Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Liga Mistrzów 2021/22

Sensacje w Lidze Mistrzów? Polacy zdominowali Ligę Europy? Nie pozwól aby przeszło to bez echa!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Re: Liga Mistrzów 2021/22

Post autor: miszcz »

Środek pola Juventusu pozostawia zbyt dużo do życzenia. W zasadzie żaden zawodnik z ich pomocy nie miałby u nas pewnego placu. Tak samo zresztą jak w Napoli czy Interze. Co tu mówić o wojowaniu LM.
Tego Zakarii nie znam, więc tutaj bym tylko postawił znak zapytania.

Allegri każdej nocy ogląda obrazek Matuidi-Pjanic-Khedira z nostalgią ;)
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Dzisiejsza sytuacja z karnym dla Realu - z tego co się orientuje:
zagranie głową i pozniej ręką = brak karnego ...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Niekoniecznie. Raczej jeżeli jest to w takiej sytuacji jak nasz mecz z Lazio czy Atletico. Zawodnik musiałby też mieć ręce bardziej przy sobie, bardziej naturalnie Tu ręka była wyciągnięta jak do gry w siatkówkę. Tak też stwierdził Łukasz Rogowski na TT.
Ale to pewnie też kwestia interpretacji przepisów.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Nie lubię Realu. Ale to co dzisiaj zrobili to czapki z głów...
"Najpiękniejsze derby w moim życiu. 1-0, gol Ibry, Materazzi w szpitalu..."
-Pippo Inzaghi
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Do końca byłem pewny, że znów odwrócą i odwrócili. Szkoda, że przestałem stawiać u buka, to bym dom wygrał czy coś :P
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Najlepszy był Szpaku, który jak zwykle kilka minut przed zaczął podsumowywać już mecz i zastanawiać się czego zabrakło Realowi...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Ponoć Johnny Walker leżał na boisku 😁
"Najpiękniejsze derby w moim życiu. 1-0, gol Ibry, Materazzi w szpitalu..."
-Pippo Inzaghi
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Real jest oczywiście niezwykle imponujący. Jest też niestety strasznie irytujący. Mają oczywiście wielkie umiejętności i klasę, ale też furę szczęścia.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Gra się 90 minut, a każdego dnia mam wrażenie, że coraz mniej ludzi to rozumie. Chociażby w trakcie spotkań Milanu. O czekaniu na rezultaty sezonu nawet nie mówie, bo tutaj bywały takie ananasy co po pierwszej porażce twierdziły, że właśnie przegraliśmy sezon.

Rozumie to doskonale Carlo, a jego skromność pomaga mu stawać się postacią legendarną :)
Wolf
Madridista
Madridista

Post autor: Wolf »

Najlepszym podsumowaniem było stwierdzenie Davide Ancelottiego, że w 89 minucie dalej wierzył, ale pomyślał, że "chłopaki, robi się już późno" :lol:

Epicka wręcz droga do finału, gotowy materiał na amerykański film i aż się prosi o jej zwieńczenie zwycięstwem, ale trzeba uczciwie przyznać, że faworytem jest Liverpool i ryzyko zepsucia idealnej statystyki zwycięstw w finałach LM (7/7) jest duże. Sam zresztą jeszcze przed losowaniem ćwierćfinałów stawiałem na Liverpool jako ostatecznego zwycięzcę. No, ale póki piłka w grze.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Real w wygrał Ligę Mistrzow. Teoria mowiaca, że najwazniejsi zawodnicy w zespole to bramkarz i zawodnik nr 9 zawsze wieczna.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Wolf - gratulacje!
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Wstępnie byłem za obustronnym w/o ale z uwagi na Carlo i to klękanie niech Real ma :)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Finał najgorszy z możliwych. Albo Real powiększa nad nami przewagę, albo Liverpool zrównuje się z nami w ilości zdobytych PM. Z dwojga złego niech już ten Carlo zdobędzie.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Trudno myśleć o gonieniu Realu, uciekł nam niesamowicie. Natomiast utrzymanie przewagi nad Liverpoolem było dla mnie istotne, mimo że czysto piłkarsko wolałem The Reds.
Wolf
Madridista
Madridista

Post autor: Wolf »

pandoktor pisze: 29 maja 2022, 19:55 Wolf - gratulacje!
Dziękuję :D

Epicka droga do finału i w końcu triumf. Taktycznie musieliśmy tak to rozegrać, bo na obecnym etapie przebudowy drużyny jakbyśmy poszli na wymianę ciosów z Liverpoolem to pewnie pięknie, ale przegralibyśmy. Swoją drogą to też niezła ironia, że jesteśmy w fazie przebudowy a tu wpada mistrzostwo i LM. O ile mistrz był planowany to w LM w najlepszym wypadku zakładana był powtórka z zeszłego sezonu czyli półfinał. A tu proszę. Były mecze, gdzie Carlo wkurwiał, ale finalnie jego pomysł i współpraca z zawodnikami (eksplozja Viniego w szczególności) dała efekty, także szacun. Pasują do siebie Carlo i Real. Zresztą dla niego to też historyczny sezon - pierwszy w historii trener z tytułami w top5 lig i pierwszy w historii z czterokrotnym triumfem w LM.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Carlo jest teraz w topce jeżeli chodzi o tryumfy w LM. 6 pucharów w karierze. Legenda :)
ODPOWIEDZ