Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Atletico - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

edygiel
Milanista
Milanista

Post autor: edygiel »

nie rozumiem zmiany Robinho za Taarabta
Tuseituttalamiavita#
Awatar użytkownika
xadi
Milanista
Milanista

Post autor: xadi »

Koniec... :(
Awatar użytkownika
Razoreq121
Milanista
Milanista

Post autor: Razoreq121 »

edygiel pisze:nie rozumiem zmiany Robinho za Taarabta
Pazzini za Essiena?!... Od kiedy Napastnik wchodzi na boisko za DMF?...

Rozumiem brak doświadczenia, ale czy Seedorf potrafi zrobić chociaż zmiany...?

@edit

O, 3-1 ;)! Żałosny Milan z kolejną żałosną namiastką trenera pokazuje swoją żałosną grę.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Haha, po wejściu Robsona chciałem napisać, że pewnie największe, na co go stać, to zmarnowanie setki. No i słowo ciałem się stało... -_-
Awatar użytkownika
Burzum
Milanista
Milanista

Post autor: Burzum »

Od czasów Carlo mamy za trenejro same padaki.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

kamilus pisze:Haha, po wejściu Robsona chciałem napisać, że pewnie największe, na co go stać, to zmarnowanie setki. No i słowo ciałem się stało... -_-
Tam był ponoć spalony.
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Razoreq121 pisze:
edygiel pisze:nie rozumiem zmiany Robinho za Taarabta
Pazzini za Essiena?!... Od kiedy Napastnik wchodzi na boisko za DMF?...

Rozumiem brak doświadczenia, ale czy Seedorf potrafi zrobić chociaż zmiany...?

@edit

O, 3-1 ;)! Żałosny Milan z kolejną żałosną namiastką trenera pokazuje swoją żałosną grę.
Chyba logiczna zmiana Pazzini na szpicy za nim Balo, a miejsce Essiena zajmuje Poli.
millanello
Milanista
Milanista

Post autor: millanello »

Milan gra momentami tak jakby miał 5 bramek przewagi po pierwszym meczu...
Nie widzę zawodnika, który zasługuje na ocenę wyższą niż 4,5 w 10 stopniowj skali.
Koniec sezonu za 12 minut
czerwono-czarni forever
Awatar użytkownika
kubACM
Milanista
Milanista

Post autor: kubACM »

Przyczyna tak kiepskiej postawy Milanu i pozostałych włoskich drużyn w LM należy doszukiwać się w kiepskiej kondycji włoskiego futbolu, a nie w tym, kto wymyśla taktykę na mecz. Jest kryzys, jedynie Juventus ma szanse na to by poradzić sobie z tą sytuacją, bo mają nowoczesny stadion i zapełnione trybuny, mądrą politykę i przede wszystkim to Juventus, ich nawet calciopoli nie złamało, szybko wrócili na swoje miejsce.

Milan obrał zły kierunek i możemy się spodziewać długiego kryzysu. Tymczasem ligi hiszpańska, angielska i niemiecka mocno odskoczą od włoskiej.
Awatar użytkownika
xadi
Milanista
Milanista

Post autor: xadi »

Jak widać nie potrzeba Bayernu czy Realu żeby rozgromić Milan :(
rzepinho
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: rzepinho »

Też uważam , że zmiana DMa na atakejro miala w swoim zalozeniu sens- tylko kolejny dramat przy stalym fragmencie nam wszystko zepsul...

Ja w tym słabym Milanie i tak widze jakis pomysł na gre- w przeciwienstwie do Milanu allegriego... brak tylko i az wykonawcow na odpowiednim poziomie - może sie doczekamy jakis sensownych transferow na dane pozycje...

