Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Genoa - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Paweuu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Genoa - Milan

Post autor: Paweuu »

W najbliższą niedziele o porze rosołowej gramy wyjazdowe spotkanie z Genoą. Będzie trzecie zwycięstwo ligowe z rzędu? Ostatni raz kiedy udało nam się wygrać więcej niż dwa razy z rzędu było za czasów Seedorfa... Ponadto w zeszłym sezonie Genoa dwukrotnie nas ograła. Mam nadzieje, że wygramy - nawet specjalnie z tej okazji udałem się do STS :)

Ciekaw jestem jaki duet napastników zobaczymy. Bacca - Balo? Balo - Adriano? Albo wcześnie próbowany Adriano - Bacca?
Poznasz głupiego po czynach jego.

http://paweuu.wordpress.com
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Jesli powaznie chcemy myslec o powrocie do Ligi Mistrzow, to takie mecze trzeba wygrywac.
Caly sklad jest dosc zastanawiajacy- mnie bardziej przekonuje atak Adriano-Bacca z Balotellim na treqartiscie lub wchadzacym w 60 minucie.
W pomocy Montolivo i Bonaventura, mam nadzieje, ze Honda na lawie. Mozemy juz korzystac z Kucki?
I jak z Calabria? Bo nie chce ogladac jakichs Alexow znowu...
Licze na wygrana, najlepiej taka jak mowil Mihajlovic, czyli 1-0.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

theoden92 pisze: I jak z Calabria? Bo nie chce ogladac jakichs Alexow znowu...
Jeśli Mihajlovic nie stwierdzi znowu, że ma za niską obronę to Calabria powinien zagrać.
Liczę, jak chyba wszyscy na zwycięstwo. Czy będzie to styl z pierwszej czy drugiej połowy z meczu w Udine to mi ganz egal.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

biorac pod uwage ze gramy z "rezerwami" Milanu, to przyjdzie sie napocic.
w koncu historia ostatnich lat pokazuje, ze najkrotsza droga do koszulki Milanu prowadzi wlasnie przez Genoa...
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Były informacje, że wróci Kucka i Bertolacci, w związku z tym mam głęboką nadzieję, że nie zobaczymy na boisku Hondy. Chyba każdemu już wyczerpała się cierpliwość do niego.

Co do Calabrii, to wyleczył się też Antonelli. Ciekawe, czy jest już gotowy i kto ewentualnie usiądzie na ławce, Davide czy Mattia.
wasyl
Milanista
Milanista

Re: Genoa - Milan

Post autor: wasyl »

Paweuu pisze:W najbliższą niedziele o porze rosołowej gramy wyjazdowe spotkanie z Genoą. Będzie trzecie zwycięstwo ligowe z rzędu? Ostatni raz kiedy udało nam się wygrać więcej niż dwa razy z rzędu było za czasów Seedorfa... Ponadto w zeszłym sezonie Genoa dwukrotnie nas ograła. Mam nadzieje, że wygramy - nawet specjalnie z tej okazji udałem się do STS :)

Ciekaw jestem jaki duet napastników zobaczymy. Bacca - Balo? Balo - Adriano? Albo wcześnie próbowany Adriano - Bacca?
Tylko trzeba pamietac że Milan jak i Genoa prezentują się całkowicie inaczej niż w poprzednim sezonie.
Milan wydaje się że łapie wiatr w żagle i wszystko zaczyna wyglądać naprawdę obiecująco,a Genoa jest kompletnie bez formy.
Ja nie wyobrażam sobie żebyśmy potknelI sie w tym meczu-tez ciekawi mnie jaki napad zobaczymy. Ja bym postawil na ten glowny w tym sezonie Bacca-Adriano a w 2 polowie wpuscic Balo. Ale obojetnie jaki by nie byl-najwazniejsze zeby byly 3 pkt :forzamilan:
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

Honda w podstawie to ewidentny sabotaż - limit szans się już dawno wyczerpał, ale niektórzy trochę później dostrzegają to co inni widzą od razu...
Tu sei tutta la mia vita
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

MILAN: Diego Lopez; Calabria, Zapata, Romagnoli, De Sciglio; De Jong, Montolivo, Bertolacci; Bonaventura; Luiz Adriano, Balotelli. A disposizione: Abbiati, Donnarumma, Alex, Antonelli, Rodrigo Ely, Kucka, Nocerino, Poli, Suso, Honda, Bacca, Cerci. Allenatore: Sinisa Mihajlovic.

