Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Tottenham

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bayreuth
Milanista
Milanista

Post autor: Bayreuth »

Dezali,
wybacz, ale to co zrobiłeś to było chyba jedną z najgłupszych rzeczy, jakie admin może zrobić na forum. Super, akurat wtedy kiedy ludzie mają największą ochotę się wypowiedzieć na forum Ty zamykasz wątek o meczu. I na dodatek kasujesz mój wątek alternatywny... ;-) Bez jaj... Strona acmilan.pl jest świetna, ale pojechałeś po bandzie moim zdaniem - co komu przeszkadza, że ludzie zaspamują wątek o meczu? Chętnie poczytałbym ich wypowiedzi, a Ty mi to uniemożliwiasz, nieładnie.
madolf90
Milanista
Milanista

Post autor: madolf90 »

Nie dla Gattuso!
Z tymi kontuzjami, podstarzałymi zawodnikami i stoperem na pomocy nie zajdziemy daleko...
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Qnen pisze: Gattuso zostanie zbanowany na dłuzej, ponadto Flamini powinien zobaczyć czerwień - brutalne wejscie, gość jest niezrównowazony. Ibra wraz z Yepesem zapieprzyli bramkę a sędzia nie karał kartkami Kogutów.
Nie jestem fanem hucpy na meczach, ale ktoś musiał pokazać tym angielskim drwalom na boisku i temu brytolowi-opojowi na ławce miejsce w szeregu. Dawson to typowy angielski chamek boiskowy, Flamini i Rino trochę uporządkowali te harce angoli, na które sędzia początkowo nie zwracał uwagi.

Druga połowa rzeczywiście lepsza i znowu dostaliśmy bramkę z niczego. Nie mam optymizmu przed rewanżem głównie dlatego, że mamy niemoc idącą z ławki trenerskiej - kto to widział trzech kołków o nastawieniu defensywnym i stojak jako trequartista? Przecież to byle kibic zorientuje się, że z tego nic nie będzie. Mam wrażenie, że Merkel by to mógł trochę rozruszać. Granie Robinho tak wysoko też jest błędem.
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

tragedia jakby na to nie patrzec...co z tego, ze Milan nie wypuszczal rywala z wlasnej polowy przez praktycznie cala druga polowe, skoro nie stworzyli sobie zadnej bramkowej sytuacji z gry, zadnej, no bez jaj...mam dziwne wrazenie, ze to predzej Tottenham nas wciagnal na swoja polowe wiedzac, ze nie jestesmy w stanie nic zrobic , niz Milan az tak ich przycisnal, bo niby dlaczego w pierwszej sie nie dalo tyle biegac?!?! tylko dwie zmiany? no tak, trenerski standart tego sezonu...pamietajmy ze anglicy to poki co zadna potege Premier League a wydaje mi sie, ze zrobili na San Siro co chcieli (w pierwszej chcieli strzelic, w drugiej nie stracic) i to pokazuje gdzie aktualnie jestesmy. tak czy inaczej jesli odpadniemy z LM grajac na wyjezdzie tak jak w drugiej polowie (WALKA!!!) to nie bede mial az tak wielkiego zalu do pilkarzy (tych ktorzy beda walczyc oczywiscie, jak widac ich na wiecej nie stac), predzej do trenera, ale jesli bedzie cos ala pierwsza polowa z San Siro to bedzie wstyd...w przyszlym sezonie robi kolejne roszady na pozostalych pozycjach i bedzie dobrze :]
Awatar użytkownika
Razoreq121
Milanista
Milanista

Post autor: Razoreq121 »

Nic się nie stało! Hej Milan nic się nie stało!

