Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Dla fanów PESa

Wśród nas są maniacy gier, ale i zwykli użytkownicy peceta, którzy lubią "powalczyć". Wyżyjcie się tutaj.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Dla fanów PESa

Post autor: rangiz »

kichasmok
Milanista
Milanista

Post autor: kichasmok »

Spoko ten patch a używasz go ?
madolf90
Milanista
Milanista

Post autor: madolf90 »

Witam, jestem nowy. Mam pytanie gra ktoś w PES-a 2010 Milanem? Jeśli tak to jakim ustawieniem?
kichasmok
Milanista
Milanista

Post autor: kichasmok »

4-3-3
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

Ja jak grałem ML Milanem na patchu PesEdit to grałem 4-3-3 z szeroko ustawionymi skrzydłowymi (pozycja WF). Mój skład po 2 sezonach: Diego Alves - Santon, Thiago Silva, Rendulić, Mathieu - Javi Martinez, Amalfitano, Paulo Machado - Birsa, Varela, Pato.
madolf90
Milanista
Milanista

http://i37.tinypic.com/30ucolc.jpg o coś takiego wam chodzi? Jak wam się gra, bo mi szczerze to nie za dobrze... Zmieniacie coś w taktyce?
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Na takim ustawieniu też gra mi się średnio, ja ustawiam skrzydłowych bliżej boku (pozycja WF), a wszystkich pomocników robię CMF. Druga wersja to ustawienie 4-5-1 z 1 DMF, 1 CMF, 1 AMF i 2 SMF. Tyle że Milan nie ma do tego odp. kadry na starcie, więc konieczne są szybkie wzmocnienia już na starcie ML.
madolf90
Milanista
Milanista

Ale w Milanie każdy ma mało punktów na WF
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

e tam przeżywacie, że mało punktów itd. ja gram w Fife na ps3 w sieci i cały czas mierzę się z wyżej punktownymi rywalami. Barcelony, Intery, Reale itp. wszyscy mają więcej gwiazdek i punktów, trzeba to nadrobić determinacją, walecznością i fabrycznym DNA, które stawia nas przed wszystkimi :rotfl:

PrzM, co do za skład jest? jaki Bruno Alves czy Santon? To nie jest Milan :kij:
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

madolf90 pisze:Ale w Milanie każdy ma mało punktów na WF
Wiem, z początkowego składu na skrzydło nadaje się tylko Abate i Mancini (miałem go w patchu), więc ważne są odpowiednie transfery już w pierwszym oknie (ja kupiłem Varelę z Porto, a rok później Birsę z Auxerre i Coentrao z Benfiki i razem z Abate, który się świetnie rozwija (w połowie drugiego sezonu chyba City dawał za niego 60 mln) mamy skrzydła obstawione.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Demo nowego PES'a w przyszłym tygodniu :ok:
http://twitter.com/JonMurphy_PES/status/22186838544

I Gameplaye:
http://www.youtube.com/watch?v=gkpixOv7 ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=7m5ha5I8 ... r_embedded

Nie mogę się doczekać :brew: Oby poprawiono wszelkie błędy z 10 !
Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Post autor: morpex »

gra ktos w pesa 2011 milanem,ja po pierwszym sezonie kupilem kake,daniela alvesa,lahm'a,casillas'a i pique
-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Dlatego nie gram karier w takich grach, jak już to w FMa, bardzo rzeczywiste możliwości transferowe ;)
Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Post autor: morpex »

w pesie 2010 transfery byly trudne moze nawet za trudne w pes 2011 transfery sa o wiele za latwe
-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
labol
Milanista
Milanista

Post autor: labol »

w PES 10 to mało grałem, w 11 gram regularnie, i Milanem gram 4-3-3, w Master League transfery jeszcze w miare blisko realizmu, moja kadra sytuuje sie tak:

Abiatti, Hugo Lloris- Oddo,Abate,Sokratis, Mexes;),Thiago,Nesta,Yepes,Bonera,Antonini,
Jankulovski, Zambrotta- De Jong, Gattuso, Ambrosini, Boateng, Seedorf, Pirlo, Flamini- Cassano,Robinho,Pato,Ibrahimovic,F.Inzaghi,Gignac,Ronaldinho

3 środkowych pomocników Pirlo lekko wysunięty do przodu, Boateng bliżej lewego boku, Ambrosini cofnięty i bliżej prawego sektora gry, ofensywne boki obrony, boczni napastnicy szukajacy gry i cofający sie po piłke, Zlatan na szpicy ;). Poziom trudności: 4 z kolejności [nastepny po Regular ;) ]
FORZA MILAN!
groszekfree
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: groszekfree »

Ja dopiero zaczalem grać w 2011 i gram ustawieniem jakie jest w grze... co najwyzej zmieniam troche pozycje jak chce zawodnikow z lepsza forma wstawic, np: emanuelson

w 2010 grałem dość długo ale skład miałem Milanu z tego sezonu... Ja to wogóle ustawiam 2 obrońców tylko, bo lepiej spisuje sie boczny cofniety pomocnik niz obronca boczny wysuniety. Można by opisać to ustawienie 1-2-5-1-2

Bramkarz zależnie od formy
W obronie Nesta i zawsze Thiago Silva
Na bokach jako pomocnicy mogli grać: Antonini, Jankulowski, Emanuelson, Zambrotta, Abate, Oddo, a nawet Flamini
W środku grał oczywiście jeden środkowy defensywny pomocnik i dwoch szerzej rozstawionych w okolicy koła: Pirlo, Ambrosini, Bommel, Gattuso, Strasser, Boateng, Flamini