Bertolacci w podstawie, ciekawe to bedzie
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Mecz za kilka minut a tutaj cisza, wszyscy odsypiają sobotę? ;)

Sinisa zgodnie z przewidywaniami testuje duet Balo - LA w ataku (a może po prostu daje Carlosowi odpocząć przed Napoli?) i znowu zmieniamy ustawienie pomocy. Fajnie że nie ma Hondy bo ten gość po takim czasie nic już ciekawego nie pokaże, "okres próbny" dawno mu się skończył i jest już pewne że Serie A go przerasta, w żadnym stopniu nie spełnił pokładanych w nim nadziei... Ciekawe co pokaże Bertolacci bo póki co również rozczarowuje.

Tak czy inaczej z taką Genoą powinny być 3 punkty bez problemu, obyśmy się nie rozczarowali jak w większości takich spotkań w ostatnich sezonach...
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Mozna jakiegos linkora? Bo cos u ruskich nie widze...

EDIT: jednak jest :)
http://lfootball.ws/2022-genoa-milan.html
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Jeśli masz AceStream to ja zawsze oglądam tutaj - włoski komentarz, 2350kbps i nie tnie:
http://arenavision.in/av8

Żeby oglądać w Ace Playerze wystarczy kliknąć "aqui" poniżej odtwarzacza.
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

No i pięknie, już 1-0 w plecy.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Kurde myślałem, że się zaczyna 12:45 i przegapiłem początek. Jak wpadł gol dla Genoi?
VoyagerPL
Milanista
Milanista

Post autor: VoyagerPL »

Piłka odbiła się rykoszetem od muru przy rzucie wolnym. Mocno pechowa bramka.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Z wolnego po rykoszecie, szczesliwa bramka.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Bramka może i pechowa - chociaż powiedziałbym, że normalna - ale lepiej wygląda jak na razie gra przeciwnika.
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Majkel
Milanista
Milanista

Czy de Jong faulował właśnie Bertolacciego? :dunno:
Awatar użytkownika
lord bass
Milanista
Milanista

Post autor: lord bass »

No to pograne.
LEGIA WARSZAWA
Majkel
Milanista
Milanista

Możemy podziękować elektrycznemu Zapacie.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Rzygać się chce tą kretyńską bezmyślnością naszych graczy. Jeden podaje jak ostatnia pokraka a drugi fauluje jak tuman.
Awatar użytkownika
Gzikuu
Milanista
Milanista

Post autor: Gzikuu »

Drugie podanie do przeciwnika na własnej połowie tym razem kończy się czerwienią dla Romagnoliego. Brawo Cristian! :wall2:

Brawa dla trenera, że z boiska schodzi akurat De Jong. Dziś tragiczny występ na połówce, chyba nie ma co próbować ustawiać go tam na siłę.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2015, 13:17 przez Gzikuu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Burzum
Milanista
Milanista

Post autor: Burzum »

Zapata tak podaje, co drugi mecz, żadna nowość. Mexes wracaj!.
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

Ten cep Tagliavento od początku szukał szansy, żeby wykartkować Milan i zrobił to w bardziej bezczelny sposób niż mozna sie było po nim spodziewać. Poza tym, gramy piach, stłamsili nas strasznie, nie potrafimy wyjść spod pressingu, Balotelli nie nadaje się do gry z drugim napastnikiem, Zapata skandal.
Tu sei tutta la mia vita
max_outsane
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: max_outsane »

dobrze, nauczą się, że nie wygrywa się na papierze meczów, nawet z Genoą. Liczę na reakcję w 2 połowie
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

A po co kupować normalnego stopera? Dokupmy zimą napastnika...
ODPOWIEDZ