Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Parma - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
kubACM
Milanista
Milanista

Post autor: kubACM »

Czasami dobrze jest z siebie wyrzucić to wszystko co nas denerwuje. I ja to właśnie uczyniłem. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, przepraszam że kogoś uraziłem. Ale siedziało to we mnie już jakiś czas.

Są równi i równiejsi. De Jong to aktualnie najrówniej grający piłkarz Milanu, ale za to powinien dostać czerwoną, takie są przepisy.
Awatar użytkownika
Jawor
Milanista
Milanista

Post autor: Jawor »

Galliani chyba się wkurzył... :diavolo: :diavolo: :diavolo:
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Constant babol za babolem brawo Gabriel.
Awatar użytkownika
Shimazu
Milanista
Milanista

Post autor: Shimazu »

Co mnie rozwala na łopatki - Constant dogra chyba cały mecz... o.O
Awatar użytkownika
Jawor
Milanista
Milanista

Post autor: Jawor »

Awatar użytkownika
xadi
Milanista
Milanista

Post autor: xadi »

Nie no nie wierzę....
Awatar użytkownika
Zbyszek
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Szczelny mur
Jam jest Zbygniew.
Awatar użytkownika
kubACM
Milanista
Milanista

I cały wysiłek poszedł na marne. Wystarczy mieć fantastyczną obronę.

A Roma chyba z diabłem pakt podpisała. Nawet z czerwoną strzelają. A z tyłu ciągle tylko 1.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2013, 16:53 przez kubACM, łącznie zmieniany 1 raz.
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Postawa drużyny to jak ten mur dramat.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Mur się rozszedł przed strzałem, dramat i padaka!
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
Razoreq121
Milanista
Milanista

Post autor: Razoreq121 »

Zbyt duży kurs w zakładach na Milan przed meczem i co się dzieje? Milan przegrywa w sekundzie meczu. Coś mi tu śmierdzi kolejną aferą pokroju Juve sprzed lat ;)...
Gandalf
Milanista
Milanista

Post autor: Gandalf »

No i elo, szkoda okazji Kaki...
max_outsane
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: max_outsane »

Widać że potencjał jest tylko brak motywacji. Dlaczego nie mogą grać cały czas na 90% tylko albo na 120% albo na 40%. Ile jeszcze cierpień musimy znieść by Milan grał jak kiedyś...
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Sezonie 2013/2014 skończ się już.
Binki
Milanista
Milanista

Post autor: Binki »

Myślę że gorzej być już nie może i pożegnamy się już z trenerem bo na ten Milan nie da się już patrzeć ;/ w sumie to mnie cieszy ta porażka bo po co się oszukiwać że jest dobrze .
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Co tu dużo mówić... spokojnie można było to spotkanie wygrać! W drugiej połówce obie sytuacje, które dały nam bramki zesłał nam z nieba sam Pan... Kaka miał dwie sytuacje na podwyższenie (z czego druga praktycznie 120%), ale niestety się nie udało.

A że nie wykorzystane sytuacje się mszczą, to Matri i (chyba?) Monto wykonują przepiękny manwer Mojżesza i mamy 0 (słownie: zero) punktów w tym spotkaniu.

Mina łysego mówi sama za siebie, moim zdaniem już rozkminia kogo będzie musiał opitolić, żeby zamknąc w przyszłym sezonie budżet bez LM. :wall2:
Ostatnio zmieniony 27 paź 2013, 17:00 przez Dondamajk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

- 16 do Romy.

Zapowiadało się, że cudem wygramy ale Kaka strasznie zawalił mając setę na nodze. Tymczasem prezentujemy bramkę Parmie, która zasłużenie wygrywa. Tak, zasłużenie, bo zespół grał z poświęceniem i mógł prowadzić już 3-0 (poprzeczka).
My po raz kolejny gramy jak sieroty. W obronie kalectwo goni kalectwo. Każdy błąd jego srogo karany bramką a sami z przodu prezentujemy nie wiele. Ta bramka na 3-2 mnie dobiła. Ten sezon jest gorszy niż ostatni. Tamten miał prawo być inny, bo był prowadzony po wstrząsie i dużych zmianach. Teraz nie ma litości. Winą trzeba obarczyć zarząd, słabego trenera i kilku piłkarzy, którym się nie chce.

Dzisiejszy mecz to gwóźdź do trumny. Sezon jest w plecy - koniec. Kropka.

