Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Sassuolo

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Milan - Sassuolo

Post autor: rangiz »

Zakończenie sezonu. Ten wielce hitowy pojedynek pokaże na żywo Orange Sport, startujemy w niedzielę o 20:40 :)
Milan zagra w nowych pasiakach.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Wow taki mecz i to jeszcze w telewizji. Będziemy mogli zobaczyć "na żywo" nowe stroje, gimnazjalistę Mastoura oraz ostatni mecz Seeda. Szykuje się niezapomniany wieczór.
:piwo:
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Przewidywany skład według gazzetta.it:

Abbiati - Abate, Rami, Mexes, Constant - De Jong, Montolivo - Taarabt, Kaka, Shaarawy - Balotelli.

Fajny skład, ale Faraon już w drugim spotkaniu po kontuzji miałby wyjść w podstawie?
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

W Bergamo Stefan grał dopiero po przerwie.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

A na co go oszczędzać? Przed nim teraz tylko wakacje. Jak opadnie z sił, to wejdzie za niego Mastour ;)

Patrzę na ten skład i nie mogę uwierzyć, że z taką kadrą kończymy sezon bez pucharów. Poza Constantem cała reszta naprawdę jest w stanie grać w piłkę na poziomie, a i jeden Constant w takim zestawieniu powinien sobie poradzić. I tylko kolejny raz modlę się, żeby udało się utrzymać tych zawodników. Nawet jeśli nie przyjdzie nikt znaczący, taki skład moim zdaniem powinien z powodzeniem walczyć o ligowe podium. A to na początek już dużo.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

No i gdzie ten Robinho, który ponoć na treningach prezentuje się wybornie? ;)
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Oszczędzamy go na następny sezon.
Awatar użytkownika
waldo
Milanista
Milanista

Post autor: waldo »

Według mnie lepiej, żeby z przodu zagrał Poli, bo do Hondy nie jestem przekonany z taką dyspozycją. Ale i tak już koniec sezonu jest, Faraon będzie spokojnie mógł do końca wyleczyć tą kontuzje. Szkoda by było sytuacji, jakby w ostatnim meczu wystąpiło jakieś powikłanie znów. Niech wejdzie spokojnie w 2 połowie (może z Mastourem :) ) i wtedy próbuje ożywić grę - ale to takie moje zdanie.

Mecz zapewne wygramy tym razem, nie zmienia to faktu że Parma sobie pewnie też poradzi, Torino również

Co do Robinho - można znaleźć filmiki, jak wybornie prezentuje swoje freestyle'owe tricki na treningach. Ostatnio z Szarym i Mastourem. Szkoda tylko, że nie ma to przełożenia na boisku
Gandalf
Milanista
Milanista

Post autor: Gandalf »

Zamiast konstanta mógłby zagrać Tamas i tak mecz o pietruszkę. El Capitano i Kaka też nie muszą grać i tak oprócz paru przebłysków nic nie pokazali przez cały sezon.
Forzamilan
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan »

Wystawianie El Shaarawyego od 1 min to totalna głupota. Już raz dzięki grze od razu po wyleczeniu się doznał kontuzji, szczególnie, że to mecz właściwie o nic. Więc po co to ryzyko?

Teoretycznie gramy chyba najmocniejszym składem, jaki Seedorf mógł wystawić w tym sezonie. Wiadomo, że na ten czas Abate/de Sciglio i Constant/Emanuelson za wiele się nie różnią, więc wg mnie obojętne kto by z tej 4 grał, poziom będzie zbliżony.

Co do Ligi Europejskiej. Wiadomo - zmęczenie i dodatkowa gra, a niewielkie pieniądze. Z mojego punktu widzenia, nawet w takim drugorzędnym pucharze, oglądać Milan to ogromna satysfakcja, bo jednak zawsze z kim to Milan by nie grał, dla mnie się liczy to, że występują i mogę ich oglądać.
Natomiast z punktu widzenia klubu to ciężko stwierdzić. Wiadomo, jakaś jednak kasa jest, lecz drugiej strony pytanie - czy klub będzie miał możliwość walki o podium Serie A w przyszłym sezonie. Bez większych transferów, to sprowadzenie 2 arabów nic nam nie da, będziemy słabi dla czołówki i tylko stracimy kolejny sezon.

