Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Koszulki

Po obowiązkowej lekturze newsów zamieszczonych na stronie, tu możemy je skomentować.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Post autor: cortess »

Mnie zaciekawiło ostatnie zdjęcie z wycieków, bo w przeciwieństwie do wstawionego foto z Tajlandii, nowa informacja jest taka, że plecy będą CAŁE czarne.

http://www.footyheadlines.com/2015/12/a ... 7-kit.html
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Uuu, kiepsko... Nie podoba mi się takie rozwiązanie.
A co do foto z Tajlandii, to właśnie tak to jest z azjatyckimi produkcjami, opierają się na przeciekach i dorabiają sobie to, czego nie widać. Kiedyś kolega kupił taką koszulkę jeszcze przed oficjalną prezentacją, ogólny wzór się zgadzał, ale szczegóły to była wielka improwizacja ;)
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Improwizowana wersja z Azji była lepsza, niż ta wyglądająca na oficjalną :P

Na oficjalnych jakieś nowe kulko-logo:

Obrazek
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

Tak wygląda to na koszulkach:
Obrazek

Mnie zainteresował ten fragment:
Interestingly, the redesigned crest only appears on the authentic version of the new Milan home kit, with all replica variants instead featuring the traditional logo. Thus, it's not yet clear if the new Milan crest will be used globally by the club from now on or end up as a one-off idea.
Saremo una squadra di diavoli. I nostri colori saranno il rosso come il fuoco e il nero come la paura che incuteremo agli avversari! [Herbert Kilpin (16.12.1899)]
Kargool
Milanista
Milanista

Post autor: Kargool »

Mnie kulka nie dziwi. Widziałem to logo na prezentacji Adidasa w ubiegłym roku. Zresztą zdjęcia wstawił Tomek, ale chyba w innym temacie.
"Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień." (Rz 13, 12a)
Awatar użytkownika
michalmisiu
Milanista
Milanista

Post autor: michalmisiu »

Kibicuję Milanowi 24 lata. Byłem na dobre i złe. Jeśli taka kulka-nibyherb pojawi się na koszulkach nie obejrzę meczu Milanu do czasu kiedy ona zniknie. Nie mam zamiaru tego oglądać. Jeszcze jeden pomysł Barbary, bo Casa Milan? Casa Milan to część klubu, super że jest ale ingerencja w herb byłaby przekroczeniem linii. Kulkę w wyjazdówkach można było z zaciśniętymi zębami zdzierżyć, bo to było osobne logo Casa Milan a nie sprofanowany herb. Klub niby sprostował, że nie będzie zmian w herbie. Ok. Ale czy nie zafundują nam takiego połączonego logo kulki z herbem, głupiej hybrydy, która będzie przez sezon, dwa na koszulkach bo a nuż się przyjmie a oficjalnie herb póki co pozostanie bez zmian? Obym się mylił. Po prostu dla mnie herb jest święty i nie zniosę takiej ingerencji. Co innego jakieś ulepszenia graficzne jakie zaszły na przestrzeni ostatnich lat, ale takie jajko-kulko-gówno? Nie nie nie. Beze mnie.
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

To też jest "jajko-kulko-gówno"?
Obrazek
Awatar użytkownika
michalmisiu
Milanista
Milanista

Nie, to nie jest gówno. Pisałem przecież o zmianach graficznych herbu, które są czymś naturalnym. Gdyby Milan powrócił do herbu, który wkleiłeś nie miałbym nic przeciwko temu. Mi chodzi o dziwne podchody czyli próby połączenia logo Casa Milan z herbem. Uważam to za przesadę i ciężko byłoby mi znieść ten twór na koszulkach.
Awatar użytkownika
rivaldoACM
Milanista
Milanista

Post autor: rivaldoACM »

Widzisz, a dla mnie to jest prawie to samo. To nowe tylko stylizowane na bardziej nowoczesne, trójwymiarowe. No i inna czcionka, która swoją drogą też już wchodzi do kanonu, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę klubu. Ostatnio w Milanie tyle rzeczy nie działa jak powinno, że trochę śmieszy mnie podejście, że to właśnie zmiana graficzna jest tym punktem decydującym o strajku, czy co tam planujesz. :)
rafal996
Milanista
Milanista