No niestety w plecy. Jak dla mnie ktoś ze wzrostem Croucha nie powinien być dopuszczany do gry ; x

Gra Sedorf'a co najmniej żenująca, a zachowanie Gattuso nie na poziomie. Jeśli chcemy zdobyć puchar, wolałbym na miejsce Sedorfa np. Emanuelsona. Miejmy nadzieję, że Pippo w drugim dwumeczu będzie dyspozycyjny - zawsze przyda się ktoś z doświadczeniem. Musimy się postarać. Inaczej nie mamyna co liczyć. Co do strzały z rożnego - dalej dziwie sięjak on to obronił.

Humor mam zepsuty na co najmniej kilka dni. Cóż - jakoś sobie trzeba poradzić. Będzie lepiej. Pozdrawiam ; )
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Seedorf to obecnie sierota, który nie radzi sobie w ogóle z szybko grającym przeciwnikiem wręcz przeszkadza w grze swojemu zespołowi. Kółeczko, do tyłu, kółeczko, kółeczko, strata, do tyłu i tak w kółko jego żenującej gry.
Dzisiaj Allegri zareagował pozytywnie, wywalił Turystę na trybuny i wbił zespołowi atak w II odsłonie meczu; gra zmieniła się diametralnie. Cóż z tego...

Wierzycie w awans?
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Gattuso był dziś jednym z lepszych zawodników. Nikt oczywiście nie napisze o Ibrze i jego stracie, a także bezbarwnym meczu. Jeden z tych na których złego słowa powiedziec nie można... Unkas24 - albo jesteś pijany, albo w ogóle nie wiesz co się dzieje w drużynie. To, że Emanuelson czy Cassano nie mogą grac wie każdy, a Ty ich się dopominasz w LM...
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

a kto uważa, że zostaliśmy oszukani na końcu?
Yahoo323
Milanista
Milanista

Paolo#3 pisze:Nikt oczywiście nie napisze o Ibrze i jego stracie, a także bezbarwnym meczu.
Ja napiszę, ale jednocześnie nie uważam, aby to był największy problem Milanu w tym meczu:). Jak ma być "barwny" skoro nie dostał nawet pół piłki na poziomie przez całe spotkanie...
kryptonite6
Milanista
Milanista

Post autor: kryptonite6 »

Nie wiem, chyba widziałem inny mecz skoro krytyka zaczyna się od Gattuso czy Yepesa. Pierwszy orał cały mecz ile mógł i takie miał pewnie zadanie, a drugi dostał kontrę 2 na 2 i Lennona na biegu i chciał go ciąc tylko nie dostał ( mógł go załatwic w stylu amerykańskiego futbolu ale to chyba nie ten sport) a poza tym Mario Yepes był najgroźniejszym piłkarzem w ofensywie. Btw przy kontrze po której padła bramka Silva sobie co najwyżej truchtał w stronę bramki. Abate dał radę i zagrał na miarę oczekiwań.

To, jak Allegri zestawi pomoc/ z czego będzie miał zestawic pomoc zadecyduje o awansie do 1/4.
Awatar użytkownika
Bayreuth
Milanista
Milanista

Post autor: Bayreuth »

Co do meczu, czegóż to się spodziewać, gdy wystawiamy 5 obrońców, 2 prawie obrońców i 2,5 graczy ofensywnych. I to grając u siebie z jakimś Totenhamem, a nie Barceloną. To mi przypomina taktykę Trenera-na-Tak w meczu z Angolami zakończonego 1:3.
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Gattuso dobry mecz ale to co zrobił to prawdziwa masakra, pewnie ewentualnie w finale będziemy mogli z niego skorzystać, Flamini trochę za brutalnie, cierpimy bo nie ma nikogo kreatywnego w pomocy, Robinho słabo, wydaje mi się że Ibra też potrzebuje troche odpoczynku dla złapania świeżości, pierwsz połowa słaba druga dużo lepsza i głupia strata kontra, praca sędziego słabiutka nie panował na boisku, szkoda że był taki konsekwentny w ostatniej sytuacji, chociaż faul i lekki spalony był
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 23:06 przez GPower, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Faul chyba był... Ciekawe czy Allegri zaryzykuje maksymalnie w rewanżu i wystawi jak najbardziej ofensywny skład czy dalej zasłoni się toporami. Jeden dzisiaj wyleciał z gry, choć zagrał całkiem fajnie i był najlepszym z linii pomocy. Mowa o przeginającym brodaczu.
Modlę się o powrót Boatenga. On, Flamini i Merkel + Binho, Pato i Ibra (który zawalił dzisiaj na całej linii) w rewanżu.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

