Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Liga Mistrzów 20-21

Sensacje w Lidze Mistrzów? Polacy zdominowali Ligę Europy? Nie pozwól aby przeszło to bez echa!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Liga Mistrzów 20-21

Post autor: Bubu »

Gdzie w tym sezonie (oprócz nc Go) można zobaczyć w necie LM? Najlepiej bez instalowania sopcastów i innego oprogramowania.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Zapewne Ipla, choć aplikacja na Smart TV to chyba z zeszłego stulecia jest.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

40 zł za mecz? Raczej miałem na myśli opcje o 40 zł tańszą :)
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Bubu pisze:Gdzie w tym sezonie (oprócz nc Go) można zobaczyć w necie LM? Najlepiej bez instalowania sopcastów i innego oprogramowania.
Ja całą tv oglądam na Delta Media Player. Chyba 25 zł na miesiąc i trzeba coś zainstalować ale skomplikowane to nie jest. Łatwe w obsłudze i chodzi w miarę dobrze.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Bubu pisze:40 zł za mecz? Raczej miałem na myśli opcje o 40 zł tańszą :)
Na miesiąc, ale wciąż dużo.
Opłaca się tylko jak się ma nc+ czy telewizję Polsatu. Wtedy da się za grosze złapać.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Pod tym linkiem co tydzień jest LM? Wtorek/Środa?
Ja całą tv oglądam na Delta Media Player. Chyba 25 zł na miesiąc i trzeba coś zainstalować ale skomplikowane to nie jest. Łatwe w obsłudze i chodzi w miarę dobrze.
To nie dla mnie bo mam NC, dlatego pytam o low cost opcje :)
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Bubu pisze:
Chyba nie wszystkie mecze, nie jestem pewien.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Bubu pisze: Kzr napisał/a:
https://sports24.club/soccer.php
Śmiga całkiem fajnie, LM i LE też, jak masz spoko neta to i w dobrej jakości czy z włoskim komentarzem (kto co woli oczywiście).

Btw. to wczoraj Inter kolejna wtopa, bo tak chyba trzeba nazwać remis z Szachtarem gdzie mieli dwie poprzeczki, sete Lautaro, Szachtar raczej murowanko. Szkoda, że Real wymęczył w doliczonym remis bo sytuacja w grupie byłaby mega ciekawa i ciężka dla faworytów. Oczywiście i tak jest dość wesoło :)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Jestem tak odklejony od futbolu, że przeglądając wyniki LM z sentymentu sprawdziłem czy dziś gra Suso, a tu się okazała że nie dość że on, to jeszcze i Niang, co mnie mega zdziwiło.
To tylko potwierdza, że nigdy nie zrozumiałbym do końca futbolu, więc przerzucenie zainteresowania na balet może mi wyjść tylko na dobre, chociaż baletu też na razie nie ogarniam. Na razie, ale dam sobie te 20 lat, a potem tu ewentualnie wrócę, więc się nie rozchodźcie, ok?
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Trzeba w tym rozumieniu dopuścić takie opcje jak: szczęście, przypadek, strzał życia itd itp. Co by było jakby w pamiętnym rajdzie (i strzale) Niang przymierzył 10cm (a może 5cm?) bardziej do wewnątrz? Mnie by na pewno ręka nie bolała od uderzenia w krzesło. A Milan? :]
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Dziś w LM miały miejsce ważne wydarzenia odnośnie rozstrzygnięcia scudetto...
chip
Juventino
Juventino

Post autor: chip »

