Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Tottenham

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Milan - Tottenham

Post autor: morpex »

Jak myslicie kto wygra ten mecz ??

ja obstawiam 2:0 dla nas na San Siro

i 2:1 na wyjezdzie tez dla nas :forzamilan: :gol:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 20:07 przez morpex, łącznie zmieniany 1 raz.
-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
mateusz5212
Milanista
Milanista

Post autor: mateusz5212 »

To nie będą proste mecze oni grają twardo i są bardzo zgrani.
mti
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Jak myslicie kto wygra ten mecz ??
Myślę, że łatwiej będzie na to pytanie odpowiedziec na kilka dni przed meczem...

Nie da się wprowadzic jakiegoś ograniczenia dla nowych użytkowników? Np. możliwosc tworzenia tematu dopiero po miesięcznym pobycie na forum?
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
DamianX
Milanista
Milanista

Post autor: DamianX »

Ja coś nie jestem pewien. Boje się że przegramy ehh ale to tylko moje stwierdzenie i mam nadzieje że jest mylne.
labol
Milanista
Milanista

Post autor: labol »

Trzeba wierzyć w zwycięstwo i awans, mam nadzieję że osiągniemy minimum ćwierćfinał w LM. FORZA MILAN! ;)
FORZA MILAN!
Awatar użytkownika
esem
Milanista
Milanista

Post autor: esem »

A mi się wydaje, że nie będzie tak źle. Samym doświadczeniem pucharowym powinniśmy ich porządnie wystraszyć, Koguty wszak debiutują w tych rozgrywkach. Kluczem do zwycięstwa może się okazać... Abate. Tak, właśnie Abate. Jak powszechnie wiadomo, jest to zawodnik szybki, więc łatwo się Bale'owi wyprzedzić nie da, a jeśli nie pozwoli mu wejść z piłką na wysokość pola karnego, powinno być OK. Niby jest Lennon z drugiej strony, ale nawet jeśli zagra mecze życia, po wykluczeniu Walijczyka Tottenham straci masę wartości ofensywnej. Poza tym liczę na Robinho i Pato - ich szybkość pozwoli bezlitośnie kontrować Koguty, co może się okazać metodą na angielską drużynę. Do meczów co prawda jeszcze masa czasu, ale nie wystarczająco dużo, żeby sytuacja zdążyła wywrócić się do góry nogami.

ps. jeśli Tottenham wystraszy się nas tak samo jak United to zwycięstwo w dwumeczu mamy pewne :)
Nas, Jay-Z, Biggie Smalls
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

esem pisze:Kluczem do zwycięstwa może się okazać... Abate. Tak, właśnie Abate. Jak powszechnie wiadomo, jest to zawodnik szybki, więc łatwo się Bale'owi
Cieszę się, że Abate poczynił postępy, szczególnie w grze defensywnej, ale to wciąż typ, którego potrafią ograc wolniejsi od Walijczyka zawodnicy...

Czynniki, które musimy spełnic, by przejsc Tottenham:
- Abbiati w bramce
- pewna gra naszych stoperów ( o Silvę jestem spokojny, oby któryś z pary Nesta-Yepes dał radę)
-ktoś za Antka na lewą obronę
-dynamiczna pomoc w postaci Flaminiego, Boatenga i kogoś doświadczonego do tej dwójki ( Gattuso lub Ambro, ze wskazaniem na tego drugiego), która wyłączy z gry VDV ( którego mogliśmy miec za dobre pieniądze, ale ...). Rafael gra w tym sezonie świetnie.
-skuteczniejszy Robinho
-słabszy mecz Bale
-Pato grający bardziej zespołowo + lepsza współpraca z Ibrą.

Będzie ciężko, Tottenham to drużyna grająca w zabójczym tempie. Nasi mistrzowie, żeby grac tak szybko musieliby chyba wypic z 5 puszek Red Bull (na łebka) przed meczem :]

Fajnie jakbyśmy zaszli jak najdalej w LM, ale nie ukrywam, że scudetto jest dla mnie cenniejsze... 7 lat to za dużo czekania :P
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Post autor: Sommerek »

Paolo#3 pisze:ajnie jakbyśmy zaszli jak najdalej w LM, ale nie ukrywam, że scudetto jest dla mnie cenniejsze... 7 lat to za dużo czekania
I z tym się w pełni zgadzam. Czas coś wygrać w kraju :)
esem pisze:A mi się wydaje, że nie będzie tak źle. Samym doświadczeniem pucharowym powinniśmy ich porządnie wystraszyć, Koguty wszak debiutują w tych rozgrywkach. Kluczem do zwycięstwa może się okazać... Abate. Tak, właśnie Abate.
Tottenham ma mecze w kratkę, raz im idzie dobrze, raz źle. I właśnie o pojedynku Abate versus Bale myślałem od początku wylosowania Spurs jako rywala w 1/8
Ignazio nie jest skreślony, ba nawet może zatrzymać Bale. Chłopak zrobił postępy, ewidentnie jest w formie. Nie powinno być najgorzej.

