u siebie leje, dzisiaj zapewne będzie nie inaczej sądząc po historii naszych potyczek z nieogórkowymi rywalami z tego sezonu. Zdziwię się i to bardzo jeżeli uciułamy dziś jakąś zdobycz punktową.
Resk
Milanista
Milanista

Post autor: Resk »

kamilus pisze:Remis zaś brałbym w ciemno...
A ja nie brałbym remisu w ciemno, bo na 2 mecze gdzie bierze się remis w ciemno masz 2 punkty, a bez brania w ciemno możesz mieć 3 punkty, a czasami nawet 6.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Boję się tego meczu. Cały czas uważam, że mamy głównie problem psychologiczny, a teraz presja znacząco wzrosła. Dwie wygrane, sytuacja w tabeli lepsza, szansa na podgonienie, a przeciwnik trudny, na wyjeździe, oni mają komplet u siebie... Żeby tylko nie przegrali tego w głowach.

Z drugiej strony, jest to idealny moment na prawdziwe przełamanie, pokazanie, że potrafią grać w piłkę i mogą się liczyć. Może wystarczająco uwierzyli w siebie, żeby wreszcie tego dokonać.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Nie ma co się oszukiwać. W obecnej sytuacji 1 punkt przywieziony z Rzymu będzie sukcesem.
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Awatar użytkownika
Kacapa92
Milanista
Milanista

Post autor: Kacapa92 »

Resk pisze:
kamilus pisze:Remis zaś brałbym w ciemno...
A ja nie brałbym remisu w ciemno, bo na 2 mecze gdzie bierze się remis w ciemno masz 2 punkty, a bez brania w ciemno możesz mieć 3 punkty, a czasami nawet 6.
O 3 pkt to powinniśmy walczyć z drużynami pokroju Chievo, Genoa czy Palermo. Lazio to trzecia drużyna zeszłego sezonu i kandydat do LM również w tym sezonie co potwierdzają wyniku zwłaszcza na własnym stadionie. 15 pkt w 5 meczach przy bilansie bramkowym 11-1.

Powiedzmy sobie szczerze gospodarze są faworytem tego spotkania, a wygrana Milanu zostałaby uznana za niespodziankę w obecnej sytuacji. Jeżeli chcemy grać w rozgrywkach europejskich to Rzymianie są naszymi rywalami i trzeba walczyć choćby o punkt w tym spotkaniu. Każda seria ma swój koniec, liczę dzisiaj na skromny punkt :)
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Na takie mecze trzeba właśnie spinać poślady. Jeżeli celujemy w LM, to z rywalami jak Lazio również trzeba wygrywać, nie tylko z ogórkami. Najwyższy czas się przełamać z mocniejszym rywalem.
rafal996
Milanista
Milanista

Balonik mocno napompowany. Gdybyśmy wygrali, to byśmy się zrównali punktowo z piątym miejscem i tylko 5 punktów od lidera. Oczywiście taki scenariusz byłby wielkim zaskoczeniem, ale można powalczyć.
Awatar użytkownika
Gaudin
Milanista
Milanista

Post autor: Gaudin »

są przesłanki żeby pompować balonik? ja podchodzę do tego meczu ze spokojem, każda zdobycz punktowa będzie sukcesem, a porażka żadną tragedią
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Post autor: Gimlord »

Tu nawet nie chodzi o punkty. Nie potrafię sobie wyobrazić jakiego kopa psychologicznego dostaliby nasi kopacze gdyby zdołali wygrać. To może być przełomowy mecz. Możemy w nim bardzo dużo zyskać mentalnie. Nie chcę pompować balonika, ale jak na razie jest to najważniejszy mecz sezonu - zanotowalismy 2 zwycięstwa z rzędu, trzecie - i to z takim rywalem! - byłoby zbawieniem.

No, ale faworytem są jednak Rzymianie. Obysmy im tylko nie pomogli wystawiając Zapatę.

Do boju nasi!
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

W Lazio nie zagra De Vrij, zdecydowanie postać nr 1 bloku obronnego rzymian. To może być szansa dla Milanu. Niemniej jednak spodziewam się mało atrakcyjnego meczu dla postronnego kibica. O zwycięstwie może zadecydować jedna bramka dla którejś ze stron.
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

Obrazek
LEGIA WARSZAWA
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Jakiegoś ładnego Elevena już spiracono, czy zostają tylko ruskie Sopy?
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Ja liczę na ruskiego, z eleven nie byłem zadowolony bo dźwięk wyprzedzał obraz i było to irytujące.
Jak zwykle mecz na http://lfootball.ws/616-lazio-milan.html
Przy okazji ruskie zmieniły stronę na lepszą.
rafal996
Milanista
Milanista

Myślałem, że tylko u mnie dźwięk wyprzedza obraz na eleven. Mam na to taki sposób, że co parę minut robię stop i znowu play, synchronizacja powraca i stopniowo się bardziej rozjeżdża. Niestety nie jest to wygodne, ale co zrobić.
SineCere
Milanista
Milanista

Post autor: SineCere »

Miałem to samo. Nie pamiętam czym to jest uwarunkowane, ale nie u wszystkich to występuje. Coś chyba z wtyczkami. Ja odświeżałem co kwadrans, dało się wtedy oglądać.
"Jeśli nie marzysz, to jesteś głupi"
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

Gdzie oglądacie kanał Eleven? Będę wdzięczny za info :)
Love to football is playing every game as if it's your last.
SineCere
Milanista
Milanista

Post autor: SineCere »

Na player.pl możesz oglądać, ale dostęp kosztuje około 10 złotych miesięcznie. Trzeba będzie zainwestować, ale na razie oglądam na różnego rodzaju streamach.
"Jeśli nie marzysz, to jesteś głupi"
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

sop://broker.sopcast.com:3912/222222
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Qnen pisze:Ja liczę na ruskiego, z eleven nie byłem zadowolony bo dźwięk wyprzedzał obraz i było to irytujące.
Jak zwykle mecz na http://lfootball.ws/616-lazio-milan.html
Przy okazji ruskie zmieniły stronę na lepszą.
U ruskich najlepiej. Dzisiaj jakość żyleta. Miejmy nadzieję, że nasi też będą dziś jak żyleta i jak Tommy Lee Jones w ściganym :forzamilan:
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

sop://broker1.sopcast.com:3912/259492

Po angielsku.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Awatar użytkownika
xadi
Milanista
Milanista

Post autor: xadi »

Ta akcja z 4. minuty była świetna. Ciekawe jak długo wytrzymamy to tempo.
ODPOWIEDZ