A Pazzini niech sie uczy w domu na podstawie tego meczu jak powinna grać 9-tka --> Costa pokazał kawał grania

Atletico jak i polska Borussia sa przereklamowane i dalej nic nie zdzialają
MuremZaStaśkiem
Gandalf
Milanista
Milanista

Post autor: Gandalf »

Może to w końcu komuś oczy otworzy?. My potrzebujemy kompletnej przebudowy.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Ten mecz to po prostu żenada. 3 porażka z rzędu, 7 straconych, 1 strzelona, i to jest dzisiejszy Milan...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Aż żal patrzeć, jak drużyna mająca największy przychód w Serie A (do tego sezonu) totalnie rozmienia się na drobne. Zmiany muszą rozpocząć się już w czerwcu, i to na samej górze - ciągle mam nadzieję, że to są ostatnie miesiące Gallianiego w Mediolanie. Bo jak nie, to w lecie czeka nas więcej transferów w stylu Essiena, "bohatera" tego meczu...

Swoją drogą reprezentant Ghany miał przyjść tylko po to, by pomóc nam w dwumeczu z Atletico. No i pomógł, nie ma co. -_-
Ringhio
Milanista
Milanista

Post autor: Ringhio »

Panowie wiecej wiary! Atletico jest w wybitnej formie, co strzelą to wpada do siaty, Sposób rozgrywania itp. Przegraliśmy dwumecz już u siebie.
Myslę ze Sedorf to poukłada...
edygiel
Milanista
Milanista

no coz, w kiepskim stylu pozegnalismy sie z Liga Mistrzow, w dodatku nie wiadomo na jak dlugo...
Tuseituttalamiavita#
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Seedorf z każdym kolejnym meczem pokazuje, że w trenerce chyba nie odniesie takich sukcesów jak podczas kariery zawodniczej - sztywne trzymanie się 4-2-3-1, niezrozumiałe zmiany, nepotyzm przy podejmowaniu decyzji, zbytnia pobłażliwość (chwalenie drużyny grającej padakę).

Dodajmy do tego brak odwagi by wymusić cokolwiek w sprawie transferów (zamiast rozstania z "balastem" pochłaniającym ogromne koszta czeka nas najprawdopodobniej zakup większej ilości graczy tego typu, bo skoro w styczniu Clarence nie potrafił przekonać do tego Silvio, to i w lipcu pewnie się nie uda, a Galliani potrafi tylko jedno) i wychodzi na to, że czekają nas naprawdę smutne lata. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale może się okazać, że Milan zacznie wychodzić na prostą dopiero wtedy, gdy klub, z woli "góry" (nie tej ziemskiej), opuszczą ludzie decyzyjni - a na to przyjdzie nam pewnie poczekać.
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Przegrała cała drużyna, która zawiodła w każdej fazie piłkarskiego rzemiosła. Rami chłop jak tur a przegrywa wszystko co jest w górze. Urby piłkarz techniczny z problemami przyjęcia piłki. Essien popełnia błędy debiutanta. Blok ofensywny Kaka, Balo, Robinho nie daje nic, chyba żaden z nich nie wygrał pojedynku 1vs1.

Przyzwoicie NdJ oraz Poli, ale to za mało na spotkania LM.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 22:44 przez GPower, łącznie zmieniany 1 raz.
jarles
Milanista
Milanista

Post autor: jarles »

kamilus pisze:Seedorf z każdym kolejnym meczem pokazuje, że w trenerce chyba nie odniesie takich sukcesów jak podczas kariery zawodniczej - sztywne trzymanie się 4-2-3-1, niezrozumiałe zmiany, nepotyzm przy podejmowaniu decyzji, zbytnia pobłażliwość (chwalenie drużyny grającej padakę).