Do meczu jeszcze trochę czasu, a Galliani mówił, że śćiągnie jakiegoś obrońcę który zagra w LM.
Ja i tak bardziej obawiam się Lennon'a czy VdV aniżeli Bale.

Niech tylko Robinho poprawi skuteczność i będzie good.
Na tym etapie LM nie ma łatwych rywali, więc mecz będzie trudny. Chociaż ja osobiście nie jestem zadowolny z tego losowania, chciał bym żeby chłopaki z kimś silniejszym zagrali ( nic nie ujmując Tottenhamowi ) ale mogli by zagrac z .......... Barceloną :king:
Jednak patrząc na to co mamy. Powinniśmy to wygrać, u siebie 1/2;0 i na wyjeździe na remis.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Obawiam się że z człapaczami w składzie w osobie Pirlo oraz Seedorfa ciężko będzie nam nawiązać walkę w środku pola. Angole są wybiegani, grają szybko i to będzie największy problem, głównie na White Hart Lane
arekk20
Milanista
Milanista

Post autor: arekk20 »

no właśnie nie zauważyłeś że człapacze ostatnio nie grają???

dlatego mamy wyniki lepsze!!
Awatar użytkownika
PoP
Milanista
Milanista

Post autor: PoP »

Obaj człapacze są kontuzjowani więc ciężko o to by grali :ok: Co do meczu mam dobre przeczucia, jednak szkoda że wszyscy, póki co, z zimowego okienka nie będą mogli zagrać.
Kibic Milanu od zawsze na zawsze!!!
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

PoP

Ligę Mistrzów w tym roku to my mamy w nosie, więc Łysy nie szuka transferów do LM.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

arekk20 pisze:no właśnie nie zauważyłeś że człapacze ostatnio nie grają???

dlatego mamy wyniki lepsze!!
To ze ostatnio nie grają, nie znaczy ze z angolami nie zagrają. Obaj nowi Holendrzy nie zagrają w tym meczu, bo nie mogą. Jeśli Boateng dalej będzie poza składem to człapacze wystąpią, oczywiście jeśli będą na chodzie heh. W każdym bądź razie z człapacze nam tego dwumeczu nie wygrają.
arekk20
Milanista
Milanista

Post autor: arekk20 »

nic pewne nie jest
mysle że ambro zagra na jakieś 90%
boa jak zdrowy jakieś 80%
rino jak zdrowy około 60%
pirlo jak zdrowy jakieś 50 %
Flamini jak zdrowy jakieś 40%
Sedorf jakieś 50% (choć ostatnio wpadł chyba w niełaskę i oby nie wystąpił)
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

arekk20 pisze:nic pewne nie jest
mysle że ambro zagra na jakieś 90%
boa jak zdrowy jakieś 80%
rino jak zdrowy około 60%
pirlo jak zdrowy jakieś 50 %
Flamini jak zdrowy jakieś 40%
Sedorf jakieś 50% (choć ostatnio wpadł chyba w niełaskę i oby nie wystąpił)
Pytanie klucz... chłopie jak Tyś to policzył albo skąd to wiesz?? :dunno:
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Jonathan
Milanista
Milanista

Post autor: Jonathan »

To sie nazywa wyższy stopień matematyki ;) Dondamajk musisz się podszkolić ;)

A na forum jak zwykle, 20 wpisów z czego 3 w miare coś wnoszą do tematu. Na początku chciałbym ZAAPELOWAĆ do nowych użytkowników, którzy pewnie czytają tematy przedmeczowe. Nie chciałbym być źle zrozumiany ani też w żadnym stopniu nie chce sie tu jakoś wywyższać lecz PROSZĘ nie twórzcie żadnych nowych tematów z dużym wyprzedzeniem jeśli nie macie nic obszerniejszego do powiedzenia. Skoro już tak bardzo chcecie się dowiedzieć co kto myśli o meczu to najpierw sami postarajcie się napisać coś sensownego.. A nóż ktoś się włączy do dyskusji... Nie wiem na ile mój apel pomoże ale warto było spróbować...

Co do meczu...

Wiadomym jest, że juz na poczatku ustawilismy się w niekorzystnej sytuacji grając pierwszy mecz u siebie. Bez solidnej zaliczki nie mamy po co się wybierać na WHL. Oglądałem Tottenham w meczu z Interem i z Werderem i powiem szczerze niczym jakoś mnie nie oczarowali. Typowa angielska drużyna, długie piłki, twarda gra... Jak Inter ich zmiótł w pierwszej połowie wszyscy widzielismy i spodziewam sie od początku meczu podobnej dominacji. Obrona Tottenhamu pozostawia sporo do życzenia dlatego najważniejszym jest nie dać im się rozochocić.. Kluczem w tym pojedynku będzie szybki odbiór ( tutaj liczę głownie na Gattuso, Ambro i Flaminiego) oraz pojedynki Ibry z obrońcami. Jeśli zdołamy wykluczyć z gry VdV to boki w postaci Bale'a i Lennona staną się bezużyteczne. Apropo tej dwójki to bardziej obawiałbym sie Lennona niż Bale'a gdyż ten drugi stał sie ostatnio bardzo przewidywalny. Nasi spokojnie go rozpracują. Jeśli chodzi o nasz skład to życzyłbym sobie by jednak odbyło się bez jakichś większych ubytków. Licze na powrót Nesty i reszty. Jeśli chodzi o Pato to czas działa na jego korzyść i miejmy nadzieje do tego czasu dojdzie do optymalnej formy. W typera bawić się nie będę choć licze minimum na 2 bramkowe zwycięstwo tak by spokojnie bronić się na WHL. To tyle na ten czas...
3.11.2010 Pierwszy ( i nie ostatni ) raz na San Siro !
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Jonathan