Nie oglądałem meczu tylko spojrzałem na wynik. Cały Conte i jego rekord w LM. Kibice Interu rozpaczali na forum anglojezycznym jak to Real i Borussia zagrają na remis, a tu prosze. Real zrobil swoje, a drużyna Conte jak zwykle nie.
bogiel pisze:Dziś w LM miały miejsce ważne wydarzenia odnośnie rozstrzygnięcia scudetto...
że niby Inter wygra ? zapomnij presja jest teraz ogromna na Conte, każdy remis czy porażka będą brutalnie punktowane przez dziennikarzy, bo skończyły sie wymówki. Milan zbudowany na pasji i głodzie może to dowiezie, ewentualnie juventus odpali i wygra 10 meczów z rzędu
Juventus ma serie a wkodowane w swoje DNA. My wygrywamy mecze, których nie powinniśmy wygrać. Nazywaj to siedziowaniem, fartem czy cokolwiek. Jak trzeba to Ronaldo strzeli w 95min bramke dającą 3 punkty. Ibrahimovic również może wygrać Milanowi kilka takich "ciasnych" spotkań. Lukaku w 95min nie trafi na pustą bramke jeśli będzie od tego zależeć życie Interu.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Jak to się wszystko zmienia w ciągu jednego meczu. Nie tak dawno wszyscy mówili, że Inter ma europejską kadrę i że taki Lukaku z Lautaro to jest mega duet. A od wczoraj czytam wszędzie, że Lukaku to frajer.

Prawda jest gdzieś po środku. Kadra jest dobra, ale czegoś zabrakło. Nie tak łatwo wskoczyć do europejskiej czołówki i Inter musi przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Nie mam wątpliwości, że takie pigułki czekają też Milan, a pierwsza będzie przy okazji wylosowania mocnego rywala w fazie pucharowej LE.

Średnio wierzę w scudetto dla Interu, ale to zależy od tego, jak silna psychicznie jest ta grupa. Na pewno zrobią wszystko, żeby zmazać plamę, ale presja może albo ich uskrzydlić, albo zabić. Bo owszem, czasu na odpoczynek będzie więcej, ale za to większe ciśnienie.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

rafal996 pisze:Jak to się wszystko zmienia (...)
Jedno pozostaje niezmienne - wyniki Conte w europejskich pucharach :rotfl2:
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

Trzymałem mocno kciuki, żeby Inter nic nie strzelił, że aż się odcisków nabawiłem. Rzadko kiedy zależy mi na braku awansu ze strony włoskiej ekipy do dalszej fazy pucharowej (zmęczenie, punkty rankingowe i te sprawy), ale w tej sytuacji wydawało się to konieczne. Wszystko przez memowy charakter obecnego Interu i jego jenerała z bujną fryzurą. Nawet jego pomeczowa konferencja pokazuje jaki to pajac :rotfl:

I te jego zmiany w 85 minucie, to iście majstersztyk. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że gdyby chłop nie trzymał przez 85 minut na ławce Eriksena, to ten mógłby okazać się kluczowy w uzyskaniu drugiej lokaty. Za to należy dziękować Conte. Postąpił zgodnie ze swoją filozofią i zaprowadziła go na sam dół tabeli, a właściwie utrzymała. Forza Inter!
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Bardzo mnie zastanawia jak odpadniecie Interu będzie miało przełożenie na formę i rezultaty w Serie A. Z jednej strony mniej meczów, więcej czasu na regenerację, mniejsze prawdopodobieństwo urazów, tylko jeden cel do osiągnięcia na który można rzucić wszystkie siły i pełną koncentrację. Z drugiej strony presja, rozczarowanie i frustracja otoczenia może wpłynąć negatywnie na zespół. W końcu jak sama drużyna wraz ze sztabem sobie z tym poradzi i w którą stronę to wszystko pójdzie.

