Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Bari

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Milan - Bari

Post autor: zadi »

ciekawe w jakim ustawieniu zagramy...
Awatar użytkownika
Gol
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Gol »

Mnie ciekawi czy wygramy, bo już zaczyna się robić nie ciekawie. Coś tak czuję że Inter straci pkt i przydało by się powiększenie przewagi.
If you are good at something never do it for free
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Post autor: Sommerek »

To jest mecz pucharowy, więc ciekawe jak ma Inter stracić pkt....

Będzie........... REMIS :)

Chłopaki mnie powoli do remisów przyzwyczajają.
matinho
Milanista
Milanista

Post autor: matinho »

A ja mysle ze tym razem pokażemy klase i pokonamy ich co najmniej 2:0 :king:
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

zadi pisze:ciekawe w jakim ustawieniu zagramy...
Co do ustawienia.... Pirlo już trenuje, jak z Princem nie wiem.

Andrea i tak podejrzewam, że nie zagra. Pewnie zagramy takim ustawieniem jak z Lecce :hmm:
Awatar użytkownika
ozi
Milanista
Milanista

Post autor: ozi »

Wnioskując po powołanej kadrze, pewnie będzie to wyglądać tak:
Abbiati

Antonini Nesta Silva Abate

Gattuso Ambrosini Strasser

Cassano(Robinho)
Ibra Pato

Maks wspominał że Pirlo wejdzie prawdopodobnie na kilka minut a Cassano zagra od początku. Mówił też o ewentualnym zluzowaniu Nesty, czyli na środku ewentualnie Yepes/Bonera obok Silvy.
suchy
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: suchy »

Wnioskując po powołanej kadrze Silva raczej dziś nie zagra ;)
Awatar użytkownika
ozi
Milanista
Milanista

No tak. Moje niedopatrzenie. Wybaczcie, mam pokaźną gorączkę.

Spróbuję jeszcze raz:

Abbiati

Antonini Nesta Yepes Abate

Gattuso Ambrosini Strasser

Cassano(Robinho)
Ibra Pato
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

A ja bym widział to tak:

Abbiati

Abate Nesta Bonera Antonini

Flamini Gattuso Ambrosini

Seedorf

Ibra Robinho

Bonera - niestety........ Wolałbym Yepesa. Może Pirlo zagra, MOŻE.

Wole Robinho, Pato jakoś mnie nie przekonuje w tym sezonie....

Cassano jeszcze nie jest gotowy na cały mecz, i pewnie zagra Clarence.
Bez Thiago nasza obrona jest dziurawa jak ser. Kiepsko to widze.
Bardzo bym chciał w końcówce ( o ile nam się mecz ułoży po naszej myśli ) zobaczyć co potrafi Oduamadi :devil:
Awatar użytkownika
ozi
Milanista
Milanista

W kadrze nie ma Seedorfa i Flaminiego.

Ja jednak wolę Pato od początku. Jestem ciekaw jego współpracy z Cassano, o ile ten oczywiście zagra.
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

A fakt. Mój błąd nie zauważyłem braku obu panów :)
Jednak Pato ciągle gra zbyt indywidualnie i to mnie martwi.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

Mi się marzy taki skład:
Roma-Montelongo;Nesta;Yepes;Antonini-Gattuso;Strasser;Merkel-Cassano-Pato;Robinho

Zlatana trzeba oszczędzac przy każdej okazji, Abbiati wraca po kontuzji i zdziwiłbym się jeśli Max wystawiłby go tak od razu na niezbyt znaczący PW... Warto dac szansę na prawej obronie Bruno... Jeśli nie pogra w Coppa Italia to po co on był w ogóle sprowadzany? Pirlo też jest świezo po kontuzji, a wątpię byśmy zobaczyli obok siebie Gattuso i Ambro - przynajmniej jeden powinien dostac wolne...
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 20:16 przez Paolo#3, łącznie zmieniany 1 raz.
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Mimo słów Allegriego, że Puchar Włoch jest jednym z celów na ten sezon, nadal uważam, że to "tylko" Puchar Włoch i zostanie potraktowany przez Milanistów tak jak w poprzednich sezonach. ;)

Wygrana oczywiście mile widziana, zwłaszcza, że gramy z Bari i to u siebie. Na ładną, szybką grę się nie nastawiam. Chociaż z Cassano...;)
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Paolo, ciekawe zestawienie, też myślę, że Abbiati oraz Pirlo nie zagrają no i Montelongo mógł by w końcu zagrać w jakimś meczu.
pippo3
Milanista
Milanista

