Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Parma - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Parma - Milan

Post autor: Paolo#3 »

Optymizm po meczu z Lazio udziela się wielu kibicom, apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Ostatni raz 6 punktów w dwóch pierwszych kolejkach zdobyliśmy bodajże w sezonie 2006/07 (wygrana 2-1 z Lazio na San Siro oraz wyjazdowa wygrana 2-0 w Parmie).

Szansa na debiut Torresa, Van Ginkela i Bonaventury.

Wracają De Sciglio i Mexes.

W ekipie Parmy pod znakiem zapytania stoi występ Paletty, za to wrócić ma Cassano.

W poprzednim sezonie polegliśmy z nimi dwukrotnie: (w Parmie 3:2 dla miejscowych, w Mediolanie 4:2 dla Gialloblu).

Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Biabiany, który był już praktycznie naszym zawodnikiem
;-)

Przewidywany skład:

- według calcionews24.com: Diego Lopez - Abate, Alex, Zapata, De Sciglio - Poli, De Jong, Muntari - Menez, Torres, El Shaarawy

- według gazzetta.it: Diego Lopez - Abate, Bonera, Alex, De Sciglio - Poli, De Jong, Muntari - Honda, Menez, El Shaarawy

EDIT: pojawiają się informacje mówiące o tym, że Biabiany wypada, za to Paletta trenuje z zespołem.
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

Byloby milo wygrac i w Parmie, ale niezbyt wysoko, zeby przypadkiem nie spaczac na laurach ;-)

Z jakiego powodu mialby zagrac Bonera, skoro zdrowy jest i Rami i Zapata? Srodek pola bez mozliwosci manewru, pewnie pod koniec Inzaghi da pograc van Ginkelowi. Co do ataku, mam nadzieje, na Faraona, Honde i Meneza, Torres wejscie ze zmiany. Honda musi grac, bo to jedyny kreatywny zawodnik z przodu.

Mam nadzieje na zwyciestwo, mysle, ze jest na to realna szansa. Forza Milan!
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Mecz w C+ Family. W niedzielę wieczorem prawie nigdy nie ma nic ciekawego ze sportu, nasza liga też o tej porze nie gra, więc 20:45 jest dla nas korzystna, pod kątem ewentualnych transmisji w Orange czy też C+ ;)
Zdecydowaną większość spotkań gramy nie o 15, nie o 18, ale właśnie tuż przed 21.
O tej godzinie Anglia też nie jest w stanie zabrać nam miejsca w ramówce.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Myślę, że Torres wejdzie w drugiej połowie, w zależności od wyniku wcześniej lub później. Nie spodziewam się żadnego debiutanta w pierwszym składzie, aczkolwiek chyba wszyscy byśmy chcieli ich zobaczyć.

Obrona taka, jak według calcionews24, atak taki jak według gazetta.it ;)

Byłoby wspaniale zainkasować trzy punkty. Rośnie wówczas poczucie siły, którego bardzo nam brakuje. Poza tym mam prawdziwą traumę po ostatnich fatalnych początkach.

Chyba, że zgodnie z analogią do ostatniego sezonu mistrzowskiego teraz polegniemy, ale za to na koniec zameldujemy się na pierwszym miejscu ;)
Awatar użytkownika
Beno
Milanista
Milanista

Post autor: Beno »

Myślicie, że nie ma szans na 4:2:3:1?
-------------Diego Lopez-------------
Abate----Alex-------Zapata----MDS
---------De Jong---Muntari----------
---Menez--------Honda--------SES--
----------------Torres-----------------
Dużo się o tym trąbi w mediach ostatnio...Myślicie, że to plotki czy rzeczywiście Pippo "zaryzykuje". Pomoc(+ławkę) mamy w sumie idealną do tego ustawienia. :forzamilan:
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

#Beno,
mysle, ze ulozyles najbardziej opymalne, oplacalne i ciekawe ustawienie, dokladnie tak samo bym to zrobil. Honda jest najlepszy w srodku, Poli do niczego nie potrzebny od pierwszej minuty, a robi miejsce Torresowi z przodu. Chcialbym, zebysmy tak grali, ciekawe co na to Inzaghi.
Mnie ciekawi brak Ramiego- jest bez formy, ma kontuzje, czy wypada gorzej niz Alex lub Zapata?
Awatar użytkownika
Beno
Milanista
Milanista

Chyba to ostatnie. Przynajmniej według Pippo(według mnie zresztą też chociaż go bardzo lubię)
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Pippo stawia na dwóch różnych stoperów - jeden silny, dobrze grający głową ale wolny (Alex), drugi zaś musi być szybki, by móc asekurować tego pierwszego. A że Rami szybkością nie grzeszy... Dodatkowo Cristian po odejściu Seedorfa się odbudował i prezentuje się naprawdę przyzwoicie, to po prostu dla Adila nie ma miejsca. Cóż, kłopot bogactwa. -_-

Co do składu Bena - wbrew pozorom takie ustawienie może wypalić, bo zarówno SES jak i Menez dużo biegają, a więc mogą pracować w defensywie (Faraon już to robi, Jeremy z racji grania fałszywej "9" mniej), dzięki czemu szybko powinni dać radę przejść na 4-4-1-1.