zadi pisze:a kto uważa, że zostaliśmy oszukani na końcu?
Ja tak uważam, moim zdaniem nic tam nie było, natomiast Ibra podarował angolom bramkę, był chyba najsłabszy na boisku. Występ Seedorfa to nieporozumienie, dawno już pisałem że nie nadaje się on na grę za napastnikami, w jego miejsce powinien grac Robinho a ze Zlatanem w ataku Pato. Maxiu oczywiscie wie lepiej i po raz kolejny dał dupy z ustalaniem składu, dlatego nie dziwię się ze dostaliśmy w plecy...
Awatar użytkownika
Placor
Milanista
Milanista

Post autor: Placor »

Na plus chyba tylko Yepes i Abate, reszta n/c.
Z taka gra w rewanzu jak mamy wystapic, to lepiej nie jechac.

Komentatorzy na n-ce denerwowali mnie niemilosernia, szczegolnie ta sierota Jagoda.
Awatar użytkownika
unkas24
Milanista
Milanista

Post autor: unkas24 »

Paolo#3, nie dopominam sie napisalem ze dla mnie to pierwszy sklad pijesz chyba ty bobofrutow za duzo !!!
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Pamato pisze:w przyszlym sezonie robi kolejne roszady na pozostalych pozycjach i bedzie dobrze :]
Ja się obawiam, że priorytetem nie bedą roszady tylko nowe umowy dla Pirlo, Seedorfa czy Van Bommela ( czyli zamykanie drogi świetnie wchodzącym do zespołu Strasserowi czy Merkelowi, a także możliwy brak wzmocnien, wszak ilosciowo będziemy potęgą :]). Mam już dosc polityki, gdzie piłkarze wiekowi odchodzą co najmniej dwa lata za późno ( Cafu, Serginho, Kaładze, Dida...).
zadi pisze:zostaliśmy oszukani na końcu?
Zlatan wyraźnie odepchnął Angola.
Qnen pisze:Wierzycie w awans?
Nie. Ale wierzę w lepszy styl i chociaż podjęcie próby ugrania dobrego wyniku. Priorytetem będzie czyste konto, a o to w Anglii będzie trudno. Do tego z naszą skutecznością ciężko będzie chocby o jedną bramkę. Prawda jest taka, że mamy zespół niekompletny i nie chodzi tylko o kontuzje, ale chocby boki obrony. Abate jeszcze coś tam grał, Antonini był ośmieszany i poraz kolejny potwierdził, że nie jest piłkarzem na podstawową '11' Milanu.
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Komentatorzy z "enki" rzeczywiscie oszołomy, w każdym meczu się mylą. Od kiedy Antoś jest lewonożny ?? hehehe

Na miejscu Yepesa faulowałbym tego kudupla, żółta kartka byłaby i duża szansa że obeszłoby się bez gola, no ale trudno, przynajmniej skupimy się na Serie A teraz :)
Awatar użytkownika
unkas24
Milanista
Milanista

Post autor: unkas24 »

Panowie spokojnie wroci Boa,Ambro ,moze Allegri wreszcie posadzi gatuso i sedorfa na trybunach, do nich Flamini , rob, pato, ibra moze skorzystamy z mlodych ja wierze w awans bo mamy sklad by ograc koguty ale trzeba zmienic trenera lub uswiadomic go bo bez urazy narazie baran roku.
Powiem tak zagramy z jajem ,wroca kontuzjowani , przestaniemy sie bronic i wystawiac drewno w pomocy awansujemy.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 23:19 przez unkas24, łącznie zmieniany 1 raz.
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech
kryptonite6
Milanista
Milanista

Post autor: kryptonite6 »

Horrorist pisze:Na miejscu Yepesa faulowałbym tego kudupla, żółta kartka byłaby i duża szansa że obeszłoby się bez gola, no ale trudno, przynajmniej skupimy się na Serie A teraz
wtedy czerwona miał już żółtą. Myślę że chciał tylko już nie dostał Lennona. Komentatorzy enki są tragiczni.