Post autor: pippo3 »

po kiego grzyba trener powołuje najlepszych graczy nato spotkanie. Kluczowe mecze przed nami a on ryzykuje. Dałby juniorów jakiś i już. Skończy się jak w LM kontuzjami, a potem będzie lament że nasi mistrzowie wypadli przed najważneijszymi meczami.
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

MILAN: Roma; Oddo, Nesta, Yepes, Antonini; Gattuso, Ambrosini, Merkel; Robinho; Ibrahimovic, Cassano

BARI: Padelli; Raggi, Rossi, Glik, Parisi; Alvarez, Pulzetti, Donati, Romero; Kutuzov, Castillo
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-687.html

Jakbyś ktoś chciał linka do meczu to prosze, dobra jakość + polski komentarz :ok:
Awatar użytkownika
unkas24
Milanista
Milanista

Post autor: unkas24 »

zobaczyc Sedorfa na trybunach bezcenne.Co do ataku chyba najmocniejszy jaki mozna wystawić bo szczerze wole Roba od Pato.Bedzie ciekawy mecz i napewno wygramy
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech
Awatar użytkownika
Kojak
Milanista
Milanista

Post autor: Kojak »

Powiem tak , widać że to "mecz o pietruszke" bo chłopaki z przodu się nieźle bawią :ok: Szkoda że Zlatan zbyt indywidualnie w niektórych sytuacjach ale jest nieźle , bramka bardzo piękna. Również to podcięcie zawodnika Bari miało coś w sobie , on to jednak ninja jest :lol2: Fajnie że bramke strzelił Merkel , podobała mi się jego gra. Za bardzo nie ma na kogo narzekać , no może na Bari że nie potrafi sprawdzić dyspozycji Romy :king: Cieszy coraz lepsza komunikacja między Cassano a Ibrą , widać że chłopaki sie polubili na boisku :ok: Liczę na jeszcze pare bramek i występ Strassera za Gattuso który może wychycić dzisiaj czerwoną kartkę. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

no nie powiem, bardzo ładnie to wygląda. Dawno nie widziałem tak technicznie grającego Milanu, aż przyjemnie się to ogląda. Widać, że Cassano wniósł do drużyny zupełnie nową jakość, Z całym szacunkiem, ale Pato przy nim wygląda póki co bardzo przeciętnie.
Szkoda tylko, że Fantantonio nie wspomoże nas w LM ;/
no i szkoda, że to tylko Puchar Włoch ;p ale oby taka gra przeniosła się też na ligę.
Tak btw, ile to lat trzeba było czekać na ładny mecz Milanu w PW? :D
Love to football is playing every game as if it's your last.
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

No szkoda, że Antonio nie pomoże w LM, ale i tak pewnie daleko nie zajdziemy :hmm:

Ale grają poważnie piękną piłkę dzisiaj, extra meczyk, oby dalej tak :)
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

PacheL pisze:Tak btw, ile to lat trzeba było czekać na ładny mecz Milanu w PW? :D
no, bez kitu ze 100 lat ;) Carlo to by prędzej w takim meczu dał Costacurtę w ataku niż by eksploatował Zlatana, widocznie Allegri uznał, że może to być najłatwiejsze trofeum do wygrania, a może i jedyne więc idzie na całość.
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Fakt, że było ładnie, lekko i przyjemnie, ale trzeba pamiętać, że to było rezerwowe Bari. ;)

Natomiast bardzo cieszy mnie postawa zwłaszcza dwóch graczy. Merkel i Oddo zagrali dziś naprawdę dobrze i pokazali, że nasza ławka nie jest wcale taka zła. ;)
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

no i wlasnie o to chodzilo, do momentu zdobycia trzeciej bramki Milan spelnil w koncu moje prosby i gral szybkimi podaniami w obrebie 16-tki, fajnie to wygladalo :) statystyka z konca polowki (posiadnie pilki 52% dla Milanu) tez pokazuje ladnie, ze nie bylo tego glupiego utrzymywania sie przy pilce na 30-50 metrze zakonczonego 'zagraniem na Zlatana'...no i ponawiam pytanie z ostatniego spotkania ligowego, dlaczego w krytycznym momencie nie wszedl Merkel? chlopak jest szybki, dobry technicznie i ciagnie go do przodu, a ze popelnia czasem glupie bledy to trudno, widac brakuje ogrania, ale moga byc zniego ludzie i wtedy trzeba bylo dac mu szanse. oczywiscie dzis rywal z dolnej polki, ale mimo wszystko Milan powinien isc wlasnie ta droga w konstruowaniu akcji ofensywnych, bedzie na pewno lepiej ;)
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 23:02 przez Pamato, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sommerek
Milanista
Milanista

Merkel przebije się niedługo do 1 składu, za któregoś z naszych emerytów. Ciekawe co się z Pirlo stało :hmm:
Zablokowany