Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Koszulki

Po obowiązkowej lekturze newsów zamieszczonych na stronie, tu możemy je skomentować.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

A mi sie podobaja :) Jest herb, kolnierzyk, bez bajerow. W koncu!
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Jest dobrze, a najbardziej podoba mi się całość zdjęcia. Fajnie to skomponowane.
Awatar użytkownika
nonenalim
Administrator
Administrator

Post autor: nonenalim »

Telenowela ze sprzedażą klubu się przedłuża, bo Berlusconi ponoć chce sprzedać 100% klubu. Jeśli to prawda to bardzo dobra wiadomość, bo od razu będzie nowy właściciel. To bardzo upraszcza też zapisy umowy. Nie trzeba ustalać kto rządzi do momentu całkowitej sprzedaży klubu, z jakimi kompetencjami. Miejmy więc nadzieję że od sierpnia będzie już nowy właściciel i nowe porządki.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Jeśli miałoby oznaczać natychmiastową zmianę całego personelu na górze, to nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Rewolucja raczej nie jest dobra, a już na pewno w trakcie mercato. Co z rozpoczętymi rozmowami? Czy nowi ludzie z miejsca dadzą radę wejść w temat i coś osiągnąć? Czekałby nas kolejny bardzo dziwny sezon, ale może już ostatni z takim chaosem.
Awatar użytkownika
nonenalim
Administrator
Administrator

Post autor: nonenalim »

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem: w lipcu jest podpisana umowa przedwstępna a dopiero we wrześniu sprzedaż klubu - to się nie zmienia. Jednak we wrześniu 100% będzie w rękach Chińczyków. To znaczy, że nie będzie prezesa honorowego z wpływem na klub, tymczasowych funkcji przez 2, 3 lata do momentu całkowitego przyjęcia klubu i tak dalej. Od września będzie po prostu nowy właściciel z pełnymi prawami. Jednak to mercato będzie dokończone przez ludzi którzy są obecnie. Galliani dokończy to okienko transferowe, a we wrześniu nowy właściciel zdecyduje czy łysy zostanie i jaką będzie pełnił funkcję.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

nonenalim pisze:Telenowela ze sprzedażą klubu się przedłuża.
Wez poprawke na strony negocujace.
Jedna to superscisletajny chinski fundusz stworzony przez nie wiadomo kogo.
Druga to Fininvest, ekipa ktorej wiekszosc wieluset milionowych deali konczy sie karami
Trzecia to zyjacy w alternatywnej rzeczywistosci Berlusconi, od ktorego podpisu wszystko zalezy i ktory uwielbia uszczesliwiac swoimi genialnymi pomyslami na sile.

Jesli takie radosne zgromadzenie da rade do konca lipca COKOLWIEK ustalic i podpisac, to juz bedzie wielki sukces
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Jonathan
Milanista
Milanista

Post autor: Jonathan »

Hmm... A co to ma wspólnego z koszulkami? ;-)
3.11.2010 Pierwszy ( i nie ostatni ) raz na San Siro !
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

pytaj tego ktory zaczal tutaj :P
fakt, wypadaloby przesunac we wlasciwy temat...
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Post autor: cortess »

Miało być w dziale 'stroje sportowe', ale jako że jednym z dostępnych klubów jest Milan to będzie tutaj... Adidas właśnie otworzył na swojej stronie coś co zwie się Creator Studio i ma posłużyć owo dzieło do stworzenia koszulki klubowej, a dokładniej trzeciego kompletu na sezon 2017/2018. Na czym polega zabawa? Ano robimy trzeci komplecik, zgłaszamy go, zbieramy głosy, a wszystko po to aby znaleźć się w TOP100. Dlaczego TOP100? A to dlatego, że z tej setki bliżej nieokreślona grupa "zawodników, działaczy i projektantów" wybierze projekt, który posłuży do stworzenia alternatywnego kompletu na kolejny sezon. Opcje niestety trochę ograniczone, ale pobawić się można... Link: http://www.adidas.pl/creatorstudio/pl_PL/
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

Fajne to. Widać że Adidas idzie mocno w detal. Ciekawe co zaproponuje Nike, który notorycznie traci do Adidasa na polu strojów.
Co do samych projektów. Fantazja niektórych ponosi, ale wśród tego kiczu i przesady jest kilka fajnych wzorów.
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Czy ktoś ma orientację gdzie można byłoby kupić nówki jakichś retro koszulek Milanu, najlepiej tej na stulecie klubu?
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Już od kilku dni branżowe media snują domysły ws. sezonu 2017-2018 i jest wreszcie "wyciek" nt. wyjazdówek Milanu.

http://www.footyheadlines.com/2016/12/a ... y-kit.html

W skrócie, będzie jakaś tam sobie tekstura (niby z trójkącików) + wracają czerwono-czarno-czerwone paski Adidasa (ostatnio sezon 12/13). Jako, że białe stroje (nawet i Milanu) mnie w ogóle nie grzeją to dla mnie temat całkowicie obojętny...
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
rafal996
Milanista
Milanista

Nie wiem do czego mają nawiązywać te trójkąty, ale fajnie że coś kombinują w inną stronę. Obecne wyjazdówki jak dla mnie są fatalne, w ogóle mi się to nie podoba.

Co do domowych, super by było jak by dla odmiany wróciły szerokie pasy. Najładniejsza dla mnie koszulka w ostatnich latach to ta z sezonu mistrzowskiego.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Obrazek
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Prezentuje się dużo lepiej, niż obecna "madrycka" wyjazdówka. Jak nawet mnie złote wstawki nie pasowały, a zwykle je ubóstwiam, to źle się działo w temacie :P
rafal996
Milanista
Milanista

Byłaby bardzo fajna, gdyby nie te guziczki.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Też prawda.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

rafal996 pisze:Nie wiem do czego mają nawiązywać te trójkąt
Może do ... Triady?:)
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

http://www.footyheadlines.com/2016/12/a ... e-kit.html

W skrócie tyle, że wracamy do klasyki a'la lata '80... Nie będzie już szarych adidasowych pasków, a komplet będzie miał białe spodenki i getry... Ciekaw jestem tylko czy będą kołnierzyki...
rafal996
Milanista
Milanista

Białe spodenki - jestem na tak.
Brak szarych pasów - też na tak. Zlewało się to z tłem.
Klasyka - jak najbardziej.

Wolałbym bardziej intensywną czerwień.
Awatar użytkownika
pan_lucas
Milanista
Milanista

Post autor: pan_lucas »

https://www.instagram.com/p/BSdi5PkFcze ... umma&hl=it

ktoś wie gdzie można kupić taką koszulkę lub bluzę z tej "kolekcji" ?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Chyba już ciężko z dostępnością. To chyba coś takiego, ale wyprzedane http://www.iss-sport.pl/shop,show,24761
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Na mecz z Bolonią wybiegniemy już w nowych kompletach domowych. Jako, że tegosezonowe czerwono-czarne trykoty zakończyły "karierę" - czy widział ktoś sensowne przeceny na domową meczówkę? :P
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Jeśli nowe nie są jeszcze do kupienia (a chyba nie są) to nie ma co liczyć jeszcze na sensownąprzecenę.
ODPOWIEDZ