Pomoc na rewanż to:

Boateng (powinien byc gotowy), Flamini, Merkel, Seedorf (ławka), ewentualnie Silva

przy zalożeniu że z przodu mamy Robinho-Ibra-Pato

Bida, bo Ambro chyba nie da rady do rewanżu wrócić
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 23:18 przez kryptonite6, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

unkas24 pisze:Panowie spokojnie wroci Boa,Ambro ,moze Allegri wreszcie posadzi gatuso i sedorfa na trybunach, do nich Flamini , rob, pato, ibra moze skorzystamy z mlodego emu ja wierze w awans bo mamy sklad by ograc koguty ale trzeba zmienic trenera lub uswiadomic go bo bez urazy narazie baran roku.
Powiem tak zagramy z jajem ,wroca kontuzjowani , przestaniemy sie bronic i wystawiac drewno w pomocy awansujemy.
Człowieku Emu to sobie szukaj gdzieś w Australii, ktoś Ci już pisał, że Emanuelson nie moze grać w tej edycji LM... :wall2:
Yahoo323
Milanista
Milanista

Horrorist pisze:Na miejscu Yepesa faulowałbym tego kudupla, żółta kartka byłaby i duża szansa że obeszłoby się bez gola, no ale trudno, przynajmniej skupimy się na Serie A teraz :)
Czyli sumarycznie - czerwona!
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

Trzeba wierzyć do końca (tym bardziej, że skończyło się tylko 1-0). W rewanżu (o ile wyjdziemy w ustawieniu ofensywnym) może się zdarzyć wszystko.

Mogliśmy to zremisować 0-0, wyjść ultra defensywanie w Londynie, murując bramkę i modląc się o zbawienie. Teraz nie mamy nic do stracenia, a duma naszych graczy z przodu (mam tu na myśli Ibrę, Binho i Pato została podrażniona) i sądze, że trochę inaczej podejdą do rewanżu. Wróci Boateng, a wraz z nim zmniejszy się chaos w środku pola.

Seedorf powinien już udać się na wakacje i oblewać udany sezon. Nie ma miejsca dla tego Pana w podstawowej jedenastce.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Faktycznie Yepes miał żółta kartkę, ale warto byłoby zaryzykować...

Drażni mnie fakt, że co przyjeżdża w tym sezonie na San Siro lepszy zespół, to dostajemy po dupie, drużyna Maxa nie potrafi grać z zespołami z wyższej półki, dzisiaj mieliśmy kolejny przykład, gdzie największe zagrożenie pod bramką rywali stwarzali obrońcy. Jestem zdegustowany tym faktem i nie tylko. Aha, dlaczego Merkel nie wszedł na boisko? Kolejny mecz kiedy Maxiu nie wykorzystuje wszystkich zmian, ręce opadają po prostu...

Zapomniałem napisać jeszcze, nie łudźcie się na dobry wynik w Londynie, mam nadzieję ze nie skończy się jak rok temu z ManU 4 w plecy
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 23:18 przez Horrorist, łącznie zmieniany 1 raz.
Jonathan
Milanista
Milanista

Post autor: Jonathan »

unkas24 pisze:moze Allegri wreszcie posadzi gatuso i sedorfa na trybunach
Seedorfa owszem , Gattuso nie musi...
3.11.2010 Pierwszy ( i nie ostatni ) raz na San Siro !
Zablokowany