Dodajmy do tego brak odwagi by wymusić cokolwiek w sprawie transferów (zamiast rozstania z "balastem" pochłaniającym ogromne koszta czeka nas najprawdopodobniej zakup większej ilości graczy tego typu, bo skoro w styczniu Clarence nie potrafił przekonać do tego Silvio, to i w lipcu pewnie się nie uda, a Galliani potrafi tylko jedno) i wychodzi na to, że czekają nas naprawdę smutne lata. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale może się okazać, że Milan zacznie wychodzić na prostą dopiero wtedy, gdy klub, z woli "góry" (nie tej ziemskiej), opuszczą ludzie decyzyjni - a na to przyjdzie nam pewnie poczekać.
A ja mam nadzieję, że choć trochę zwolnisz z tymi swoimi banialukami...
Tu sei tutta la mia vita
Awatar użytkownika
milanist23
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: milanist23 »

Mam nadzieję że rozstaniemy się z ligą mistrzów na kilka lub nawet kilkanaście lat, jeżeli to jedyna droga aby wyrwać Milan z rąk rodzinki Berlusconich.
"Cel uświęca środki"
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Por ... C3%B3jstwo

Proponuję jako lekturę do poduszki dla wypowiadających się powyżej na tej stronie :ok:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?2022?
Awatar użytkownika
Razoreq121
Milanista
Milanista

Post autor: Razoreq121 »

Hymn Ligi Mistrzów usłyszeliśmy dzisiaj po raz ostatni i będzie On ostatnim przez najbliższe kilka lat.

Póki zarządza Nami Berlusconi, póty nie osiągniemy już nic - ten człowiek się po prostu wypalił, a w dodatku jest zbyt wielkim materialistą, żeby oddać część udziałów w ręce inwestora, bez którego w tym momencie w świecie piłki transferów nie ma.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 22:52 przez Razoreq121, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Pamato pisze:jak można się uśmiechać i żartować w takim momencie.... idź Murzynie grać w ping-ponga lepiej, nic z ciebie nie będzie.
Wiem, że weźmiesz to jako atak na siebie, ale taki tekst raczej nie przystoi użytkownikowi z rangą MzK... przynajmniej w moim odczuciu.
Można wiele złego powiedzieć o Mario w tym sezonie, ale powinna to być krytyka jego gry na boisku, a nie wpisywanie się w retorykę tabloidów.

Wygrał zdecydowanie zespół lepiej poukładany o mniej znanych nazwiskach. Mniej o nich się piszę, ale za to ciężką pracą dochodzą już 1/4 LM.
Simeone robi tam świetną robotę. Widać, że trzyma ten zespół w ryzach i skupia się tylko i wyłącznie na ciężkiej pracy, a nie na PR.

Sezon jest stracony, podczas mercato pożegnamy Mario i Robinho. Myślę, że to mogę być najlepsze decyzje personalne póki co.
Największym błędem Milanu ostatnich lat jest budowanie drużyny wokół złych osób.
Ciężko winić Seedorfa, bo on pewnie wiele by dał by mnie na miejscu Mario takiego Diego Coste, oraz Arde Turana na miejscu Essiena.

Soja - :ok:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 22:50 przez miszcz, łącznie zmieniany 1 raz.
Judge not lest ye be judged yourself
edygiel
Milanista
Milanista

moze moje dzieci kiedys obejrza, jak juz same beda mialy dzieci, Milan grajacy w LM... :D :D
Tuseituttalamiavita#
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

jarles pisze:
kamilus pisze:Seedorf z każdym kolejnym meczem pokazuje, że w trenerce chyba nie odniesie takich sukcesów jak podczas kariery zawodniczej - sztywne trzymanie się 4-2-3-1, niezrozumiałe zmiany, nepotyzm przy podejmowaniu decyzji, zbytnia pobłażliwość (chwalenie drużyny grającej padakę).

A ja mam nadzieję, że choć trochę zwolnisz z tymi swoimi banialukami...
Może jakieś kontrargumenty co do mojej wypowiedzi? Bo to, co napisałem, to widzi chyba każdy kibic, który chce widzieć wszystko, a nie tylko plusy. Zresztą wybitnie o tym świadczą komentarze fanów do wpisu o meczu z Atletico na oficjalnym fanpage'u Milanu na FB - i jeśli one nie otworzą oczu naszym zarządzającym, to naprawdę nie wiem, co może to zrobić.
ODPOWIEDZ