Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Tottenham

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Zablokowany
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

gdzie oglądacie? ja mam 1 MB i wszędzie tnie :(
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Odstajemy wyraźnie od Anglików. Antonini na Parmy jest dobry, LM to dla niego za wysokie progi. Brakuje mi Robinho za plecami napastników. Koniecznie Pato za Seedorfa, a pod koniec może Merkel za Flaminiego? Yepes i Nesta na razie na plus. Abate też nie najgorzej. Najszybszy w naszej drużynie. Brakuje Boatenga i niemogącego grac w LM Cassano...
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Pisałem że tak będzie wyglądała gra z 3 DM w pomocy. W zaistniałej sytuacji Seedorfa przesunąłbym do pomocy w miejsce, no właśnie kogo, Flaminiego czy Silve? Ponadto Robinho grałby cofnięty przez Zlatanem i Pato. To jest moja koncepcja na 2 połowę.
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

Nie jest najlepiej, ale mogło być gorzej. Mogliśmy do przerwy przegrywać. Nie stworzyliśmy sobie żadnej klarownej sytuacji. Mam nadzieję, że po przerwie zobaczę zmobilizowanego Pato, który będzie chciał udowodnić coś trenerowi. Jednak kto mu dogra piłkę? Gattuso?

Zobaczymy...
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Silva to nieporozumienie w pomocy. Za Yepesa - Pato, Do tyłu Turysta i w czasie II połowy zmienia go Merkel. Nie jestem optymistą co do dalszej gry - chyba że jakiś cud (Ibra...).
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Horrorist, nie ma sensu przestawiac Seeda do środka pomocy, bo nawet na trequartiscie nie daje rady pod względem kondycyjnym. Gramy wolno i brakuje tej roboty i ciągnięcia akcji Robinho. Znając życie w okolicach 60 minuty Holender zostanie zmieniony, bo już będzie człapał.

Gattuso chyba wraca do formy. Zaangażowany i oddający serce na boisku. Dla mnie gra dobre zawody.
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
esem
Milanista
Milanista

Post autor: esem »

Ten Silva w jakiejś pelerynie niewidce gra dzisiaj? Gdyby nie to zderzenie z bodajże Crouchem to bym go w ogóle na boisku nie zauważył.
Nas, Jay-Z, Biggie Smalls
GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Od Gattuso to raczej odbij bo to nasz najlepszy gracz i robi to co do niego należy, jak dla mnie Pato za Seedorfa bo przy szybszych akcjach obrona Spurs sie gubi, Clarence jako doświadczony gracz powinien kreować tą grę a nie gra nic
kryptonite6
Milanista
Milanista

Post autor: kryptonite6 »

Pato za Seeda to chyba jedyna opcja, żeby zmienic obraz gry. Nie gramy swojego i to boli. Antonini potwierdza obawy ale coś z czasem Tottenham odpuścił prawą stronę nieco

Arbiter nie zauważył ewidentnego faulu na Ibrze przed polem karnym i zignorował łokieć na nim w polu karnym.

Wkurza mnie Clarence bo po prostu nie angażuje się tyle ile by mógł. Co to całą piłkarska złosc zużył na Parmę?!

Szkoda Abbiatiego.
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Czyli co, Merkela wpuszczamy od 2 połowy?
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

dajcie w końcu jakiegoś LINKA...
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

kryptonite6
Milanista
Milanista

Post autor: kryptonite6 »

56947 na sopcascie

gotowy link na http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=1 ... art=sports

telewizja polska
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 21:46 przez kryptonite6, łącznie zmieniany 1 raz.
Kwieczur
Milanista
Milanista

Post autor: Kwieczur »

Katastrofa - nie pamiętam kiedy tak słabo graliśmy.
Zero zagrożeń pod bramką przeciwnika.

Myślę, że niema co rozmyślać kogo niema.
Ci którzy są powinni być gwarantem lepszego stylu.

Tak szczerze to patrząc na grę to wynik niezły.