Chociaż i tak Pippo pewnie wybierze "znane" 4-3-3, a dopiero po meczu z Juventusem zaczniemy na poważnie zabawę z czymś innym.
rafal996
Milanista
Milanista

Na razie nie spodziewam się eksperymentów. Z Juve też raczej wybierzemy bezpieczną, znaną opcję, chyba że w Pippo odezwie się taktyk - ryzykant i będzie chciał zaskoczyć przeciwnika ;)
Awatar użytkownika
Beno
Milanista
Milanista

Podobno El Shaarawy narzeka na ból w stawie skokowym...
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Dziś największy nacisk podczas zajęć kładziono na 4-3-3 z Hondą, Torresem i Menezem z przodu.
Awatar użytkownika
Paweuu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Paweuu »

Beno pisze:Podobno El Shaarawy narzeka na ból w stawie skokowym...
Szkoda, że znowu się zaczyna w jego przypadku problem z kontuzjami. Chłopak ma talent, w pierwszym meczu z Lazio grał dobre zawody. Liczyłem, że po odejściu Balo wystrzeli jak to miało miejsce dwa sezony temu. Chciałbym się mylić, ale coś czuje, że ten sezon przesiedzi w gabinecie lekarskim.

Co do meczu z Parmą to dobrze by było zgarnąć 3 punkty. Ciekaw jestem jak zagrają nowe nabytki.
Poznasz głupiego po czynach jego.

http://paweuu.wordpress.com
edygiel
Milanista
Milanista

Post autor: edygiel »

szkoda, ze sie tak martwisz na zapas...
Tuseituttalamiavita#
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Rozumiem, że brak Mexesa w kadrze to druga próba uświadomienia mu, że jak nie rozbije kontraktu to teraz będzie musiał się do trybun przyzwyczajać?
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Pewnie tak. Zresztą pod względem sportowym i tak nie byłby maksymalnie 4. wyborem (Alex -> Zapata -> Rami -> Bonera/Mexes). Zaccardo zaś zapewne pokutuje za odrzucenie oferty Parmy.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

kamilus pisze:Pewnie tak. Zresztą pod względem sportowym i tak nie byłby maksymalnie 4. wyborem (Alex -> Zapata -> Rami -> Bonera/Mexes).
Ja jestem przygotowany psychicznie na Bonerę w pierwszym składzie, wiec myślę, że trochę nie doceniasz naszego znakomitego Il Capitano.
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Był jakoś niedawno news na MN, gdzie pisali, że wbrew wcześniejszym przewidywaniom, obok Alexa zagra Zapata lub Rami. Tak czy inaczej, pewni będziemy dopiero za 24 godziny. ;)
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

bogiel, wyraźnie napisałem "pod względem sportowym" - Bonerę do pierwszego składu wynosi raczej co innego... -_-
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

rivaldoACM pisze:Był jakoś niedawno news na MN, gdzie pisali, że wbrew wcześniejszym przewidywaniom, obok Alexa zagra Zapata lub Rami.
Teraz podają, że faworytem jest Bonera, a z przodu trójka Bonaventura, Menez i Honda :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

To ta Bonaventura taka ładna na treningach już jest, że ma grać od zaraz?
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

w/g Pippo tak.
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
rafal996
Milanista
Milanista

Właśnie Pippo podobno zachwycony. Wygląda na to, że z ostatnich nabytków to ten najbardziej lekceważony zadebiutuje najwcześniej i mało tego, własnie w niego trener tak bardzo wierzy.

Nie mam nic przeciwko, żeby on wypalił, wręcz bardzo bym się cieszył, ale wolałbym go oglądać w pomocy.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

przy podejrzanej lamliwosci Faraona chyba jednak lepiej testowac go na jego miejscu
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
pan_lucas
Milanista
Milanista

Post autor: pan_lucas »

Bonera i Bonaventura w podstawie przewidywanego ?
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Niby tak, ale nie spodziewam sie, zeby Bonera zagral, predzej Zapata wejdzie. Bonaventura pewnie zagra, ewentualnie Torres wejdzie w drugiej polowie.
ODPOWIEDZ