Brawo dla Cassano, mimo mojej niechęci do niego to pokazał gdzie grał dzisiaj geniusz a w którym zespole geniusz w cudzysłowie.
Awatar użytkownika
xadi
Milanista
Milanista

Post autor: xadi »

No to mamy świetne przełamanie panie Massimiliano.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Allegri pisze:Prawdziwy Milan zobaczycie po meczach reprezentacji
Tak Panie Allegri. Prawdziwy Milan oglądamy po przerwie reprezentacyjnej. Problem w tym, ze widzimy go już od września.
Awatar użytkownika
Novantadue
Milanista
Milanista

Post autor: Novantadue »

Matri :wow: Nie dość, że strzelił bramkę to minutę później mało brakowało a zaliczył by asystę, Kaka miał 3 dobre okazje żeby strzelić bramkę, czegoś zabrakło ale ogólnie na plus. Constant standardowo tragedia, mało brakowało i wcześniej byśmy tę 3 bramkę stracili dzięki niemu. A na ten mur przy wolnym na końcu to szkoda słów...
Btw, graliśmy później, po zmianach 4-2-3-1 czy mi się zdawało? No i same zmiany też można by lepiej zrobić, zamiast Poliego Max powinien ściągnąć Montolivo bo nic ciekawego nie pokazał, tak jak i Robson...
Hendelskay
Milanista
Milanista

Post autor: Hendelskay »

Dondamajk pisze: A że nie wykorzystane sytuacje się mszczą, to Matri i (chyba?) Monto wykonują przepiękny manwer Mojżesza i mamy 0 (słownie: zero) punktów w tym spotkaniu.
To byli Matri i Birsa.
Szkoda że Kaka nie próbował kopnąć pomiędzy nogami bramkarza, aż się o to prosiło przy drugiej sytuacji.
GoliMilan
Milanista
Milanista

Post autor: GoliMilan »

Tracimy do Romy 16 punktów po 9 kolejkach!!! A sami ich ugraliśmy 11!!!!! To ile ich jeszcze mamy stracić, żeby ktoś w końcu wywalił na zbity pysk tego pseudotrenera?! Dzisiejsza porażka przekreśla cały sezon, niestety ten i następny, bo bez gry w LM, Łysy pewnie sprzeda Balo, Szarego i De Sciglio, bo dziurę z powodu braku środków z pucharów będzie musiał załatać. Obym się mylił, ale dzisiejsza porażka może oznaczać kilka następnych lat bez jakiejkolwiek walki o najwyższe cele, bo Silvio kasy raczej z własnej kieszeni nie będzie już wykładał. A wystarczyło się pozbyć Allegriego juz z 2 lata temu!!!
GoliMilan
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

GoliMilan pisze:Tracimy do Romy 16 punktów po 9 kolejkach!!! A sami ich ugraliśmy 11!!!!! To ile ich jeszcze mamy stracić, żeby ktoś w końcu wywalił na zbity pysk tego pseudotrenera?! Dzisiejsza porażka przekreśla cały sezon, niestety ten i następny, bo bez gry w LM, Łysy pewnie sprzeda Balo, Szarego i De Sciglio, bo dziurę z powodu braku środków z pucharów będzie musiał załatać. Obym się mylił, ale dzisiejsza porażka może oznaczać kilka następnych lat bez jakiejkolwiek walki o najwyższe cele, bo Silvio kasy raczej z własnej kieszeni nie będzie już wykładał. A wystarczyło się pozbyć Allegriego juz z 2 lata temu!!!
Allegri musi odejsc, a w LM zagramy, bo obronca trofeum ma gwarantowany start w rozgrywkach :-).
Awatar użytkownika
kubACM
Milanista
Milanista

Taki sezon jak ten jest również potrzebny, zarówno dla klubu jak i jego kibiców. Klub musi prędzej czy później zaliczyć dół i zrobić wszystko by jak najszybciej się odbić od tego dołu, a kibice muszą zrozumieć, że nie zawsze można być na szczycie. Bez względu na rezultat końcowy, najważniejsze jest to, by po zakończeniu sezonu potraktowano sprawę poważnie, bo jak na razie to próbuje się podtrzymać Milan przy życiu wszelkimi środkami, niekoniecznie przemyślanymi. I tak zlekceważono linię defensywną co odbija nam się dużą czkawką. Osobiście nie jestem zwolennikiem zatrudniania piłkarzy pokroju Balotellego, jak i zawodników, którzy nie mają odpowiednich umiejętności by reprezentować te barwy. Spokojnie czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
lux
Milanista
Milanista

Post autor: lux »

GoliMilan,

jedyna szansa, by nie sprzedano Shaary'ego, Balota i MDS to przyjście inwestorów/szejków.

Mecz? Nic nowego...
ODPOWIEDZ