Jeśli będą konkretne transfery, które będą wzmocnieniami i faktycznie kadra będzie miała realne szanse coś zdziałać, może lepiej odpuścić i skupić się tylko na lidze. Jest jeszcze jeden aspekt. Zawsze można w tym pucharze wystawiać rezerwowych i młodych, perspektywicznych piłkarzy, którzy by się po prostu ogrywali.
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Gandalf pisze:El Capitano
Jak mnie takie rzeczy denerwują. "Il" jak już coś! ;)
Awatar użytkownika
Baresi87
Milanista
Milanista

Post autor: Baresi87 »

Powołani:
Abbiati, Amelia, Coppola, Gabriel, Abate, Constant, De Sciglio, Mexes, Rami, Zaccardo, Zapata, Emanuelson, Essien, De Jong, Honda, Kaka, Montolivo, Muntari, Poli, Taarabt, Balotelli, El Shaarawy, Mastour (N. 98), Pazzini, Petagna.
Gandalf
Milanista
Milanista

rivaldoACM pisze:
Denerwują nie denerwują obie formy są poprawne i znaczą to samo.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

Gandalf pisze:
rivaldoACM pisze:
Denerwują nie denerwują obie formy są poprawne i znaczą to samo.
chyba w jakims twoim prywatnym narzeczu :rotfl2:
hiszpanskie: El Capitan
wloskie : Il Capitano
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

rangiz pisze:W Bergamo Stefan grał dopiero po przerwie.
Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi (tzn. ostatniego zdania) ;)

btw. Robinho zaniemógł? ;>
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Gimlord
Milanista
Milanista

Post autor: Gimlord »

Co tym razem z Robinho, że nie jest w kadrze? Pytam oczywiście z czystej ciekawości, a nie dlatego, że będzie mi brakować jego gry (jak on w ogóle gra? nie pamiętam). Doszedł do wniosku, że milej spędzi niedzielny wieczór w jakimś nocnym klubie niż siedząc 90 minut na fotelu oglądając mecz jakichś gości, z którymi na codzień musi poprzebywać kilka godzin?
Gandalf
Milanista
Milanista

VelenoRosso pisze: chyba w jakims twoim prywatnym narzeczu :rotfl2:
Chyba nie. Używam dialektu języka katalońskiego :)
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Gandalf pisze:Chyba nie. Używam dialektu języka katalońskiego :)
Tak z ciekawosci pytam... Dlaczego o człowieku którego matka jest Niemka, ojciec Włochem a on sam urodził się we Włoszech piszesz używając dialektu języka katalońskiego?
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Bo się pierdylnął przy wstawianiu rodzajnika i teraz próbuje wybrnąć.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Bo żyjemy w zjednoczonej Europie :]

Keine Grenzen.
Run Ignazio, run!
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

Gandalf pisze:
VelenoRosso pisze: chyba w jakims twoim prywatnym narzeczu :rotfl2:
Chyba nie. Używam dialektu języka katalońskiego :)
bredzisz wasc.
el capità jest w katalonskim

edit
by oszczedzic ci pracy, nie, nie ma dialektu w ktorym slowo kapitan tlumaczylo by sie jako El Capitano.
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Magik Robinho ma zakwasy po ciągłej żonglerce piłką na treningu.
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Robinho się obraził jak Mandzukić i pojechał do Brazylii :brew:
Gandalf
Milanista
Milanista

Uhuhu sami filolodzy. Napisałem to bo wcześniej spotkałem się z takim słowem choćby tu(http://www.igol.pl/article,50780.html), wydało mi się w porządku i sam go używam. Nawet nie wiedząc jaki to jest język bo wydaje mi się, że to nie istotne. Po waszej spince tłumacz powiedział, że to kataloński. Cała historia drodzy spinający się filolodzy :rotfl2: . A i jeszcze, żeby wystarczająco zaspokoić waszą spinę i ciekawość dodam, że nie znam włoskiego nic a nic. Nie chciałem zabłysnąć żadną znajomością :rotfl2: . Określenie wydało mi się po prostu na tyle popularne, że go użyłem :wall2:
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Torino 56 pkt
Parma 55 pkt
Milan 54 pkt
Wszystko po 37 kolejkach.
Żeby awansować do LE musimy wygrać i liczyć na (?):
Porażki dwóch w/w drużyn powoduje, że ich przeskakujemy
Remis Parmy również natomiast co w przypadku remisu Torino i równej ilości punktów? Bezpośredni bilans mamy lepszy dzięki wynikom 2-2 na wyjeździe i 1-1 u siebie. Bilans bramkowy za cały sezon na razie minimalnie lepszy dla Torino. Kto w takim przypadku awansuje do LE?
ODPOWIEDZ