Bale nie stał się tyle przewidywalny co chłopak ma spadek formy ewidentnie. Jak w meczach z Interem czy Werderem błyszczał, tak w lidze nie robi nic po za tym, że zagra z 2/3 piłki ze skrzydła w pole karne.
Albo może mecz z Interem był dla niego łatwy bo Maicon dawał się objeżdżać, że aż miło.
Jonathan pisze:Licze na powrót Nesty i reszty
Też na to liczę ;)
Chociaż jak na razie braku Nesty nie widać, Yepes jest w formie.

Jeśli oszczędzą nas kontuzje, będzie dobrze.
labol
Milanista
Milanista

Rzeczywiście, całe szczęście Gareth nie jest już w tak wielkiej formie jak na jesieni, brak Nesty jak dotąd nie doskwiera bo dobrze zastępuje go Yepes. Byle by tylko jak najwięcej środkowych pomocników od nas było zdrowych na 100%, bo to może być klucz, im więcej opcji manewru tym większa szansa na wyłączenie z gry ważnego dla kogutów tercetu VdV-Modric-Jenas ;). FORZA MILAN !
FORZA MILAN!
Awatar użytkownika
Ross89
Milanista
Milanista

Post autor: Ross89 »

Dzisiaj Tottenham rozbity przez Fulham 4:0, dziwna drużyna z tych Kogutów, oby na mecz z nami nie trafili ze szczytową formą.
FORZA MILAN
Awatar użytkownika
ozi
Milanista
Milanista

Post autor: ozi »

Ross89 pisze:dzisiaj Tottenham rozbity przez Fulham 4:0, dziwna drużyna z tych Kogutów, oby na mecz z nami nie trafili ze szczytową formą.
Pierwsze 15 minut- dwa karne dla Fulham i czerwona kartka dla Tottenhamu. Nie ma się co sugerować tym meczem.
Ale i tak jestem optymistą:)
labol
Milanista
Milanista

Racja, pierwszy kwadrans ustawił cały mecz, co jednak nie zmienia faktu- Tottenham potrafi grać bajecznie, ale jest bardzo nierówną drużyną, w tym trzeba szukać naszej szansy :), Wierze w awans, FORZA MILAN ! :)
FORZA MILAN!
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

jako że do meczu zostało już tylko 2 tygodnie pozwole sobie skomentować ligowe wyczyny naszego rywala właśnie w tym temacie co myśle że pozwoli nam śledzić już na bierząco forme jak i aktualności z obozu londyńczyków do samego spotkania na San Siro
własnie zakończył się mecz Blackburn-Tottenham-szczerze bez żadnych fajerweków zwłąszcza ze strony Tottenhamu który wygrał te spotkanie 0-1 po szybkim golu<3min> Croucha.spotkanie dosyć wyrównane,w obozie gości jak zwykle warto wyróżnić Aarona Lenona który chyba był<który to juz raz :hmm: > najjaśniejszą postacią drużyny.dobre zawody rozegrał również bramkarz Robinson i obrońca Assou-Ekotto
Londyńczycy podobnie do nas są bardzo trapieni kontuzjami i urazami,na dzień dzisiejszy z powodu mniej lub bardziej poważnych kontuzji pauzują zawodnicy z podstawowego składu min Bale,King,Kaboul,Modrić.Tottenham: Gomes, Ćorluka, Gallas, Bassong, Assou-Ekotto - Van der Vaart, Jenas, Palacios, Lennon - Crouch, Defoe (Sandro 76.)
kolejne spotkania to 5 lutego z Boltonem u siebie,pózniej wyjazd Sunderland <12 lutego> no i 3 dni pózniej już mecz u nas
madolf90
Milanista
Milanista

Post autor: madolf90 »

Oglądałem tą kadrę na Ligę Mistrzów to połowa pomocników ma kontuzje...
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Trochę lipa, że gramy pierwszy mecz na San Siro... Mnie najbardziej ciekawi zestawienie pomocy na ten mecz... Obyśmy mieli więcej możliwości, a Silva wrócił na stopera.
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Paolo#3 pisze:Mnie najbardziej ciekawi zestawienie pomocy na ten mecz... Obyśmy mieli więcej możliwości, a Silva wrócił na stopera.
Pirlo wróci, jednak bardzo, ale to bardzo żałuję, że nasz kochany Big Bang nie wystąpi w tym meczu :wall2:

Pomoc pewnie będzie wyglądać tak:

Pirlo Ambrosini Flamini
Zablokowany