Osobiście miałem nadzieję, że Inter przejdzie dalej albo przynajmniej się jeszcze pomęczy w LE ( tyczy się to zresztą wszystkich naszych ligowych rywali ). LM i tak by nie był w stanie wygrać, występy w LE to nie ten prestiż dla nich. Tak czy owak dalej by tracili siły kosztem Serie A. Mam nadzieję, że odpadnięcie nie poskutkuje pełną mobilizacją na ligę, bo jednak potencjał mają duży, a my możemy jeszcze spuchnąć więc tak do końca tylko na własne siły liczyć nie możemy, bo kołdrę mamy stosunkowo krótką. No i ciekawe jak duże zaufanie ma Conte, jeśli nie wygrałby w tym sezonie mistrzostwa...
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Jestem zwolennikiem tezy, że sukcesy uskrzydlają. Inter ma bardzo szeroką kadrę, kto wie czy nie najszerszą w Serie A (Czy najlepszą to już inna sprawa, dla mnie za dużo tam tłustych kotów). Te dodatkowe mecze (w sumie pewne były tylko dwa) wiele by nie zmieniły tutaj.

Odpadnięcie z LM i niezakwalifikowanie się nawet do LE to kompromitacja Conte i Interu. I to w sytuacji, gdy Lazio i Atalanta grają dalej. Zgadzam się więc z rafałem996, że więcej będzie zależało tu od psychiki.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Dla nas lepiej, bo nie zarobia 13 mln. W dobie covidu to spora suma. Maja sporo starszych zawodnikow i jak nawet odejdzie Cont. Beda musieli sprzatac po nim.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Dla na sukcesem bedzie top4, to jasne. Ale jesli chcemy wygrać scudetto w ciągu nabliższych powiedzmy czterech lat, to lepszej okazji niz ten sezon chyba nie bedziemy miec.

Zobaczymy. Może się okazać, że wpadniemy w dołek typowy dla Piolego w jego poprzednich drużynach, a może bedziemy punktować tak jak teraz przez prawie cały sezon.

Punktować i strzelać. 22 ostatnie mecze w Serie A to 21 meczow strzelonych z minimum dwoma golami.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Dlaczego nie będziemy mieć lepszej okazji?

Przepis na scudetto jest bardzo prosty - trzeba zdobyć najwięcej punktów ;) Tu nie chodzi o oglądanie się na innych, chociaż to czasem pomaga. Jeśli stworzymy najsilniejszą drużynę we Włoszech, to wygramy ligę bez względu na konkurencję.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

No wlasnie, bogiel, rozwiniesz? Zwlaszcza, ze czas gra na naszą korzyść. Pioli slusznie mowi, ze prawie wszyscy mogą się jeszcze sporo rozwinąć.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
chip
Juventino
Juventino

Post autor: chip »

Milan to nie Leicester, że "teraz albo nigdy". Milan wygra scudetto. W tym sezonie, może w następnym... może będzie jeszcze trzeba chwile poczekać. Kwestia czasu aż zatribi. Przede wszystkim Milan musi wygrywać mecze, które teoretycznie z przebiegu wydarzeń na boisku nie powinnien wygrać. Juventus tak potrafił ciułać punkty wielokrotnie, Bayern w bundeslidze robi podobnie dziennikarze nazywają to nawet Bayern-dusel, czyli tam gdzie mają stracić punkty nagle strzelają gola i niezasłużone 3 punkty idą na ich konto.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Dlaczego nie będziemy mieć lepszej okazji?

1. Bo rywale będą mocniejsi
2. Bo bedziemy grać w Lidze Mistrzów (??) i przeciwko drużynom z LM nie bedziemy tak rotować jak w Lidze Europy
3. Bo teraz wszystko żre - czasami wbrew logice i wiecznie tak nie bedzie
4. Bo możemy nie trafić z następca Ibrahimovica, aczkolwiek siłą Milanu jest to, że dużo piłkarzy różnych strzela gole. Ponoć - licząc wszystkie rozgrywki - gole dla Milanu strzeliło w tym sezonie aż 13 piłkarzy. Możliwe że to rekord w tym sezonie w całej Europie

Mniej wiecej dlatego ;)

Dla niekórych pewne w/w punkty są dyskusyjne. Dla mnie trochę też. Nie upieram się, ale myśle, że powyższe stwierdzenia są prawdopodobne.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Ale LM = kasa na wzmocnienia = szersza/lepsza jakościowo kadra.
ODPOWIEDZ