Podobno zdementowane.
Awatar użytkownika
michalmisiu
Milanista
Milanista

Nie no, jasne że więcej rzeczy nie wygląda tak jak powinno, ale nigdy bym nie zrezygnował z Milanu tylko dlatego, że przegrywa czy ma słaby okres. Wkurza mnie wpływanie na tak ważne symbole tylko dlatego, że wybudowaliśmy nowy budynek. Może jeszcze zmieńmy nazwę na A. C. Casa Milan. To nie jest żaden protest, strajk czy coś. Doskonale zdaję sobie sprawę, że po wszystkich spłynie czy michalmisiu będzie patrzył na kulkę czy nie, czy będzie oglądał Eleven albo szukał streamów i użerał się z włączającymi się na nich reklamami, szukał cholernego krzyżyka 5 minut żeby je wyłączyć. Po prostu dla mnie taka zmiana byłaby smutna i wyrażam swoją frustrację.
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Przód konkretny, a czarne spodenki pasują do tych ciemnych rękawków. Niestety, na duży minus cały tył, bardziej wyglądamy jak czarno-czarni w jakimś trzecim, alternatywnym komplecie, niż jak Milan.
Awatar użytkownika
rossonero
Milanista
Milanista

Post autor: rossonero »

Jestem zawiedziony nową koszulką. O ile przód wygląda super (odpowiednia szerokość pasów, normalne logo) o tyle tył to kompletna porażka. To może w przyszłym roku poziome pasy a za dwa lata czerwono-czarne grochy? Nie wiem, czy doczekam się jeszcze od Adidasa naprawdę fajnej, całej koszulki. Bo tej na pewno nie kupię.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Gdyby nie ten nieszczęsny tył, to cały domowy zestaw prezentowałby się świetnie.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

https://www.classicfootballshirts.co.uk
Kupował ktoś z tej stronki?
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

wyjazdowa koszulka przeciekła

http://www.footyheadlines.com/2016/01/a ... y-kit.html

mieszane odczucia mam
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

A tu jakby kto trzeciej nie widział...

Obrazek
rafal996
Milanista
Milanista

Wyjazdowa znowu z tym kołnierzykiem i paseczkami jak pidżama ;) A z daleka wygląda jak Real z któregoś sezonu.

Trzeci komplet jak dla mnie ciekawy.
Awatar użytkownika
Camill
Milanista
Milanista

Post autor: Camill »

Wyjazdowe nieporozumienie...

3. komplet ok.
AC Milan
...certi amori non finiscono...
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

W wyjazdowych 90% Realu i herb Milanu :P
Biały ze złotym się nie komponuje, mimo, że od zawsze jestem zwolennikiem wstawek w tym drugim kolorze. No, nie tym razem.
Za to ciekaw jestem, jak w praktyce wypadnie główny kolor dla strojów alternatywnych, to tylko grafika poglądowa...
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Chciałem kupić bluzę bramkarską Milanu. Any ideas? W oficjalnym sklepie nie ma. Przez google wpadłem tutaj --> http://store.acmilan.com/en/ac-milan-ho ... 15-16.html i wszystko jest pięknie, poza tym, że nie da się jej kupić, albo ja jestem ślepy. Jakieś pomysły? Czy po prostu trzeba poczekać do startu sezonu, aż wejdzie do sprzedaży wersja z na sezon 16/17?
Awatar użytkownika
cortess
Milanista
Milanista

rangiz pisze:Za to ciekaw jestem, jak w praktyce wypadnie główny kolor dla strojów alternatywnych, to tylko grafika poglądowa...
Dzisiaj ciekawsze grafiki wylazły, bo okazuje się, że nie będzie to tylko jeden odcień zieleni...
Obrazek
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

no dobra, muszę cofnąć o tych mieszanych odczuciach do wyjazdówki, no Adidas się postarał, a raczej kołnierzyk dał ten efekt :)

Obrazek
rafal996
Milanista
Milanista

A ja podtrzymuję - piżama ;)
ODPOWIEDZ