Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Quo vadis, Diavolo?

Po obowiązkowej lekturze newsów zamieszczonych na stronie, tu możemy je skomentować.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
plakat33
Milanista
Milanista

Re: Quo vadis, Diavolo?

Post autor: plakat33 »

Ja bym uważał z tymi wysokimi kontraktami jak na ligę włoską, ponieważ dopiero co obniżyliśmy wysokość kontraktów i nie chcieliśmy robić nowych kominów płacowych. Nadal uważam, że ta drużyna powinna być budowana powoli w taki sposób aby co roku kwalifikować się do LM, a do tego niekoniecznie potrzebujemy kadry zarabiającej po 5 mln na łeb, co pokazują inne drużyny. Szkoda będzie jak odejdą, ale płakać nie będę jeśli tylko udałoby się zastąpić kimś innym. Niestety na dzień dzisiejszy wolałbym projekt nastawiony na regularną grę w LM, budowanie kadry, finansów i sponsorów, przy promowaniu i sprzedaży graczy niż dawanie wysokich kontraktów na lata graczom, którzy niekoniecznie na to zasługują i co niekoniecznie nam się zwróci w taki czy w inny sposób.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Nie wiem na ile wiarygodny, ale i tak ciekawy artykuł:

https://www.rmf24.pl/sport/inne/news-mi ... rp_state=1
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Słyszałem, że problem dotyczy tylko wyrobów papierniczych i tylko na rynku niemieckim, więc umówmy się - jest marginalny. Podejrzewam, że Milan mógłby wykupić te prawa od Milanu za odpowiednie pieniądze (czy raczej podjąć współpracę i podzielić się zyskiem), ale nie wiadomo czy w ogóle warto.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

No to Rebić znowu out, bo kontuzja po starciu na treningu. Kiedy my zagramy przez 3 kolejki z rzędu najsilniejszym składem? :(

EDIT: No to Ante ponoć mamy z bani już do końca roku. Fatalna wiadomość :(
ODPOWIEDZ