No i z przodu trojka jako napastnicy wszyscy (SS , CF) Pato, Ibra, Inzaghi, Robinho, Cassano

Abiatti
Nesta Silva
Abate Antonini
Pirlo
Gattuso Ambrosini
Robinho
Pato Inzaghi[/center]
"Mówisz nadzieja matką głupich,cóż ja chyba nigdy nie zmądrzeje"

http://fcinvitto.playarena.pl/

"Milan solo con te
Milan sempre per te"
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

W ataku grasz 2 SS i 1 CF czy 2 CF i 1 SS?
Będę musiał spróbować ustawienia z pozycjami WB, kiedyś próbowałem 3-4-3 z rombem w pomocy i bez bocznych obrońców i nie było to dobre rozwiązanie. W grze zazwyczaj WB występują razem z 3 CB, nie brakuje tego dodatkowego obrońcy w praktyce?
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Potrzebuje małej pomocy od userów Xbox + PES 2013.

Od razu mówie, jestem lame userem, nie znam się i w sumie nie chcę się znać. Mamy z kumplem na chatce Xboxa i łoimy w PES 2013. Ostatnio chcieliśmy zrobić up date składów, ale sie okazało, że zwykłe konto Live nie wystarczy, żeby połączyć PESa z Xbox Live... teraz pytanie - z tego co zrobiłem rekonesans na necie, mogę kupić kartę (lub zupować się ze strony microsoftu) z Goldem na okres czasu lub pkt za które to członkostwo mogę wykupić. Jak rozumiem z Goldem już bez żadnych dodatkowych salt i fiflaków będę mógł sobie zrobić upa składów i po wygaśnieciu członkostwa Gold ten skład po ostatnim upie będzie "siedział" w konsoli? + w bonusie będę miał opcje gry on-line...?

Z góry dzięki za odpowiedź.
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Awatar użytkownika
Kaj
Milanista
Milanista

Post autor: Kaj »

Nie gram w PESa - wole Fife.

Ale jestem pewien że po tym jak minie Ci Gold to składy zostaną, tak samo jak tego że nie będzie przeszkód przed aktualizacją składów, o ile nie musisz zakładać jakiegoś konta gdzieś na stronie PESa, tak jak to jest w Fifie. Oczywiście przy zakupie Golda masz opcje gry on-line, tak jak powinieneś mieć już przy samym Live, więc troche dziwne, że nie możesz połączyć się już teraz. Powiedz co rozumiesz pod kontem Live? Samo założenie konta, czy kupowałeś jakieś kody na allegro?

btw. Kiedy kupiłeś xboxa? Jeśli nie korzystałeś jeszcze z żadnego kodu, a kupiłeś nowego klocka w sklepie to radzę poszukać w pudełku, bo często (jeśli nie zawsze) dodają kod gold na miesiąc. Jest to taka karteczka zielona :)
www.bet-zone.net <-- Darmowy typer piłkarski z pulą nagród 500euro dla najlepszych :) Zapraszam
Awatar użytkownika
Dondamajk
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Dondamajk »

Kaj pisze:Nie gram w PESa - wole Fife.

Ale jestem pewien że po tym jak minie Ci Gold to składy zostaną, tak samo jak tego że nie będzie przeszkód przed aktualizacją składów, o ile nie musisz zakładać jakiegoś konta gdzieś na stronie PESa, tak jak to jest w Fifie. Oczywiście przy zakupie Golda masz opcje gry on-line, tak jak powinieneś mieć już przy samym Live, więc troche dziwne, że nie możesz połączyć się już teraz. Powiedz co rozumiesz pod kontem Live? Samo założenie konta, czy kupowałeś jakieś kody na allegro?

btw. Kiedy kupiłeś xboxa? Jeśli nie korzystałeś jeszcze z żadnego kodu, a kupiłeś nowego klocka w sklepie to radzę poszukać w pudełku, bo często (jeśli nie zawsze) dodają kod gold na miesiąc. Jest to taka karteczka zielona
Dzięki, Box jest kolesia, nówka, kupowany w sklepie, więc zapewne i jakiś pakiecik darmowy się znajdzie... dzięki bardzo za info! Na pewno się przyda. :king:
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
Awatar użytkownika
ozzy69
Milanista
Milanista

Post autor: ozzy69 »

Z tego co pamiętam to każdy użytkownik dostaje miesiąc Golda zaraz jak się podłączy do Live.
ekspiret
Milanista
Milanista

Post autor: ekspiret »

No i w końcu coś dla fanów AC Milan. Szukałem czegoś takiego, ale znajdywałem same dla Realu i Bracy :/
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

http://www.pes-patch.com/2009/04/milan- ... u2000.html

Ktoś wie może jak zainstalować te koszulki do PES'a 13? o ile w ogóle się da.
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Ostatni PES, z jakiego korzystałem, to 2010, ale zawsze do instalowania koszulek używało się programu Kitserver, poszukaj go w internecie.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Rossonero_ pisze:http://www.pes-patch.com/2009/04/milan- ... u2000.html

Ktoś wie może jak zainstalować te koszulki do PES'a 13? o ile w ogóle się da.
Categories: PES 2009 Kits

tego nie wrzucisz do Pes;a 2013 bo template jest zrobiony do PES'a 2009.

PesEdit Patch najlepiej sobie pobrać jest patch z all licencjami, updatem transferów plus kitserver itp.
ODPOWIEDZ