Wątpię by Allegri zaryzykował wprowadzanie Pato za Seedorfa,
natomiast liczę na jakieś "zmartwychwstanie" i skromną wygraną.
GPower
Milanista
Milanista

Pato sie rozgrzewa :king:
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

GPower, mms nie pisał nic o tym, że Gattuso zagrał słabo, tylko stwierdził to co każdy wie ( czyli, że nie można od niego wymagac rozgrywania piłki i nie mamy nikogo do 'robienia' gry) :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Seedorf jest tak żenujący, że mi nawet słów brakuje. :R
GPower
Milanista
Milanista

Seedorfa już nie ma mamy Kaczora powinno być tylko lepiej
GPower
Milanista
Milanista

Ale mało brakło genialne podanie Gattuso
Awatar użytkownika
Kielczanin
Milanista
Milanista

Post autor: Kielczanin »

Gattuso przegina pałe.Dostanie czerwień i wtedy będzie płacz i lament.Za co on kogoś z (ławki trenerskiej) Tottenham-u uderzył w łeb?Bo mi transmisja zacięła w tym czasie.
MKS Korona Kielce-AC Milan na wieki!!!
acmilan1899
Milanista
Milanista

Post autor: acmilan1899 »

Brawo. W plecy. Masakra.
od 12.12.1993 r.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

ZAMYKANIE FORUM TO KOMPROMITACJA góry!!

A wracając do meczu to szkoda mi naszych zawodników. W II odsłonie zagrali o niebo lepiej, i jak zwykle (z tymi lepszymi) nie wygrywamy przez jakąś głupotę. No chyba wisi nad nami jakieś fatum bo inaczej już tego nie mogę wytlumaczyć.W ten sposób tracimy juz nie pierwszego gola w tym sezonie.
Jednakże brawa za ambicję i jeśli zagramy z takim jajem to wierzę jeszcze w awans, Moze chory optymizm ale zawsze.

Gattuso zostanie zbanowany na dłuzej, ponadto Flamini powinien zobaczyć czerwień - brutalne wejscie, gość jest niezrównowazony. Ibra wraz z Yepesem zapieprzyli bramkę a sędzia nie karał kartkami Kogutów.

NIE MA SZCZĘŚCIA NIE MA ZWYCIĘSTW - TO JEST FATUM!!!

Gomes cichym bohaterem meczu.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Teraz zwolennicy Seedorfa mają czarno na białym jaka jest różnica gdy on "gra", a jaka gdy grzeje ławę. Druga połowa o wiele lepsza, sam Yepes mógł strzelic bramkę. Nie zasłuzyliśmy na porażkę i gdyby od początku grała trójka Ibra-Pato-Robinho wynik pewnie byłby lepszy. Clarence w rewanżu ławeczka. Nie będzie Gattuso, ale wróci Boateng. Wątpię byśmy ugrali w Londynie awans.

Gdy wróci Boateng, a potem Ambro i Pirlo, a Max dalej będzie wystawiał Bommelów i Seedorfów to stracę do niego resztki szacunku.

Ibra dziś słabo, Robinho o wiele lepiej radzi sobie teraz za plecami napastników. Niech tam zostanie. Abate dziś pozytywnie. Crouch był dziś wkurzajacy. Nie dziwię się, że Rino wyszedł z siebie...
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

FRAJERSTWO do potęgi N, oczywiście mięliśmy pecha, miał być dla nas karny i oszukali nas na końcu,
ech... k****... niech ta czerwona kreska za to przekleństo, którego się dopuściłem kilka słów temu przymina mi o tym,
powtórzę to raz jeszcze: FRAJERSTWIE!
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, 22:51 przez zadi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
unkas24
Milanista
Milanista

Post autor: unkas24 »

witam trudno sie mowi ale jak sie wystawia def pomoc mowie o drewnie gatuso,Flamini,,Tiago i czlapacz Seedorf to niestety tak sie musi skonczyc.
szlo nam niezle grajac rob ibra cassa/pato ale przeciez murzyn sie wyleczyl i znowu ma pierwszy sklad jak zwykle wykonczyl Rivaldo,gorcoufa,Roniego to teraz innym zabiera mniejsce a nic nie gra ..........
jak mozna wystawic 3 def i jednego bezuzytecznego sedorfa ???my ten mecz musielismy wygrac gdzie emanuelson,merkel,pato wsio lawa ale drewno gatuso i sedorf musza grac , głowe daje ze jesli bylby zdrowy pirlo to i on by wyszedł.
Jesli gra Silva cofnietego po co drewno gatuso na stronie?przeciez zero pozytku w ataku nie lepiej emu lub merkela?
po co sedorf ?nie lepiej od razu zagrac ibra-rob-pato
opisywalem to w temacie zenada=zenua i powiem tyle modle sie juz by sedorf i gatuso odniesli kontuzje bo szczerze tylko dla pirlo widze miejsce
tak jak kiedys pisalem boa ambro pirlo casio dla mnie pierwszy sklad a tu nie bylo zadnego.Widzac sklad wiedzialem ze bedzie ciezko ale coz trzeba 1000 meczy by ten debil Allegri to zobaczył
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech
Zablokowany